Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема успя да ме разсмеешнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор the Goddess (Мръсница)
Публикувано16.10.03 14:48



Личи си, че на не повече от 20год, защото най-лесното е да ръсиш обиди...
Хайде да видим пък ТИ какво се опитваш да ни втълпиш със своята сигнатура? Хубаво, да го духат жените с предразсъдъци, а мъжете с предразсъдъци, такива като теб,м???


I`m not A bitch, I`m The bitch!!!


Тема Re: хмнови [re: razbiram]  
Автор the Goddess (Мръсница)
Публикувано16.10.03 14:53



Аз пък им гледам сеира на такива, които се връзват на всичко казано, писано и го приемат за чиста монета...Не е ли гот?

I`m not A bitch, I`m The bitch!!!


Тема Радвам се, че се върна:)))нови [re: TPECKATA]  
Автор the Goddess (Мръсница)
Публикувано16.10.03 14:55



Ще внимавам аз, че опасно става...

I`m not A bitch, I`m The bitch!!!


Тема за разлика от тебнови [re: the Goddess]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано16.10.03 16:25



na 22 sym:)a,taq signatura q zabrawih,che q imam,trqbwa da q mahna ,prawa si tuk;ebe men mengo kak u-4wam tuk,4estno
nishto na nikogo NE SE opitwam da wduhnowqwam в тоя клуб,вярвай ми:)за разлика от теб:)

Да го духат жените с предразсъдъци


Тема Re: успя да ме разсмеешнови [re: the Goddess]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано16.10.03 16:27



в смисъл-че ми дреме,трябва да разбираш тов апо постингите ми;не познвам абсолютно никого лично от тук и поради тая простичка прчина ми епреко курец
а що реи,ч еимам предраз.?аз не мисля,че имам много;бъзикам те,смешна си ми понякога:)на хилядио километри си,а ги дрънкаш разни:0нямаш ли поле за изява там където си:)
а ти си мишок,по-малка си от мен,май да??

Да го духат жените с предразсъдъци


Тема Re: Много готино !нови [re: maira]  
Автор artista (out of gear)
Публикувано16.10.03 23:45



Az moga veche da se pohvalq, che sym dosta naprednal v preodolqvaneto
Predpolagam, che nikoga nqma da mi haresa celuvaneto tam, no pone veche ne se dyrpam nekontroliruemo, a samo se mryshtq



Тема Re: Ti ne misli za men!нови [re: oтвopeнa]  
Автор artista (out of gear)
Публикувано16.10.03 23:47







Тема Re: Zavjdam ti 4ove4e!нови [re: GAlNER]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано16.10.03 23:55



Не знам какъв ми е късмета,обаче последните ми 3 гаджета, включително и тази сега са някакви авто фенки. Не знам аз ли ги заразявам или просто на такива попадам.
Сегашното ми гадже не съм я водил на сбирките и яко се е ентусиазирала, та в края на месеца ще и направя кефа да види полигон с опели.
Сещам за едно голямо предимство на сруденото време или по-точно феноменът - запотяване на стъклата Всяка вечер като я карам към тях стоим в колата и само чакам джамовете да се запотят, за да нападна всички ципове, ципчета и други връзки по нея, които отварят вратите към прелестите и, както и към гъдела межди другото

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Ti ne misli za men!нови [re: artista]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано17.10.03 00:47



artista, ти май остана без думи, а?

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Re: Какво не обичате да правите в секса?нови [re: maira]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано17.10.03 01:22



След огромен напън умствен се сетих...сигурно вече ме е хванала склероза...та се сетих какво не обичам да ми правят....не обичам накрая да го извади бързо и без предупреждение....трябва да се настроя за усещането, че няма нищо в мен, след като е било запълнено




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.