Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Конкурс за най-еротичен разказ  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано12.02.03 10:24



Какво ще кажете да се организира нещо такова.Който иска и може да пише ще post-va а останалите ще гласуват.Според мен това ще внесе малко разнообразие а пък и ще е начин да си споделяме преживяванията.Който иска естествено.
Е,какво ще кажете?Ще го бъде ли?

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано08.02.03 22:52



А защо не пита преди време?
Сега имам емоционална и творческа криза.....Ех,преди време да беше свирнал....такива ги изписах(по липса на друга възможност),че чак мене ме хващаше срам на моменти.А сега ми го няма вдъхновението!



Тема много сори :)нови [re: glupcho]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано09.02.03 09:05



опитай да си я върнеш.много съм заинтригуван да прочета нещо твое..

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Лорде,нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано09.02.03 09:24



Доста интересно предложение
жалко само, че няма да ти се обърне особено внимание... аз преди пишех ама вече ... тц
Ако си чел "Хай клуб" сещаш ли се историиките на последната страница преди време? Е такъв човек ни трябва!

Remember me?


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано09.02.03 13:37



Ae ся, да се олигавивте тука, не смея :))))

Всички ме гледат сякаш сънувам !!!
Сънувам ли ?


Тема Re: Породено от един сън....нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Eфиpнa (нощничка)
Публикувано09.02.03 15:31



В камината гореше буен огън....две свещички блещукаха в сумрака, а аз бях облечена в ефирна бяла сатинина нощничка...вечерята ухаеше толкова приятно, а нямаше с кого да я споделя...Излезнах на балкона....взех една чаша вино и една цигара...докато пушех, мечтаех загледана в нощното небе...мечтаех да дойде някой, с когото да споделя красивата вечер...погледнах към луната и в този миг видях една звезда, която угасна....падаща звезда...сега вече бях сигурна, че желанието ми ще се сбъдне....цегарата догаряше...стана студено, задуха вятър и ситен дъждец зашумя по листата на дърветата....в този миг на вратата се почука...хвърлих цигарата и отидох да видя кой е.....отворих, а на врата стоеше мокър до кости мъж....помоли ме да го приютя, защото колата му се е развалила, а на вън се мръкнало....видял светлината и решил да помоли за помощ....Хммм....висок, красив, мъжествен загар и ярко сини очи- не можах да откажа....поканих го вътре и му предложих чаша вино....разговорихме се, смяхме се, и малко по малко виното свърши....на вън дъждът се усили....часовникът удари полунощ......той погледна очите ми.....сега вече думите бяха излишни.....целунах го....той отвърна на целувката ми...погали бедрото ми...аз разкопчах бавно ципа на панталоните му...той ме погледна отново и страсто впи устни в моите....усетих члена му- твърд и готов да навлезне в мен.....аз се отпуснах максимално и се оставих на страстите.....той прекара език по дължината на тялото ми.....махна със зъби прашките ми и ме целуна между бедрата.....екстаза премина през цялото ми тяло като мълния.....когато се окопитих от прекрасното изживяване, целунах ухото му....прекарах пръсти по слабините му...след това по корема, около пъпа....сега той беше под моя власт....целунах мускулите на корема му...прекарах език по члена му....после застанах отгоре и той навлезна в мен....беше хубаво...беше много хубаво....сега си почивахме от красивото изживяване, гушнати един в друг.....бях се обърнала с гръб към него и си мислих как мечтата ми се изпълни, как падащтата звезда не ме подведе....в този момент усетих, как някой целува ухото ми, прокарва нежно език, стана ми хубаво и ........се събудих.... котката ми ми ближеше ухото.....Това беше само сън....красив сън....



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано09.02.03 17:46



da koga moga da zapocna sas tvorbite...? ti zasto ne si moderator?

vsicki geni sa kurvi samo maika mi ne ,no da ne zabraviame ce i tia e gena. NAPOLEON


Тема Re: Породено от един сън....нови [re: Eфиpнa]  
Автор Cмyчka (за завиждане)
Публикувано09.02.03 18:23



Айде малко по-хард го напиши, че ми е прашен мониторът - да го изближа да светне.

таа работа не е кат онаа работа


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор movie (24 kadyra x 2)
Публикувано09.02.03 22:19



АМИН / нека да бъде/
p.s. Пишете на български а не на латиница



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор нямa знaчeниe (приходящ)
Публикувано09.02.03 22:24



ам ... че да, що да гу не бъде?

Само дайте старта....


... може ли по няколко теми?

важното е да върви ...
... останалото просто няма значение


Тема Мечта....нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Eфиpнa (нощничка)
Публикувано09.02.03 23:01



И ето че дойде рожденият ден МУ ден.....о, да...тя беше отдавна влюбена в него....и как не...ТОЙ беше олицетворението на красотата...освен това беше млад, много умен, духът на компанията...фактически всички жени бяха луди по НЕГО! И ето, сега той имаше Рожден ден, идеален повод да се зароди прекрасна любов м/у тях....А и тя не беше никак за изпускане...красива, висока, със морско сини очи и прекрасна руса коса, която изящно се спускаше на големи къдрици по красивите и рамене.....Мечтаеше от доста време за този ден....но имаше един малък проблем....не беше поканена....Дойде дългоочакваната вечер, всички затръгваха наконтени към грандиозния купон, нойто се очертаваше...но тя все още не беше поканена...стана вече 11 часа , тя седеше вкъщи и гледаше нощното небе....очите и бяха пълни със сълзи....знаеше, че е прекалено несправедлив светът....знаеше, че трябва да поеме нещтата в СВОИ ръце...затова и се реши да отиде анонимна на купона....беше под достойнството й да се изправи пред него и да му чистити Рождения ден, без да има покана....затова отиде до гардероба си да избере нещо подходящо....и тогава видя една маска, останала от последния маскен бал, които се правеха доста често....маската беше винено червена, покриваше само очите и част от бузите....наподобяваше роза осеяна с роса....беше идеална за случая....облече най-хубавата си винено червена рокля....роклята обертаваше идеалните и бедра, с голямо диколте...подчерта плътните си устни с прелъстително червено червило, обу летните си обувки на висок ток и сложи най-красивите си бижута....беше решила да стане фаталната жена, жена, на която НИКОЙ мъж не би устоял.....Тръгна...беше лятна топла вечер...купонът течеше с пълна пара, но рожденикът не изглеждаше щастлив.....той стоеше в едн ъгъл и гледаше гостите...сякаш чакаше някого....тогава не издържа, реши да се качи на спокойствие на третият етаж, да се осамоти, имаше нужда от това...тя го видя, как той се катери по външните извити стълби на къщата....реши да го последва тихо....без никой да разбере......той влезна в стаята си, отпусна се на леглото и пусна успокояваща музика....взе една чаша водка с портокалов сок и замечта....сега беше моментът и тя знаеше това...тя бутна леко балконската брата....очертаваше се само силуетът и, той я погледна и помисли, че сънува....тя се приближи и намали осветлението...сега вече романтиката се прокрадваше около тях....той я погледна и прошепна: “Къде беше, цяла вечер те чаках...?!” Той не знаеше коя е тя, но определено знаеше, че точно нея е чакал....погледна сините и очи, премести поглед на големите и гърди- Тя наистина беше идеална...тя го целуна нежно, червените й устни се преместиха надолу по врата....той махна едната презрамка на роклята, после махна другата и целуна ефирните й рамене......ръката му притисна тялото й до неговото....беше я прегърнал силно до себе си, не искаше да я пуска....тя съблече блузата му...той имаше широк глъден кош, здрави ръце и мускулест корем...тя докосна корема му, прокара ръка в панталоните му, другата й ръка разкопча ципа....той погали бедрото й, прекара пръсти нагоре.....опипа нежната й кожа, галямата й гръд беше набъбнала от старст........повдигна рокличката й и я притисна до стената....тя уви крака на кръста му....целунаха се в страстна целувка...той не издържаше вече...беше възбуден, навлезна в нея... движеше се с бавни и плавни движения....беше им хубаво....музиката продължаваше с ефирните си звуци...тя го целуваше на всякъде....впиваше устни в неговите....трепереше от страст.....легнаха на леглото...целунаха се за последно....той заспа...беше уморен...тя го гледаше дълго как той спи тогава си тръгна...нятърът проникна в стаята, когато тя отвори балконската врата...заслеза по външните стълби.....на следващия ден се видяха в кафето....той пиеше кафе, а тя отиде да го поздрави....той така и не разбра, че именно тя бе богинята от изминалата вечер...но едно беше сигурно...тази тощ остана завинаги в техните сърца....за него тя бе просто сбъдната мечта....така и остана....



Тема Re: Лорде,нови [re: Дявoл]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано10.02.03 00:36



Защо така мислиш?Достатъчно е малко да поукрасиш нещо преживяно и готово."По пътя" на Жар Птица е страшно добър разказ.

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема още един пример за добър разказнови [re: Eфиpнa]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано10.02.03 00:39



направо ми пресъхна гърлото...

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: movie]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано10.02.03 00:43



няма да е зле наистина да се пише на кирилица.
Разказа на модератор ми са изпоти фамилията докат го прочета

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор DlNDlNNNNNNNNN (POZNATA)
Публикувано10.02.03 00:45



TRIABVA DA POMISLIA



Тема да се разберем...нови [re: Eфиpнa]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано10.02.03 00:47



професионални автори на еротични разказки като Ефирна няма да получат бонбонче за труда си...

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема История с карамелнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано10.02.03 01:57



След тежкия ден в офиса Крисчън беше решил да излезе с приятели да пият по един Джак Даниелс и да се разведри.Сега,час и половина след като той и още трима от колегите му влязоха в най-баровското заведение в центъра на Манхатън,Крисчън горчиво съжаляваше,че не се е прибрал вкъщи да поспи.
Линда и Тифани,двете любими секретарки на президента на компанията,не бяха спрели да обсъждат последната марка GSM na Nokia,като не пропускаха да издават от време на време пискливи звуци,които би трябвало да се оприличат на смях.От другата страна на масата стоеше Робърт-най-добрият приятел на Крисчън.Той обаче явно беше забравил,че на този свят съществуват и други живи същества освен дългокраката сервитьорка,и постоянно си поръчваше разни неща,само и само да я види пак и да и подметне някой комплимент.С привършването на безбожно скъпата течност в чашата на Крисчън беше на привършване и търпението му.Тъкмо беше решил да си ходи когато погледът му беше привлечен от две предизвикателно облечени девойки,които току-що влизаха.Те се поколебаха за миг и се насочиха към съседната маса.Крисчън не сваляше очи от тях.И имаше защо!
Едното момиче беше азиатка,с дълга огненочервена коса,ефирна черна блузка със солидно деколте,зад което оставаха скрити зърната на прекрасните и гърди,и свръх къса черна поличка.Другото ангелско създание,което адски много приличаше на Holly Vallance, беше далеч по-прилично облечено.Красотата на новодошлите момичета за броени секунди накара Крисчън да забрави,че щеше да си ходи.Пристигна сервитьорка и свете момичета си поръчаха карамелов шейк.Още преди поръчката им да бъде записана,двете нимфи се прегърнаха и започнаха страстно да се целуват.Езиците им се преплитаха един в друг,сякаш бяха два дракона в смъртоносна схватка.Когато успя да се отскубне от хищните утни на приятелката си,Holly (Крисчън беше сигурен ,че това е известната брит-поп певица ) започна да обсипва врата и с целувки,като езикът и се придвижваше все по-надолу.Когато стигана до гърдите тя с рязко движение разкъса блузата и се нахвърли на зърната на азиатката като ту ги галеше с език,ту ги хапеше нежно със зъби.Крисчън усети,че не може да преглъща-гърлото му беше пресъхнало от вълнение.
"Господи,тя е без бельо!"-тази мисъл го възбуди още повече когато Holly повдигна полата на другото момиче и започна да я целува между краката.След миг езикът и дразнеше клитора,а два от пръстите на дясната и ръка бяха вече вътре в нея.Тялото на азиатката трепереше,сякаш през него течеше ток.Стенанията и подлудяваха Крисчън.В този момент пристигна сервитьорката,която като видя каква дива страст се вихри на канапето ,остави шейковете на масата и остана отстрани да гледа.Чак сега Крисчън забеляза,че не е единственият,който се интересува от любовния танц на момичетата.
Холи посегна към чашата с карамеловия шейк и бавно започна да излива съдържанието и върху божественото тяло на азиатката.В следващите няколко секунди сърцето на Крисчън спря да бие-азиатката го погледна право в очите и му направи знак с ръка да се присъедини към тях.Втора покана не беше нужна.В следващия момент той вече жадно събираше с език карамела от тялото на момичето.Холи се зае със свалянето на панталоните му,от които членът му отдавна искаше да се освободи.След миг той вече беше в ръцете й.Тя го засмука нежно докато той проникваше с пръсти в азиатката,която продължи да се мята като див мустанг.
"Искам го в мен!"-изстена тя,при което Холи се отдръпна и Крисчън пое нещата в свои ръце.Бързо проникна в нея и започна бавно и леко да се движи.Постепенно той забърза темпото и азиатката закрещя от удоволствие.
Холи стоеше отстрани,отпиваше от шейка си и се галеше между краката.
С няколко резки и дълбоки прониквания Крисчън накара азиатката да застине в екстаз.Това беше третият и оргазъм за вечерта.Крисчън извади члена си и сврши върху безжизненото и тяло,след което се строполи до нея на канапето.
Холи остави празната чаша на масата и се обърна към сервитьорката:"Още един шейк,моля!"

