Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 06.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Жена ми е курванови [re: FortunatA]  
Автор Aнreл ()
Публикувано24.07.03 16:37



Някъде другаде съм срещал теб.
Знам те.
Усещам те.

Вярвала си в твоето момче. А твоето момче? Казваш предава те.
А не си ли ти човека който греши. Редно ли е да вярваш в нещо което е несъществуващо.
Твоето момче вече не е нито твое, нито момче. Но теб те е страх от самата себе си и търсиш утеха в твоето момче което пък го няма.

Няма орисия. Избираш и нещата се променят. Искаш нови контакти нови хора нови възможности и те се разкриват пред теб, дар от небето.

Жива си, страдаш, но тялото и сърцето и душата са живи.
Просто е въпрос на желание да погледнеш на другата страна и да видиш слънчевите лъчи, да чуеш питчките, да усетиш ромоленето на реката и нейните пръски по кожата ти...да усетиш топлината на нечия всеотдайна ръка... просто трябва да си готова да го приемеш...да приемеш онзи който няма да се раздвоява между теб и мъж.

Ти си решаваш. Моля се да имаш куража от раз да "отсечеш" дезориентацията си.
Ситуацията е прозрачна, и болката ще изчезне, стига само да разбереш че всичко зависи от теб...със един замах.
После си решаваш какво искаш....и се получава. И когато и да е било и където и да е било...можеш да разчиташ на мен....стига да е във възможностите ми...с теб съм.

Кураж от мен и смелост да вземеш решеението. Край на агонията. Нека да живеем свободно. Нека да живеем в блаженство.

Прегръщам те.





Тема Re: Жена ми е курванови [re: Aнreл]  
Автор Fking ()
Публикувано24.07.03 17:29



Малко късно се намесвам
ти вероятно вече си говорил с нея
но все пак ми се иска да кажа

Мога само да гадая какво ти е било и какво ти е сега, аз на твое място сигурно бих се побъркал, в смисъл че незнам дали бих устоял психически на това унижение, подигравка и предателство....

Ти даваш всичко за един човек, правиш всичко за да му е добре, угаждаш му и т.н.

а той те ЕБЕ В ГЪЗА, не дава 5 пари за тебе и те унижава, без дори да се опитва да го прикрива....
една изневяра е зле, но 6.....това е отвратително, и свирка в парка, без въобще да и пука че може да я видят........с тази свирка унижава дори себе си, а теб още повече......

как може да има такова неблагодарно същество, толкова неосъзнато НЕЩО
как може ЧОВЕК да постъпва така......

няма капка признателност към това което си направил за нея, точно обратното, тотална подигравка и унижение.....

някои изказаха мнения от рода на "какво толкова" , "голяма работа"
какви хората са тези, явно са има ли късмета цял живот да са далеч от подобни емоции..........


да жена ти е тотална курва, не само курва а глупава курва, болката се подсилва от факта че толкова време си бил сляп и си правил всичко за нея, а в същото време тя ти се е подигравла


чудя се как може да е толкова тъпа и поне малко да не оценява това което си правил за нея, и че я обичаш, и че не бива да постъпва по този отвратителен начин с човек който я обича.....

просто нямам думи да изкажа мнението си за тази жена

разума ми казва че боя не е решение в такива случаи, но как да постъпиш с жена която няма разум?

ще бъде за възхищение ако не и посегнеш, аз лично незнам да ли бих могъл да се въздържа, иска ми се да мога, но незнам......

за мен е повече от ясно, че повече няма как да имаш отношение с човек който е способен на подобна гадост.......


p.s. има някои неща по историята които ме карат да се замисля до колко е истинска, най-вече това за хакването на мейлите.........приятел хакнал 2-3 мейла в yahoo i hotmail... как не......
но се надявам историята да е истинска защото я приемам при сърце.....

както и да е, надявам се да разберем скоро какво е станало след разговора.....



Тема Re: Не помня ...нови [re: KillaBee]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано24.07.03 18:11



Аз съм само наблюдател. Много ме дразни, но никога не съм им пречила на кореспонденцията. Едно писмо не съм изтрила!!!! И не вдигам скандали. Той знае, че ревнувам и без това, няма нужда да му го доказвам като му тровя нервите ...
Плюс това и той е много ревнив, мисли си, че в Интернет с мен говорят само идиоти дето искат да ме наебат. Само като ме види, че пак съм в Дира и откача (това отчасти щото му се играе Need For Speed Hot Pursuit пък аз съм окупирала района ...



Тема Re: Как ли пък не ти повярвах!нови [re: TPECKATA]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано24.07.03 18:13



Умно момче си ти!



