Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Сексът и зодиите  
Автор dushichka (новак)
Публикувано29.10.03 17:46



Кажете, според вас влияят ли зодиите на сексуалните желания и способности на партньора.Аз не че съм вманиачена на тема астрология, но мисля, че има известно значение.Забелязала съм и от моя скромен опит и от разговори с приятели, че на някои зодии секса им се отдава повече от на други.Та кажете според вас представителите на коя зодия се справят по-добре в леглото и кои по-зле.Аз ще запазя мнението си за по-късно.



Тема Re: Сексът и зодиите [re: dushichka]  
Автор Smahnat (непознат )
Публикувано29.10.03 17:59



Ами аз съм имал само Скорпионки за гаджета и определено са луди в леглото Иначе от всичките one-night-stands най-лудите бяха една Риба и една Овца, пардон, Овен...




Тема Re: Сексът и зодиите [re: Smahnat]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано29.10.03 18:02



Skorpionite sa nai seksualnite zodii i nai strastni v legloto.....pone tui pi6e v zodiaka, no razbira se nikoga ne moje6 da napravi6 podobno obo6tenie.....vsi4ki obi4at malko ili mnogo seksa i mu se otdavat taka kakto im haresva:))))

Teb koq to4no zodiq te interesuva, ako moga 6te ti kaja ne6to po vuprosa:)

Jivotut tova e dvijenie-kazal rakut i trugnal nazad.


Тема Re: Сексът и зодиите [re: dushichka]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано29.10.03 18:08



Не знам коя е зодията за моята такава, но мен сякаш са ме орисали на раци и и аз вече взех да вярвам, че с тези става.
Дали ще ме опровергае времето?
Сега изчезвам, но пак ще кажа по въпроса по- късно.



Тема Re: Сексът и зодиитенови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Smahnat (непознат)
Публикувано29.10.03 18:12



Хе-хе! Аз също съм скорпион и сега се занимавам с поредната Скорпионка... Така ми е било писано


...Go figure!


Тема Re: Сексът и зодиите [re: Smahnat]  
Автор angella_hell (безметежна)
Публикувано29.10.03 18:13



хихи, а не си бил със овца с асцедент скорпион...

аз пък си падам по телците, щото луната ми била в телец...

ама на мъж скорпион не съм попадала. виж децата на венера са добри (телци и везни), много любвеобилни и сексуални

те хороскопите са доста по-сложно нещо от деленето на 12 зодии

perception is reality


Тема Re: хм, [re: blatna_ve6tiza]  
Автор dushichka (новак)
Публикувано29.10.03 18:13



не, не ме интересува някоя конкретно.........аз за себе си знам.Но се сетих да пусна темата,защото много пъти сме го обсъждали с познати и приятели.И в крайна сметка както има зодии, с които даден човек се разбира повече в живота, така има и такива, с които си пасва сексуално.Аз не питам според разни хороскопи и писаници, а личното мнение на всеки:-)



Тема Re: Сексът и зодиите [re: angella_hell]  
Автор Smahnat (непознат)
Публикувано29.10.03 18:16



Хи-хи! Както вече казах, аз самият съм Скорпион, а Овцата има асцедент Скорпион... Там, каква беше онази мисъл за Краставите магарета и надушването...


...Go figure!


Тема Re: Сексът и зодиите [re: Smahnat]  
Автор angella_hell (безметежна)
Публикувано29.10.03 18:39



че съм била със смахнати, била съм, случва се всекиму, ама дали и точно с теб не съм била?


perception is reality


Тема taia tema sravnitelno skoro ia obsujdahme [re: dushichka]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано30.10.03 00:23



i vsichki stignahme do edinodushnoto zakluchenie, che skorpionite sme nai-gotinite

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.