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Re: Лорде,нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано10.02.03 08:54



Къде мога да го прочета в нета някъде?!

Remember me?


Тема tukнови [re: Дявoл]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано10.02.03 09:14



tuk v tozi klub

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема оффнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано10.02.03 09:41



аз още спя...ти ми говориш за



Remember me?

Тема Re: оффнови [re: Дявoл]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано10.02.03 10:06



мда

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Re: оффнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано10.02.03 10:16





Remember me?


Тема Re: История с карамелнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано10.02.03 13:26



piscete ne se sramuvaiteeeeeeeeeeeeee

vsicki geni sa kurvi samo maika mi ne ,no da ne zabraviame ce i tia e gena. NAPOLEON


Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано10.02.03 18:53





vsicki geni sa kurvi samo maika mi ne ,no da ne zabraviame ce i tia e gena. NAPOLEON


Тема "Обичам те..."нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Eфиpнa (нощничка)
Публикувано11.02.03 00:00



Прибираше се от дискотека...беше много разочарована...много...защото всичко се беше объркало...останалите й приятели останаха в дискотеката, но на нея не й се стоеше да гледа как всички подсачат, като на сутришна разгрявка, подмятат жадни погледи, и мислено си я представят без дрехи...светът й беше крив...вкичко беше тръгнало на опаки от както отиде на това проклето море...сега крачеше мълчаливо по плажа, зщото това беше най.краткият път от дискотеката до хотела....морето бушуваше нервно, сякаш й съчувстваше...тя извади GSM-а си и прати SMS на гаджето, който не беше с нея на море...а трябваше...но всичко се обърка...и това беше причината да й е нервно...искаше той да е до нея...искаше да я успокои...струваше й се, че ако той беше сега с нея нямяше да бъде толкова нервна...беше тъмно...звуците от дискотеката си чуваха още...гаджето не и отговори...това я вбеси още повече...винаги отговаряше...тогава реши, че трябва да се успокои...сети се, че морската вода е доста топла вечер, и е идеална за къпане...Събу обувките си, остави ги на страни...погледна пак към мобилния си телефон, но той просто миггаше спокойно.....бавно свлече презрамките на потничето си...гърдите й останаха голи обляни в лунната светлина...беше без сутиен...смъква ципа на панталона си събу го бавно и остана по еротични тюлени прашки......разроши дългите си къдрави коси и закрачи към морето...потопи глезените....стана и приятно...леко намокри прасците си с топлата морска вода...после се гмурна изцяло...на вън беше студено...а във водата топло и приятно...ни искаше да излиза...беше обърнала гръб към брега, не искаше да си дава напразни надежди, че приятелят и ще й прати SMS, искаше да забрави поне за тази вечер, че съществува.....в този момент усети една ръка зад себе си..обърна се и видя спасителя...Смяната отдавна му свършила, но случайно видял, че някой навлиза в морето....тя се обърна и го погледна в очите...Той и направи жест да излезе от водата....тя обаче още не се бе наситила на морското нощно спокойствие....затова го дръпна кам себе си...погледна го още веднъж в очите и.....беше омайващо...луната светеше ярко....очите му проблеснаха...имаше силно тяло, правилни черти на лицито...напомни и на приятелят й....той и каза още веднъж да злезне от водата, като в същото време прокара ръка по продължение на гръбначния и стълб, насочи се към таза и опипа нежните й бедра....това я възбуди страшно силно, гърбът й беше ерогенната зона както и вратът......знаеше, че това беше покана за секс... той я притисна силно към тялото си...тя не можа да се възпротиви...пък и не искаше....луната все така светеше ярко...тя го погледна страстно...повече не беше необходимо...той я целуна, целуна я още веднъж....водата обливаше телата им...тя обхвана с ръце врата му, а краката й си увиха около кръста му....той махна прашките й....тя махна неговите слипове... без да се колебае той проникна силно и болезнено в нея....членът му бе твърд, и доста голям....болеше я...но беше хубава болка....болка на екстаз....започна бурен секс той навлизаше в нея на силни тласъци, а морето обливаше топло телата им...тя го целуваше по врата, прехапваше нежно устните му, той прекара език по нейния...нежната и гръд докосваше неговата...беше идеално....не бяха далече от брега...чуваше се и музиката от дискотеката...още нямаше 2 часа....двамата млади плуваха в екстаз....сексът беше достигнал своята кулминация ...и изведнъж...GSMa и изпищя....в този миг, тя се сети за приятеля си, който много обичаше...стресна се.....всичко приключи за минути....когато отиде на брега, се облече гузно и закрачи бързо по плажа....беше й гузно...съжаляваше за случката... прибра си в хотела...качи се в стаята си...беше забравила в суматохата да види SMSа от пиятеля си.... Пишеше: “Много те обичам, мило!”...


П.С.: Ако досаждам вече- спирам...



Тема напротив...нови [re: Eфиpнa]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано11.02.03 08:18



разказите ти са прекрасни.Имат необикновеното свойство да спират дъха ми и да го държат в плен до края си.Наистина имаш талант.
Този последният ме навежда на неприятни спонени,но също е много добър.
Продължавай в същия дух,ако имаш желание.Знай,че вече си спечелила поне един почитател...
До скоро!

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Re: "Обичам те..."нови [re: Eфиpнa]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано11.02.03 14:45



Айде сега приказки! Ще спираш......въобще недей да спираш! Точно ми стана интересно и ти ще вземеш да спреш - недей така

_____________

Veritas odium parit.
_______________


Тема Здравей...нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Eфиpнa (нощничка)
Публикувано11.02.03 17:16



-Здравей!
-Здравей....

...

Така започна всичко...От една дума...Хубава и приветлива дума...Изпълнена с позитивизъм...но точно тази дума както началото беше и края...Прибираше се от среща с приятели...Отмаряха от изминалия вече ден...Отидоха да пият по бира...В заведението имаше много хора...беше претъпкано...шумно...., червена задушна светлина.....Точно това не й трябваше...сега се нуждаеше от спокойствие...Единственото, което искаше е да се прибере, да захвърли дрехите си, които я стягаха....работата й изискваше да се облича стилно, но стилното облекло не беше толкона удобно, колкото си мислеше......Червен костюм....Пола и сако...ярко червени...Полата и сакото се сливаха като два пламъка...имаше черни съвсем ефирни ивици, наподобяващи огън....А ефектът от костюма правеше илюзията, че тя е обгърната от тези пламъци...Стилно и предизвикатлно облекло...Тя умееше да съчетава дрехите си така, че да изглеждаше хем стилно, хем предизвикателно...Сега стоеше в заведението и се правеше, че слуша приятелите си...Тя не знаеше, но докато се върташе и се чудеше каква причина да измисли, за да си тръгне, на съседната маса един мъж беше очарован от стилната й фигура...Оглеждаше я от глава до пети...Беше обута в стилни обувки, с висок ток и каишка...имаше езящни глезени, дълги и хубави крака...червено копринено шалче обгръщаше нежната й шия.....Косата и имаше също ярко червен цвят...Синьо-зелени очи...прекрасна бяла кожа...и плътни устни...Той я гледаше...в заведението имаше и други красиви жени...но някак тя пидаваше вид на самостоятелна, способна да има всичко, амбициозна жена...това му харесваше...всяка друга бледнееше, не защото бяха по-малко красиви, а защото те търсеха...търсеха мъж...докато тя не търсеше нищо....тя просто отмаряше....той знаеше това...Беше красив...Стилен, висок, със изпиващ поглед.....даваше вид на интелигентен човек...женито го зяпаха страстно....но ТЯ не...това може би беше и предизвикващото у нея....Той продължаваше да я изпива с поглед...но тя него не....Накрая видя как става от масата и взима чантата си...Сега беше момента...Или сега, или никога....за него думата “никога” просто не съществуваше...амбициозен би било слабо казано...той знаеше какво иска, беше мъж на място....но не знаеше точно как да го получи....тя тръгна да става от масата....той плати бърза сметката си...извини се пед приятелите си, че бърза и трябва да си ходи....Стана и с бърза крачка изпревари момичето, което търсеше ключовете от колата си с едната ръка, а с другата опипваше дръжката на вратата на изхода...Той хвана ръката й и отворе вратата....Тя го изгледа въпросително....Погледна силната ръка, която хвана дръжката и отмести поглед да види очите му.....Очарователно...Никой до сега не беше пораждал нещо подобно у нея...По принцип мъжете или я грабваха от пръв поглед или не им обръщаше внимание въобще....А той наистина привличаше окото... имаше изпиващ поглед...Красив и съблазнителен...Усмихна й се...Красива усмивка....изящно наредени бели зъби.....Отвърна на усмивката му.....Излезнаха от заведението.....Тя се отправи към колата си....Той не знаеше какво да прави....Последва я, вниматлно, защото рискуваше да я уплаши....Тогава Тя видя силует близо до колата й.....Приближи се....Беше бившето й гадже....Беше пиян...Това само успя да я вбеси....Размениха си някоя и друга реплика....Той не можа да чуе....Приближи се оща малко...Тогава ясно се чуваха хапливите реплики, които си разменяха двамата...Тя определено не беше жена за изпускане- горда и неподвластна на мъжете....беше зарязала гаджето си, а наранената мъжка гордост смесена с алкохола беше лоша комбинация....Той видя как онзи започва да й налита...тя обаче се дърпаше...ясно личеше как тя не иска да има нищо общо с този човек повече....Когато пияният не успя да стигне до това, коео искаше с добро, започна със заплахи....Повдигна ръка...Тежката му ръка се спускаше все по-надолу приближавайки бузата й....Тогава друга ръка хвана китката му, извъртя тялото му и удари главата му в колата и...Мъжът падна ....След минутка се уплаши и избяга ругаейки по неин адрес......момичето се беше уплашило и сълзите се стичаха по бузите й....Мъжът възпрял ръката беше същият от заведението....Той се обърна и я погледна в изпалнаните и със сълзи и мъка очи....Не казаха нищо...Просто той я пегърна успокоително...Притисна уплашеното й тяло до неговото...Тя се почувства добре...почувства се защитена от всичко и от всички....Той избърса сълзите и...Погледна я още веднъж в очите....Целунаха се...Беше Хубава целувка...Не може да се каже кой от двамта я провукира....Устните им се вплетоха...Тя изпитваше благодарност......Той притисна още веднъж тялото й до своето...обхвана кръста й със силните си ръце...Това я накара да се почувства още по сигурна....Вече беше напълно спокойна...Беше доволна...Беше влюбена....Любов от пръв поглед...знаеше, че е взаимно...затова се извъртя, седна на капака на колата....разтвори крака...това го възбуди...целуна я по врата, премести езика си към ухото....страстна целувка...тя се гърчеше от удоволствие......Почти легна върху капака на колата...тя разкопча копчетата на сакото едно по едно...Той погали нежната й гръд....сетне пъхна ръка под сутиена й...тя обожаваше това...целуа го по врата, лека по лека стигна до устата....страстно прехапа долната му устна....с едната си пъка разкопбаваше бавно ципа на панталоните му...усети колко голям и твърд е члена му...той махна бавно бельото й....Погали клитора и....вкара единия си пръст....тя не издържаше....беше я обзела страстта...невъзможната страст...тогава той проникна в нея...На паркинга беше тъмно...нямаше никой...хората бяха още в заведитето...никой и нищо не можеше да прекъсне този миг на блаженство.....тя прокапа пръсти по корема, сетне премина към гърба му....съвсем лего го драскаие с ноктите си.....Искаше да го бележи...да не е на нигоя друга....само неин.......Той усили първоначалните си плавни движения...сега запона по-бързо и по.бързо....Кулминацията не беше далеч....извади го и свърши в/у корема й....тя не можеше да повярва какво бе станало....беше прекалено хубаво, за да е истина...той се отпусна до нея запъхтян...Сетне тя се сети, че утре рано сутринта имаше служебна среща....Целуна го за последно...отиде до колата си и извади една визитка...пусна я в джоба му....той се усмихна и си замина...тя запали колата и се прибра...на следващия ден бързаше за работа...Заведението, на чиито паркинг се бе случило вчерашната случка беше близо до работата й...Тя реши да мине от там...Просто така- кприз...Когато отиде го видя...Но той не беше сам...До него имаше една жена, която буташе бебешка количка....Чуваше се и бебешки смях...Той гледаше детето радостно....В този миг светът й се срути...Тя вярваше, че ще има бъдеще с този човек...Той я видя и се усмихна...:
-Здравей!
-Здравей....- каза тъжно тя и подмина, пазейки и последната си гордост, която й бе останала....Тя не знаеше, че той бе разведен...и никога и не узна....



Тема Re: Здравей...нови [re: Eфиpнa]  
Автор ZeppeR (Siniata-Lavina)
Публикувано12.02.03 01:45



а не не не,наистина имаш талант !
завършека беше просто...
много увлекателно пишеш

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?


