Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: edin za drug smeнови [re: don_Pablo]  
Автор Star-ProofedlAmNot (poetry in prose)
Публикувано15.01.04 16:13



ех, чак сега забелязах, че си coveted...

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема Re: edin za drug smeнови [re: don_Pablo]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано15.01.04 16:20



Az i drugi mechti moga da ti sbudna, ama jalko, che ni delqt 10-tina godinki

Share your passion.


Тема Re: женски боксерки !нови [re: Wishbone]  
Автор wika ()
Публикувано15.01.04 16:40



истината е че не седят на всяко дупе
включително и на моето,въпреки че съм слаба..

I lie in an early bed, thinking late thoughts
waiting for the black to replace my blue
fiona apple


Тема Re: Ето ти и нещо друго от мен)))нови [re: zlodeika]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано15.01.04 17:02



Гласувам с 2 ръце.
Особено еротично е да седна върху него, особено ако за първи път правим секс и да разкопчея и да издърпам колана бавно ... като разопаковане на подарък е.

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема ти ли не сенови [re: wika]  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано15.01.04 17:04



харесваш?!
Твоят вкус може да е различен от този на околните

Макар че то не всяко бельо е за всеки ... като се замисля ...



Тема разопаковаш подарък!!!!!!нови [re: Иryaнa]  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано15.01.04 17:14



Как хубаво звучи... чак ми се оголиха зъбките
А докато сядаш върху него ... ти как си облечена... съблечена ... полуоблечена
(по темата де, по темата! )



Тема Re: Слипове или Боксерки... прашки или бикининови [re: Wishbone]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано15.01.04 17:25



Отвикнала съм да усещам ръб на бикини и ме дразни затова обикновено ходя с прашки. Но смятам, че бикини ми стоят по-добре и затова си слагам понякога, особено ако знам, че ще се събличам.
Имам и боксерки, даже последния комплект ми е подарък за нова година. Много сладички, черни, прозрачни, отпред с едни връзчици ... приличат малко на корсет
Без бельо съм излизала понякога. Като ми скимне на щурата глава. По миналото лято ходихме на разходка до плажа в Бургас и той легна на пясъка, а аз седнах до него ... на ръката му. Оттогава харесвам палците му. Аве има няква емоцийка ...
Като ми позволяват дрехите - лятос, зимъс - без сутиен ходя. Кефи ме пък и нямам нужда.
А за мъжете ... аз съм казвала тук... Едно време смятах мъже със слипове за смешна и тъпа картинка. Там с петна, захабено ... аууу, грозна работа
Ама сегашния ми промени гледната точка като го видях с марковите слипове ... Ух, започнах да си мисля лоши неща ...

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема не са ... :))) [re: Иryaнa]  
Автор Wishbone (минаващ)
Публикувано15.01.04 17:30



не са лоши мислите........

Ти май си за слиповете ... или просто да е марково ?!



Тема Re: ти ли не се [re: Wishbone]  
Автор Vroomfundel (неиздържал)
Публикувано15.01.04 19:20



Я, макар и късно, да се включа и аз.

Трудно ми е да кажа какво женско бельо предпочитам - все пак това е само опаковка и много по-важно и интересно е това което излиза отдолу. И все пак, реда е прашки, боксерки, бикини. Харесвам ярки, едноцветни, най-добре червени, или през лятото, на загоряло тяло - жълти, дантелки - само за бокерски.

Аз нося предимно бокерки, по-удобни са ми като че ли. Ама и слипове също. Боксерките са или шарени, с безумни картинки, от сорта на ухилени гъбки или анимационни герои, или едноцветни - жълти или червени, имам за по една седмица да карам едноцветен. И винаги гледам да ги съчетая с останалта част от дрехите - примерно черен или жълт панталон с червен колан, червени слипове и червени кецове.

ERASE RACISM

Тема za men en sa problem ako si hubava [re: Grace]  
Автор don_Pablo (coveted)
Публикувано15.01.04 19:57



demek mi haresash,ko izliza 32,e shi sa dam ako si hubava i mi ahresash,ne sums a zanimavals jena and 25nikoga,niznam

Jivota e hubav-budete mazohisti



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.