Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Свободата в чукането Санчо!!!нови [re: Rama]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано18.01.04 12:15



Страхотно нещо, страшно ми хареса

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Re: е па ти глей .......нови [re: Kънчo 1]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано18.01.04 12:18



ДаЙ Да Тъ Цунъ, един път и ти да ми харесаш

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Поздравлениянови [re: Rama]  
Автор DVD ()
Публикувано18.01.04 13:09



много добре написано!



Тема АААААААААнови [re: Rama]  
Автор Пяcъчeн чepвeй (Шай-хулуд)
Публикувано18.01.04 16:46



Само момент да си взема отново дъх. ААААААААА!

Добре де, защо точно като стана най-интересното и така го прескочи. Той бил избрал приятелката си. ЗАЩО?

Да, разбирам че разказът не е затова (и да знаеш, като ида на линка към mp3-та ми разправя, че къв съм аз да я слушам), но все пак ... наистина ми се иска да разбера защо по дяволите той е избрал другата?



Тема Re: Да се чукаш с романтик си е опасно!нови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор the Goddess (mysterious)
Публикувано18.01.04 18:57



От такива маниаци всичко може да се очаква! Разкарай го веднага! Балъци на този свят много!



Тема Re: АААААААААнови [re: Пяcъчeн чepвeй]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано18.01.04 20:25



ами защото другата междувременно забременя.

Пък и защо, по дяволите, да не я избере - може би я е обичал повече.....
Кой знае...
На мен пък ми е чудно, че на тебе ти е чудно - стига да питаш сериозно де....

Все пак, за да не разводняваме темата на Красавицата и да я обръщаме на чат - ако наистина ти е интересен казусът, по-добре ми пиши на лична бележка или на кю.



Тема Re: Колко пъти ше ви казвамнови [re: Sag]  
Автор Star-ProofedlAmNot (poetry in prose)
Публикувано18.01.04 22:54



И на двама ви мненията са обобщаващи

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема Re: Да се чукаш с романтик си е опасно!нови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор Star-ProofedlAmNot (poetry in prose)
Публикувано18.01.04 23:01



Нито се страхуваш, че може истински да ти навреди, нито искаш толкова много да се отървеш от него, всъщност ти харесва да си с него, както ти каза, само заради секса, но и като човек те кефи. Просто не те кефи като партия в живота, знае ли се колко време може да продължи една връзка, ако я започнеш, а този не е реалистичния отговорен, с тежест мъж.

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема А какво трябва да притежава,нови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано18.01.04 23:16



за да те заслужи един мъж?

~*~


Тема Re: Да! Отврат! [re: Wishbone]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано19.01.04 00:25



Таzи "красавица", така ме ядоса....че не ми се иска да и отговарям лично, току виж съм я обидила. Може и да пуснала темичката, с цел да ни иzпърzаля. Ама твоето мнение си е супер, особено последното ...".
.. Е! както вече казах свободата в секса е изкуство, а не вибратор!!! а икуството не е за всеки... :) " , трябва да си го zапиша




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.