Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема КОНТРАЦЕПЦИЯнови  
Автор amanda (непознат )
Публикувано30.12.03 16:43



Вече имам едно дете и поне на този етап нямам намерение да забременявам.
Ако някой може да ми каже в моя случай кой е най-добрия тип контрацепция ще съм му благодарна. В интерес на истината вече правих един аборт и с мъжа ми направо се страхуваме след случая да правим секс. Досега разчитахме на "пазене "и се оказа безрезултатно.
Моля помогнете ,аз не съм сигурна кое би било най-безопасно за здравето ми !



Тема Re: КОНТРАЦЕПЦИЯнови [re: amanda]  
Автор Satisfaction_ (отегчена)
Публикувано30.12.03 17:57



Най-сигурни са котрацептивните хапчетата. Иди на гинеколог да ти обясни какви методи има и ако искаш хапчета, да ти предпише най-подходящите

Turn around and shut up!


Тема Re: КОНТРАЦЕПЦИЯнови [re: Dare_Devil]  
Автор Wink (obi4am se)
Публикувано30.12.03 18:15



стига да няма раничка...иначе спиралата е противопоказна...



Тема ама опашата лъжа...нови [re: amanda]  
Автор angela_hell (позната)
Публикувано30.12.03 19:39



нито имаш дете, нито си женена, сигурно си някоя ученичка която се чуди как да се опази.

раждалите жени знаят. или най-малкото са ходили на гинеколог.

интересно, сега в училищата съвсем ли не им обясняват на децата как да се пазят?



Тема Презервативи а ако си и млада [re: amanda]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.12.03 21:05



без проблеми с кръвно налягане - хапчета.
Иначе остава само аспирин, ама вместо....



Тема Re: КОНТРАЦЕПЦИЯнови [re: amanda]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано30.12.03 23:43



neznam i ne me interesuva nito na kolko si godini , nito semjnoto ti polojenie i..., no gramotnite hora vzimat predpazni merki! variantite sa njakolko , no naj-dobre e predvaritelna konsultacija s ginekolog osobenno ako re6i6 da vzima6 oralni kontraceptivi. predi tova zadaljitelno se pravjat hormonalni testove , za da se ustanovi koj preparat e naj-podhodja6t za teb (dori i naj-dobrija farmaceft nemoje da go preceni ) USPEH!



Тема Re: КОНТРАЦЕПЦИЯнови [re: amanda]  
Автор Fire walker ()
Публикувано31.12.03 03:04



Презерватив.
Или гел с Нонокиснол,ако не те дразни.
Или диафрагма с гел.
Или спирала.

В никакъв случай не те съветвам да пиеш хормонални пртивозачатъчни.Увеличват МНОГОКРАТНО риска от рак, кисти, исулт, инфаркт, тромбози и прочие "хубости".

Редактирано от Fire walker на 31.12.03 03:07.



Тема Re: КОНТРАЦЕПЦИЯнови [re: Fire walker]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано31.12.03 09:31



Мдаааа... И аз мислех да започвам с "хапчета", но точно заради това се отказах. Явно имат твърде много странични ефекти. Бе всяко ръкчкане в хормоналната система е опасничко.
Освен това при много жени водело до напълняване. Защото се променя метаболизма.



Тема Re: КОНТРАЦЕПЦИЯнови [re: Eвpиka]  
Автор amanda (непознат )
Публикувано31.12.03 10:03



Много блгодаря на всички.
Аз съм се консултирала с гинеколог и тъй като се притеснявам от спиралата като средство за предпазване ми изписаха следните таблетки Regulon tabe, но едно е да ти изпишат, нещо друго е да вземеш мнението на хора на който им са се сблъсквали с проблеми и имат представа кое според тях е по-добрия вариант.
А между другото не са ми правли никакъв тест когато ми изписаха тези таблетки. Още не съм ги пила, но до няколко дена ще трябва да си ги купя ако се реша.
Много ме заинтригува това за гела с Нонокиснол. Ако може по-подробно да ми обясните ???



Тема abe ne luje, breнови [re: angela_hell]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано31.12.03 11:02



az chetoh, che e zabremeniala oshte kato uchenichka s purvia si pich na shestia mesec otkak sa spali zaedno i sega si jiveiat s detenceto veseli i shtastlivi

Ama ochevidno ne se e prosvetila mnogo....... vuzmojno e... hora razni

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.