Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема А целувката изневяра ли е?нови  
Автор Manekena (знам и мога)
Публикувано06.10.03 23:33



Не очаквах да събудя толкова голям интерес с предишната си тема..... Много и различни мнения се изказаха за това кое е, и кое не е изневяра. Явно линията между позволеното и непозволеното е много тънка и размиваща се на места.
Вашите мнения ме подтикнаха да ви споделя още нещо: Преди време имах много сериозна интимна връзка с една жена на 28 години. По това време тя имаше и много други приятели, без да има (дали?) нищо интимно с тях. Тя веднъж ми каза, че ще ходи на гости на един от приятелите си, поканил я да му види новия апартамент, да послушат музика и да се почерпят. Отиде тя в 13.00 часа (беше една събота, дори аз я закарах с колата до там) и ми каза, че ще остане до 19.00, тогава мога да дойда да я взема. Така и стана, отидох аз в уречения час и тя дойде навреме. На въпросите ми какво са правили, ми отговори, че той е бил в банята, когато е отишла, после я помолил да му донесе дрехите, след което се облякъл, пили кафе, танцували... той предложил някакъв алкохол, но тя не пие дори бира и му отказала. Отначало отричаше да са се целували, но после си призна, че докато танцували се целували няколко пъти по устата. Секс не са правили, макар той да е искал и да е правил многократно намеци... това ми каза тя, аз не съм бил там. Но ако всичко е точно така, както ми е казано, според вас това изневяра ли е? Тук няма да коментирам факта, че този мъж много харесваше приятелката ми и нееднократно се е опитвал да заеме мястото ми до нея. Той семеен, но жена му по това време беше на гости на родителите си във Враца и са били в апартамента му сами.
Това според вас изневяра ли е?

Мъжете правят пари, парите не правят мъже !!!


Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: Manekena]  
Автор Ekaтepинa™ (кучка)
Публикувано06.10.03 23:50



Ам аз определено не бих си позволила да си разменям френски целувки с друг, ако държа на човека до мен...а ако гаджето ми го направи, да, бих го счела за изневяра. Това е моята гледна точка

Ние може и да сме приключили с миналото си, но то не е приключило с нас !


Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: Ekaтepинa™]  
Автор Manekena (знам и мога)
Публикувано07.10.03 00:02



Не ставаше въпрос за "френски целувки", а за целувки по устата......дали са били с език, или без..... това не можах да науча, но и тогава не беше от значение. Тук трябва да допълня, че докато правим секс с жена ми, тя си затваря очите и си представя нещо....... какво точно - не иска да ми каже, но е повече от ясно, че това не съм аз. И това ли е изневяра? Тогава трябва да съм рогоносец....... и то с много рога на главата си.

Мъжете правят пари, парите не правят мъже !!!


Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: Manekena]  
Автор ariel ()
Публикувано07.10.03 00:12



е добре, изневяра си е, щото ти така се чувстваш - рогоносец - а и имаш основания...
ти говори ли с нея за това?
тя как смята?



Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: Jorgo]  
Автор ariel ()
Публикувано07.10.03 00:24



"A toj ja izlugal!Tja beshe bolna napravo!I az i dadoh ramo za plakane.Davam i vsichko,kakvoto poiska.Sega tja e moja i iskam da pitam-tova iznevjara li e,che tja sega e s men???Che e sprjala da misli za nego?"
не знам, дали е (съм) спряла да мисли(я) за него, но не (м)и липсва, защото лъжата си е лъжа!!! а за думата изневяра тук няма място



Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: ariel]  
Автор Jorgo (lover)
Публикувано07.10.03 00:36



tja spi i iskam da vljaza v glavichkata i i da vida misli li oshte za nego ili ne?dostatutshno li e da ima men ili ima fantazija za nego?shte ja pitam veche-ne moga da chakam poveche!i ti ne znaesh dali mislish oshte za nego!az iskam da misli za men!



Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: Jorgo]  
Автор ariel ()
Публикувано07.10.03 00:39



ако е, както описваш цялата ситуация - не, не я буди, не мисли за него:-)



Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: ariel]  
Автор Jorgo (lover)
Публикувано07.10.03 00:41



kogato spi samo moga da gledam litseto i,ne moga da ja budja daze sutrin



Тема Re: А целувката изневяра ли е?нови [re: Manekena]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано07.10.03 02:55



Изневяра е да стигнеш с някой друг дотам, докъдето си стигнал в отношенията с редовния си партньор. Тоест за повечето връзки - различните форми на секс. Друг е въпроса, че разни лигавни и кибер сексове и излияния в интернет дразнят МНОГО. Но те не са чак изневяра.



Тема ебати отно6енията [re: Иryaнa]  
Автор more! ()
Публикувано07.10.03 06:20



доста може да се поспори с теб.а различните форми на интимност?защото целувката не е секс, все пак, а сравнението със свирката от предната тема е същото.

секса ми идва отръки



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.