Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема виж сеганови [re: Wishbone]  
Автор Kpacaвицaтa (Тя)
Публикувано17.01.04 15:14



Сексът с него не е лош, нежен е и внимателен, но има още много да се учи! за мен си беше чисто предизвикателство, да го понауча на това онова, но вече ми е скучно, скучнооооо!!!Вече не ми е потребен, това е положението!



Тема може и пък да ме гонинови [re: don_Pablo]  
Автор Kpacaвицaтa (Тя)
Публикувано17.01.04 15:18



Знам как да си играя със "silen muj,deto da en ti lije guza". Една вечер му трябва да преспи с мен, и знаеш ли как набързо започват да се влюбват и да те търсят, мда!
Естествено не става въпрос за всички, има и изключения!



Тема a moje biнови [re: Eвpиka]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано17.01.04 15:24



tochno zashtitnata i reakcia e da se stremi da gleda na vsichko kato na shega. Da ne e balgotvoritelno drujestvo se pak?????

Grozno e, da. Ot altruistichna gledna tochka. No go razbiram. Moje i az da se durja po podoben nachin. I tova me otvrashtava. No jivotut e takuv - hubav.... Budete mazohisti!

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема е па тОя е девствен брЯ .......нови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор Kънчo 1 (прОстакъ)
Публикувано17.01.04 15:26



... ъ ти си набутана ... пОнеже си гО обездевственилъ ... и тОй пОвече е изкярил от тебе ... ъ сигъ неиСка да тъ пуска за да гО научиш на още некОи чалъм
... не тъ знам каквО тОлкова си съ възгОрдяла амъ у ситуациятъ ти си прОсто избрана за учителка ... тОест ти за негО си жена втОра ръка самО за тренинг ... прОсто ти съ чудя как мОе с тОва да съ хвалиш ... тО е унизителнО и тО мнОго



Тема е па ти глей .......нови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор Kънчo 1 (прОстакъ)
Публикувано17.01.04 15:31



... дъ не стане обратнОто и ти дъ съ флюбиш ... чи какватъ си ми пръдла и както черпаш самОчувствие от некакви детО тъ изпОлзватъ за учителка ... си ми ясна отвсекъде
... абе тъпкачите не ти ли обръщатъ внимание брЯ? ... или нема кърпи у вас за да тъ ръчкатъ без да тъ гледатъ



Тема да бе -нови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано17.01.04 16:42



ще седнат мъжете пък да те заслужават... кокошка...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: да бе -нови [re: ceлянинът]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано17.01.04 16:43



прост селянин, ама много прост ви казвам !

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема tui kat ta cheta osatavam s vpechatlenie cheнови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор Zviara (desired)
Публикувано18.01.04 10:28



naistina si hubava,samo che si bila kusmetliika dosega,dano jivota da ne te nauchi che sum prav

znam che ma jelaesh krasavice


Тема Re: Свободата в чукането Санчо!!!нови [re: Kpacaвицaтa]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано18.01.04 11:44



По принцип нямах намерение изобщо да се включвам, понеже, така като гледам, с тебе май нямаме кой знае какво да си кажем по същество... Все пак тая реплика за "майстора" силно ме изкуши

. Не си правя никакви илюзии, че ще ме разбереш, ама поне ще съм чиста пред съвестта си, че съм те предупредила...

Все пак бих си позволила да ти препоръчам - ей така, по женски - следващия път, преди да свалиш скалпа на поредния "романтик", поне използвай анестезия някаква, та да го боли по-малко - и малко повече стил евентуално. И уважение. Но не така цинично - понеже инак само трупаш лоша карма, така да се каже, която рано или късно ще те намери и ще се стовари върху главицата ти с удвоена сила. И когато си намериш Майстора и те докарат с линейка по спешност в клуб Любов, никой няма да иска дори един бинт да ти подаде...



Тема Re: ми, забавно ми беше [re: divak]  
Автор Zviara (desired)
Публикувано18.01.04 12:01



az edna godina beh taka,obache posle stanah zul,sega ela ma skviash kolko sum svestensigur i ti si taka nali

znam che ma jelaesh krasavice



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.