Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой е господарят?нови  
Автор LORA BELLE (pretty woman)
Публикувано17.10.03 21:19



Искам да призная нещо - страшно се възбуждам, когато подчиня мъжа. И колкото по-властен е той, толкова повече се възбуждам, когато го подчиня. Искам, когато ме люби, да не ме покорява, а да върши черната работа. Това разбира се, не ми пречи да го уважавам. Напротив - колкото повече го уважавам, толкова повече искам да го подчиня. Перверзно ли е? Мисля - не.



Тема Re: Кой е господарят? [re: LORA BELLE]  
Автор Nabucco (Nebuchadnezzar)
Публикувано17.10.03 21:27



Подчини ме, скъпа! Моята мускулна маса е твоя!



King Nebuchadnezzar

Редактирано от Nabucco на 17.10.03 21:35.



Тема Re: Кой е господарят?нови [re: LORA BELLE]  
Автор Manekena (знам и мога)
Публикувано17.10.03 21:38



Тука нещо ми намирисва на садо-мазо........ господарка, подчинен..........
Без мен........ не искам да съм подчинен на никого, дори и на жена. Чуждо ми е, не ме влече. Дори и много да се възбужда жената от това....... ама не ми се е случвало, кой знае, ако ми се случи, как ще реагирам. Сетих се вица за мъжа, дето го попитали дали може да свири на пиано...., та и моята работа е такава

Мъжете правят пари, парите не правят мъже !!!


Тема Re: Кой е господарят?нови [re: LORA BELLE]  
Автор the Goddess (Мръсница)
Публикувано17.10.03 21:43



Аз пък обичам да ги изнасилвам...

KISS MY ASS!!!


Тема Re: Кой е господарят?нови [re: LORA BELLE]  
Автор Пokopeн (непознат )
Публикувано17.10.03 21:44



Въобще не го намирам за перверзно, даже напротив. Аз самият много си падам по това. Даже стигам малко по-надалеч... Обичам жената да ме чука. С пръсти или с вибратор, обичам да бъда подчиняван от жени, обичам да ме командват.



Тема Доминиранетонови [re: LORA BELLE]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано18.10.03 03:10



Не е перверзно.
Мнението ми е, че в стихията си страстните жени неизбежно стигат до този вид агресия. Проблемът е, че някои мъже, свикнали с инерцията, се стъписват в началото.
Намирам, че доминирането в секса е страхотен отдушник на сексуалния и емоционален бяс. Предпочитам обаче да не е еднопосочно, а също така, не харесвам театралниченето на садо-мазо постановките.

Fuel for the soul


Тема Re: Кой е господарят?нови [re: LORA BELLE]  
Автор Wink (obi4am se)
Публикувано18.10.03 10:18



мисля че си е нормално...щом така ти харесва, няма нищо первезно, стига да ти доставя кеф, и да даставя удоволствие и на партньора...игрите в секса са като черешката в коктейла...правят го екзотичен, различен ...и на мен понякога ми харесва да подчинявам мъжа до себе си, а и на него му харесва...



Тема Re: Кой е господарят?нови [re: Manekena]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано18.10.03 11:55



кой е тоя виц:)

Да го духат жените с предразсъдъци


Тема Re: Кой е господарят?нови [re: LORA BELLE]  
Автор asFARas (Confidant)
Публикувано18.10.03 12:11



според мен съвременният мъж се е уморил от пропогандираните и закоренили се идеи, че той е силният и ръководещия
Никак не ме учудва твоето състояние и мисля че е присъщо на голяма част от жените
може би на повечето мъже това няма да им хареса но замислете се
мъжът в обществото и мъжът в къщи при приятелката си/жена си/майка си

You shall not pass ...


Тема Exchanging Powerнови [re: LORA BELLE]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано18.10.03 12:37



There is no permanent Master, nor permantent Slave...
...it's all about domination and submission...
...and it is exchanging of power.

Това е донякъде цитат, донякъде мои мисли, провокирани (не само) от един "образователен" филм na Andrew Blake...
(ако някой се интересува за точно кой филм става въпрос - Delirious, не казвам че филма ще ви хареса, просто е интересн от определена гледна точка)
Освен това филма не подкрепя тази мисъл, тъкмо напротив

Та за да се разбере какво имам предвид, от неразбиращите английски...
Няма постоянно доминиране, няма господар и подчинен... всичко е въпрос на обмен на власт и сила...

А имах преди време две теми "Кое според вас е перверзно" и "За или против перверзиите сте"
Та там се каза, че няма такова нещо като перверзия която да доставя удоволствие и на двамата - щом им доставя удоволствие - значи не е перверзия.

От тази гледна точка, ако и мъжката, и женската богомолки изпитват удоволствие от това, то не е перверзия, че мъжката бива изядена накрая...

Мое мнение...

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.