Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: kakvo mi se slu4i snoshti! [re: novata]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано07.08.03 12:23



Егати, как е могъл да постъпи така с теб !
Та ти ясно си му дала да разбере, че не искаш никаква интимна близост.
За каква те мисли той, м?
И да ти свърши в устата...ай сиктир !

Отиваш и му казваш, че ако се повтори, ше се разправяте по друг начин !
Гадняр !



Тема Re: kakvo mi se slu4i snoshti!нови [re: novata]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано07.08.03 12:25



уахахахахахаххахахахаххахаххахахахаххахахаххаа

...чики на, чики на-на-на


Тема mila,нови [re: novata]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано07.08.03 12:36



tegli mu mainata i tolkova!... Zabravi za sluchiloto se.

Postupila si, kakto sa diktuvali obstoiatelstvata. Ami ia se zamisli, kat ste bili piinali toi dali ne e mojel da te opne priako voiliata ti i da te izchuka v kraina smetka?? hipotetichno govoria :) Chuvstvash se kato omursena, kurva - vsichki sme se chuvstvali taka. Jenite sa kurvi - vsichki, s izkluchenie na maikata na Napoleon

Produljavai napred. Tova e prosto edno losho izjiviavane, koeto triabva da ostane v minaloto i da ne pozvoliavash da te zatormoziava... a ako toia muhlio ne te ostavi namira - ne mojesh li da go dadesh pod sud???

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема Ставаме две глупачкинови [re: novata]  
Автор Diva_roza (Уханна)
Публикувано07.08.03 13:02



А сигурно има и още много като теб и мен. И на мен наскоро ми се случи подобна история, но не в далечна Америка, а насред България с наш, роден българин. Покани ме на гости (стар приятел) и приех без задни мисли. Почерпихме се, поприказвахме и той взе да ми показва на компютъра си всички девойки, с които си пишел в интернет. Показа ми снимките им, поне 30 на брой. Разказва ми на дълго и широко за всяка поотделно, колко от тях (внушително число) са му идвали на гости, на колко той (още по-внушително число) е ходил на гости. След туй премина към пикантерии - коя как му духала, на коя каква й била оная работа, коя какви пози обичала, пълни подробности. Накрая ми показа и снимки, правени с камерата на компютъра му - девойки по цици, налапали ****му. Аз слушах кротичко и си мислех - тоя приятел сигурно иска да ме смая какъв ненадминат ебач е. Само че не се ли сеща, че вместо да ме впечатли, така само ме отегчава и дразни ? Сигурно не му идва на ума, че пред жена за други жени е неетично да се говори, защото жената почва да се сравнява с тях и се притеснява. Помислих си още - тоя като разказва така за другите, нали утре ще разказва същото и за мен. Сигурно и мои снимки (добре, че няма) ще показва на другите жени. Забравих да кажа, че разпознах от снимките една от девойките. Замълчах си, ако му бях казала той щеше да почне да й се хвали, че ме познава.
Простата жена си е проста обаче. Здрав разум няма. Всичко това си го бях помислила вече, но не си тръгнах, както би трябвало, а останах. И той си смъкна късите панталонки и ми го навря в лицето. И аз послушно му го налапах като идиотка. Преместихме се после в леглото му. Сигурно съм си мислила, че поне ще ме погали. Нищо подобно! Той само ми натискаше главата към *** си в ритъма, който искаше, изпразни си се в устата ми без да ме попита, стана, обу си панталонките и щастиво ме попита много ли ми е харесало. Идеше ми да го гръмна. Тия мъже кой им втълпява, че като им правиш свирка и ти е много кеф? Ама ние сме си за таковане, щом им отстъпваме на натиска.



Тема Re: kakvo mi se slu4i snoshti!нови [re: novata]  
Автор Пpинцът koйтo бe aтpeид (верен)
Публикувано07.08.03 13:04



Много неприятно, няма две мнения. Но както каза Маргич, можеше и по-зле да е и физически, и психически.

Най-интересното е, че подобна ситуация съм чувал да се е случвала и на други жени (не в Щатите). Толкова ли не може да му ударите една трезва преценка НАВРЕМЕ?

Нека горното не се възприема като извъртане, че вината е ваша! Просто мизерията си е мизерия.

За своето милеем...


Тема Re: Ставаме две глупачкинови [re: Diva_roza]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано07.08.03 13:08



Е той че е сгафил със снимките и разказите - ясно, ама и ти пък си била послушна. Само не ми казвай, че наистина не ти е харесало поне мъничко...

Everything louder than everything else...

Редактирано от Dakota на 07.08.03 13:12.



Тема не се притеснявайнови [re: novata]  
Автор vehemence (новак)
Публикувано07.08.03 13:09



и на мен ми се е случвало нещо подобно с човек дето изобщо не ми харесваше даже и секс правих и после много ме беше яд обаче станалото станало- пиши го излъгация и готово сега да го мислиш много няма смисъл.
Аз ще ти кажа само, че тоя е гледал да си направи кефа и това е , а ти за да правиш тия неща някак си се чувствала едва ли не задължена щото сте излезли там сваляли сте се и прочие. Да знаеш, че един мъж приемеш ли да излизеш с него и ако те омайва алаба ала той винаги има наум, че ще има секс. Мъжа винаги пробва ако стане стане ако не има и други жени, която пусне(така мислят свалячите де)
Аз ти казвам да не ти пука и толкова другия път внимавай

...to paradise with pleasure haunted by fear...


Тема Откога ви учатнови [re: Dakota]  
Автор Diva_roza (Уханна)
Публикувано07.08.03 13:10



да ритате падналия?



Тема Re: Ставаме две глупачкинови [re: Diva_roza]  
Автор novata (непознат )
Публикувано07.08.03 13:13



abe ujas!ama nie sme si vinovni!
Ve4e mi e po dobre,mina mi tva nai gadnoto 4uvstvo,sega daje mi stava smeshno,kakvi gi varsha......a sum tuk doidoh tuk savsem skoro v kolej....primerna studentka!!Ne 4e si se uspokoiavam,no vsushnost kvo tolkova!!?Aideeeeee!



Тема Re: mila, [re: Margich :)]  
Автор novata (непознат )
Публикувано07.08.03 13:16



da,pove4e niama da se zanimavam s toia!Osven tova i mene me e sram ot sebe si,dori neiskam da go vijdam pove4e,sigurno si misli-taia e ebati kurvata!!!
A dali e taka,ili prosto taka se e slu4ilo?!Abe gadna rabota...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.