Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Искам да споделя нещо много лично !нови  
Автор Unldentify (непознат )
Публикувано06.08.03 02:52



Искам да споделя един мой проблем и ще очаквам отговори.
Моля не ми даваите съвети да ходя на генеколок или дерматолог ,
просто идеи ... вече се досещате , че проблема ми е долу ...
Проблема ми идва само когато ***-я ми е над средно положения до
максимално надървен . Като не ми е станал , всичко си е абсолютно нормално.
Значи когато онази ми работа стане и немога да си "обеля" главичката
т.е. немога да си дръпна кожичката под главичката , мога само до средата
на главичката да си я смъкна.
Незнам каква точно е причината , но имам две предположения.
Първото :
На всяко мъжко създание , кожичката на онази му работа е свързана
към главичката и тя неможе да излезе прекалено много или пък да
слезе прекалено много и си мисля , че при мен като ми стане тази връзка
става прекалено малка и непозволява на кожичката да слиза на долу.
Второто :
Може и/или да е от диаметъра на отвора най-горе на кожичката ми
и този диаметър да става по тесен от главичката ми и не ми разрешава да я
смъквам надолу.

Незнам всъщност дали това е проблем вобще тъй като нямам сефте и незнам дали това ще ми пречи . Незнам дали да го чувствам като
комплекс , защото го имам от както се помня.
Моля за просветление .




Тема Re: Искам да споделя нещо много лично !нови [re: Unldentify]  
Автор stunner (непознат )
Публикувано06.08.03 03:10



Фимоза - Phimosis - потърси в Google и ще намериш много информация. Лекува се с обрязване (остарял и глупав метод) или с пенопластика. Така или иначе ще трябва да отидеш на хирург (гинеколозите са за жени :) Не се притеснявай, не е нищо страшно. Операцията е кратка, с местна упойка и бързо възстановяване (1-2 седмици).



Тема Re: Искам да споделя нещо много лично !нови [re: stunner]  
Автор Unldentify (непознат )
Публикувано06.08.03 03:29



Ама сигурен ли си , че моето е точно това ?
Това болест ли е или е по природа ?
Струва ми се ужастно като си помисля за операция ,
по принцип пречи ще ми пречи ли в секса ? Защото сега си го
възприемам като напълно нормално и в нищо не ми пречи .

Можеш ли да ми отговориш на някои от тези въпроси ?
Аз отделно ще се поразровя за информация сега .
Мерси за това , ако си прав , поне ще го имам на идея какво е .



Тема Re: Искам да споделя нещо много лично !нови [re: Unldentify]  
Автор stunner (непознат )
Публикувано06.08.03 03:50



Сигурен съм, че е това, поне описанието ти съвпада напълно. Болест не е точна дума, всички деца се раждат с фимоза, тя ги предпазва от замърсявания и инфекции, като на различна възраст стеснения пръстен, който ти пречи, се разширява, но на малка част от децата това не се случва в достатъчна степен и се налага оперативно лечение. По принцип е трябвало да ти го установят като малък и да го оперират, но явно са пропуснали. Да ти кажа честно, трябва да се притесняваш повече от правописа си, отколкото от тази, хм, операция, защото е доста по-ужасен :) В секса има опасност да те боли от опъването на кожата при проникването, което може да те притесни допълнително първия път, а тогава и без това ще си притеснен :)



Тема Стана ми лошооо ...нови [re: stunner]  
Автор Unldentify (непознат )
Публикувано06.08.03 04:03



... прибледнях бе , като чета тука ...

Нормално момченцата се раждат с покрита от препуциума (кожна гънка) главичка на пениса. По вътрешната страна на препуциума има видоизменени мастни жлези, които секретират течност и улесняват подвижността на кожата.

Когато тази течност се натрупа, може да се предизвика възпаление. То води до слепването на препуциума, намаляване на отвора му (фимоза), което смущава уринирането. Тогава се налага обрязване (циркумцизия).


Неискам операцияяяя

Няма ли друг начин ? ? ? Искам друг избор пък !
Ето ти една смимчица
Ама моето не е толкоз зле ... ама си е май точно такова .
Незнам , сега се обърках ...





Редактирано от Unldentify на 06.08.03 04:08.