Тема Любов от първа оптиканови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано12.02.03 09:19



В точното време той беше на точното място.Винаги беше точен - и в живота,и в работата си.Остави куфарчето на земята и се огледа.Намираше се на една изоставена детска площадка,в малка борова горичка на около 500 метра от квартала.Това място беше любимото място за игра на много деца докато местната банда наркомани не реши да го ползва за нощните си оргии.Сега през деня тук нямаше жива душа.
"Перфектно."-помисли си той.Погледна часовника си - оставаха още 7 минути до "инфарктната точка".Така той наричаше кулминационният момент на работата си.Захвърли очилата си на една пейка,свали сакото и го постла на земята.После коленичи пред куфара си и го погали - винаги извършваше този ритуал преди да се заеме със задачата.После бавно отвори капака и погледна с възхищение - вътре се намираше смисълът в живота му,единственото му щастие,неговото дете.Разглобяем,полуавтоматичен противотанков снайпер Беретта м5.Гледайки това чудо на модерната техника,той усети че през тялото му монава ток.
Две минути по-късно вече беше сглобил оръжието и беше застанал на стрелкова позиция.Мишената му този път беше жена.Отдавна не бе убивал жени,но това не го притесняваше ни най-малко.Той беше професионалист и никога не би позволил сантиментални чувства да застрашат мисията му.Набързо погледна файла с описанието на мишената.Двадесет и три годишна,брюнетка,метър и седемдесет и три,жена на влиятелен собственик на казино.Някой му подшушнал,че тя му изневерява и той беше готов да плати половин милион за отстраняването на "тази мръсна кучка".
Тъкмо довършваше четенето на файла,когато откъм улицата се чу търкане на гуми.
"Започва се!"-въодушеви се той при вида на червеното Ферари Баркета.За последно погали пушката си погледна през оптиката,готов да стреля.Вратата на колата се отвори и от там излезе жена,отговаряща на описанието във файла.В момента,в който тя се обърна и той видя лицето й,нещо в него се счупи.Държеше я на мушка,но не стреляше.
"Господи,колко е красива!"-промълви той и веднага се сепна."Какво ми става,по дяволите!Трябва да изпълня мисията!"- окопити се и отново погледна през оптиката.Жената вече вървеше към къщата сиоще малко и щеше да я изпуне от прицел.Той с ущас установи,че ръцете му треперят, а по челото му са се появили капки пот.Седем години се занимаваше с такива задачи и никога не се беше изпотявал,дори и първия път.Сега беше различно.В оптиката си той виждаше жена,която събуди нещо отдавна заспало вътре в него-чувствата му.Не искаше да я загуби от поглед,просто искаше да я погледа още малко,но вече беше късно-тя влезе в дома си.Той удари с юмрук по земята и се изправи.Поглади нервно несъществуващата си брада и зарита пейката до него."По дяволите!Какво ми става,по дяволите!"
В един момент той замръзна на място,в очите му се прочете непоклатима решителност и в следващия той вече тичаше надолу по хълмчето към къщата на жената.Когато стигна там без да се церемони блъсна с рамо вратата и нахълта вътре.Завари жената в хола да се преоблича.Когато го видя ,тя се стресна и прикри гърдите си с ръце.
"Кой си ти по дяволите и какво правиш в дома ми!!!!"
Той не я слушаше.Погледът му шареше по тялото й,сякаш искаше да я скенира.
Отдавна не бе виждал гола жена,поне не на живо, и това веднага си пролича.
Беше се възбудил страшно много - членът му се бореше с боксерките и панталона,искаше да излезе и да се наслади на отдавна забравено нещо - женска плът.Това не остана незабелязано за жената.Тя се усмихна и махна ръце от гърдите си.
"Охооо,какво имаме тук!".Тя бавно се приближи до него и погали нежно гладко избръснатото му лице."Ама ти си бил голям красавец!Я да се запозная и с другия красавец!"Тя коленичи пред него и започна да разкопчава панталоните му.Той преглътна и се опита да се концентрира - трябваше да довърши мисията си,а вместо това той се отдаваше в ръцете на непозната.Ръцете й проникнаха в боксерките му и обхванаха набъбналия му член.Тя го извади и го разгледа и изумление- такива големи беше виждала само по филмите.Докосна го нежно с език , а след това бавно го пое с уста и жадно засмука.Той затвори очи и се остави на удоволствието да го обсеби.
А жената не беше на себе си - тя също се възбуди и се беше хванала за члена му като удавник за някоя греда.Целуваше го,смучеше го,ближеше го с език и го търкаше в лицето си.Но той искаше още.Години това удоволствие беше скрито за него и сега искаше да му се наслади изцяло.Без да му мисли много я прекъсна и я постави да легне на пода.
"Да,искам те,красавацо!Чукай ме!"
Това събуди животинското в него.С рязко движение разкъса прашките й проникна в нея,бързо и надълбоко.Тя изохка и застена от болка,но той не спря.Започна все по-бързо и по-бързо да се движи,усети как кръвта в тялото му кипи и заръмжа.Жената привикна към болката и също даде свобода на емоциите си.Двамата продължиха така,впетени един в друг и стенещи от удоволствие,докато накрая и двамата едновременно замряха в миг на безкрайно щастия и невероятна сладост.
Малко след това,жената първа се освести от бурното преживяване.Дишайки учестено,тя промълви:"Господи,беше неземно.Кой си ти,красавецо?Да знаеш - ти си страхотен!Кога ще се видим пак?"
"Мръсна кучка!"- помисли си той и започна да я души.
Двадесет минути по-късно той излезе от къщата с чувал на гръб.

I am here neither to make friends,
nor to make enemies,
but to kill people...


Тема Аз пък ще те изкритикувамнови [re: Eфиpнa]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано12.02.03 10:24



Ама нали той й има визитката ... как така няма да я потърси пак? ...

И не е нужно да съкращаваш върху (в/у) ... точно в най-драматичния момент на разказа

Абе хубав е, хареса ми. Мислила ли си за сайт с твои неща? Щото тук ще потънат в забрава след месец-два ...



Тема Re: Аз пък ще те изкритикувамнови [re: Gollum]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано12.02.03 11:19



не знам, повече харесвам твоите, но не знам дали мястото им е тук...

а иначе не са лоши, но това описание как всички са СТИЛНО облечени...ми бърка в здравето...

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: Tolkova li te e vpechatlil Hristo Stoyanovнови [re: moderator]  
Автор ANTlPLAGlAT (непознат)
Публикувано12.02.03 14:48



s tazi glupava kniga - Ryazaniyat pop, che zalivash klubovete nared s otkysi ot neya? I zashto ne probvash ti da sychinish nesho? Plagiatstvoto vseki go moge.



Тема ААААААААа, не! Твърдо нйенови [re: Eфиpнa]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано12.02.03 15:58



Това е страхотна ромнтична историйка, а се заби към секс, баси, недоволен съм

P.S. Честно казано не разбрах нищо
Ма не ми пука.


Тема Първият път...нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Eфиpнa (нощничка)
Публикувано12.02.03 16:20



Здравейте приятели....Искам да ви кажа, че много се радвам, че разказите ми са предизвикали интерес у вас...Сигурно сте забелязали, че има много стилистични грешки (особено в “Здравей..”) както и много печатни грешки....Конкурсът ме заинтригува, затова реших да пробвам...за пръв път пиша подобно нещо...Затова ентусиазмът ми се превърна в муза и оставих фантазията си да се развихри......Просто седнах пед PC-то и записах... Всеки герой, всяко действие се развиваше в главата ми......... никога не чета разказите преди да съм ги постнала...защото се задълбавам в подробностите и се разколебавам изобщо да го побликувам...Например “Здравей...” имаше съвсем различен край...но не ми хареса...беше пекалено тъжен...Това обяснява и оставянето на визитката...после забравих да махна този момент...а що се касае до Стилно...май наистина прекалих с тази дума.....Сега мисля да постна и този разказ и смятам да приключа до тук...

Планината беше красива..Беше лято, слънцето грееше силно, а растителността беше още зелена...Беше топло и приятно...Стигнаха до една река...красива и дълбока...Малка полянка се ширеше на единия й бряг с много цветя....Групата реши да си остановят тук...Опънаха палатки....Редовно правеха такива походи в планините...Сега групата се беше разрастнала много- близо 50 човека......Хора от цялата страна се бяха събрали да изучават природните красоти....Минаваше 4 часа на обяд се...Сега трябваше да изпратят някой доброволец да намери храна- гъби, плодове...Водачът на групата се бе заел да намери дърва за огън и попита, кой познава добре различните сортове гъби...Всички мълчаха...Малко хора различаваха отровните от годните за ядене...По поринцип всичко беше много по-лесно в града...Купуваш от магазина и всичко и ОК...В този момент се чу един глас: “Аз мога да отида...С дядо ми сме ходили доста по планините да берем гъби...”...От тълпата излезна едно момиче...красиво момиче, около 18 години, малко кльощаво и доста високо.....беше нарамило раница,а облеклото й бе като за поход- къси панталонки, потниче и маратонки....Косата си връзваше на висока опашка от която бликаше като златно жито русата й коса...Отговорникът на групата кемна и каза, че ще трябва да я придружава някой....не смееше да пуска 18годишно момиче само в гората.....Повека сина си, 21 годешен младеж, и му каза, да я придружи...Двамата взеха няколко торби и тръгнаха....Изкачиха се нагоре в планината....Подеха някакъв разговор...Не се познаваха, но се говореха така, че все едно са близки приятели....Той беше красив, с руса коса и отровно зелени очи...Двамата говореха смееха се и се катереха по планината...Имаше доста дървета, величествени и високи, в чиито подножия се гушеха гъби, ягоди....имаше и доста малинови храсти....те вървяха и си приказваха...Не усетиха как времето минава....Започна да се смрачава...Слънцето бавно залязваше оставяйки последните си лъчи да осветяват планината......Беше красиво...Тогава разбраха, че от много приказки и безцелно ходене се бяха отдалечили доста от лагера....Изведнъж чуха някакво шумолене...Тръгнаха по посока на звука......От дърветата изникна нова полянка...на поляната се простераше прекрасно езеро, а над езерото се издигаше висок водопад....водите на водопада се спускаха шумно на долу...Слънцето още не беше залязло...освеяваше водите и ги караше да изглеждат златисти....Двамата се спряха да се полюбуват на гледката...дълго се възхищаваха на красотата на природната картина, която предлагаше чудесата си сякаш специално за тях...Момчето погледна водопада, сетне хвана ръката на момичето....Тя го погледна в очите...Беше невинна любов...Тя се сгуши в обятията му, защото й беше станало хладно...той я прегърна...Погледна я и не се стърпя да я целуне...Беше нежна и страстна целувка...Вече луната се показваше на небето...и първата звезда изгря.....Светлината осветяваше техните лица...Мигът беше идеален...двамата продължаваха да се целуват.....Той се отдръпна, тя се усмихна, сгуши се отново в силните му ръце и погали лицето му...”Искам да съм винаги с теб...”- прошепна тя...”Винаги...”- каза той...Целуна я страстно...Тя легна на поляната...цветята ги обвиваха с аромата си...”Господи, сред цветята тя изглежда още по-невинна...”- Помисли си той...тя прокара ръка по корема му...Той махна нежно потничето й, тя остана по сутиен...Погали нежно корема й, тя настръхна...Страстни върни минага по тялото й...не преставаха да се целуват...Ръката й вече беше стигнала до целта си...Пенисът му беше вече твърд...тя разкопча бавно панталона му.....Той разкопча сутиена й...Целуваше гърдите й...тя трепнеше от удоволствие...Тя се извъртя...сега вече тя беше от горе...махна нежно късите си панталонки...остана по бикини...Целуна го по устните, после по врата, насочи се по корема...нежни целувки...едвам докосваше корема му....това причиняваше лек гъдел...Насочи се още по-надолу....Махна слиповете му...Целуна пениса му...сетне прокара език по дължината му...леко и плавно го поде...смучеше бавно.....Той се възбуди още повече...искаше да проникне в нея...искаше да я накара да се чувства така, както тя него го караше да се чувства...тя освободи пениса му от устата си...Той я обърна по гръб, махна бикините й и навлезна в нея....Чу се стон, който се загуби в планината....Първоначално той не навлизаше в нея изцяло....лека по лека...на бавни тласъци....нея я болеше още повече....тя го целуваше и хапеше устните му, държеше ръцете му , сплитайки пръсти в неговите...Болеше я......Сетне той го извади и свърше върху голото й тяло...сгушеха се един в друг....и двамата бяха изцедени...луната огляваше телата им......Пробудиха се от птича песен....Красива птича песен....Тя отвори сънено очи....и видя колко красиво е всичко сутрин....Той се събуди...Слънчевите лъчи галеха лицата им....Измиха се във езерото...студената вода разсъни и съвзе отпуснатите им тела....Сега трябваше да намерят пътя обратно към лагера....Сигурно се притесняваха за тях....Взеха торбите с плодовете и заслизаха надолу по склона....Той не знаеше, но това й беше първият път....



