Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аз бях дотукнови  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано31.07.03 18:16



Край !
Този клуб не ми се отразява добре.
Комплексирам се от всичките секс-богове, на които секса толкова им върви са и са толкова всезнаещи за всичко. И аз взех да се самозабравям и да давам много съвети ... "Шшшш алоу, моме ..." - казах си - "Къде удари гъза в тавана?"
Забравих май, че ме е страх от анален секс, че не мога да го лапна до "мъдете" и че не мога да получа 5 оргазъма за 3 минути. Къде се вра тогаз тука?
Адиос на всички, ще ми липсвате, но самочувствието ми е по-скъпо.
Защото аз правя само това, което ми доставя удоволствие и щом тук някой се опитва да ме убеди, че всички жени правят анален секс и му се наслаждават, че приятелката им свършва и реве от кеф и ме навеждат на мисълта, че аз "не съм в ред" значи е време да си хвана интернет-партакешите и да се изнасям.

ПП. Местя се в клуб Хари Потър.

Редактирано от Иryaнa на 31.07.03 18:17.



Тема Re: Аз бях дотукнови [re: Иryaнa]  
Автор nick_cave (непознат )
Публикувано31.07.03 18:18



О, я стига! Не се излагай. Ти наистина ли взимаш всичко толкова навътре?



Тема Баш ти ли трябваше пък..нови [re: nick_cave]  
Автор TPECKATA (втрисащ)
Публикувано31.07.03 18:32



да тръгнеш да я убеждаваш да стои в този клуб?

Ма много сте интересни бе хора - правите генрални заключения на база на скромния си сексуален опит, при това без да се съобразявате с това дали пък аджеба не обиждате някого с генералното си изявление...

И после - ама ти "навътре ли го вземаш"...
Покрай другото надявам се да не влагаш и подтекст в изказването си... щото вече ще бъде вулгарно...

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема Re: Баш ти ли трябваше пък.. [re: TPECKATA]  
Автор nick_cave (непознат )
Публикувано31.07.03 18:36



Тука вече прекали. Ставаш твърде злобен. Какъв подтекст бе, тя просто се обиди и исках да я успокоя малко.



Тема Аз - злобен?!нови [re: nick_cave]  
Автор TPECKATA (втрисащ)
Публикувано31.07.03 18:50



Чадо, не си видял, какво значи да съм ядосан...
А извинявай ако съм те обидил с изказването си за подтекста, но кажи ми какво мога да отчаквам от човек които генерализира като тебе?

М? Ти ми кажи?

Покрай другото същата дискусия, можеше да предизвика съвсем други емоции ако беше попитано:

"Абе една позната ми каза, че вас жените много ви кефи аналния секс, но обикновено ви е срам да си кажете... Вие опитвали ли сте анален секс и хареса ли ви? А да кажем, ако аз искам да предложа на партньорката си, как да подходя така че да не я сконфузя или стресирам?"
Звучи по друг начин, нали? И не лепва автоматично етикет на всяка форумистка "изчукана отзад и луда по аналния секс, ама свенлива такава една..."

Та... много има още да видиш от TPECKATA за да почнеш да разбираш кога наистина съм ЗЛОБЕН!

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема Re: Аз бях дотукнови [re: Иryaнa]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано31.07.03 18:53



хахахахА,кефиш ме бе,просто ме кефиш,разбираш ли?



Тема Re: Аз бях дотукнови [re: Иryaнa]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано31.07.03 18:55



не обръщай внимание. и поне - наминавай. щото тия, дето те вкисват, са еднодневки



..... Живота е хууубав ..... слънчеви усмивки! .....

Тема Тоз пък друг луд...нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор TPECKATA (втрисащ)
Публикувано31.07.03 18:57



И какво ВСЪЩНОСТ й каза сега?

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема Re: Аз бях дотукнови [re: Иryaнa]  
Автор The Goddess (психарка)
Публикувано31.07.03 19:11



Жалко!

YOU CAN DO IT!

Тема Re: Аз бях дотук [re: Иryaнa]  
Автор Tycи ()
Публикувано31.07.03 19:40



хахаххахахахха изкефи ме, докара ме до смеховен оргазъм....ако може така да се каже Иги, Игииииииии...........не им се връзвай на тия де, верваш ли че точно тоя дето проповядва аналния секс примерно знае кво е тва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.