Тема Re: Искам да споделя нещо много лично !нови [re: Unldentify]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано06.08.03 05:51



Преди време имаше една тема, човека имаше същия проблем. Посъветваха го същото и смятам, че нещата сигурно са се оправили щом не се е върнал да пита пак.
Няма какво толкова да ревеш, т. нар. "операция" ще е сигурно с местна упойка и не е нищо сериозно, по-скоро процедура.
Възможно е при секс да имаш болки от това, така че те съветвам да се погрижиш докато е време. Смело, хиляди хора се обрязват поради религиозни или хигиенични причини. Единствения "страничен ефект" може да е, че може да свършваш по-бавно, защото след като кожичката я няма има по-малко триене. Какво пък, милиони мъже мечтаят за това?
Ако това ще те успокои познавам човек, на когото това му се е наложило. Е, жив е още даже поколение си има.
Не знам каква е другата процедура, която се споменава в един от другите постинги. Проучи и се заеми, защото си мисля, че това от само себе си няма да се оправи



Тема Re: Искам да споделя нещо много лично !нови [re: Иryaнa]  
Автор Unldentify (непознат )
Публикувано06.08.03 06:07



ааа , стига бе , ако само като го прочетох това нещо и ми стана лошо
съвсем сериозно
Просто от такива работи ми става лошо , и незнам как мога да претърпя
такава операция ... аз досега съм си абсолютно здрав , най-гадните работи
които са ми правили са , да ми изкарат зъб и да уж да ми премахнат
една киста с едно електрическо ножче , ама не ми я махнаха цялата
сега прилича на кратер , ебаси , вреди ми на естетиката и сега ме е
страх да отида втори път , щот не е особенно приятно това ножче ... а
представям си какво е да ми резнат ... и аз незнам какво точно ще ми резват ,
то по скоро е отлепяне на ... какво беше там , някакав сложен
медицински термин . Ама мене ме е страх , не щото ше ме боли , ами
самата мисъл ме кара да се чувствам зле .

Абе ще направя скоро сефтето и ще видя дали ше боли ,
пък знаеш ли , може и да се скъса от самосебе си при секса
да е нещо като девствена ципа , породена от "Чернобил 82"



Тема Знам че не искаш това като съвет, ама...нови [re: Unldentify]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано06.08.03 08:48



И аз да кажа - по-добре иди на хирург или уролог (това е гинеколога за мъжете )
Не рискувай да ти се скъса кожичката при сефтето... щото един кръвоизлив там трудничко се спира... и може да бъде много болезнено.
Абе въобще - по-добре иди на лекар...
В крайна сметка той ще ти каже компетентно дали има нужда от операция или не.

А като си фен толкова на самолечението и самодиагностиката: опитай да си обелиш главичката преди да ти е станал... Ако когато започне да ти става, усетиш болка или пък кожичката се върне в това състояние в което я описваш, наистина е по-добре да идеш на уролог. Ако пък ли не - значи си успял и няма от какво да се притесняваш...

Пък, не съм компетентен, но е възможно да си имаш нормален полов живот и със такъв инструмент... то никой не е казал че всички трябва да сме еднакви там долу.

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема Я да не се излагаш!нови [re: Unldentify]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано06.08.03 09:14



Трудно може да бъде наречено операция, поне каквато ти си представяш, но гаранция, че ако се скъса от самосебе си, ще те боли много повече и то без упойка и пак ще опреш до лекар. Познавам трима души, които са си го правили - нищо работа. Може да опиташ да се намажеш със зехтин или мазно кремче и да се опитваш внимателно, но достатъчно силно, малко по малко да издърпваш кожичката назад. Всеки ден по малко и може да се получи!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Знам че не искаш това като съвет, ама...нови [re: TPECKATA]  
Автор ЪнИдeнтифиeд ()
Публикувано06.08.03 09:18



Треска ... аз съм го изпробвал това дето го казваш бре ... ама нестава , немога да ти го обесня , ама немога да го напрая , боли бе !
Абе то неможе да се скъса бе ! Не рискувай да ти се скъса кожичката при сефтето... щото един кръвоизлив там трудничко се спира... Все едно да си отхапеш езика като просто го прехапеш Няма как тряяя с много сила да се скъса , а пък мен ще ме заболи , няма как да го скъсам , аз на майтап го казах ... А аз друго си мисля , че като сложа презерватив , тои ще помогне много , в смисъл триенето ще е много по-малко и няма да се опъва много кожата , за да боли . Апък онази снимка дето бях е сложил - там е много по зле , моята шава до половината на главата поне .
Неща да ходя на такива като хирурзи , уролози , генеколози , педиатри , дерматолози , зъболекари и други като тези ЧУДОВИЩА . неискааааам , много ме е страх от тях , като жена ме е страх бе ! ЗНам , че така е правилно , ама ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.