Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Рускинитенови  
Автор Eden (слънце)
Публикувано27.02.03 16:27



не можах да разбера каква е тази мания за секс с рускини. всяко лято е голям хит. какво повече имат те от българките? по-добре ли го правят? и какво толкова възбуждащо има в тях ,та всеки мъж полудява като чуе за рускините?


моля ви,мъже и момчета,обяснете ми

Life is beautiful!


Тема Re: Рускинитенови [re: Eden]  
Автор Иryaнa (Екзотична)
Публикувано27.02.03 16:30



Не знам ама съм чувала че били "лесни"
'беш ли му майката кво значи?



Тема Пробвай и тинови [re: Eden]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано27.02.03 16:37



и после ни разкажи.

Не съм пропуснал, че си жена.



Тема Re: Рускинитенови [re: Eden]  
Автор Бekc (сеирджия)
Публикувано27.02.03 16:38



Ами както виждам си ми прочела разказа по-долу - там е загатнато за какво става въпрос.
Цялата работа е , че са много лесни наистина. Е , разбира се не всяка рускиня е такава , но като цяло е така.Още вуйчо ми (който е прекарал младежките си години в черноморски град) ми е разказвал каква е ситуацията. Просто в Русия мъжете са пълни нещастници , затова и рускините идват у нас лятото за да се наебат като хората. Някой ще каже :добре де , защо руснаците да са нещастници. Ами защото са такива - нищо друго не ги интересува освен това да се напият като свини и да се натъркалят под масата. Остави другото , ами и се гордеят с това - абе тъпанари какво искаш.
Затова и чукаме жените им




Тема Re: Рускинитенови [re: Бekc]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано27.02.03 16:42



да, наистина прочетох твоята история и както забелязваш, ми хареса доста.

но, това че са лесни,не ги ли прави безинтересни? това че в 90% от случаите сигурно ще си легнат с теб, не убива ли тръпката?

Life is beautiful!


Тема Re: Пробвай и тинови [re: Гeвpek]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано27.02.03 16:53



zasega smqtam da propusna

Life is beautiful!


Тема Re: Рускинитенови [re: Иryaнa]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано27.02.03 17:03



a tova e nai-glupavoto ot vsichko.kato sa lesni,za6to sa interesni?
i rima ima...

Life is beautiful!


Тема Re: Рускинитенови [re: Eden]  
Автор Иryaнa (Екзотична)
Публикувано27.02.03 17:04



Де да знам.
Важно е да си интересна без да си лесна



Тема Re: Рускинитенови [re: Eden]  
Автор Бekc (сеирджия)
Публикувано27.02.03 17:06



Ами може би наистина да убива тръпката понякога , но от друга страна не забравяй , че рускините са влезли стабилно в секс-митологията на българина , а освен това са и чужденки. А повечето от българите броят една чуждестранна бройка за няколко български. Тръпката е не толкова от свалката може би , колкото от това , че го правиш с момиче , което е от чужбина.........
На това съм посветил и разказа си , ама явно само на тебе ти харесва ; другите не са оставили мнения......




Тема Re: Рускинитенови [re: Бekc]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано27.02.03 17:19



честно да ти кажа,това ми се струва най-глупавото-че мъжете превъзнасят рускините.става ми тъпо понякога,когато мои познати/приятели започнат да си говорят и сякаш ние българките не си струваме. не че това ми е водещата мисъл,само се интересувам
ами хареса ми начина по който си го написал.естествен.

Life is beautiful!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.