Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Колко често?нови  
Автор Ada (непознат )
Публикувано13.02.03 12:07



Така... става въпрос за това колко често е нормално да се прави секс... е, не е най-точната формулировка, защото за всеки си е различно, знам....
Ами май вместо да увъртам да взема направо да си кажа проблема, нали?
Имам нов приятел от около 3 месеца почти. В началото всичко беше прекрасно, вкл. и сексът... Аз преди имах известни проблеми, най вече на психическо ниво със секса, и само благодарение на един мой бивш приятел се оправих... преди това не обичах секса... за мен не беше свързан с никаква приятна емоция, освен че доставям удоволствие на любимия човек ( Сега като се замиосля, надали е било чак такова удоволствие за тях, ама си бях малка, глупавичка и наивна. ) Та въпросният ми приятел успя за да ми покаже, че всъщност това е едно много приятно чувство, че в секса даваш и получаваш и.т.н.
Сега обичам да го правя, и доста често ми се иска, макар и да съм имала по-дългички "сухи" периоди Проблемът е, че ако го правя често всичко е наред, но когато е по-рядко, започвам да се чувствам несигурна и в такъв момент се стягам и.т.н. всякаква приятна емоция изчезва.... не знам понякога... какво бихте ме посъветвали?
Другият проблем, е че на мен ми харесва по-честичко, отколкото той има необходимост. Това е дискутирано, но го споменавам само за протокола :) И май става все по-рядко....

Редактирано от Ada на 13.02.03 12:10.



Тема тренировкинови [re: Ada]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано13.02.03 12:13



То с всичко е така...аз ако не свиря примерно 2 месеца на пиано, после 1 месец трябва да наваксвам за загубената техника.



Тема Re: тренировкинови [re: Dakota]  
Автор Ada (непознат )
Публикувано13.02.03 12:26



Не е това... Тренирала съм достатъчно...всъщност си имах доста проблеми преди... проблемът е, че първият ми път, който си беше доста отдавна беше доста брутален. Бях малко наивно, романтично същество... вярвах, че първият ми път ще бъде с някой който обичам...нежно и романтично... Обаче на рождения ден на братовчед ми се бях напила.... беше глупаво от моя страна, знам... един негов приятел се възползва и ме заведе в бунгалото си...всичко си спомням много смътно, някои моменти напълно ми се губят... помня, че му казвах, че ме боли, че го молех да спре... но нямах сили да се съпротивлявам... беше ужасно. и сега дори ми е много трудно да пиша за това. следващият ми приятел... аз много държах на него, искаше ми се да му е хубаво с мен... той не се интересуваше от мен (но аз му вярвах... обичах го...) той....ами беше много болезнено пак...в един момент мразих секса.... мразих го... защото беше свързан само с болка... сега понякога все още се появява онзи страх... че ще ме наранят пак... не знам, как да го обясня... мислех си, че съм успяла да преодолея всичко това, обаче все още понякога то идва... и аз не мога да обясня на себе си, а още по-малко на приятеля ми защо е така...



Тема Нали знаеш,нови [re: Ada]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано13.02.03 16:43



притесненията са в подсъзнанието ти. И е голям зор да ги изриташ от там.

Страхът никога не е съзнателен. Помисли си. Страхът се усеща ... не си правиш извод че те е страх, просто настръхваш.

Та й със секса е така ... изпитваш желание, а не стигаш до логичното заключение, че желаеш ей сега с този да се изчукаш.



Тема хайде бенови [re: Gollum]  
Автор pile s otrovni gubi (lotus)
Публикувано13.02.03 20:13



може би не знаеш точно защо, но винаги можеш да усетиш, че те е страх или че изпитваш сексуално желание

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: тренировкинови [re: Ada]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано13.02.03 22:14



Страхът ти идва от лошите първоначални изживявания, които си имала. Те са в мислите ти и ти влияят, малко или много. Неприятна работа.
Това би могъл да го излекува от теб някой много нежен и внимателен с теб мъж. Ама доде го намериш.... вайй! Ако той знае как да подходи с теб, може да се стигне дотам, че да знаеш как да се отпуснеш дори и за бурен и страстен секс, без да се сещаш, че точно бурния секс е бил болезнен и отвратителен за теб.

Абе... хиляди глупости пиша, ама в крайна сметка всичко е самонавиване. Квото си загнездиш в мозъка, това ще ти пречи - разните мисли, предразсъдъци или задръжки.



Тема бряхнови [re: Ada]  
Автор Бakшишa (ЕС БЕЙБИ)
Публикувано14.02.03 01:06



сефте 4увам на някоя девойка да и се праска повече отколкото на мъжа



Тема Re: бряхнови [re: Бakшишa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано14.02.03 14:16



Eto ti oshte edna, mujete ne sa kakvoto bqha...

Share your passion.


Тема Ohнови [re: Ada]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано14.02.03 14:30



Oh, milo dete, taka mi stana muchno za teb, kato prochetoh tova...nqkoi da ti razbie iluziite oshte v samoto nachalo...
A moje bi i sega ne si sreshtnala podhodqshtiq chovek, s koito shte zabravish vsichki tezi nepriqtni prejivqvaniq zavinagi
ako te poznavah, moje bi shtqh da moga da ti pomogna

Share your passion.


Тема Re: бряхнови [re: Бakшишa]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано14.02.03 22:18



Бакши, жените винаги си искат повече... само се правят на невинни.
Що жени сами са ми признавали в очите, че им причернява пред очите, като им се прииска...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.