Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема къв Сериф? то да не идва от "сера" бре?нови [re: 4erna]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.06.03 14:22



Всъщност Смит и Уесън са най-добри в револверите (особено последните им модели със скандиева рама и титаниев барабан!), за това става дума, Глок не правят револвери. Ако говорим за пистолет, пред Глок предпочитам Зиг Зауер П229, Хеклер и Кох УСП, че дори и Валтер П99, ако говорим за много пластмасов пистолет, какъвто е Глока.
А за милувките и идването - какъв е проблема? Първо ако трябва аз ще дойда, само кажи къде и второ - защо пък да не дойдеш във Варна, ей я къде е!!!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: без да мисля...... обаче ......нови [re: Miglen4e]  
Автор Mr. Black (непознат)
Публикувано04.06.03 14:38



...... извинявай Miglen4e, ама ми е малко трудно да ти отговоря, защото ти нищо не ми казваш ....... май ти е скучно и само се почесваш по езика. За мен е безмислено да ти отговарямя, но от уважение към всички тук, ще го направя. Тук е момента и да се извиня на Шерифа и неговите двама приятели (аз май заради тях го правя) : Извинявай Шерифе ама както казва Кърт Ръсел .... ти повика бурята и тя дойде ...... е не беше кой знае какво, но имаше ефект.
Да се върна на Мигленчето ........1. не си спомнял да съм казвал, че не съм говорил с приятелката си: 2. Не аз съм и избирал работата и, която тя много обича (както и аз, защото и аз съм завършил същото) и 3. Както каза някой по-горе, човек трябва и да е малко егоист...... аз просто си искам своето ....
Доколкото до това, което ми минава през главата ..... то се нарича секс, то е нагон, рефлекс, и е от тези, които се наричат безусловни ...... от тези които управляват поведението ни всеки ден без ние да си даваме сметка за това.
Така, че повярвай ми не аз трябва да масажирам мозъчните си клетки.....



Тема Re: без да мисля...... обаче ......нови [re: Mr. Black]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.06.03 14:51



Намирам сравнението ти с Кърт Ръсел и бурята за малко грандоманско (казвам "малко" само поради опита да бъда мек в изразяването си)! Винаги когато решиш можем да се срещнем очи в очи, за да доразнищим отношенията си и без помоща на двамата ми приятели! Винаги когато решиш мога да ти помогна да разбереш как се приемат извинения, които уважаващ себе си човек ти е поднесъл - накара ме да съжаля, че съм тръгнал към помирение с теб. Опита се да ме накараш да се почувствам дребен, глупав и жалък! Добре че не съм на 17, тогава наистина думите ти щяха да ме засегнат. Сега само мога да ти пожелая: "Плувай, плувай..." и да се надявам, че разбираш какво искам да ти кажа с този си постинг!
Глупаво е така да приемаш подадена ръка! Твоя си работа!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Вече взех да се чудя ...нови [re: Miglen4e]  
Автор Griphoncho (детето)
Публикувано04.06.03 15:06



защо изобщо се опитва някой да му помага на тоя младеж.
Той тъй или иначе прави всички на "бъзи и коприва".
Пък и обижда.....



Тема аз лично...нови [re: Griphoncho]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.06.03 15:09



повече не смятам да говоря с него! както може би стана ясно от предходния ми постинг!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: аз лично...нови [re: SHERlFF]  
Автор Griphoncho (детето)
Публикувано04.06.03 15:19



Smith и Wesson ще почиват днес



Тема Re: a ako choveka s kogoto izneverqvash iska chustva..нови [re: tedua]  
Автор evaamp; (непознат)
Публикувано04.06.03 15:22



Dali shte moga da byda i s dvamata li... ami tova ve4e se sluchva... ne e lesno, dobre che s vyprosniq chovek nqma na4in da se vijdame mnogo chesto... :) maximum vednyj mesechno... obache znam li do koga shte prodyljava taka... mai e po-dobre da prestana oshte sega, pone taka si mislq. Problemyt e nai- ve4e v tova, che se nalaga da kriq tvyrde mnogo neshta i ne e qsno koga moje da stane nqkakva izdynka. :)



Тема Re: ..... да и изневеря линови [re: Miglen4e]  
Автор tedua (непознат)
Публикувано04.06.03 15:31



Extremen sport.No e dosta glupavo,vse pak trjabva da mislish i za zdraveto si!



Тема Re: без да мисля...... обаче ......нови [re: SHERlFF]  
Автор Mr. Black (непознат)
Публикувано04.06.03 17:17



Виж шерифе, явно не сме се разбрали, но това е само защото не се познаваме добре ........ аз наистина ти се извиних без никакъв подтекст. Хубаво е обаче да не забравяш, че бях "настъпан" преди да съм "настъпил".
Сега ти се извинявам отново .......... за грандоманството и за това, че те накарах да се чувстваш така. Ще гледам да не се повтаря, освен това мнението ми за теб не е това, което си прочел вчера.

"Да обичаш себе си, значи да си влюбен цял живот" ....... "Следвай белия заек".........



Тема да...нови [re: Mr. Black]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано04.06.03 17:27



това вече се приема! Радвам се, че се изяснихме. И как можеш да мислиш, че не съм наясно за "настъпването"? Ако не бях - нямаше първи да се извиня!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.