Тема Вторият път ...нови [re: Eфиpнa]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано12.02.03 16:43



Ще приемеш ли още малко приятелска критика?

Първото нахвърляне на разказа ... ти помага да оформиш в текст чувствата и мислите си. Но често е достъпно само за теб. Другите не го разбират докрай и ... се спъват в нещата, които не са съвсем на място или не са обяснени.

Затова дори големите писатели четат пак това, което са написали. Редактират. Изясняват тук-там. Шлифоват до блясък. И нерядко изхвърлят текста, ако не са доволни от него...

А ти ставаш все по-добра. Недей да спираш точно сега



Тема Re: Вторият път ...нови [re: Gollum]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано12.02.03 16:49



аха.

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: Любов от първа оптиканови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Ray_of_Light (непознат )
Публикувано12.02.03 18:36



Hubaw razkaz...Lipswa tipichnata dosadna sladnikawost na tezi istorijki. No kato se zamislia...kraiat mojheshe i da ne byde tolkowa hard...

No prodyljhawaj...sprawiash se dobre :)



Тема :)нови [re: Ray_of_Light]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано12.02.03 22:31



честно казано,доста се борих със себе си и накрая по-милата част победи и затова е толкова небрутален края.....

I can't control my shakes!
How the hell did i get here?


Тема Re: Първият път...нови [re: Eфиpнa]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано12.02.03 22:40



Наистина е жалко,че толкова скоро се пенсионираш
Разказите ти са красиви и поне мен ме завладяват и ме завъртат и ме опияняват,абе с две думи-харесват ми.Имам само един въпрос-критика :
"Нужно ли е наистина да използваш толкова много многотичия?Не,че имам нещо против тях,ама малко дразнят."
А,и още нещо.Честно казано не бях много очарован от идеята на "Обичам те"
Ако си импровизирала-всичко е ок.
Но ако си използвала споделените от мен неща в един от топиците,знай,че много ме заболя ... Надявам се,че не е нщо лично.Ако с нещо съм те наранил,извинявай.

I can't control my shakes!
How the hell did i get here?


Тема модератор е дисквалифициран!!!нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано12.02.03 22:44



Поради получени обвинения за плагиатство модератор е дисквалифициран до доказване на противното!!!!!!!!

I can't control my shakes!
How the hell did i get here?


Тема Re: Първият път...нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Eфиpнa (нощничка)
Публикувано12.02.03 22:53



Уверявам те, нямам нищо против теб...просто писах....импровизирах....и извинявай...най-искрено...А що се отнася до многоточията...ами те оставят някак идея на недовършеност... Каквато всъщност е идеята на разказите ми....

Ефирни усмивки желая на всички ви и довиждане...



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано12.02.03 23:59



Не е разказ,само усещане от нещо отминало ,но хубаво.малко дълго излезе,.но не можах да се спра навреме.
"Я да видим...темата на предложения раговор е ..."конкурс за най-еротичен разказ"
как ли мога да се включа... ако не си бил лицемерен...бива ме
сега зарврям очи както винаги..първо ги затварям...за да усетя дъха ти и за да се концентрирам върху усещането,че си тук...тихо е...никой от нас не казва нито дума..за да не развали магията на мига...на усещането...само се докосваме леко..почти..движи се само въздухът около нас...повърхността на пръстите ми докосва лицето ти..мога да усетя очертанията му..усещането е...меко...даже брадата ти е мека..знам ,че няма да ме виждаш добре,но нека махна очилата...не е нужно да ме виждаш...вдишай аромата ми..докосни кожата ми...тя е мека и толпла..нека се запознаем пак..както онзи път..от разстояние и само виртуално...помниш ли...с целувки,сантиметър по сантиметър да се запознаваме един с друг...ушите ми са..тръпката минава от там и цялото ми тяло се подчинява..надолу или настрани...носът ...не устните...спри там...те те искат....целуни ме...не зная как ще ти върна целувката...още не те познавам...само не бързай...имаме всичкото време на света...аз съм тук...изминах всичките 600 километра до теб...придружена от страховете и съмненията си...но вече съм тук и имаме два дни.....дали за разходка или за да се запознаем....дали изобщо ще излезем от тази стая....дали искам да излезем....онзи парфюм сега ме връща там..и аз ,облечена в шал...кое е по-еротично....твоето среднощно"ами извинявай,но пак те искам" или онова пак среднощно миене на зъби...което пропуснахме....нищо...нека продължим да се запознаваме...надолу....шията и онази топла извивка на ключицата...и ах надолу...онова място дето....ами казват ,че били хубави...не знам...ти ще кажеш...сега са твои...никой друг няма да ги докосне...не като теб...погали ги...а аз ще продължа със затворени очи да се наслаждавам на твоите пръсти и да си мисля ,че е направо невероятно да се случи такова нещо....да те "срещна",да намерим общ език....да се пожелаем от толкова далече...да ме поискаш..да те поискам...да дойда...и да не е грешка,катастрофа....едно е да го пишеш,друго е да го имаш в ръцете си...целувай ме още...след малко ще съм забравила коя съм и къде съм...макар че Вълшебният град...ах...магията му...само ще усещам и ще искам....надолу...да ..там...коремчето...не бързай...сега бавно и нежно...стигнахме до там,където искахме още в началото....затова наслади се на мига...целуни я нежно и леко...и тя ще те пожелае...но ти не бързай...ако я целуваш...желанието ще е по-силно...още малко....след няколко мига аз ще те искам...ще викам името ти...и пак ще те искам...но ти не идвай....не още...нека желанието ми стане неконтролируемо...нека започна да се извивам в ръцете ти.....шепнейки името ти и стискайки възглавницата...да го извикам силно....сега влез в мен...бавно....за първи път е...не те познавам...не познавам усещането да си в мен....но ми харесва допира ти...бавно.много бавно идвай в мен....много...сега спри...но не се отделяй от мен..само спри...ще отворя очи ...погледни ме...виждаш ли това..не прави нищо...остани допрян до мен и ме гледай...обичай ме само с очи..не се движи...нека разбера какво усещаш само от погледа ти...това усещане е по-силно от всяко друго...в очите ти виждам желание....задръж го...още малко и ще съм стигнала онова място ...сега...изтръпнала ,излизам от унеса и искам да те любя....целувам го..много леко...много нежно...само с повърхността на устните си го докосвам...от единия до другия му край...потръпваш..ще го взема в себе си....допирам го до небцето си...и..толкова нежно нещо не съм докосвала...езикът ми потрепва от докосването...още малко...само още малко...усещам ,че не можеш да го задържиш...направи ги...ела в мен...но гледай ме в този миг за да видиш и моето усещане за пълнота и присъствие...после ще легнем на нашата импровизирана спалня и ще мечтаем за следващия път...не бой се...ще дойда пак...всеки път ,когато ме пожелаеш...спечели ме....можеш да ме имаш...пак там...във Вълшебния град..."



Тема Зашеметяващонови [re: glupcho]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано13.02.03 02:48



Размазах се от кеф докато го четях. Зави ми се свят и се изпотих ... Страхотно е. Жалко, че си спряла.

Искам те

И ... благодаря за спомена.



Тема Re: Зашеметяващонови [re: Gollum]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано13.02.03 09:33



a ti koga ste drasnesc razkazce?

bebeyo mi ste se rodi momicence....yra


Тема Не мислих данови [re: Eфиpнa]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.02.03 10:35



коментирам, но това може би е най-доброто тук. Само един съвет... ако искаш наистина да стане добро и стойностно като романтичен разказ преправи го малко. Махни по-грубите сексуални моменти и добави повече описания на чувства и околност (под околност както природа, така и телата им!). Убеден съм че ще стане перфектно.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Да, наистина енови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.02.03 10:56



много добро това. Връщам си думите от по-горният постинг и в момента съм на мнение, че това е доста по-приятно и хубаво... унасящо.
Един въпрос - Вълшебният град... или мястото - това е фантазията ти ли?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Да, наистина енови [re: KlD]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано13.02.03 11:34




Ей толкова много съм изчервена.Признавам ,че като се събудих днес си казах"Как можа да го напишеш!!".
Няма да пия повече.
Вълшебният град е съвсем реален както казах на около 600 км от тук(разбирай София).
Хубав ден на всички желая!



Тема Re:blagodarnosti kam dakotaнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано13.02.03 12:33



za tova ce zakaci temata taka e po lesno za vsicki....bez da sliza nadolu...bravo daki

bebeyo mi ste se rodi momicence....yra


Тема vijte ko izmislihнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Kvazimodo (licemer)
Публикувано13.02.03 12:44



beshe 30 juni.Negovijat imen den.V tozi den toi smaitashe da se matira kakto obiknoveno.Doide vecherta,prijatelite mu se subraha,kupona pochna v tiah.Ne beshe pokanil nito edna jena zashtoto znaeshe che niama kiria ot cialata rabota.sled kato baia piha kakto obiknoveno se otpraviha kum diskotekata.Beshe si naumil da mushne neshto.No smetkata mu izleze bez krachmaria.Ediniajt mu aver imashe sreshta s niakakva koaito prednia den se zapoznal.Kato ia vidia nashija geroi vednaga si ia nabeliaza.Poiska ia,za nego niamashe smisul ot druga,tia beshe krasiva,perverznija i pogled razkopchavashe cipa mu.Otidoha v diskotekata.tia vednaga izbra nego i zapochnaha da si govoriat.Pusnaha ljubiamta mu togava pesen-mary jane-family affair.Toi zapochna da tancuva a tia se dobliji do nego,hvana go prez krusta i dvamata zapochana da tancuvat erotichno.Tia prokara ruce pod rizata mu,a toi nejnoz apochna da gali idealnoto i dupe.Tia go sublazniavashe a toi neizdurjashe,celuvaha se a toi ia iskashe vse poveche i poveche.Shpeka mu udari 12 chasa.Zaednos piajnite si averi si truganha ot diskotekata kudeto dvamta se biaha prevuzbudili.Iamshe pulnolonie,a kogato iam pulnolunie tova e negovija chas.Zvezdite sveteha za tiah,a neveroiatnoto otrajenie na lunata dopulvashe romantikata.Sled kato razbra che tia jivee an kvartira toi rehsid a ai izprati pod predlog che shte go bori suvesta ako na takava jena kato neia i se sluchi neshto.Izprati ia toi nop vemsto da si trugne akkto tia ochakvashe toi iskashe da si doizkarat vecherta i vlezna slez neia kato i akza che iska da ogleda kude jivee.Tam toi ia iznenada v grub pritisna ia do sebe si i dvamata zapochnaha da se celuvat,ednata mu ruka se pluzan nadolu i nahlu vuv veche mokroto i vlagalishte.Sled tova toi ia povali an legloto.zapochanha da se sublichat akto ednovremenno se celuvaha.Veche gola toi vidia prekarasnite i stegnati gurdi.Reshi da se pogavri malko s neia.Zapochna s vutreshnata strana na pruscheto si da obhodja bavno i nejno erogennite i zoni.Ne be nujno mnogo za da ia podludi.Tia poiska toi da nahlue v neia,no nashija geroi znaeshe che netriabva,zapochna da ia celuva,kato pusna rukata si nadolu.Celuvaha se strastno,zurnata i baiha nabubnali kat na stara baba-kruvnoto,nejnite mu ustni zapochnaha da slizat nadolu po vratleto,a tia vurteshe glava ot udpovolstvie,ne beshe spala s takuv muj dosega.Sled kato zasmuka ednoto i zurno,ednata mu ruka zapochna da gali gurdata, a drugata masajirashe tu Г-то tu klitora i.Togava toi useti kak shadravana blikna.poleka leka toi sleze nadolu i kogato ezika mu dokosna vlajnite i i soleni sramni ustni tia mu sgrabchi kosata ot udovolstvie.A toi nespirashe.Vkarvashe si ezicheto vutre nejno dokosvashe klitora i tu s ustni tu leko go zasmukvashe,nakraia ia oburna na 69.Sled kato edvam izdurjashe veche toi si sloji guma i nahlu v neia,uspia ot purvija put da ia uluchi, za pruv put beshe tolkova tochen.S tu burzi tu bavni tempove toi rajdashe v neia radostni stonove,kogato useti che idva momenta toi spria,vdigna i krakata vurhu ramenete si i otnovo nahlu v neia.Prez cialoto vreme rucete mu galeha gudite i zurnata i.Nakraia chuvaiki ot neia-stiga nemoga poveche,toi spria legna vurhu neia i dvamata se celuvaha strastno.ezika mu otnovo makar veche bez jelanie no po zaduljenie igraeshe s tialoto i.Sled vreme toi spria celuna ia strastno i legna do neia.Dvamata spletoha tela i toi ia zichaka da zaspi,znaeshe che se e prestaral.A slunceto veche pokazvashe purvite si luchi.Steshe da bude topul den i mnogo seksi liato,znaeshe toi......

mnoo grozen,po-strashen i ot smurta


Тема Re: vijte ko izmislihнови [re: Kvazimodo]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано13.02.03 12:49



Доне, РАЗКРИТ СИ!

добре беше! разгОли пред нас душата си...

