Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 06.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема И аз да изокам...нови [re: Пълeн Глyпak]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано23.07.03 13:48



Човеко направил си една основна грешка - една жена не я ли занимаваш постоянно, не и ли оказваш необходимото внимание, започне ли да скучае, много ясно, че ще почне да си търси развлечения... от всякакъв род.

Тъй като те слушам, от голяма полза ще ти е да прочетеш една книга написана за жени, която да ги светне по някои въпроси за мъжете. Заглавието и е "Тайните на мъжа, които всяка една жена трябва да знае". Малко е стара (в момента не мога да я намеря в библиотеката си, но ако я намеря, ще ти пратя автор и издателство), но определно ще те светне по въпроса, какви грешки си допуснал във връзката ви.

Иначе, мен ако питаш - забрави я. Разведи се със нея, докато не е станало прекалено късно.

Знам, че е болезнено. Така като те слушам си лудо влюбен в нея. Сигурно ти е и първата, а ако не е - една от първите. Сигурно ще я забравиш трудно, но все пак - по-добре е така, отколкото цял живот да си нямате доверие един на друг и да правите компромиси.

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема han Krumнови [re: KillaBee]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано23.07.03 14:08



zaslujava trofei

I ne sluchaino si e otnesul Nikiforovata kratuna za takuv....

Nemai milost, Glupako!..

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема Мдам...нови [re: Worker]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано23.07.03 14:12



To keylogger-и, то fake MSN/AOL Messenger-и и какви ли не още благинки могат да се сложат...

Може и без директен достъп до комп-а... Ако е малко lame съответния потребител, може да го метнеш с някоя игра или фалшив флаш.

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема Re: Как ли пък не ти повярвах!нови [re: Иryaнa]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано23.07.03 14:13



Таен въпрос от моята поща:
Where is quanna from?

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА


Тема Аупсулютну!нови [re: TPECKATA]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано23.07.03 14:25



Боеца трябва да се гърчи до припадък, за да няма време да мисли за глупости!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема 1984нови [re: Иryaнa]  
Автор Gollum (Ам-Гъл)
Публикувано23.07.03 15:14



и други години.

Дали пък ... между другото, или приятелят ти е не особено наясно с технологиите, или просто не му пука. Щото все пак не е особено трудно да спипаш такова нещо, пък ако ще на микроезика на процесора да е писано.

Питаш как? Инсталираш си значи операционната система и си правиш списъче с MD5 сумите на файлчетата на операционната ти система. След което регулярно зареждаш от дискетка и гледаш какво се е променило. Примерно де. Може да зяпаш и къде файлчетата равномерно нарастват без видима причина.

Абе всъщност какво значение има как ще го разбереш. Като ти е кеф - зяпай. Само да ти кажа - аз на твое място бих паднал в собствените си очи. Щото ... айде да продължим. Хората не само по Интернет чатят. Някои и по телефони се обаждат. Или нормална поща използват. Или ... И значи ние какво, за да сме сигурни? Пришити микрофончета в дрешите (има ги, не са кой знае колко скъпи). Или, в Япония го имало казват, пръскаш гащите на благоверния с еди-що си и като изневери, те се оцветяват еди-как си.

А ако наистина искаш да си сигурна, направи му един психосеанс. Там с "ти не си котарак, ти си геврек" и всичко ще си каже (даже как обича най-много да му правиш свирка).

Абе, мацо, наистина ли ти е толкова важно дали той не се заглежда или пък не ебе други? Сама си съсипваш хубавото...



Тема Re: със сигурностнови [re: Aлинa]  
Автор Aнreл ()
Публикувано23.07.03 15:22



мъдрият човек винаги изказва мнение за "така описаните факти" само когато чуе и другата страна.

А тя за да постъпи така е имала някакви мотиви. И за нея те са били достатъчно значими за да я подтикнат към такива действия.

Така че. Според мен всеки за себе си е прав.
Истината е там където няма емоция, а има любов и търпение.

Дори едно такова поведение не може да се нарече деградирало. защото не знаеш дали това няма да я промени и да доведе го градиране в личен план.
Често когато човек залитне в дадена посока, после се обръща и става противоположност на първото.
ЗА това не бързай, търпеливо и уважение към всеки. Всеки си има мотивите.

успех и на теб





Тема Параноянови [re: Gollum]  
Автор Bossa nova (непознат )
Публикувано23.07.03 16:43



е завладяла всички клубари. Засега *разпни я* води над *евалла*, но лагерът на вторите се окопитва и трескаво копае окопи:)))
Що ли ми прилича това на класическото: *Не съм от тях как' Сийке*



Тема Re: Жена ми е курванови [re: Пълeн Глyпak]  
Автор FortunatA (предадена)
Публикувано24.07.03 02:43



Какво да ти кажа...от 17 г. съм омъжена и накрая и на мен интернет ми е...а м..та.....Моят съпруг се оказа гей,призна ми го и сега неговия приятел се примести от другия край на България да живее в нашия малък град.Нямаш си представа как се чувствам...., а може би имаш.Не знаеш какво е една жена да бъде заменена от друг и то мъж. Историята със секса и при нас в последно време протичаше както и при теб с тази разлика,че аз никога не съм била със съпруга си по цели дни в леглото, а ми се е искало:((((( Само аз си зная какво ми е....Просто полудях:((((9



Тема Не помня ... [re: Gollum]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано24.07.03 02:49



... дали беше метнал едно око в темата ми Кошмари или дълбаеш без да знаеш за какво става въпрос. Да ходи на кафе, да си говорят по телефона, да си ходят на разходки и дискотека - да ти изневерят така сякаш не е толкова зле. Намерили са се, харесали са се - да се вземат младите. Но да ти изневерят, с някой парцал от Интернет, когато имаш възможност да спреш всичко навреме ...
В моя случей става въпрос за бивша ама пък като толкоз страда за него да му го каже като се видят бе, к'ви са тез любовни писма на пощата!!! Аз гадже ли съм или лукова глава???
К'во си мислиш? Че ме кефи да се прая на Шерлок Холмс?
Предпочитам да съм си спокойна и да се наслаждавам на връзката си без да се тревожа кога ще влезе тя пак в интернет, за да му пише. Бах майка й курвенска, той три пъти й се обажда да й каже да спре, а тя не мирясва ...




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.