Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Жени, обичате ли така?нови  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано06.07.03 14:33



Няколко мъже имат интерес към вас. Търсят ви, ама вие не искате да излизате с тях. Обаче не им казвате "не", а само замазвате работата. Оправдания, мънкане, ама няма ясен отговор "да" или отговор "не".
От много познати, които имам ми става ясно, че един мъж не го притеснява отговора "не". А от жени чувам оправдания, че не казват "не", за да не му става по-кофти на дадения мъж. А сега де?
Що не сте откровенни, скъпи жени? Май ви е кеф и ви лъскае да ви търсят няколко мъже, да имат интерес към вас, макар и вие да нямате към тях. Ама самочувствието ви се вдига. Макар че е за чужда сметка - отсреща човека да се чуди какво става. Адски тъпа и дразнеща ситуация, мили дами. Още повече, че има много, които не са като мен. Аз след втори несигурен отговор и оправдание спирам да се обаждам. Ама има и по-настоятелни.
Темата я пиша по повод един приятел, който сега се нервираше заради поредната фукла с подобно гнусно поведение. Аз също съм се дразнил на много такива госпоици.
Иска ми се обаче вашето обяснение, скъпи дами. Без оправдания и обяснения - ясно и точно кажете защо го правите и защо правите всичко възможно да си създавате отрицателно мнение по свой адрес с подобно поведение.
Няма по-дразнещо нещо за един мъж от това.
И примера го давам веднага - мен само една жена ми е казвала открито "не, нищо няма да стане". И заради това я уважавам изключително много. Другите, които са ми въртяли номера - не са ми интересни дори и като хора вече.

Не ща да засягам темата с връзване на тенекии, защото цял роман мога да напиша.
Защо мисля че си вдигате самочувствието с такова поведение? Ами имаше една тема за комплексирането от красотата на човека до теб. Отговорите на жените в тази тема бяха много красноречиви относно комплекса "дали сме толкова красиви колкото красавиците около нас?". Според мен това е начин да сте по-уверени, отговаряйки си на този въпрос. Но пак, повтарям, това е едно от най-противните неща, които една жена може да прави.
Чакам мненията ви - ясни и точни, без оправдания и мънкане (както го правите често, когато ви търсят).



Тема tova sa kompleksarkiteнови [re: Bobby]  
Автор Pretorian (centurion)
Публикувано06.07.03 14:55



za suijalenie ima tolkova gotini momicheta koito sa kompleksarki.az gi sreshtam psotianno takiva.iskat da me izpolzat za faza,da se fukat s men,puk i znaiat s dona akto sa che si zikarvat nezabravimo,oabche dona ne e putkorazvodach i endava.Ne e lud koito iade banicata a koito ia dava.izlizate porbvash da ia anebesh,akos a drupne-=aide chao i tolkoz,dori id a si vljuben pak,da go duha akt sa prai.Vij ima i drugo,hubavite madami si imat EDIN tupkach.sichko drugo e obojateli.Te sa okolo neia zashtoto tia iska da se poakzva pred drugite id a si doakzva che e hubava.tova sa balucite tia deto baiagt podir jenite.tarikatite ilis i trugvat ili ims atvat tupkachi.JENITE EN S AVINOVNI CHE E PULNOS MUJE- PUTKI

ebi doakt e vreme


Тема aaaaa ma ti samoz a telefon li si govorel aaaaaaнови [re: Bobby]  
Автор Pretorian (centurion)
Публикувано06.07.03 15:00



ami po telefona poveche ot dva puti ne s ezvuni an jena za purva sreshta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ianche az ti razkazah v prednia otgovor za edno drugo iavlemnie sred huabvite jeni

ebi doakt e vreme


Тема Re: aaaaa ma ti samoz a telefon li si govorel aaaaaaнови [re: Pretorian]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано06.07.03 15:27



brato ti si adski zle
kazah toi- dai da te naebeme tuka a aewrite, che da se krotnesh wednuj za winagi
eh maa mu stara
golqm si tapanar

Писна ми от педераси...


Тема Re: aaaaa ma ti samoz a telefon li si govorel aaaaaaнови [re: MAN6]  
Автор KillaBee (gadnyar)
Публикувано06.07.03 15:30



Ti na gradskiq da ne posqga6, ei, (na)dryvnik Aman ot pedal, pardon, geyove

I only sting once, but it's a killer


Тема Re: aaaaa ma ti samoz a telefon li si govorel aaaaaaнови [re: MAN6]  
Автор Pretorian (centurion)
Публикувано06.07.03 15:30



e koe mi e zleto?

ebi doakt e vreme


Тема Re: Жени, обичате ли така?нови [re: Bobby]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано06.07.03 19:23



винаги, когато съм била брутално откровена с мъж...."не става, не си губи времето и парите" .........винаги ми е било досаждано......
Когато обаче съм груба..."разкарай се, досаждаш ми" е вършело работа....Проблемът е дали трябва да съм груба и откровенна или само откровенна? Пак опира до разните хора, не мислиш ли?

Life is only a transient transfection


Тема ne ne msiliaнови [re: Meчo]  
Автор Pretorian (centurion)
Публикувано06.07.03 19:31



samoe din pulen baluks hte baiga sled teb,muejte sus samochuvstvie koito siz anait cenata nikgoa enma da baigat podir teb!

ebi doakt e vreme


Тема Обичаме и още какнови [re: Bobby]  
Автор The Goddess (гадна)
Публикувано06.07.03 19:44



Има жени, които обичат игрите и въобще не им пука какво ще си помисли дадения мъж за цялото това разиграване. Да го духа и това е!
При 5-6 обожателя мисля, че не ми е нужно да си вдигам самочувствието. То си ми е на достатъчно ниво

Restart my life or self destruction ...


Тема Re: ne ne msiliaнови [re: Pretorian]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано06.07.03 19:44



ами сега от позицията на изминалото време.....не бих казала, че са били боклуци....Може би вината е била моя донякъде.....с добро отношение съм им създавала някакви илюзии......или просто съм пръскала неясни надежди.....Кой знае....Истината е винаги по средата......Но грубостта винаги е работела безотказно...Лошото е само, че тази грубост някакси е наранявала дори самата мен.....

Life is only a transient transfection



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.