(ма пиши на кирилица бееееееее)

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема О!нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.02.03 13:00



Ако това е реално и отминало тогава сигурно трябва да съжаляваш много... всъщност ще е хубаво, ако имаш и сега такива моменти... Но емоционално е невероятно добро! Вярно, че не се възбудих, но изпитах много силни емоции...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема \hahahaaнови [re: cлънчицe]  
Автор Kvazimodo (licemer)
Публикувано13.02.03 13:08



kak am fana veAz ko prikritie izpolzvah uj

mnoo grozen,po-strashen i ot smurta


Тема Ей по това те хванаха:нови [re: Kvazimodo]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.02.03 13:37



"Shpeka mu udari 12 chasa." Май си един от много малкото които използват един и същ език :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема hahahahнови [re: KlD]  
Автор alkoholik (alkoholik)
Публикувано13.02.03 13:54



emi az uj gledah da ne oburkam vbukvite puk to ko izleze tc tc tc tcNe e smenih si nika shtoto sa chudia kod a praia tuka poludiaa,m

alkoholik


Тема А в банята беше ли вече?! :)нови [re: alkoholik]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.02.03 14:29



хихихил:)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема ave az sum an rabotaнови [re: KlD]  
Автор alkoholik (alkoholik)
Публикувано13.02.03 14:32



shtom me vidish che pisha tuk=na rabota sumKude kude toia luks da sum si sega v kushti i da vurtia snimkite.......eheeeeeeiii

alkoholik


Тема А всичко е толкова просто,нови [re: alkoholik]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.02.03 15:20



само трябва да кажеш че ти се ходи до тоалетната и работата е готова... Е,вярно, че тоалетната не е като банята, ама пак ще свърши работа за 5 мин :) :)))))))))))))
хахаха, какво яко се получи само :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: О!нови [re: KlD]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано13.02.03 15:25



За щастие е реално,за съжаление отминало.
Целта не беше да възбудя някого,или по-скоро не някого тук.Всъщност беше част от писмо(надявам се там да е изпълнило ролята си както трябва).
А за емоциите си прав.Това си беше повече емоция отколкото еротика или съвсем грубо казано чукане.
Във връзка с така наречената ми емоционалност един приятел казва"Ти си вредна за себе си."
Май това трябва да напиша за най-отдолу.



Тема ave az moga da otida kogat si poiskam v kinefaнови [re: KlD]  
Автор alkoholik (alkoholik)
Публикувано13.02.03 15:28



ma tuiman fantazija me murzi sega da si predstaviam kak mushkam katiDori chestbo ti kaja ne mi sa i ebe

ne e skupo da se napiish,po-skupo e alkoholik da stanesh


Тема Re: О!нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.02.03 16:39



Нямах предвид, че съм се разочаровал, че не съм се възбудил... просто споделих, че е по-скоро емоционално, отколкото възбуждащо и еротично... Но не мисля, че си вредна за себе си, освен ако няма предвид, че многото чувства и емоции не винаги водят до добро... понякога съжаляваме, че ги имаме... Но аз лично се радвам, че ги имам и не съжалявам за това.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Tolkova li te e vpechatlil Hristo Stoyanovнови [re: ANTlPLAGlAT]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано13.02.03 18:00



EI ZA MEN LI STAVA DYMA BRE A GRESKA AKO E TAI NO SORI NE SAM CELA PODOBNA KNIGA IASNO PLAGIATEAAAAAAAAAAA

bebeyo mi ste se rodi momicence....yra


Тема Re: О!нови [re: KlD]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано13.02.03 18:36



И аз непрекъснато се опитвам да убедя себе си ,че така е по-добре.
Истината е,че смятам,че ако ги нямах,нямаше да е така цветен животът ми.
Но понякога много дълго си ближа раните.
Но пък за сега все още успявам да се изправя и пак да смея да посегна ,ако ми се стори ,че има защо.
Радвам ти се,макар сериозно да подозирам,че си далеч от моята възраст.Което пък ме навежда на мисълта,че всъщност няма възраст за тез работи.
Както казваше баба ми(доскоро имах баба,което е рядкост за моите години)...та тя казваше: "Леле,колко съм остарела...а не съм забелязала...само като се погледна в огледалото...и ме хваща страх").
Та и аз така..вредна ,не вредна явно така ще си карам.




Тема Re: О!нови [re: glupcho]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано13.02.03 23:18



Радвам ти се... това е един от малкото случаи, в които не знам какво искам да кажа, но искам да го кажа....

Поздравявам те за куража... и ти се усмихвам :)))

ама НАИСТИНА МНОГО ти се усмихвам... всеки път като те видя из клубовете

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: О!нови [re: cлънчицe]  
Автор glupcho (непознат )
Публикувано14.02.03 00:27



Здравей и ти.
Изпревари ме и аз сега не знам какво да кажа.
Представям си как звучи.Даже направо виждам репликите.
Истината е ,обаче ,че по всяка тема която съм прочела, ми се е искало да прочета твоето мнение.
Не е ли странно? Изобщо не знам коя си, нито каква си.
Обаче думите са точно тези "ама НАИСТИНА МНОГО ти се усмихвам...всеки път като те видя из клубовете"



Тема Re: О!нови [re: glupcho]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано14.02.03 00:40



разбиващо! знаеш ли, в последно време взех да свиквам със странните съвпадения...

явно определено имаме нещо общо :))) каквото и да е то :)))))

(оле със сигурност не са хубавите еротични описания, друго ще да е)

всъщност знам... често ми вземаш думите тук... чувствала съм се точно като тебе... (това по какви ли не теми)...

като си помисля, че щях да си легна леко уморена и кривичка... друго си е сега :)))) лека нощ, сладко глупаче...
(и пак ти се усмихвам:))))))))))))))))

Здравей! Радвам се да те видя...

Редактирано от cлънчицe на 14.02.03 00:49.



Тема Re: О!нови [re: cлънчицe]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано14.02.03 00:47



Даже идея нямаш колко усмихната ще си легна аз сега.
Е,поне на теб.
Лека нощ и хубави сънища.




Тема Re: О!нови [re: glupcho]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано14.02.03 00:51



:))))))))))))))))))))

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Е бива ли такива работи!?!?!?!нови [re: cлънчицe]  
Автор LORD OF PSYCHOS (всевиждащ)
Публикувано14.02.03 08:27



Засрамте се!Като ще се сваляте,правете го другаде!
Иначе като се замисля,ще сте идеална двойка - Глупчо и Слънчице -как романтично звучи...

I can't control my shakes!
How the hell did i get here?


Тема Re: Е бива ли такива работи!?!?!?!нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано14.02.03 08:36



У, сводник! да го порицаем дружно!

те ти пример за двоен стандарт... когато почувствам мъж близък (да кажем тук) все пак е по-трудничко да му го кажа, отколкото на жена (всъщност случва се:)))... а той да отговори толкова искрено? е, няма да казвам абсурд...

предполагам че винаги си имаме по нещо наум, когато някой от другия пол ни каже нещо мило... аде да млъквам, че на чат го обърнах.

Здравей! Радвам се да те видя...

Редактирано от cлънчицe на 14.02.03 08:38.



Тема Хихил,нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.02.03 11:20



ами то годините мисля че ми ги пише някъде из профила или в кю-то... ако не те мързи гледай :) Аз не ги крия, а и няма защо :)
А раните... само който не е падал, не знае какво е болка... и не може да напави правилна преценка. Лошото е, че следващият път внимава и се пази дори повече, отколкото е необходимо...
Възраст - зависи какво имаш предвид обаче :)
Освен това обичам да казвам : "Хора, не се страхувахйте! Страхът убива любовта."

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Само детонови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.02.03 11:30



им трябва и някой помежду тях двете

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Е бива ли такива работи!?!?!?!нови [re: cлънчицe]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано14.02.03 11:35



Хе хе,ето ги и репликите.
Добро утро,хм то май вече е ден.
Нищо де.
Честит празник!
Обич желая на всички,кой каквато си я е пожелал и каквато си е отгледал.



Тема Или може бинови [re: KlD]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано14.02.03 12:03



по някой зад всяка от двете



Тема така да е!нови [re: glupcho]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано14.02.03 13:03



така да е!

и...за бройката на мъжете ... не съм претенциозна

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема То това са подробности веченови [re: Gollum]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.02.03 13:10





Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: ave az moga da otida kogat si poiskam v kinefaнови [re: alkoholik]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано14.02.03 13:29



abe vie razkazi li piscete ili si razkazvate vicove za kenefi?

bebeyo mi ste se rodi momicence....yra


Тема Re: така да е!нови [re: cлънчицe]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано14.02.03 13:43



хе,ами ...да..ама смее ли човек да изрази съгласие...макар че какъв по-подходяш ден от днешния за тез работи!



Тема Re: така да е!нови [re: glupcho]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано14.02.03 14:04



споко! казах - за бройката нямам претенции, а личностите - ще си ги подбираме! така че съгласието не боли

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Офертинови [re: cлънчицe]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.02.03 16:15



приемате ли? Или тайно на 4 очи и два езика... така де усти ще обсъждате?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Erotica (еротоманка)
Публикувано16.02.03 12:13



Искам да загасиш лампата и да се приближиш до мен... Да постоиш така за миг в тъмното... Отпусни се... Не се плаши от мен... Аз съм само един полъх, сянка, фантазия...утре отново ще се събудиш до жена си, така, както си свикнал... Животът ти ще си продължи по старому... Ще се чудиш имало ли ми е изобщо... Да, има ме - тук, при теб съм. Ти ме повика, защото имаш нужда от мен. Аз също имам нужда от теб... Затова се концентрирай се в това, което усещаш сега - неясния силует, който виждаш пред теб, очертанията на тялото ми, дискретния полъх на парфюма ми, ускорения ти пулс... Толкова дълго си ме желал...аз теб също... Не, не светвай лампата - искам да е тъмно сега... Важно е да е тъмно...

Ела малко по-близо... Не ме докосвай още... Стомахът ти се е свил на топка от електричеството, което пълзи по въздуха... Копнежът да ме докоснеш се е концентрирал във върховете на пръстите ти...имаш чувството, че почти можеш да виждаш с кожата си... И аз чувствам същото...кожата почти ме боли от желание да те докосна... Толкова много те искам, че ме е страх, че допирът ти ще ме изгори като огън...

Протегни ръка и докосни гърдите ми - зърната...едно по едно... да, точно така... Дори през дрехите усещам как ръката ти ме опарва... Тихо простенвам от удоволствие... Хубаво е с теб...ужасно е хубаво... Въздухът е напоен с тъмна, гъста, призрачна еротика... Обходи с пръсти гърдите ми - внимателно, без да бързаш... Погали ги... Те са малки, твърди и точно прилягат на шепата ти... Всяко твое движение ми доставя раздиращо удоволствие, което пробужда в мен някакво животинско желание и страст... Все още успявам да се владея обаче...с огромни усилия,... и това ми носи някаква перверзна наслада... Приближи се до мен, ...искам да усетя дъха ти върху шията си... Горещо ми е... Целуни ме леко по врата...сега плъзни езика си към ухото ми... Чувам те как дишаш...неравномерно и задъхано... Подлудяваш ме.. Цялата настръхвам, притварям очи и отмятам назад глава...усещам как леко захапваш шията ми и зъбите ти одраскват кожата ми... Хубаво е с теб...вълшебно е...

А сега спусни едната си ръка надолу...бавно, много бавно... Толкова си нежен, че почти ми причиняваш болка.. Погали корема ми, ...да, продължи още по-надолу... Измъчваш ме, като се бавиш така...но ми харесва... Не събувай още бикините ми. Просто леко ги дръпни настрани... Сърцето ми почва да тупка бързо и отмаляла се отпускам назад и се облягам върху стената... Вече почти нямам сили да стоя права... Лекичко погали клитора ми...съвсем леко - да, да-а-а...сякаш ме удря ток...чак ми се завива свят...удоволствието, което ми доставяш е толкова интензивно, че е почти непоносимо... Вече съм ужасно мокра, ....а ти ужасно твърд... Гали ме още така,...о, боже....моля те прегърни ме... коленете ми се подкосяват и огъват...

Сега искам да проникнеш в мен с пръст - първо нежно, само с връхчето...точно така... невероятно хубаво ми е... Инстинктивно разтварям краката си по-широко... Не мога,... ще викам...не ме интересуват съседите... Искам те.....дори не знаеш колко много те искам... Не издържам вече така...вкарай пръста си в мен рязко и дълбоко...да, така...докрай... Искам да те усещам...как ме пронизваш, как ме дълбаеш... Представи си как след малко ще потънеш в мен по същия начин и на същото място... Движи го сега навътре-навън... Прегърни ме силно и ме дръж здраво, моля те... Аз всеки момент ще стигна до първия си (за днес) оргазъм... Боже, свършвам.... Сякаш се взривявам... губя съзнание...цялата треперя, дъхът ми спира... пред очите ми избухва ослепителна, неонова експлозия...не мога да спра виковете, които се надигат в гърлото ми...накрая сподавено извиквам името ти...отпускам се в ръцете ти...останала съм без дъх, без ум, без контрол, без сили... Екстазът, който залива всяка пора на тялото ми, почти ме разплаква... Доставяш ми просто нечовешко удоволствие... Дишането ти е тежко, глухо и учестено... Знам, че ме желаеш...мъчиш се с неистово усилие се овладееш дивото животно, което напира и всеки момент ще разкъса овладяната ти фасада...сякаш се превръщаш целият в един твърд пенис, който иска да се плъзне в мен...да потъне в мен...да полудее, да изчезне, да забрави...

