Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Трябва ли да чуствам болка? Възможно ли е?нови  
Автор HAPAHEH (непознат )
Публикувано25.07.03 10:28



Привет на всички, които пишете по тези клубове... Не ви харесвам, но пак ще се обърна към вас. Не ви харесвам защото един от вас ми причини толкова, много болка, толкова страдание и скръб, колкото досега не съм изпитвал в целия си живот.
Преди да ви обясна защо ми се наложи да се регистрирам и да пиша тук, нека ви обясня, че става въпрос за една страстна любов между мъже... затова ако някой не обича тези отношения нека да спре с четенето дотук.
Но нека да мина на това, което ми се случи този месец. Запознах се съвсем случайно с едно момче, ще спестя името му, и ще ви кажа само инициалите му – А.Д. Той не беше кой знае какъв красавец, дори беше леко грозноват, един такъв дребничък, съсухрен и изпит с къса коса и палави очички. На пръв поглед дори изглеждаше глуповат и смотаничък. Но... знаете, че стрелите на Амур са слепи. Беше едва на 20 години, но ме заплени неговата жизненост и веселие. Няма да крия, че веднага си допаднахме. Не посмях да му кажа какво чуствам, защото ме беше страх, че ще ме отритне.
Не мога да ви опиша колко приятно бях изненадан, когато самият той дойде при мен и ми призна, че чуствата са ни взаимни. Започнахме да излизаме по заведения, прегръщахме се, когато сме сами, защото той криеше чуствата от неговите приятели. Прегръщахме се лудо и страстно докато един ден докато се разхождахме в Западния парк се случи онова...
Беше върховна наслада – и до днес трепна като си представя как той разкопча ципа ми, как пое любовният ми жезъл с уста и как заигра с него. Не издържах дори и 5 минути и изхвърлих седефения мед в устата му. А.Д. изпи всичко до капка, палавите му очички ме пронизаха с дълбока нежност и любов.
Бях откачен по него, запонахме да правим секс всеки ден. Той обичаше да е пасивен, а аз го обработвах всякак а той хапеше устни потънал в наслада. Повярвайте ми, никога не бях изпитвал такова нещо. Но не сексът беше най-важното – Антон ми се врече, той пожела да ме има завинаги.
Докато не стана това, от което ме беше най-страх – да ми го отнемат. И то ми го отнеха именно чрез тези форуми. Проклети да бъдат те!!!
Впоследствие разбрах, че той често пише по тия форуми и оттук се е запознал с друго момче. Охладня рязко към мен... престана да ми се обажда, вече дори не се и виждаме. Болката ми е голяма, не мога да повярвам, че някой от вас ми го отне.
Виждам ги двамата често да си гукат заедно и изглеждат толкова щастливи. Засякох ги веднъж в подлеза на ЦУМ в магазина на Левски, пробваха някакви екипчета и нежно се опипваха по пакетите. Не издържах и му направих сценка в магазина. Те ме гледаха онемели, но това май сложи края на всичко. Принзах му, че винаги ще тръпна за неговите ласки!
И сега разбит и съкрушен се принудих се да влезна в това омразно и проклето място за да го видя какво прави. Никът или както там се казва му е ONE. Дори сега като виждам трите сини букви още ме обхваща възбуда като се сетя как ми целуваше члена.
Пращам му бележки и се опитвам да си го върна... но надежда няма. Мразя се за това че имам сили да пиша тук, в това място което ми отне любимия!
Кажете ми как е възможно еин интернет да развали една толкова красива връзка и да роди нова любов!


ОNE върни се при мен.... помни как ми се врече, как на колене пи семето на любовта ми, как влюбено се гледахме докто прониквах в теб! Искам отново тези мигове



Тема Re: Трябва ли да чуствам болка? Възможно ли е?нови [re: HAPAHEH]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано25.07.03 11:00



Pederasite sa v Adam i Adam.
Obarkal si kluba.
Vse shte se nameri drugo pedi za tebe, stiga reval...

Неуспехът е единственият грях!


Тема Баси майката и кво!нови [re: HAPAHEH]  
Автор TиM oT диM™ (сектор заДИМен)
Публикувано25.07.03 11:05



Свирки кавали от гъза в устата! Ебаси майката и педераските работи..................

Рискуваш и дублираш, или съм първи или не финишираш! Спичаш ли?


Тема ONE върни се!нови [re: TиM oT диM™]  
Автор HAPAHEH (непознат )
Публикувано25.07.03 11:11



А вие никога няма да разбрете! Вие... вие нямате душа!



Тема Re: Трябва ли да чуствам болка? Възможно ли е?нови [re: Razbirach]  
Автор The Goddess (луда)
Публикувано25.07.03 11:14



Аз ако позная къде си, ще ми дадеш ли 100$?

Nothing else matters but YOU!


Тема Аз съм бездушен........и по добре да не разбирамнови [re: HAPAHEH]  
Автор TиM oT диM™ (сектор заДИМен)
Публикувано25.07.03 11:14



не ми отговаряй на мен, че ще си намразя ника!!!!

Рискуваш и дублираш, или съм първи или не финишираш! Спичаш ли?


Тема Re: ONE върни се!нови [re: HAPAHEH]  
Автор The Goddess (луда)
Публикувано25.07.03 11:15



Сигурен ли си, че това му е ника?
Не съм го срещала тук.

Nothing else matters but YOU!


Тема ти пък сеганови [re: TиM oT диM™]  
Автор The Goddess (луда)
Публикувано25.07.03 11:15



Човекът е от ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ

Nothing else matters but YOU!


Тема ДАнови [re: The Goddess]  
Автор HAPAHEH (непознат )
Публикувано25.07.03 11:20



Това е.... открих го по фътбилните клубове... той се крие, че е обратен... а това не е срамно!



Тема Подигравай се!нови [re: The Goddess]  
Автор HAPAHEH (непознат )
Публикувано25.07.03 11:21



може и на теб някой ден да ти се случи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.