Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Samokontrol pri akta?  
Автор MishoM (triznak)
Публикувано12.02.03 12:47



Kajete kakuv e nai-dobriya nachin za samokontrol na muja pri akta, taka che da produlji kolkoto e neobhodimo za da svurshi jenata? Predpolagam, che tozi vupros e obsujdan, no se vurnah dosta nazad v temite i ne namerih podobna tema.



Тема най-добрия начиннови [re: MishoM]  
Автор Блyдkaв Блитвap (нечовекоподобен)
Публикувано12.02.03 15:24



Най-добрия начин е да тренираш мускулчето.



Тема Също таканови [re: Блyдkaв Блитвap]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано12.02.03 16:25



не е лошо първо да се погрижиш за нея, преди да почнеш същинската част



Тема Чети война и Мирнови [re: MishoM]  
Автор kanila (Phillipines)
Публикувано13.02.03 02:00



като я сложиш на метър и половина.
Докато се цъклиш над една страница, ще мине половин час и ще си герой

Lo there do I see the line of my people, back to the beginning.


Тема Re: Samokontrol pri akta?нови [re: MishoM]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано13.02.03 05:16



udari dve golemi vodki predi ebaneto.
moje i edna chekia da napraish

Редактирано от RollinStoner на 13.02.03 05:17.



Тема абе вие сериозно ли...нови [re: RollinStoner]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано13.02.03 07:35



аз по принцип не пия и нямам намерение да го правя.Ама ми е интересно-като се накълвеш яко,после можеш ли въобще да го вдигнеш,та камо ли да го вкараш?Кво правите вие бе,баси!

I can't control my shakes!
How the hell did i get here?


Тема Re: абе вие сериозно ли...нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.02.03 09:58



Nqkoi mogat, ama nqkoi samo iskat

Share your passion.


Тема Re: абе вие сериозно ли...нови [re: Grace]  
Автор Gugs (любопитен)
Публикувано13.02.03 11:34



ммда
искането и поискването си идват веднага .. ама нищто друго не се получава - поне при мен
и все пак препоръчвам алкохола в умерени количества (кои колкото може да носи - ама наполовина;)

<[*_*]>


Тема Samokontrol pri akta?нови [re: MishoM]  
Автор MishoM (triznak)
Публикувано13.02.03 14:14



Blagodarya za otgovorite, no imah neshto po-razlichno predvid :)))
Kato nachalo, predlojenieto da se napiya nikak ne mi dopada. Purvo, zashtoto sum obshto vzeto nepiyach, vtoro, zashtoto si e napravo protivno i nai-veche, zashtoto ideyata ne e da si pritupyavam setivata. Po sushtata prichina ne mi haresva ideyata da si otvlicham vnimanieto s "Voina i mir" ili kato umnojavam tricifreni chisla naum ili po nyakakuv drug nachin.
Ne che tezi nachini nyama da uduljat akta - da, tova shte postignat, no opredeleno shte otnemat ot kachestvoto :)))))
Edinstveniya suvet, koito mai moje da pomogne e tozi za muskulcheto. Ako stava duma za uprajneniyata na Kegel, popadnah na tyah v Interent i metodut izglejda pravdopodoben. A ako stava duma za vseizvestniya princip, che redovnata praktika povishava umeniyata, i s tova sum suglasen :)))
I sega iskam da pitam pak, no po-konkretno: ima li nyakakuv drug nachin za samokontrol, no bez da se otneme ot prejivyavaneto? Nadyavam se, che ne se surdite, che se povtaryam, prosto tursya otgovor, na koito da ne sum popadal dosega ;-)



Тема хе хенови [re: Gollum]  
Автор Блyдkaв Блитвap (нечовекоподобен)
Публикувано13.02.03 17:35



Не го казах, защото няма пряка връзка със самоконтрола... абе всъшност има - за да не бързаш :)))



Тема Re: хе хенови [re: Блyдkaв Блитвap]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано13.02.03 17:44



напротив - връзката е пряка. Тя ням,а нужда от дълго ебане, ако е съвсем възбудена предварително...

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема пак за фитнесанови [re: MishoM]  
Автор Блyдkaв Блитвap (нечовекоподобен)
Публикувано13.02.03 17:45



Приятелю добър,
защо мислиш, че тренирания мускул те лишава от усещанията. Уверявам те, че след третото задържане сетивата са ти толкова наточени, че може да получиш и страхова невроза. За партньорката изобщо няма да говорим.
И един пример: Ако правиш коремни преси корема по-нечуствителен ли ще ти стане?! Мислиш ли че един нерв закопан в сланина и свързваща тъкан има да каже нещо повече от един изпънат върху развит мускул? Що не питаш някой медик как стоят тези работи?

Айде успех!



Тема хо хонови [re: cлънчицe]  
Автор Блyдkaв Блитвap (нечовекоподобен)
Публикувано13.02.03 17:57



Хей, бейби,
Нещо не ме разбра правилно.
За теб какво означава един мъж да не бърза?



Тема Разбери се с Мара Шепова, да не те довършва бързо,нови [re: MishoM]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано13.02.03 18:12



иначе казано - тренирай да се спираш самичък,
пък, ако искаш - помагай си със "тематични" филми.

Успех!

~*~


Тема Re: Samokontrol pri akta?нови [re: MishoM]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано13.02.03 18:22



Какъв мускул, бре хора.Има там някой и друг ,ама чакай да си спомня как казваше един даскал в голямото училище,дет учехме за тез работи...."има един мускул(името не помня за съжаление-беше отдавна) и той се свива,когато го погледнат женски очи"...друга работа не върши.Там не мускулите работят,или поне не основно.



