Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Еротичен сленгнови  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.01.04 10:54



Преди време един от клъбърите беше задал въпрос към тук присъстващите дали ( и как ) кръщават половите си органи. Тогава си спомням, че се посмях съвсем искрено и от сърце! От друга страна, темата ме наведе на една производна на нея. Неведнъж сме чували/употребявали всякакви шантави епитети, сравнения, метафори и какво ли не, говорейки за секс. Къде на майтап, къде по навик... Хрумна ми да поустна някои от най-разпространените слова и изрази, които се надявам да допълните с познания от собствения си речник или пък просто чути в компания. Ето и нещата, за които спонтанно се сещам в момента :

1) правя си чекия - лъскам бастуна, клатя моркова, чистя шнорхела, душа пилето, праскам си злобарки/тъпанарки, барам меча...
2)правя секс - чукам, шибам, еба, клатя, тъпча, изтресквам, изпрасквам, думвам ("Ей,тая как ще я думна!")...
3)мъжки полов член - кур, коженият термометър, ятаган, меч, стерео-кавал с висящи колони, едноокият моторист с двата коша, риба-меч, неуморният, големият отмъстител, краставицата...
4)женски полов орган - путка, слива, шунда, пезда, прасковка, коте, катерица, пичка, дупка...

Спирам дотук, за да оставя пространство и на вас. Спомнете си някой странен лаф или израз, който сте чували на еротична тема и нека си сверим речниците. Но предимно - да се посмеем

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: Ghostwriter]  
Автор BladeMF (wizard)
Публикувано20.01.04 10:57



1) здрависвам се с малкия
2) Тука нема смисъл да говорим въобще, тва е според ситуацията, изкачат на момента.
3) мога да добавя шомпел :)))))
4) минджа :))))) (ейййй, ша й пръсна минджата на тая)



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
If I seem superhuman I've been misunderstood


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: BladeMF]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.01.04 11:15



За забавни неща си се сетил Доста странно ми звучи тоя "шомпел", това ще да е някакъв регионален сленг...

P.S. Предложения може да давате и извън формулираните от мен най-общи 4 "параграфа"...стига да са по темата

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: Ghostwriter]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано20.01.04 12:00



Ти да не си се смял на моите имена по онази тема?
Чували ли сте “да намокрим котето”? А най-забавното е “Мога ли да ти се плъзна по чертичката”

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: razbiram]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.01.04 12:37



"Онази,с която нямаш нищо общо" и "Бермудския триъгълник" ли? Знам, че така ще кажеш и ще натопиш "нея"... ти си добричката, а оная калпазанка какви ги върши... Хахаха... Колкото до триъгълника - доста е старомодно, хората вече какви прически си правят,ехеее! Шегувкам се,разбира се

"Мокриш ли котето?" - с тези думи и до ден днешен Радой Ралин шокирал познатите си от нежния пол...се твърди Голям образ! А това с плъзгането по чертичката да не би да са ти го предлагали в този вид? Бих се задавил от смях

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: Ghostwriter]  
Автор zlodeika (член)
Публикувано20.01.04 12:47



Ей,да не си някой мой познат?защото темата ми е доста позната))
Ми да кажем - едноокия Джо)))
Имаше виц един - Дето един пикаел седнал.Защо?"Ааааа,на тоя предател,ръка не подавам"))))



Тема Re: Еротичен сленгнови [re: Ghostwriter]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано20.01.04 12:49



Точно тъй за "простачката, с която нямам нищо общо" - чисто бягане от отговорност За “котето” Радой Ралин го е научил от непоправимия еротоман Васил Чертовенски. Книжлето е много ценно, ако си го чел. Прическата не променя триъгълната форма, може и обратен триъгълник да се направи. За чертичката толкова ли е смешно, че чак ще се давиш? Намирам го за сладко и оригинално, поне със сигурност е авторско.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: razbiram]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.01.04 13:00



Не само, че е смешно, но е и наистина оригинално. Напълно съм съгласен. Ако и да е двусмислица, щото те, чертичките, все пак са две... Нали знаеш дето Пена се престрашила един ден и подпитала " Абе, Нане, коя черта харесваш най-много у мен?" . А той я погледнал и небрежно отвърнал : "Епа тая, дето ти дели гъзо на две!"

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: Ghostwriter]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано20.01.04 13:09



Е, не иде реч за гъзо, за преднико е думата! Гъзо си го не даваме току-така. Чуваме си го за стари години.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Еротичен сленгнови [re: Ghostwriter]  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано20.01.04 13:11



:)))) Не всички са мои :)

1. Сойка ?!?!?, злобарка ?!?!?, разтоварвам самосвала
2. ... "калдър- калдър" ... досега не съм го писал, ама така го изписвам сега!, да и разбия ... главата !?!? "шта изкърта" - запазен аветентичен тон :)))
3. Юначагата
4. Мида!!!! погледнете приликата!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.