Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 23.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Екстрийме, не си прав за Богинята!нови  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.08.03 10:09



Е вярно, че понякога не се усеща и звучи малко самохвално... но това се случва на всеки. Аз за тва по 3 пъти си чета постингите преди да гу пусна и орязвам всичко дразнещо за опонента... е тя просто не е толкова внимателна към околните в исказа си... това няма значение обаче! Важното е, че я видях... УАУ-У-У! Много красива жена! Да ма прости У.А.С.П.-а, не се каня да я ухажвам или нещо такова - не е мой тип, а и аз не съм такъв тип. Обаче това не ми пречи да и отдам заслуженото - наистина си заслужава усилията от когото и да било! Разбирам те, Екстрийме, разбирам те - грозна била, дебела била, с вибратор в ръката била, нямало кой да и го завре....! Дерзай, дано да ти излезе късмета - голям би бил!!! Успех!


"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Екстрийме, не си прав за Богинята!нови [re: SHERlFF]  
Автор _XTREME_ (програмист)
Публикувано04.08.03 10:21



И онези прословути 100$ да ми даде за 30 мин секс, пак няма да и пусна.. просто ме е гнус. Плюс това си имам сериозна (меко казано) приятелка която ми дава всичко което искам. Така че не може да ме заинтигува с нищо дебеланката :)))))))))))) Абе понякога имам чувството че тя е регнала 3-4 имена и влиза с тях за да казва колко красива била "Богинята (на курвалъка)" :)))))))) Ае пеаце ниггаз :П

SendMessage(The_Goddess, WM_CLOSE, NULL, NULL); //да се еба в ръцете :) (чикия му се вика)


Тема Ахахахах!нови [re: _XTREME_]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.08.03 10:24



Може и да е регнала няколко ника - нямам представа. Бъди сигурен обаче, че "Шериф" не е от тях.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Екстрийме, не си прав за Богинята!нови [re: SHERlFF]  
Автор _XTREME_ (програмист)
Публикувано04.08.03 10:28



Въпросният ... субект (не мога да го нарека ЧОВЕК с чиста съвест, сорка) ... не просто се изхвърля като чикия на пясък, тя направо разбива с простата си самоизтъкнатост. Още не мога да забравя кво беше писала: "... а тя ме погледна с един такъв поглед, не обвиняващ, а сякаш ми казваше ЕХ, ИСКАМ ДА СЪМ ХУБАВА КАТО ТЕБ".... е не, просто паднах под масата :) То бива бива самочувствие ама.... А лафчетата й, ох лафчетата й :) Броят се на пръстите на едната ръка на стругар с 10 години опит. "Избиваш комплекси" и "Не ти пуснах" са двете и най-силни оръжия (и единствени, да не забравим) :) Това момиче мисля че е от някоя малко селце и са я изтървали :) Или по-точно са я пуснали да разознае какво става около мравуняка й от където е изпълзяла ама е забравила да се върне :)
Абе да е жива и здрава :) Трябва в Зоологическа градинка да я затворят за да я зяпат хората :) тя нали обича да се говори за нея :)

SendMessage(The_Goddess, WM_CLOSE, NULL, NULL); //да се еба в ръцете :) (чикия му се вика)


Тема Хм... [re: _XTREME_]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.08.03 10:37



Така е... сигурно има много истина в думите ти.
Обаче, ако се изказваше не толкова крайно и не толкова грубо, може би щеше да намериш много повече сподвижници.
Още веднъж - успех с Богинята!
Пък земи дай и някоя твоя снимка та да те видим, бре!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Я дайте тука пиктура... [re: SHERlFF]  
Автор Kaдиятa (съдия-зевзек)
Публикувано04.08.03 10:40



...да види дядо ви кадия и да отсъди за таз мома. Що за чудо невиждано ще е туй?



Тема Re: Хм... [re: SHERlFF]  
Автор _XTREME_ (програмист)
Публикувано04.08.03 10:41



Снимки на сайта ми колкото искаш (обаче с гадно качество да еба смотаната камерка). Плюс това никога не съм твърдял че съм кой знае какво на външен вид (че да не съм 'Богинята').
Сподвижници...хм...знаеш ли...най-добре е да си сам. Да знаеш че не можеш да разчиташ на никого, че само ти можеш да си помогнеш. Не говоря конкретно за форума. Обяснявам ти собствената ми философия. Най-добре е от към гърба ти да има една дебела стена, с другото можеш и САМ да се оправиш.

SendMessage(The_Goddess, WM_CLOSE, NULL, NULL); //да се еба в ръцете :) (чикия му се вика)


Тема Re: Я дайте тука пиктура...нови [re: Kaдиятa]  
Автор _XTREME_ (програмист)
Публикувано04.08.03 10:42



Opredeleno e 4udo nevijdano (v nikoi Zoo go nqma) MUHAHAHA :)))))))))

SendMessage(The_Goddess, WM_CLOSE, NULL, NULL); //да се еба в ръцете :) (чикия му се вика)


Тема може ли да се намеся ? [re: _XTREME_]  
Автор vehemence (непознат)
Публикувано04.08.03 10:48



Интересува ме следното- дали _XTREME_ познава лично жената с ник Богинята понеже грозните изказвания от негова страна са ужасно грубо и мисля, че са неточни. Не може да обиждаш някой ей така, а и друго вие тук говорите ли изобщо за нещо или само се дракате като ненормални?
Българина не се научи да гледа себе си първо преди да оплюва другите!

...to paradise with pleasure haunted by fear....


Тема Не ти трябва... [re: Kaдиятa]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.08.03 10:49



ще получиш съвсем погрешна представа. И аз бях потресен от снимката и пък на живо нещата не стояха точно така!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.