Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ебасинови [re: Иryaнa]  
Автор Gollum (Ам-Гъл)
Публикувано21.07.03 11:01



Дали не усещам мъничко злоба в постинга ти? Както и в някои други ... Проблемът си е на въпросния индивид, не го насърчавай с отговори, макар и индиректни.



Тема ...^...нови [re: Иryaнa]  
Автор Kънчo 1 (у клубъ)
Публикувано21.07.03 12:03



... хахха я си пОмисли пак? ... аз си падам пО жени ... пОнеже съм мъж ... амъ ти си жена и въпреки това си падаш пО жени ... хайде сега да видим ... мОятъ диагноза е нОрмален чОвешки индивид,а твОятъ е чОвек с психически отклОнение ... тОест ти не си нОрмално чОвешко създание ... и оттукъ следва,че всяка твОя думъ няма да има стОйност ... пОнеже тЯ е прОизнесена от чОвек с психически отклОнения



Тема Re: Търсим мъж за тройканови [re: RennyTV]  
Автор moderator (arbitar)
Публикувано21.07.03 12:30



a ako doida as sas maga si..za 4 ka



Тема Моля, спрете да отговаряте на Кънчо 1нови [re: RennyTV]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано21.07.03 13:51



Доста се чудех дали да изтрия неговите писания, но реших, че е по-добре да стоят като паметник-портрет...портрет на нео-нацизма, хомофобията, омразата, ограничеността, etc., etc.

Сега сигурно и аз ще бъда причислен от него към "психично-болните индивиди", но наистина не виждам нищо нередно в желанията на RennyTV и приятелката му...или който и да е друг, стига те да не пречат на околните.

P.S.: Къчно 1, няма да ти отговоря...не се хаби!

Everything louder than everything else...

Редактирано от Dakota на 21.07.03 14:00.



Тема Re: Моля, спрете да отговаряте на Кънчо 1нови [re: Dakota]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано21.07.03 14:08



Винаги съм казвал, че си умно момче :)



Тема Re: Моля, спрете да отговаряте на Кънчо 1нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Manekena (знам и мога)
Публикувано21.07.03 17:35



И аз съм "за" умното момче Дакота. Много готин и толерантен тип. Не случайно е модератор на клуба. Я си представете какво щеше да стане, ако Кънчо1 ни беше модератора......

Мъжете правят пари, парите не правят мъже !!!


Тема щешнови [re: Manekena]  
Автор Aнreл ()
Публикувано21.07.03 17:39



да настане истински купон.



Тема Re: Ебасинови [re: Gollum]  
Автор Иryaнa (iguanodont)
Публикувано21.07.03 19:53



Аз съм като един Диментор. Изсмуквам всякаква радост и щастие.



Тема Re: щО ли?нови [re: Kънчo 1]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано21.07.03 19:56



otde znaesh dali turchin ne e naebal nqkoq ot prababite ti?!?!
otkyde znaesh dali tqne e rodila deteto...
ha sega kaji ARIECO...?!?!?!?!
truden wypros,a?

Писна ми от педераси...


Тема КонтрЪ офертЪ!нови [re: RennyTV]  
Автор Uncle Fucker ()
Публикувано21.07.03 20:00



За русолявото курвенце - добре платена и престижна работа на магистрала Тракия. Предимство при кандидастване - чежди езици /турски, арабски/, отлична социална комуникация, отговорност, готовнаст за работа в екип /с жиголото де/, образование - бе значение, компютърна грамотност - не се изисква, предимства - при възможност да представи квитанция за платен данък компаньонка за финансовата 2003г. Отлична заплащане и възможност за растеж ва кариерата - при отлично справяне с работата ще й се даде възможност да заеме и дилърска позиция на дрога.

За пидала - предлагам срещу замяна на недвижим имот да му осигуря шест годишна ваканция в пазарджишкия затвор. Едно екзотично място пълно със страст, романтични преживявания и всеотдайни загорели сексуални жребци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.