Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема hahahaнови [re: Joro Seksa]  
Автор ZAEKA (desired)
Публикувано20.01.04 02:05



abe edna jena ako iska da sa naebe i da shtraknesh s prusti shi ta naebe,prosto povecheto jeni otivat v diskotekata da izbuhvat i ako moje da sreshnat princa na bial kon,ne princa ebachVij sega,mene ne mi puka za slivite,zatui akt otidem u diskotekata,koiat si haresash samo mi kazvash,i otiame pri nea,ako ima priatelka az shi a balamosvam,i obratno,az nema da otida v kenefa da e naeba,az taka nemoga,az shi i kaja da dodi u nas ili da se porazhodim i taka ili po putia niakude na tumno ili u ans kakto precenai shi a eba,v kenefa nemoa,ako iskash az shte igraia roliata na priatelashi sa razberem kat sa skivamezvunkai na 21vi,az sum do 21 na work i posle shi sa pribera da se opraia,do 21:50 shi sum sa oprail i v 22:00 shi moe sum na centara,abe shi sa chuim shi sa razberem,az nemam takiva averi akt teb da im sa svalia jena i da mi igraiat partia

iskash da ti izgriza klitora rojbo


Тема Re: Даааа - прав е донанови [re: ГPO3HИK]  
Автор Spyder ()
Публикувано20.01.04 11:30



ne e to4no taka hubawa vena e malko po trudno da ostane sama ot kolkoto hubaw myv poneve tq 6tom e hubawa ima pone edin dwama koito 4akat samo da skysa s priqtelq si i i se lepwat

lesno e da pobedi6 viwota stiga da ima6 smelost da riskuwa6 wsi4ko



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.