Ръцете ми се впиват в гърба ти... Не мога повече да стоя права... Повали ме леко и внимателно върху мечата кожа... Не спирай да ме прегръщаш... Притисни ме силно до себе си...моля те...Боже, ... колко си нежен...

.....А сега ме съблечи..............



Тема i akk e da sedish an mokur stolнови [re: Erotica]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано16.02.03 13:23





.......vajno e da ima stimul......ili porkane ili jena


Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: Erotica]  
Автор LOTR (непознат )
Публикувано16.02.03 13:27



ok erotika мног добре написано . Харесжа ми. имасх ли и още нещо ?



Тема ebasi chikidjijataнови [re: LOTR]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано16.02.03 13:29



ti nesvurshi li oshte bria

.......vajno e da ima stimul......ili porkane ili jena


Тема Re: ebasi chikidjijataнови [re: don_Pablo]  
Автор LOTR (непознат )
Публикувано16.02.03 16:15



питаш ли ме как е.......мъка



Тема a ti mene znaish liнови [re: LOTR]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано16.02.03 16:45



6mesecaaaaaaaaaaaaaaa veche,ama znaeish liz ashto-zashtoto sum uajsno gordA krasavici kat za men niama

vsichko izmun VARNA e provincija


Тема Стилът енови [re: Erotica]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано17.02.03 11:10



много подобен на този на glupcho и незная преписвал ли си от нея, какво ли... но можеше и по добре да е...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Ето и нещо мое,нови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано17.02.03 11:16



малко е старо и съм го поствал тук, но пак... :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лусия

А всичко беше толкова просто, само не трябваше да се забърквам с нея. И какво се получи сега? Ами телефон, грижи, нерви… но пък имаше и хубави неща, например времето, което щях да прекарам с нея. С нетърпение очаквах таксито да пристигне. Все още се чудех дали не съм забравил нещо. Отново проверих : роза – тук, презерватив 2 броя – тук, въже – тук…
- Спрете – казах аз на шофьора, - да, точно тук, срещу това магазинче. Изчакайте ме една минутка, сега се връщам.
Шофьорът отби и паркира няколко метра по-нагоре и запали цигара. Слязох от колата и стъпих в една локва.
- Мамка му, точно сега ли трябваше…
Валеше дъжд, но тихо и спокойно. Беше топличко въпреки липсата на слънце. Хората вече се прибираха от работа в късните часове и всеки се беше забързал, никой не обръщаше внимание на другия и мислеше за собствените си грижи. Влязох бързо в магазинчето, което беше празно.
- Една милка, пакетче кашу и едно бяло вино… какво имате? – попитах аз малко неспокойно.
- Мога да ви предложа “Магарешко мляко”, “Карловски мискет”, “София”…
- Добре, дайте ми най-хубавото което имате… и – за момент се замислих малко – една кутия сладолед.
Продавачката беше доста спокойна възрастна жена. Опакова всичко, маркира цената и аз платих. Бързо излязох и се пъхнах отново в таксито, което отново продължи към крайната ми цел. След няколко минути вече бяхме там. Платих на шофьора и слязох с малката торбичка. Влязох бързо във входа, малко нервно да не ме види някой, макар че незнам защо се криех или от кого. Може би от себе си. Изкачих етажите на един дъх и се озовах точно пред звънеца.
- Ами сега? – промърморих си аз и си поех дълбоко дъх за успокоение – май няма връщане назад. “Мечка страх…” – но неможах да довърша защото… Вратата се отвори и зад нея се подаде тя, елегантно облечена и много хубаво изглеждащата Лусия.
- Здрасти, сам ли си говориш? – май ми се надсмиваше.
- Ъъъ здравей… Не, просто се чудех дали не съм сбъркал адреса – опитах се да се измъкна от положението.
- Е, няма ли да влезнеш най-накрая, че нахлуха студентите.
Тя ми направи място и аз се разминах с нея, след което чух щракването на резето. Набързо си свалих якето и се събух, а тя през това време влезна през една врата. Май забравих нещо… какво ли? Да, сетих се, добре че розичката беше в пликчето и не се виждаше. В апартамента цареше лек сумрак, извадих розата, сложих я в устата си и бавно отворих вратата в стил “Супер жиголото пристига на четири крака (като тигър)”. За малко не я изтървах. Това което видях вътре щеше да ме побърка. Ако устата ми беше свободна, езикът ми щеше да обърше пода, а лигите ми да направят наводнение, обаче бързо се овладях. На ниска масичка беше подредена скромна вечеря, имаше запалена свещ, масата беше окичена с панделки и цветчета, а от уредбата в ъгъла се носеше тиха класическа музика. Обаче друго беше нещото, което за малко не ми докара момента на “избухване на шампанското” ми. Това момиче въобще не си поплюваше. Беше се разположила на малкото диванче почти като Клеопатра. Властна, непокорна и сексапилна. Погледна ме и забелязах в очите й див и хищен пламък. Явно се беше погрижила за всичко, защото не забелязах друго място където да се настаня, освен до нея. Бавно запълзях към нея с цвете в уста. Когато стигнах до краката й спрях и започнах да я галя с цветът на розата по бедрата и стъпалата й, като все по-нагоре се изкачвах и все по-към нея. Преминах и през двата крака, стигнах до гърдите й, след което се доближих до лицето й, а тя въобще не се впечатляваше на пръв поглед и единственото нещо, което се виждаше като резултат беше блаженната и усмивка и присвитите клепачи на очите й. Хванах цветето в ръка и бавно го прекарах през лицето й надолу към устата, вратлето и между двете “хълмчета” на гърдите. След което доближих устни до нейните и започнах да я целувам по устата, гушката, ушите, вратът, брадичката, ръцете, бедрата… А в това време вече бях пуснал розата на земята и ръцете ми също я опипваха и изследваха цялото й тяло. “Мамка му, тая що така седи и не действа” – помислих си. “Да не иска само аз да я обработвам, а тя да си стои и наготово да чака? Тая няма да я бъде”. Бавно се отдръпнах и се настаних на мекият диван до нея, като се отпуснах към срещуположният ъгъл и я погледнах с размазваща усмивка на лице, ала “сега май те изненадах”. Тя също ме гледаше малко особенно, но без да взима някаква инициатива все още. Само един любопитен и изчаквателен поглед.
- Харесва ти да си като Клеопатра май?
Отговор не последва, само едно бавно примигване с клепки в знак на съгласие и лек трепет на тялото й. Сякаш всеки момент щеше да ме зграбчи и започне. На масата имаше салата, покрита дълбока чиния, малко ядки, две кристални чаши, бутилка отворено шампанско, прибори и чиния с плодове. Пресегнах се и взех една праскова. Забих зъби в нея и бавно със затворени очи отхапах. Сокът се стече по гладко обръснатата ми брада. Покапа по гърдите ми, но аз не обърнах внимание. Продължавах да дъвча бавно и със затворени очи. Усетих леко движение и почувствах как един мек език облизва течноста, стичаща се от мен. Преглътнах хапката, но не отворих очи, останах така в блаженство докато тя ме облизваше. След това някой се пресегна към ръката ми и захапа от сочният плод и устните й се насочиха към моите. Вече неможех да стоя безучастен и със затворени очи. Започна се една игра на “аз ти давам, ти ми даваш”, в която и двамата леко полепнахме от сокът на плода. Неусетно кога вече бях останал без риза, а тя без роклята, които сега се въргаляха една върху друга на пода, докато ние бяхме на дивана един до друг. Бавно се отпуснах назад и легнах по гръб при което, тя започна да ми разкопчава панталоните само с устата си, а ръцете и бяха в моите и аз и ближех пръстите и ги смучех един по един. Най-накрая бях вече и без долни дрехи и почувствах засмукването и лекият шум на трудно преглъщане и задавено издишане примесено със слюнка. Ето, това се казва кеф и наслада. Онзи “пич” долу, май-почваше да се събужда и да се осъзнава какво става всъщност. Но пък му е и време, няма само да спи и да бездейства. Малко по малко зъбите й се забиваха по надълбоко по главичката и се отускаха, а езикът й действаше непрекъснато. Още малко и щях да закрещя от кеф, да избухна и да изчезна от света. Сърцето ми биеше лудо и вече бях се задавил, когато почувствах лек солен привкус, който ми заприлича на кръв. Бях и прехапал единият пръст малко по силно и сега тънка струйка кръв се стичаше от него в устата ми. Тя престана и вдигна глава, а аз започнах да смуча кръвта й за да спра кръвотечението. Раната не беше сеириозна и почти веднага спря. След това аз я избутах бавно назад и започнах да се правя на строителен работник. “Мистрията” ми действаше непрекъснато, докато чувах нейните стенания и усещах гърчовете й. На моменти ми притискаше главата с бедрата си, но това бе белег на удоволствието, което и доставях. Пресегнах се и взех от масата парченце лимон. Засмуках го и го оставих върху езика си за мъничко, а след това се завъртях на 180 градуса и продължих в същият дух, но така че да и запуша устата и да не се чува нищо от нея, само да се усеща. Но пък това вече доста ме разсейваше и “строителният работник” в мен взе да се пропуква и да не си върши работата качествено. Но пък и усещах все по-честите притискания от нейните силни бедра. “Тая да не тренира само с краката си бе, баси?” – помислих си аз. Вече усещах колуминацията и станах и се изправих срещу нея и го вкарах в устата й отново и в следващият момент избухнах и искрещях от кеф. Започнах да чувствам удиволствието и умората от това изпразване, а от устата й се стичаше бялата скъпоценна течност. Лусия с мъка преглъщаше и размазваше остатъка по гърдите си и тялото си, докато аз се молех на глас:
- О, Господи! О господи! Да, даааа…
Взех бутилката с шампанско и изсипах мъничко по тялото й и леко с ръка го размазах по гърдите и коремчето й. След това започнах да я облизвам цялото й тяло, а в едно с това и моите секрети, които бяха все още топли и примесени с тръпчивия вкус на шампанско. Бях забелязал панделките на свещника, които бяха вързани в интересни фигурки и ги дръпнах и развързах от тях. Хванах ръцете й и ги овързах една за друга, а след това ги оставих да висят назад свободно падащи надолу зад главата й, след което ги вързах и за долният край на дивана. Илезнах в коридора и взех кутийката със сладоледа, а другото пъхнах в стаята. Отворих я и след това с език загребах и облизах едната и гръд бавно, минах през зърното й което, беше наболо и твърдо, беше напъпило като пролетна пъпка на цветче. След това преминах между двете гърди и облизах гушката й, като едновременно с това ползвах от сладоледа, обливах я по малко с шампанското и и доставях удоволствие с пръстче. Преминах към другата гръд, за да не ми се разсърди и след това слязох към пъпчето. Там реших да си направя малък коктейл “миш-маш”. Събрах малко от бялата ми течност останала все още по тялото на Лусия, сипах няколко капки шампанско и мъничко сладолед разбърках с пръстче и потопих език… Ох, колко е сладко само. Стон се отрони от Лусия, докато смучех и тръпки побиваха тялото й. Взех внимателно свеща, без да я гася и я прекарах над ръката си като я посипах с восък. Какъв кеф и болка едновременно. След което започнах да я прекарвам и над корема й и краката й и да капя с горещият восък докато тя стенеше и се гърчеше от болка и наслада. А с другата си ръка бях бръкнал в нея и я възбуждах с два пръста бавно, напред и назад, наляво и надясно… Когато вече видях, че почти цялото и тяло беше с петънца от засъхнал восък, започнах с език и зъби да я хапя, на места по-силно или по-слабо. Усетих как пръстите на лявата ми ръка се намокриха и течност се разля малко навън. Събрах я колкото можах и облизах остатъка, а пръстите си ги поставих в нейната уста при което тя започна да ги смуче и дъвче, сякаш искаше да изяде цялата ми ръка. Болката ме прониза, но и едновременно с това и голямото удоволствието от нея. Внимателно я почистих с език и зъби от восъка. След това я развързах и отидох и взех въжето, което бях донесъл със себе си. Подадох й го, като й намигнах:
- Знаеш ли какво да парвиш с него?
- Ти за каква ме взимаш, аз да не съм ти кукличка?
- Действай тогава. – заповядах й аз.
След което легнах на мекият килим на земята и се отпуснах със затворени очи. Тя започна да ми овързва ръцете и краката, пенисът ми и да затяга все повече и повече. Имах чувството, че ще ми спре кръвообръщението или че сърцето ми ще се пръсне от налягането в мен. След като ме затегна достатъчно и завърза въжето на възел, започна да ме хапе, така както аз я бях хапал преди малко нея, почти до кръв, като ми направи ужасно много синкави и червеникави белези по корема, ръцете и гърба. Болка ме прониза, но и удоволствието от нея също.
- Бум-бам-бум-бам – биеше сърцето ми и вече нищо друго не чувах от този “бас” дори и виковете от удоволствие излизащи от устата ми ми се струваха прекалено тихи.
Стана и ме остави така за малко да се мъча, след което излезна за малко от стаята и след половин минутка се върна със…едно пликче със щипки за простор. Започна да ги вади една след друга и да ме защипва с тях, а когато свършиха взе остатъка от свеща и повтори моите действия с восъчните петна. Заприличах на таралеж. След като си го искара на мен и си достави цялото удоволствие и кеф, на който беше способна, остави настрана свеща и ме засмука отново. Взе от сладоледа и бутилката и почна да вкусва и да прави различни смеси. Отново се чу познатият ми шум на засмукване и лиги. “Като миксер” казах си на ум. Накара ме да крещя от кеф, но не можех да направя нищо понеже въжетата бяха здрави и се впиваха в месата ми докато. Гърчех се и стенех, но тя не не преставаше да ме лигави и да духа, все едно искаше да ме изцеди напълно. Езикът и обхващаше цялата ми главичка и палаво се движеше и опипваше всяко място по няколко пъти, сякаш да е сигурен, че не е пропуснал нещо. И отново ми се струваше, че съм като тапа шампанско, която всеки момент ще изригне и ще освободи налягането… налягането… И в следващият момент премина топла вълна през тялото ми и гейзер от гореща течност се изсипа от мен в устата й и пръскаше и сипеше без да спира, сякаш можеше цял ден да се изсипва навън. Вените ми се бяха издули от кръвното нялягане, а пулсът ми се беше ускорил неимоветро много.
- Бум-бам, бум-бам - отново чувах само туптенето на “барабана” в мен, а тя неспираше да ближе смесицата от сладолед, секрет и шампанско и да ме маже целият с тази смес по корема и тялото. След като свърших и се успокоих започна започна да маха щипките една след друга, като на тяхното място оставаха само червеникави и синкави ранички, които тя целуваше една след друга, сякаш от това си действие щяха да зарастнат по-бързо и да облизва целият ми корем и пенис. След като привърши и с последното петънце и ме “изкъпа”, така както котка къпеше малкото си, застана до мен и обхвана лицето ми между бедрата си и се настани върху мен.
- Курвичкее – казах аз, - сега какво искаш, няма ли да ме развържеш да те почвам?
- Първо… трябва да се потрудиш още малко – каза тя.
- Пляс, пляс – чу се шумен звук. – И не смей да ме наричаш така!
- Ти си една мръсна кучка, това си ти.
- Пляс, пляс – отново същият шумен звук – продължавай още!
- Мръсна, долна, перверзна пача.
- Шляп, пляс, фляк. Стига си говорил, действай!
- Ще те излижа цяламмм.ммм.ммм.ммм – неможах да довърша изречението си, защото езикът ми вече действаше поради поредният натиск на силните и бедра върху зачервените му от плесниците бузи. Влагата от езка ми се смеси с тази от нейното тяло и тя отново застена и се заклати леко напред и назад, без ритъм, просто така, от удоволствие, а грапавият ми език продължаваше да испълнява функцията си по предназначение. За момент стана и се завъртя наобратно и отново се настани върху лицето ми, но вече беше засмукала и членът ми. След малко отново почувствах как обилна течност се изля от нея и тя претръпна и застина за момент. След като се успокои и си почина, тя стана и започна бавно да развързва възлите и да ми маха прислепналите и стегнати въжета от ръцете и тялото ми, а на тяхно място оставаха само сини и червени ивици, единствените следи, които тя милваше с език и целуваше.
Вече бяхме привършили и телата ни приличаха на … сякаш бедствие бяхме преживяли.
- Мисля, че трябва да си взема един душ – казах аз
- Добре, веднага идвам – смига ми тя – запази едно място във ваната и за мен.
Изтощена, но блаженна усмивка премина перз лицето ми:
- Не се ли изтощи вече? Защото аз съм капнал и изхабен, като парцал съм.
- Пфу, и това ми било мъже. – нацупи се тя и се обърна.
- Хихи, хайде пък и ти. Просто малко почивчица ми дай, хайде бебчо… аз влизам на топло.
Обърнах се и се запътих към…
- Ъ-ъ-ъ, а къде е банята? – попитах несигурно
- Намери си я сам, и си почивай вътре… - тросна ми се Лусия сърдито.
- Добре де, ще се оправя някак си. – тръгнах на посоки да търся желаната топла стая.
След малко лутане и отваряне на врати намерих вярната и се настаних удобно под горещата вода, която се изливаше върху мен. Затворих очи и се насладих на удоволствието от водата. Главата и сърцето ми още бучаха и така и не усетих кога до мен се настани тя и започва да ме опипва. Тя хвана гъбата и започна да ме търка бавно и нежно навсякъде. Това ме довеждаше до екстаз и нова гореща вълна ме обля. Тя си играеше с мен, дразнеше нервите ми и ме караше да изтръпвам при всеки нейн допир. Веднага подех същата игра и се включих с пълна пара. Водата ни обливаше и двамата голи, докато ние се целувахме страстно и се надпреварвахме с ласките си един към друг. Езикът ми се ширеше по цялото и тяло, докато тя ме хапеше по гърба, врата и ръцете и забиваше ноктите си навсякъде по тялото ми. Мокрото и топло тяло на Лусия трепваше при всеки допир на връхчето на езика ми, минавах през гърдите и коремчето й сякаш исках само най-нежното от гладкото й тяло да обера. Едновременно с това отново я възбуждах с пръстче, докато най-накрая тя отново не клекна и не ме пое отново с устните си. Облегнах се назад и се отпуснах уморено на стената, докато Лусия напористо ме караше да стена и да пъшкам от удоволствие. Отново ме караше да се чувствам като роб и устата й ми беше господар и ме караше да се извивам и да се гърча пред нея. Водната струя ставаше все по хладка и хлада, докато на края една гореща вълна не ме обля, а веднага след това една топла струя се изсипа в устата й. Тя ме погледна доволно с един такъв поглед сякаш ми казваше “3 на 2 скъпи, аз печеля”, след което излезна и ме остави да се чудя на водата, защо ли е била студена, а сега отново е топла. След няколко минути аз също бях вече вън, сух и се обличах. Погледнах часовника:
- Майчице, кога стана 5 часа? А мислех, че е 2 някъде… Май много време сме си играли. Нищо чудно, че съм като парцал в момента.
- Но пък беше страхотен – ме погледна тя с блаженство докато си исушаваше косата със сушуара.
Тялото и на тигрица лъщеше и се поклащаше лекичко и съблазнително. Мокри капчици се стичаха бавно на долу по бедрата й и падаха тихичко на мекият килим. Искушавах се да остана още известно време, но пък бях наистина уморен и неисках да се изложа пред нея. Отидох до нея и я целунах страстно и дълбоко:
- Хей, пак ще се видим, нали?
- Може би, ако не беше толкова зле като цяло – и се изкиска тихичко.
- Следващият път ще ти покажа, днес цял ден бях на работа и не съм във форма – казах й лукаво и я плеснах по дупето леко. – А сега наистина ще тръгвам, скъпа. Трябва да си отпочина и да се наспя хубаво. Утре ще ти се обадя да се чуем.
Тя не ми отвърна, а само ме целуна нежно и аз излезнах и спрях едно такси.
- Закъде?– ме попита шфьорът.
- Люлин – отвърнах аз замислено
А всичко беше толкова хубаво…

