Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ..... да и изневеря линови  
Автор Mr. Black (непознат)
Публикувано29.05.03 11:16



Здравейте,

от скоро посещавам клуба и чесно казано ми хареса. И понеже виждам, че повечето сте готини, че сте пичове и п...... реших да споделя нещо, което взе да ме притеснява. Та ..... с моята приятелка или жена.... и аз вече не знам каква ми е, но живеем заедно вече 3-4 години и не сме се оженили (предстояаща премиера).....абе искам да кажа, че имаме много добър секс, жсичко е ОК, харесваме едни и същи неща, допадаме си много, но напоследък за разлика от преди го правим много рядко......да кажем веднъж в седмицата, което както знаете е много малко.....особено при положение, че аз го искам и сутрин и вечер..... И така стигнах до там, че си мисля да и изневеря, досега винаги съм се пазил, но сега мисля да го направя.....Кажете ми прав ли съм или не .............. не ме жалете, моля ви.



Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: Mr. Black]  
Автор Бapoнa (умопомрачено)
Публикувано29.05.03 12:09



Аз съм от моралистите тук, та така че по-скоро ти препоръчвам да изложиш ребром проблема на приятелката си, ако нищо не стане поне съвестта ти ще е чиста, тъй като си я предупредил за възможните "последствия".

Non omnes beati sunt, qui beati videntur esse/Не всички, които изглежда, че са щастливи, са такива/


Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: Mr. Black]  
Автор Cлънчицe (сияйно)
Публикувано29.05.03 12:14



хм... напомняш ми за онези дето като не могат да се гледат повече (или как беше, като нямат какво да си кажат) решават да се оженят....

прав ли си и да не те жалим? ми то във въпроса се крие и отговора? въпрос на избор майна... ама ако сега не вървят нещата, как ли ще вървят след 20 години? пък знам ли... хората казват, че било възможно да има брак и при липса на нормален сексуален живот, знам ли??? айде не ни прехвърляй отговорността. ние можем само да споделим опит - изневярата променя отношенията, но също и при някои хора това няма значение... абе смятай че нищо не съм казала...

... слънчеви



Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: Mr. Black]  
Автор Em Pi ()
Публикувано29.05.03 12:53



Всички тръгнаха да те съветват да говориш с нея, да и обясниш от какво имаш нужда, а замисляш ли се как ли се чувства тя, може би има някаква причина и у теб да правите по-рядко секс. Има ли разнообразие в сексуалния ви живот, а ти дали успяваш да и дадеш това от което има нужда тя?
А иначе за изневярата - аз мисля, че човек трябва винаги да прави това, което желае, приискало ти се е секс извън дома, ами защо пък не, само внимаваш тя да не разбере и всичко си е ОК



Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано29.05.03 12:53



Що не и купиш кафе и да я заведеш на ресторант, пък да и кажеш:
"Ама ти що спря секса с мен?"
и получаваш отговор: "Мили, аз не знам как да ти го кажа, но се срещам с друг от доста време..."
Фащай едно гадже чукай си на воля и си гледай кефа!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: Cлънчицe]  
Автор Mr. Black (непознат)
Публикувано29.05.03 13:30



Слънчице, много ти благодаря за мнението ама ти май наистина нищо не ми казваш ...... Хубаво е, че не ме пожали, но нещо не сме се разбрали...... Аз не съм казвал, че нещата помежду ни не вървят, напротив чувствамве се прекрасно заедно. Просто секса намаля, за което разбира се си има причина и аз я знам.......с нея свършихме една малко луда работа и тя е много притеснена и само за това мисли...... Въпросът ми по-скоро беше какво мислиш за изневярата, защото ние много държим еди на друг......доколкото до 20те години, немога да ги мисля.....мислите ми стигат най-много 6 месеца напред.....
Иначе и аз много обичам да се въргалям в тревата и да гледам морето :))
И все пак за бсичко си права, но не е моят сличай ........ хубаво мнение от човек на моите години ....



Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: koral]  
Автор Бapoнa (умопомрачено)
Публикувано29.05.03 15:25



Изключително добре формулирано, ако не ме помръзваше, може би и аз щях да бъда така изчерпателен

Non omnes beati sunt, qui beati videntur esse/Не всички, които изглежда, че са щастливи, са такива/


Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: Mr. Black]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано29.05.03 15:38



ne znam, vinagi gi namiram, ili po-skoro te me namirat, a az izbiram nqkoi ot tqh...
koito e kato men...
shte ti ostavq belejka

Share your passion.


Тема Май се налага данови [re: Mr. Black]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано29.05.03 15:45



споделиш тази луда работа , дето сте я свършили и дето смяташ, че може да е причината, за да се опитаме да ти помогнем. Ако просто търсиш оправдание пред себе си и облекчение на съвестта за кръшкането, което замисляш - ами просто послушай тези, които ти дават съвет да го направиш. Аз например, ако реша такова нещо, го решавам САМА - и толкова! Реша ли го - никакви скрупули, защото аз много му мисля, преди това. Никой друг не може да ми повлияе, но хората не са еднакви и това е хубаво.

Още съм в пубертета ... простете ...


Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: koral]  
Автор Mr. Black (непознат)
Публикувано29.05.03 17:11



.....Виж имам една идея. След като имаме един и същ проблем ти предлагам ти да ми изпратиш твоята приятелка, а аз ще ти изпратя моята. Явно трябва да разнообразим нещата. Така поне ще знаем, че не са по чуждо........за това са хората, да си помагат.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.