Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема слабоумни мненийца?нови [re: Mr. Black]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано03.06.03 13:50



хм... интересно!
някой да не се подписва с мойто име бре? аз се имах за умен!
и не се притеснявай изобщо! до колкото виждам, макар, че според теб явно съм по тъп и от гъза на шотландска гайда, та както виждам ти си се заслили точно по моя път! е, сполай ти тогава! може би ще разбереш какво!
и... радвам се, че при теб нещата се оправят! а пък мен не ме мисли изобщо! и аз си го получавах и то доста повече от 3 години, а и все още си го получавам, просто от различни жени!
и мен ме остави наистина, ама като питаш за съвет дали е уместно после да подиграваш хората за мнението им? (визирам духовития ти съвет към ДМА)
"...и нека силата бъде с теб!" - ще ти трябва!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Първо пробвай на чикиинови [re: Mr. Black]  
Автор 4erna (непознат )
Публикувано03.06.03 14:00



Това е шега..... Съветвам те да и изневериш така ще разбереш дали все още я желаеш истински, но само ако ще можеш да живееш после с този камък на шията.



Тема като помислих малко обаче...нови [re: Mr. Black]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано03.06.03 14:02



...за едно си прав! прекалихме с лекомисленото, а някои даже и с подигравателното отношение към проблема ти. така е наистина! моля за извинение от свое име и от името предполагам на всички, надминали интелектуално пубертета! надявам се, не ни се сърдиш!?
а сериозно по твоя проблем - прави каквото ти се прави! ако имаш идеи за изневяра сега, мислиш ли, че след 3 години няма да ги имаш още по-силни? а след 5, след 10? и не върви срещу себе си! наистина постъпвай както желаеш, излишно е да казвам да не бъдеш лекомислен, защото явно не си. проблемът със сексуалното желание на мъжете и жените е много дискутиран в този клуб. аз заемам позиция, която май не е споделена от по-голямата част от тук присъстващите дами, но според мен, определено е много често срещано желанието на жена ти да е по-малко като честота от твоето... и за съжаление това няма да се подобри - напротив, разликата между вас постоянно ще се задълбочава, първо заради навика между вас, второ - ако имате дете и трето - просто от възрастта.
Блаженни са тези, чиито жени искат и след 10 и повече години съвместен живот секс повече от веднъж седмично! Завиждам им! Алелуя!
Но каквото и да правиш - внимавай да не научи! Но ти това си го знаеш!
Желая ти успех и ти стискам палци!


Твой, кух като водоноска, Шерифф!


P.S. И да кажеш кво си предприел, ей!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"

Редактирано от SHERlFF на 03.06.03 14:05.



Тема Най-краткия инови [re: 4erna]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано03.06.03 14:04



умен съвет според мен. И доброжелателен, защото ние бая го захапахме момчето.

Още съм в пубертета ... простете ...


Тема Re: За ебането....нови [re: nimo]  
Автор 4erna (непознат )
Публикувано03.06.03 14:53



... се подписвам с две ръце. Трябва да се прави сериозен, здрав секс за да не се налага да си ги говорим тези глупости.



Тема Re: За ебането....нови [re: 4erna]  
Автор nimo (непознат )
Публикувано03.06.03 15:00



ami i az tova kazvam :)))



Тема Абе недей да вземашнови [re: 4erna]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано03.06.03 15:12



секса САМО на сериозно, много е вредно. От време на време гледай на него като на игра за пораснали дечица. Ти го можеш де, щом ти идват наум свирки на приятелите си да правиш. Ми да - ей тъй, просто по приятелски - лошо нема. Днеска си откачам, ама май ще е задълго.

Още съм в пубертета ... простете ...


Тема Re: Абе недей да вземашнови [re: razbiram]  
Автор 4erna (непознат )
Публикувано03.06.03 15:33



И един мармот завива шоколад - да, да.
Върша всичко на сериозно, но не винаги го приемам така.
Колкото до свирките, какво да направя като ме влече.



Тема svirkite sa ne6to mnogo hubavo i polezno ne6toнови [re: 4erna]  
Автор nimo (непознат )
Публикувано03.06.03 16:04



a ako si gotin/a o6te po dobre obsadil sam 4e kogato se eba s po debela i grozna jena ne e tolkova priqtno....a kamo li da lija az ina4e sam profesionalist moga da eba vsi4ko...e haide PO4TI vsi4ko
hubavite vseki moje
ta pak da pitam za6to mnogo jeni ne se ebat v gaza....tova naprimer e mnogo po ujasno ot nqkakvo lizane ne komentiram 4e daje 1-2 pati mi otkazaha i svirka
ama imat golemi pretencii
kak da lija kato parjolata i naprimer e vmerisana ili e tolkova debela 4e 6te se zadu6a dokato stigna do tam
no trqbva i ebane



Тема майко-о-о-о-о!нови [re: 4erna]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано03.06.03 17:05



защо и аз не съм ти приятел!!! "туп-туп-туп"!
(Шерифф си блъска главата във стената)

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.