Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ei alo ia kaji imash liнови [re: @MORlL]  
Автор Dinozavara (hishtnik)
Публикувано27.01.04 20:00



godfather na diskove u vas?samo an toai vupros mi otgovori,ako me ponavash shte te skalpiram che ne se obajdash ei,kakvo stava s tebe bria?

Grrrrrrrrrr-svali si bikinite da ne ta iziam


Тема Re: Стига бе-е!нови [re: razbiram]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано29.01.04 03:16



Не знам защо имаш чак такова идеализирано мнение за жените....честно казано според мен малко от тях си фантазират за "Легло от рози".....пък и по мое мнение една такава фантазия си е чиста форма на скрит мазохизъм - щото трънчетата на розите боцкат. Според мен докато фантазиите си остават в главата.....дори и да са хард - кво от това - няма да си налагаме цензура и на фантазиите я....А колкото до тава че има разлика между това което се случва в главите на мъжете и жените - абе, мисля си, че това съвсем не е много сигурно....



Тема Ми...........всички като теб.нови [re: babysister_hot]  
Автор TиM oT диM™ (временно слон)
Публикувано29.01.04 08:27



Предположение само!

Stop the talking baby
Or I start walking baby


Тема Плащещо енови [re: Herzog Tryn]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано29.01.04 11:13



Сега ме караш да се чудя дали някой познат или колега не лъска бастуна като си представя как ми бара циците ... Уджас!!!

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Re: Значи не са фантазиинови [re: ГPO3HИK]  
Автор babysister_hot (dancer)
Публикувано29.01.04 11:16



sigurno si prav, iavno ne upotrebih pravilno dumata fantazii, triabvashe da kaja naprimer: predstaviam si...

Myjete sa kato narkotik-otchaivat ni , no ni izdigat na sedmoto nebe.


Тема Нищо ти няма ...нови [re: babysister_hot]  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано29.01.04 11:36



сексуалните фантазии с насилие са често срещани и при жените и при мъжете (макар и от различна гледна точка). Ако погледнеш някой свободен сървър с еротични разкази например ще се увериш че темата присъства постоянно - което си е доста показателно. А и има и изследвания по-въпроса които също го потвърждават.
Така че не се притеснявай - докато правиш разлика между фантазия и действителност - нямаш проблеми

със здраве



Тема Re: Стига бе-е!нови [re: razbiram]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано29.01.04 11:47



И аз се шашнах.



Тема интересно откъде ...нови [re: razbiram]  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано29.01.04 11:58



имаш представа от това което е в мъжките мозъци, че и "в повечето" при това. Четеш мисли сигурно .
И още нещо - ако нещо е в повечето мъжки(или женски) мозъци - значи това нещо е нещо нормално. Ако ти се плашиш от нещо нормално - проблема е в теб.



Тема Re: Какво си фантазират жените когато се ...нови [re: babysister_hot]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано29.01.04 12:10



И аз като дон Пабло си представям мъжете, които съм желала, стигали сме до някаква степен на интимност, но по една или друга причина не сме правили секс. Иначе имам много детайлни и сложно-сюжетни фантазии:)) А въздържанието за мен е мощен стимулатор на творческото въображение в тази посока:))))



Тема Не схванахнови [re: Eвpиka]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано29.01.04 13:12



От какво се шашна? От моето мнение или от нейните фантазии?

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.