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема А красавцинови [re: don_Pablo]  
Автор Gollum (Ам-гъл)
Публикувано17.02.03 13:31



Високи, със широки рамене и плочки на корема ... А?



Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: Erotica]  
Автор Ne pomnia (... biah piana)
Публикувано17.02.03 13:36



strahotno ... ima li oshte ?

True love suffers, and is silent. - Oscar Wilde


Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: Erotica]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано17.02.03 16:50



добре.



Тема ot tijaнови [re: Gollum]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано17.02.03 22:28



deto am gleda celiaj centar akt vurvia,za takiva jeni prikazvam

vsichko izmun VARNA e provincija


Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: freestyler]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано18.02.03 09:19



а както добре знаем, freestyler борави ДОБРЕ с думите, значи никак не е зле

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: freestyler]  
Автор явepтъ (ентусиаст)
Публикувано18.02.03 13:49



Требе бая да те е налегнала скуката че си ги изчел до края. Аз издаяних до първите пет реда на първия разказ.
Боза.
А, загрях. Правиш оферта за контакт. Имидж имаш за хранене.
Ае.

Рибар (до кръста в лайната)

П.С. Порносайтовете са добра алтернатива на принудителното въздържание, не мислиш ли?



Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: freestyler]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано18.02.03 18:46



добре...



Тема Re: не:)нови [re: Ne pomnia]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано18.02.03 19:09



няма.
Идеята беше продължението да е наживо...
Поне такъв беше първоначалният замисъл....или надежда....кой знае....



Тема kolko jalkoнови [re: Epoтиka]  
Автор Ne pomnia (... biah piana)
Публикувано18.02.03 19:10



zashtoto tam gore pisheshe nai ... i az reshih che ima i drugo :(

najivo ... edwa li

True love suffers, and is silent. - Oscar Wilde


Тема Re: kolko jalkoнови [re: Ne pomnia]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано19.02.03 00:38



Всъщност имам купища еротични текстове, но в случая дори не се сетих за тях, защото са доста различни от този... Имам предвид, че този е някак си...най-приличният. Другите на моменти прекрачват границата на...ммм...добрия тон...

Просто този е най-близо до представата ми за еротика... И то по-изтъчена...



Тема Re: Стилът енови [re: KlD]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано19.02.03 00:52



за съжаление не намерих време и енергия да изчета всички други творби, така че нямам никаква представа какъв е стилът на автора, на когото съм ти заприличала. Ще се опитам тези дни да наваксам този пропуск.

Що се отнася до обвинението ти в преписване, намирам го за доста грозно и невъзпитано от твоя страна. В отговор мога само да ти кажа, че поне до момента за мен се твърди, че владея членоразделна реч на достатъчно прилично ниво и съм напълно в състояние да си пиша сама текстовете. Поне засега....



Тема Re: Прочетохнови [re: KlD]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано19.02.03 01:01



текста на glupcho.
Прав си, наистина има някаква прилика. По всичко изглежда, че с нея сме сродни души... Дано само да не сме писали за един и същи мъж, че тогава ще видиш ти какво е виртуален женски въргал...



Тема Re: Прочетохнови [re: Epoтиka]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано19.02.03 01:11



хи не мога да не ти отговоря
когато ти изчетох разказа си помислих,че много ми прилича на мен самата
но пък къде е казано че двама души не могат да мислят и чувстват еднакво и съответно да го изразяват по подобен начин
нито аз, нито ти ,предполагам, не сме завършени, обработили стила си писатели
поне моето се изсипа ей така,че даже ме и беше срам после
а добре че се спрях ,че като знам какви съм ги редила понякога
а за мъжа....трудно би било,но не невъзможно....да е един същ де....
ама няма да се тупаме сега...все някак ще се разберем





Тема Re: glupcho,нови [re: glupcho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано19.02.03 08:09



е, това за женския въргал го казах просто за да разведря атмосферата. Ясно е, че няма да се тупаме - аз съм, общо взето, хрисима.:) Пък и човекът, за когото бях писала моя текст, отдавна вече не може да ме накара да се бия за него...ако разбираш какво искам да кажа... Освен това ти си ми откровено симпатична - така че си в пълна безопасност.А това, че мислим по сходен начин, се вижда и с невъоръжено око.

На мен ми харесва твоя текст. Всъщност аз доста си падам по подобни епистоларни форми - когато текстът е във второ лице, създава някак по-лично усещане, а оттам е и по-въздействащо. А и ти имаш много фин усет към детайлите и умееш страхотно да ги "рисуваш".
Така че те поздравявам и ти пожелавам да имаш непресъхващо вдъхновение да пишеш подобни хубавини.



Тема Re: Прочетохнови [re: glupcho]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано19.02.03 08:57



олеле... стоя си тук и се заливам от смях...

знаеш ли, тая идея за едни и същи усещания, предизвикани от ЕДИН И СЪЩ мъж и на мен ми дойде преди няколко дни, но предпочетох да не се замислям по темата... ето сега вече сме две, става ясно, че само усещанията са едни и същи...

(иначе ебаси съвпадението)

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Е, то може инови [re: Epoтиka]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано19.02.03 09:14



от теб да са преписвали - знам ли Просто мисълта ми беше, че са доста сходни творбите...
Успех

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Хихихинови [re: Epoтиka]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано19.02.03 09:15



това вече ще е интересно... я се изяснете и после да видим какъв е крайният резултат :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Тюх,нови [re: Epoтиka]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано19.02.03 09:20



изпуснахме екшъна и кефчето ;)
Има и друг вариянт... срещате се... на кафе примерно... и почвате да си говорите ТОЙ какъв е бил (ако е бил един и същ)... или какъв не е бил... да го обсъждате по женски де :)
И после да разкажете, ей!!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Прочетохнови [re: cлънчицe]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано19.02.03 11:38



Леле,какви сте ранобудници.
Пък аз пак щях да кажа добро утро.
Аз си намерих и други съвпадения четейки мненията ти и започвам да си ги описвам на листче.Като ги обработя ,ше ги споделя.
Ще ида малко да поработя,че няма как.
Усмихнат ден ти желая.



