Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Слипове или Боксерки... прашки или бикининови  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано14.01.04 12:25



... Ето такъв въпрос възникна наскоро в интелектуалните кръгове... Та реших да ви анкетирам

Кой какво не/ носи и какво предпочита да сваля ? Със или без белъо е по секси?Кое е по- удобно? и кое по- възбуждащо? цветчета, пеперудки, жартиери ... и всякакви варианти

Участието е задължително!





Тема единственото което има значениенови [re: Wishbone]  
Автор DVD ()
Публикувано14.01.04 12:33



е да не я е срам да си свали бельото на светло...



Тема Re: не се скатавай като в "оная" тема :)))нови [re: DVD]  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано14.01.04 12:43



кажи си и ти кво предпочиташ да носиш!



Тема Бикини.нови [re: Wishbone]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано14.01.04 12:43



Най-хубавите бонбони са тези, загатват за плънката си, но никога не знаеш, преди да ги вкусиш :)

Забравих! - Това, което нося са по-скоро къси боксерки, но плътно по тялото.
Предпочитани цветове - графитено сиви (почти черни) или бели.

Редактирано от dePhil на 14.01.04 18:02.



Тема Re: Бикини.нови [re: dePhil]  
Автор 3дpaвko (Zdravkov)
Публикувано14.01.04 12:48



Честно казано аз предпочитам бикините, май прашките вече станаха прекалено разпространени и някак си им се изгуби чара и разкрепостенноста:). А и като погледнеш сайта на Victorias Secrets, си мисля че ще имаш големи колебания за това кое е по еротично:).
А иначе за мен предпочитам боксерки, в тъмната гама, тъмносино, черно и т.н. макар че понякога предпочитам и такива със по щура щампа. Ами това е май от мен



Тема Re: С бельо е по-сексинови [re: Wishbone]  
Автор ocharovatelka (свежарка)
Публикувано14.01.04 12:50



Харесвам мъже с боксери, но задължително трябва да изглежда стилно в тях... не да му висят до коленете.
Аз също предпочитам да нося боксери- така оставям на мъжете малко време да си пофантазират какво ли се крие под тях



Тема Re: Слипове или Боксерки... прашки или бикининови [re: Wishbone]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано14.01.04 12:55



На хубав човек всичко му отива, така че е важно съдържанието на “опаковката”, която от своя страна трябва да е също хубава, но и слиповете, и боксерките си имат предимства. Броиш ли ме за участвала?

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: женски боксерки ! [re: ocharovatelka]  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано14.01.04 12:56



Много яко! женските боксерки ми харесват много, ама май не се носят много ... или греша!?



Тема Re: хитруша!!! :)) [re: razbiram]  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано14.01.04 12:57



А ти какво носиш ?!?!?! ... най- често!



Тема Re: Слипове или Боксерки... прашки или бикини [re: Wishbone]  
Автор the Goddess (fairy)
Публикувано14.01.04 12:58



Обичам разнообразното бельо - затова имам всичко, за което се сетиш във всякакви цветове и форми. Също ме кефи да съчетавам цвета на бельото с дрехите,с които съм облечена. Примерно, ако съм с черна вечерна рокля, бельото може да е в ярко червено, може и бордо. Става страхотен контраст. И е адски възбуждащо!
За мъж ме кефят боксерки, цветни за предпочитане. Все още не мога да възприема мъж с прашка, незнам защо, но го свързвам с гей!Зная, че не всички мъже, които предпочитат прашките са гейове, но не мога да ги възприма и това си е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.