Тема Re: Защо пък не?нови [re: maira]  
Автор Aнreл ()
Публикувано24.07.03 18:18



Наистина си противоречиш ама грандиозно. Скивай колко си объркана девойче:

цитирам те:
"...ако се започне криенето то е вече ясно."

и втори цитат:
"Ако не е чист, кой друг да провери?"

боли ме за теб. вервай ми.
искаш да кажеш нещо...но не знаеш какво искаш.
искаш да направиш нещо...но не знаеш какво искаш.
сега кое е вярно..първото или второто?

И двете са следствие. И двете изказвания са просто продължение на онова което се нарича...неосъзнатост.
Ти знаеш ли защо си с този човек. Сигурно ще кажеш че знаеш, защото го обичаш. А какво е обичта. Тя не е ли тотална. Не е ли нещо което няма мярка.
И какво като ти изневери. Ако в твоята ценностна система не се вмества думата изневяра, просто продължава сама напред. До следващия тираж.
Само че теб те е страх. Искаш нещо сигурно.
Нещо дето да го наричаш "моя приятел". Това са страхове.
И колкото повече почваш да се страхуваш толкова повече той ти кръшка. Щото те е фанал вече за "носът" набарл е слабото ти място и щото и него го мързи като теб и той се страхува....не се решава да те зареже от раз. И той иска ти да си сигурната, но ако може да се пооблажи с нещо чуждо...няма да пропусне. И после пак умърсен се връща в общото легълце.
И ти го търпиш. И следиш. И хакваш мейли. Хакваш баба ми трънкина хакваш. Това е просто израз на твоето безсилие.
Тебе те с извинение те "ебат в гъза" на сила, а ти вярваш че това ебане ти си го разрешила. Просто е.

Друго си е да си свободен човек. Ама често не ни стиска.
Щото тогава вече няма страх.






Тема Re: Да, разбира сенови [re: Gollum]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано24.07.03 18:23



Ааа, той знае. Казах му. Ама не се тревожи, защото знае, че такова нездраво любопитство към неговата кореспонденция проявявам за пръв път и то само към кореспонденцията му със въпросната личност.
Знаеш ли, много е трудно да съдиш един човек за начина по който действа, защото всяка връзка е строго индивидуална. Сигурно изглежда ужасно тиранично това, което правя, но той е доста нерешителен човек и преди да се накани да й каже да престане тя вече си беше въобразила какво ли не и се държеше като че ли вече е неин. Говореше ми все едно, че съм минало Бил с мене по навик??? Питам го вярно ли е - "бе не било вярно, тя го била разбрала грешно". Ми тогаз да се обади!!! Ако не го бях накарала сигурно още щеше да се тутка Баси, все попадам на мъже-деца. Гледаш го - хубав, голям мъж, пък ... лапешки акъл Ама кво да го правя като си го обичам



Тема Мрррррнови [re: Иryaнa]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано24.07.03 18:33



Обичам като ми говорят така...

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема Ми квонови [re: Иryaнa]  
Автор Gollum (Ам-Гъл)
Публикувано24.07.03 18:44



обичай го. Щом и той тебе ... ние тук ще вдигаме наздравица

Да си призная честно, и мен жени на доста неща са ме светнали. И от нерешеителност пак те са ме излекували. Кво да ви правим, по-бързо узрявате от нас

Пък иначе ти си знаеш . Никакви подмолни номера с византийски цели, щото иначе ... гръцки секс за виновните. Остави другото, ами на сухо ще останеш

Жива и здрава



Тема Re: Ми квонови [re: Gollum]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано24.07.03 21:11



Аз на сухо няма да остана, не бой се.



Тема Re: Защо пък не? [re: Aнreл]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано24.07.03 21:22



Не съм я видяла да пише нещо за хакване.
Питай в клуб Хакери какво мислят за разни ламета дето се правят на много отворени с готов софтуер да правят мизерии.
За да "хакнеш" поща трябва да катурнеш целия мейл сървър, ехооо ... не са много хората способни на такова нещо.
Що се заяждаш? You got issues man!
Мойра не успя да се изрази добре. Поне на мен ми се струва, че основната й мисъл беше, че ако се предоверяваш сляпо накрая ако те измамят в своите очи ставаш най-големия глупак и се чувстваш още по-ужасно.
Кой били ебяли в гъза? Не видях в темата си тя да споменава някакви лични проблеми. Баси, голям нещастник трябва да си, за да се заяждаш така ...
Иди пий едно чайче!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.