Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Рускинитенови [re: HHH]  
Автор cobweb (непознат )
Публикувано01.03.03 14:40



Добре ,че ти прочетох постинга ,защото щях да пиша същите работи.
Аз живея в малко градче на морето и ситуацията е точно такава.
Сефтето си направих на рускиня и от тогава всяко лято мушвам по някоя.
Радват ме защото се забавляват истински .
Преди 2 години говорих с една рускиня по въпроса ,че са много лесни
и тя ми каза ,че съотношението мъже/жени е нарушено от втората световна война и още неможе да се възстанови.Не стига ,че мъжете са малко ами и много пият следователно не вършат и работа.
И какво лошо има в това ,че са лесни?Пример: излизаш вечерта с жена
водиш я на заведения ,купуваш и цветя (за да се почувства наистина жена
макар ,че за тебе цветята са просто глупава суета) и през цялото време си мислиш "Тази ще ми пусне ли или не?".Накрая тя ти казва нещо от рода "Не мога да го направя още на първата среща" и ти разбираш ,че въпросът който
си си задавал цяла вечер всъщност е бил "Ще ме направи ли тази на глупак или не?".
Е на направи ме на глупак...Мислите ли ,че ще и се обадя на другата вечер
за да почувствам пак "тръпката " ?



Тема Re: pro4etete tova ,oba4e vnimatelno!!нови [re: ABe]  
Автор KOSMl4Ko (непознат )
Публикувано01.03.03 16:59



Tova koeto pi6ite za edi koi si e 4ista zavist (moje bi )nemislite li 4e sme prekaleno zlobni ?az li4no mislq taka .Nie mladite se gledame zlobno ,osobeno ako vidime nqkoe momi4e super gotino sme godtovi da ya nare4em kurva ili ku4ka .
Ruskinite sam prevlikatelni jeni .No nemoje da se sadi cqla Rusiq ,koyato e golqma po 1-2 ruskini .
Neka se zamislim i mojebi 6te stanem po dobri .
Vse pak jivotat e edin za6to da go pravim 4eren ?:)
4estita baba marta



Тема Честният отговор на въпроса ти енови [re: Eden]  
Автор TimeKiller (безделник!)
Публикувано01.03.03 17:07



(поне според скромното ми мнение) че в сравнение с българките (а и другите националности) повечето рускини са:

1. По-красиви
2. По-интелигентни
3. По-образовани, с по-богата култура и по-възпитани
4. По-всеотдайни, а и рядко те гледат в портфейла (колата и т.н.) - единственото условие да легнат с мъж е да го харесат.
5. По-верни - (Пък ако рускиня се влюби наистина е готова буквално да умре за мъжа когото обича.)
6. По-поддържани са като жени - винаги са чисти, с изряден маникюр, облечени с вкус и т.н. в този дух...

Иначе в леглото са като всички останали т.е. има всякакви.
Специално подчертавам, че не искам да обидя никого - има също така забележителни българки (както и от всякакви други националности), има и нискокачествени рускини. Но темата е "рускините" като цяло т.е. средностатистически (среднопретеглено) и това е честното ми мнение.

Признават го или не мъжете ги виждат и чувстват всички тези разлики, някои се кефят на гроздето, други раздухват че било зелено и т.н. според конкретния случай.

На челни позиции стадо магарета слага някой катър! Изпитaнa мapka

Редактирано от TimeKiller на 01.03.03 17:17.



Тема Re: Рускинитенови [re: Bobby]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано04.03.03 16:19



ok sorry
obe6tavam da ne pozeleneq,4e ne e zdravoslovno
pyk i 6te si razvalq fasona

Life is beautiful!


Тема Re: Рускинитенови [re: HHH]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано04.03.03 16:23



smqtam 4e tova ne e to4no taka.ima i bylgarki,koito gledat "parata",no ima i jeni ot vsi4ki nacionalnosti,koito q gledat. a moje bi e taka zaradi polojenieto na dyrjavata i nedoimaka,ne znam.za tova tuk ima pove4e takiva,otkolkoto da re4em v germaniq ili nqkude drugade.

Life is beautiful!


Тема Re: Рускинитенови [re: ABe]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано04.03.03 16:25



I na teb chestita!

Life is beautiful!


Тема Re: Рускинитенови [re: adabu]  
Автор Eden (слънце)
Публикувано04.03.03 16:26





Life is beautiful!


Тема Re: Рускинитенови [re: Иryaнa]  
Автор la_petite (непознат )
Публикувано09.03.03 13:19



И кои се захласват, моля?
Разни плажни гларусчета, барманчета и прочие лека категория мъже. Аре, халал да са им на рускините! Аз лично предпочитам мъжете, дето ти тежат на мястото.



Тема Re: хехе нима тези смръдливи боклуци Са ХИТ???нови [re: Бekc]  
Автор la_petite (непознат )
Публикувано09.03.03 13:28



Да разбираме ли, космополите Бекси, че всъщност не ти е до "ебането" баш, а по-скоро осъществяваш интензивен културообмен?
Харно, я тоже. Може би е мой ред да посветя тема на замбийци, евреи, англо-санксонци, украинци и... а, свършиха ми се!



Тема kurva vikateнови [re: KOSMl4Ko]  
Автор don_Pablo (NEDOSTUPEN)
Публикувано09.03.03 13:32



kat nemoe gi imate togava,iam i realni kurvi de,ama ima i drugi

forgot about me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.