Тема Re: пак за фитнесанови [re: Блyдkaв Блитвap]  
Автор MishoM (triznak)
Публикувано13.02.03 18:32



Neshto ne si me razbral. Az kazah, che ot vsichki preporuki sled purviya mi posting, izglejda tova e edinstvenoto, koeto shte proraboti i che zvuchi pravdopodobno. A pitam i za drugi idei, zashtoto na edin site nyakakuv medik beshe pisal, che treniraniyat muskul vsushtnost uskoryava eakulaciata. Ne vyarvam da e prav, no ne prechi da se proveri, nali?



Тема Re: пак за фитнесанови [re: MishoM]  
Автор Блyдkaв Блитвap (нечовекоподобен)
Публикувано13.02.03 18:40



Ускорява ли я??
Сигурен ли си, че не е казал, че я прави по-силна или нещо подобно?!
Защото по отношение на ускоряването моя хуй е на друго мнение :)). Уверявам те, че можеш да постигнеш безупречен контрол... с постоянство разбира се.

Дерзай!



Тема Re: хо хонови [re: Блyдkaв Блитвap]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано13.02.03 19:01



честно ли... вече теоретизирам... мъжът в леглото ми (добре де, в кухнята, хола, коридора, банята, сърцето ми и т.н.) е направо изключителен... така че когато бързаме, то е за двама

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема брейнови [re: Блyдkaв Блитвap]  
Автор Gugs (любопитен)
Публикувано14.02.03 00:08



аз пък чак сега да науча че пениса бил мускул .. тц тц тц

<[*_*]>


Тема Абсолютно е праванови [re: Grace]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано14.02.03 08:42



Просто това е най-доброто което можеш да направиш.Като усетиш,че си на път да дадеш воля на желанието за свобода на ония малки гадинки,просто забави движението,даже спри и в краен случай го извади за малко.От личен опит знам ,че ако успееш да се забържиш първия път,то това ти гарантира доста продължителен секс.
Още по-хубаво е ,ако го правиш редовно.Мен за тва най-много ме е яд!!!

I can't control my shakes!
How the hell did i get here?


Тема Re: Samokontrol pri akta?нови [re: MishoM]  
Автор MishoM (triznak)
Публикувано17.02.03 12:27



Ami blagodarya na vsichki za informaciyata i nai-veche za dobrojelatelnoto otnoshenie. Mejdu drugoto moje bi za nyakoi shte predstavlyava interes edin suvet na koito popadnah v interent: "Otpusni koremnite muskuli, zabavi dishaneto i gledai da ostanesh v suznanie". Na koito mu e interesna obosnovkata na tozi suvet, moje da prochete pulniya text na adres

. Struva mi se po-dobre, otklolkoto da go prepazkazvam. Adresut e v cache-a na Google, taka che ne e yasno dokoga shte stoi tam. Ne znam dali tozi suvet vurshi raborta, no shte go probvam :))))

Редактирано от MishoM на 17.02.03 12:35.



Тема Re: Samokontrol pri akta?нови [re: MishoM]  
Автор HL (новак)
Публикувано21.02.03 16:06



ko stana, ima li efect?



Тема Da, oba4e,нови [re: Sex Explorer]  
Автор zigfro (непознат )
Публикувано22.04.03 15:00



venite s koito si bil, syshto li sa mnogo dowolni ?!?!?
pitam, zashtoto i az mislq da opitam ;))

"Tezi prakti4eski saveti predi okolo 3-4 godini gi 4etoh nqkade i se nau4ih da gi polzvam i sega sam mnogo dovolen ot tova. "



Тема Re: Da, oba4e,нови [re: zigfro]  
Автор Sex Explorer (lubopitko)
Публикувано22.04.03 15:09



Ami da, ne se hvalq, no ne samo ne se oplakvat, ami kazvat 4e mnogo im haresva, no nomera e i da si dobar v praveneto im! A tova stava s praktika, vazna si e vse pak tazi praktika! Nai-dobre si nameri edno seriozno gadze i s nego qko! :)))

Kakvoto i da pravq se staraq da go pravq dobre! A vie?


Тема Re: Da, oba4e,нови [re: Sex Explorer]  
Автор zigfro (непознат )
Публикувано22.04.03 15:18



blagodarq , po4wam ;))

ako wyzniknat oshte wyprosi shte dojda pak da te pitam ;))



Тема Re: Da, oba4e,нови [re: zigfro]  
Автор Sex Explorer (lubopitko)
Публикувано22.04.03 16:41



pitai na volq, stiga da imam vreme za otgovori, 4e sega stava nape4eno pri men :), no vse 6te namerq nqkoq minuta :)

Kakvoto i da pravq se staraq da go pravq dobre! A vie?


Тема Re: Samokontrol pri akta?нови [re: MishoM]  
Автор dedobobi (непознат )
Публикувано23.04.03 03:32



за да свърши жената се прави така - отиваш до железарията - купуваш си тежък чук - шибваш я по главата и тя е свършила. цялата операция трае около 2 сек. после си я клецкай споко - тя ще си е свършила така и така.



Тема Tezi uprajnenia niama li gi na BG ?нови [re: helper]  
Автор HoRaSiO ()
Публикувано06.05.03 18:05



Tezi uprajnenia na Kegel niama li gi na balgarski ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.