Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Конкурс за най-еротичен разказнови  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано12.02.03 10:24



Какво ще кажете да се организира нещо такова.Който иска и може да пише ще post-va а останалите ще гласуват.Според мен това ще внесе малко разнообразие а пък и ще е начин да си споделяме преживяванията.Който иска естествено.
Е,какво ще кажете?Ще го бъде ли?

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано08.02.03 22:52



А защо не пита преди време?
Сега имам емоционална и творческа криза.....Ех,преди време да беше свирнал....такива ги изписах(по липса на друга възможност),че чак мене ме хващаше срам на моменти.А сега ми го няма вдъхновението!



Тема много сори :)нови [re: glupcho]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано09.02.03 09:05



опитай да си я върнеш.много съм заинтригуван да прочета нещо твое..

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Лорде,нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано09.02.03 09:24



Доста интересно предложение
жалко само, че няма да ти се обърне особено внимание... аз преди пишех ама вече ... тц
Ако си чел "Хай клуб" сещаш ли се историиките на последната страница преди време? Е такъв човек ни трябва!

Remember me?


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано09.02.03 13:37



Ae ся, да се олигавивте тука, не смея :))))

Всички ме гледат сякаш сънувам !!!
Сънувам ли ?


Тема Re: Породено от един сън....нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Eфиpнa (нощничка)
Публикувано09.02.03 15:31



В камината гореше буен огън....две свещички блещукаха в сумрака, а аз бях облечена в ефирна бяла сатинина нощничка...вечерята ухаеше толкова приятно, а нямаше с кого да я споделя...Излезнах на балкона....взех една чаша вино и една цигара...докато пушех, мечтаех загледана в нощното небе...мечтаех да дойде някой, с когото да споделя красивата вечер...погледнах към луната и в този миг видях една звезда, която угасна....падаща звезда...сега вече бях сигурна, че желанието ми ще се сбъдне....цегарата догаряше...стана студено, задуха вятър и ситен дъждец зашумя по листата на дърветата....в този миг на вратата се почука...хвърлих цигарата и отидох да видя кой е.....отворих, а на врата стоеше мокър до кости мъж....помоли ме да го приютя, защото колата му се е развалила, а на вън се мръкнало....видял светлината и решил да помоли за помощ....Хммм....висок, красив, мъжествен загар и ярко сини очи- не можах да откажа....поканих го вътре и му предложих чаша вино....разговорихме се, смяхме се, и малко по малко виното свърши....на вън дъждът се усили....часовникът удари полунощ......той погледна очите ми.....сега вече думите бяха излишни.....целунах го....той отвърна на целувката ми...погали бедрото ми...аз разкопчах бавно ципа на панталоните му...той ме погледна отново и страсто впи устни в моите....усетих члена му- твърд и готов да навлезне в мен.....аз се отпуснах максимално и се оставих на страстите.....той прекара език по дължината на тялото ми.....махна със зъби прашките ми и ме целуна между бедрата.....екстаза премина през цялото ми тяло като мълния.....когато се окопитих от прекрасното изживяване, целунах ухото му....прекарах пръсти по слабините му...след това по корема, около пъпа....сега той беше под моя власт....целунах мускулите на корема му...прекарах език по члена му....после застанах отгоре и той навлезна в мен....беше хубаво...беше много хубаво....сега си почивахме от красивото изживяване, гушнати един в друг.....бях се обърнала с гръб към него и си мислих как мечтата ми се изпълни, как падащтата звезда не ме подведе....в този момент усетих, как някой целува ухото ми, прокарва нежно език, стана ми хубаво и ........се събудих.... котката ми ми ближеше ухото.....Това беше само сън....красив сън....



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано09.02.03 17:46



da koga moga da zapocna sas tvorbite...? ti zasto ne si moderator?

vsicki geni sa kurvi samo maika mi ne ,no da ne zabraviame ce i tia e gena. NAPOLEON


Тема Re: Породено от един сън....нови [re: Eфиpнa]  
Автор Cмyчka (за завиждане)
Публикувано09.02.03 18:23



Айде малко по-хард го напиши, че ми е прашен мониторът - да го изближа да светне.

таа работа не е кат онаа работа


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор movie (24 kadyra x 2)
Публикувано09.02.03 22:19



АМИН / нека да бъде/
p.s. Пишете на български а не на латиница



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор нямa знaчeниe (приходящ)
Публикувано09.02.03 22:24



ам ... че да, що да гу не бъде?

Само дайте старта....


... може ли по няколко теми?

важното е да върви ...
... останалото просто няма значение



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.