Тема Re: Прочетохнови [re: cлънчицe]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано19.02.03 11:45



а...замислих се...що пък да не е един и същ
какво толкова...как беше имаше един виц...човекът може да има велосипед



Тема Re: Прочетохнови [re: glupcho]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано19.02.03 12:52



умирам от мерак да видя резултатите... а може ли първо на бележка?

днес е един невероятно красив и щастлив ден за мен. Дано и на вас да ви е толкова светло... просто ей така...

(а за колелото - губи ми се :)))

П.П. А за обработката ако закъсаш, свиркай, статистиката ми е стихията

Здравей! Радвам се да те видя...

Редактирано от cлънчицe на 19.02.03 12:55.



Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: cлънчицe]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.02.03 17:04



не знам какво знаете и какво още не знаете, обаче моето 'добре' беше отговор на поканата за събличане, а не оценка на есето, която би била 'мн. добре' или 'мн. мн. добре', но не отлично, защото аз съм от отличниците и знам колко тежко е бремето наше:)



Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: явepтъ]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.02.03 17:11



сменяй реотана, брато:)))

разкази от този тип говорят за начина, по който пишещия възприема секса, а на мен този ми хареса. иначе чета и аз по две изречения и то по диагонал - първото и последното. прелюдията и финала. гледам финала отворен ли е или затворен. и друго гледам, но е време да приключваме. ще се видим утре. вземете отново жена си и късмет.

ps - само това с мечата кожа не ми се връзва много-много ама квосеа. не казвай на Бриджит Бардо.



Тема Re: kolko jalkoнови [re: Epoтиka]  
Автор Ne pomnia (... biah piana)
Публикувано19.02.03 17:12



:)
nadiawam se obache da suberesh smelost da publikuwash oshte neshto

True love suffers, and is silent. - Oscar Wilde


Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: Epoтиka]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.02.03 17:18



кога?



Тема Re: моят най-еротичен разказнови [re: freestyler]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано19.02.03 17:19



очевадно!

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: kolko jalkoнови [re: Ne pomnia]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.02.03 17:19



напиши ти нещо или не помниш:)))))))



Тема Re: kolko jalkoнови [re: freestyler]  
Автор Ne pomnia (... biah piana)
Публикувано19.02.03 17:23



shte napisha
obeshtawam
ot tri dena se kania
no finala mi se gubi ... nego ne go pomnia (oshte)

True love suffers, and is silent. - Oscar Wilde


Тема Re: kolko jalkoнови [re: Ne pomnia]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.02.03 17:33



три дена канене и чудене? да не раздават Пулицъри тук бре:)
финала ти се губи....да не изпадаш в безсъзнание при оргазъм? малката смърт?:)



Тема Re: kolko jalkoнови [re: freestyler]  
Автор Ne pomnia (... biah piana)
Публикувано19.02.03 17:41



ne kazwam ;-)

True love suffers, and is silent. - Oscar Wilde


Тема Re: kolko jalkoнови [re: Ne pomnia]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.02.03 17:46







Тема Re: ами...нови [re: freestyler]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано19.02.03 19:03



в петък например....
петък....как ти звучи?
Ден на Венера....
Петък...
Хм....



Тема сега Си още девСтвенъ.........нови [re: Erotica]  
Автор c(: (.com)
Публикувано19.02.03 20:35



... амъ катъ някОй кОсматъ БалканджиЯ Си размаха шпекъ и ти разфаСова пещератъ... шъ забраиш за тези измиСлиции-премиСлици



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор _semiramida_ (непознат)
Публикувано21.02.03 03:01



Pred kaminata beshe postlano edno golqmo parche surova koja,a tochno v centwra na staqta imashe malka krwgla masa,na koqto bqha servirani nqkolko bliuda,osvetqvani ot chetiri sveshti. Te sedqha edin sreshtu drug,vecherqha i si govoreha.Razkazvaha si veseli sluchki. Toi cqla vecher se opitvashe da se swsredotochi vwrhu neshto,kakvoto i da e,no ne uspqvashe. Beshe vperil pogled v neq i si misleshe: "Tolkova e krasiva!". Tq se zasmq,i toi ne moja da izdwrji poveche na izlwchvaneto i. Stana,otide do neq,hvana q za rwka i q povede kwm kojata pred kaminata. Sednaha na neq. Poglednaha se mwlchalivo i se celunaha. Celuvaha se,a toi svalqshe drehite i edna po edna,dokato tq ne ostana chisto gola. Toi postoq taka izvestno vreme da i se naslajdava,i nakraq promalvi: "Prekrasna si! Prosto neveroqtna!". Ne mojeshe da otdeli ochi ot neq i ot plamwchetata ot kaminata,koito igrivo probqgvaha po prefektnoto i tqlo. Otnovo se celunaha. Toi q milvashe i galeshe,tq be taka krehka i nejna. Celuvashe q po malkoto i vratle,zarnata na gwrdite,po korema,po rwcete,a tq se izvivashe pod nego ot vwzbuda. Jelaeshe go. Toi q celuna po papcheto i prodwlji nadolu. Pronikna v neq s prwst,a s ezik zapochna da q blije. Zasmukvashe q,useshtashe ot sokovete i,vkara ezik v neq. Tq se izpana-beshe tolkova hubavo. I toi beshe vwzbuden. Iskashe q tolkova mnogo,no celeshe parvo na neq da dostavi udovolstvie. Prodwlji da q blije,dokato tq ne se izpravi i poe neshtata v svoi rwce. Swbleche go s trepereshti ot strast rwce. Sega tq go celuvashe-po vrata,gwrdite mu,zasmukvashe prastite na rwcete mu. Na svoi red tq mu se radvashe-behse stegnat i muskulest. Iskashe da mu dostavi takova udovolstvie,kakvoto ne e izpitval dosega. Posegna kwm chlena mu-beshe mnogo tvwrd i topwl. Poe go izvednwj-toi ne go ochakvashe,no izstena ot udovolstvie. Tq obliza s ezik glavichkata mu,poe go  otnovo,tozi pwt po-nadwlboko. Sled tova go zasmuka nejno,prodwlji da go blije s eziche-po cqlata mu dwljina i glavichkata. Poemashe go otnovo i otnovo,dokato i dvamata ne izdwrjaha poveche. Toi pronikna v neq bwrzo i strastno. No bqha prekaleno vwzbudeni i svwrshiha malko sled tova. Bwrzo,no zaedno. Otpusnaha se otmalqli na kojata i mwlchaha. Bqha predovolni. Polejaha taka i posle otidoha da se izkwpqt dvamata. Haresvaha se. Haresvashe im swshto da se celuvat i galqt nejno. Dokato se kwpeha edin drug otnovo se pojelaha. Liubiha se...........

Izlqzoha goli ot banqta.......Reshiha da prodwljat vecherqta,koqto prekwsnaha...
Sednaha otnovo na masata. Hraneha se i govoreha taka,sqkash nishto ne se beshe sluchilo. No vwtre v sebe si i dvamata izpitvaha neshto poveche ot seksualno privlichane.............




Тема Re: Ne pomnia, етонови [re: Ne pomnia]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано21.02.03 20:07



още един разказ...

Писала съм го отдавна и го бях забравила - мислех, че е доста по-хард и затова се колебаех дали е подходящ за случая.:) Но сега, като го препрочетох, ми се стори съвсем безобиден...:)

Ей сега ще го пусна...



Тема Re: друг еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано21.02.03 20:14



Първата ми любовница…
Казваше се Лина. Аз бях на 19, а тя - на 22. Бяхме невероятно различни. Тя - пищен рубенсов тип, бяла кожа, къса коса, открито лице, големи очи; ведра и бъбрива, семпла и непретенциозна. Изключително сексуална, понякога обичаше да спи с почти непознати мъже - просто вземаше пакет презервативи и тръгваше да си търси любовник. Винаги го намираше, разбира се... Аз бях нейна пълна противоположност. По-скоро спортен тип, матова кожа, дълга до задника коса, тъмен поглед. Резервирана, леко хладна, интелектуална и капризна. Повече еротична, отколкото сексуална... Поне аз така мислех...

Двете странно се допълвахме…В самата комбинация между нас имаше нещо, което привличаше мъжете като магнит. Така и не разбрах какво беше то. Всяка от нас поотделно беше харесвана и ухажвана, но когато се съберяхме заедно, ни се лепяха буквално на рояци.

Това ни ласкаеше и забавляваше, но понякога ни идваше в повече. Веднъж съвсем на шега ни хрумна да се престорим на лесбийки - просто ей така, за да се отървем от натрапниците. Бяхме с група приятели, някакви мъже се усукваха около нас и ни досаждаха…Тя ме прегърна, плъзна ръката си по корема ми и леко докосна едната ми гърда… Беше за секунди само… Пръстите й ме опариха за миг и усетих как изтръпвам... зърното ми мигновено настръхна… Споменът за този допир дълго след това оставяше мокро петно върху бикините ми...

Оттогава започнахме редовно да се закачаме по този начин. Понякога тя ме целуваше… Уж не обичам да се целувам, но с нея ми харесваше… Имаше меки, нежни устни и топъл, леко сладък език… Целуваше ме бавно и внимателно, езикът й се промъкваше около моя, а аз примижавах и се чудех дали тя всъщност усеща, че отново настръхвам както първия път... Не стигахме по-далеч - само се целувахме и леко се опипвахме… Някои мъже ставаха още по-напористи, други ни оставяха на мира… Беше ми приятна тази игра - имаше нещо въздушно, изтънчено, наелектризиращо… Някак си красиво беше. И на нея й харесваше… Инициативата винаги поемаше тя… Но тази игрива еротика изчезваше, когато оставахме насаме. Тогава и през ум не ни минаваше такова нещо…То сякаш загубваше смисъл… Може би защото интуитивно усещахме колко силно възбуждаме мъжете по този начин. И под прикритието на престорено отблъскване, ние ги съблазнявахме именно чрез взаимната ни нежност…

Една вечер бяхме тръгнали на парти с приятели. Натоварихме се на две таксита и потеглихме. Беше лято - от онези лета, които изглеждат безкрайни като собствената ти младост... Когато ти се иска да направиш нещо щуро, лекомислено...и обикновено го правиш... По пътя заговорихме шофьора на нашето такси и спонтанно го поканихме с нас. Той прие. Беше млад, симпатичен и видимо привлечен от веселата ни компания. Казваше се Емо.

Пристигнахме в апартамента. Освен нас двете и Емо, имаше още две (хетеросексуални) двойки. Пихме, говорихме си… По едно време едната двойка започна да прави секс на пода… Беше странно, животински красиво... Ние с Лина се излежавахме на дивана и лениво се галехме. Емо се опитваше да се присламчи при нас, а ние деликатно го отблъсквахме. Другата двойка се оказа доста консервативна, известно време гледаше възмутено и накрая си тръгна…

Беше горещо…

Емо обаче не се отказваше и започна да става все по-настойчив…Гледаше ни като омагьосан и непрекъснато се опитваше да се промъкне при нас. Лина го пропъждаше. По едно време тя седна на дивана и сложи главата ми в скута си… Говореше ми нещо и ме галеше по косата. Аз бях излегната по гръб, с провесени на облегалката крака… Бях заслушана в гласа й и почти бях забравила за Емо, когато усетих как той се приближава и ловко изхлузва шортите ми, оставяйки ме по блуза и бикини.

Ръката му се плъзна по вътрешната част на бедрото ми нагоре… Застинах неподвижно, а Лина млъкна и се загледа в това, което той правеше… Беше някак си нервен, бързаше… Явно му беше дошло в повече… Но беше нежен. С едно движение смъкна бикините ми, хвана с две ръце коленете ми и рязко разтвори краката ми. За няколко мига само ме гледаше, а аз усещах как гладко епилираната ми вагина се овлажнява против волята ми, превръщайки се в огнен, горещ център на тялото ми… Никога досега не бях оставала така безсрамно разкрачена пред нечии жаден поглед... Открих, че това невероятно ме възбужда... Чувствах се странно, нереално… Лина продължаваше да ме гали и внимателно наблюдаваше сцената. Емо се приближи, наведе се и сякаш се впи в мен. Започна да ме облизва, да ме смуче, пъхаше пръстите и езика си в мен… Беше като полудял... Не помня подробностите… Беше шеметно, напрегнато, особено… Лина вдигна нагоре тениската ми, започна лекичко да дразни зърната на гърдите ми и ме гледаше унесено…Аз примирах от удоволствие…

Не помня дали свърших. Сигурно. Емо най-накрая ме пусна, погледа ме още малко и се опита да се примъкне до Лина. Тя грубо го отблъсна и му каза, че иска само мен. "Ама вие наистина ли сте лесбийки?", попита той. "Разбира се!", сряза го тя. "Хайде на бас, че не можете да се излижете пред мен!", наежи се Емо. "Така ли мислиш?", тросна му се тя. После ме погледна и бързо попита: "Имаш ли нещо против, миличка?"…

Аз мълчах. Обърках се. Не проумявах какво става, нито знаех какво точно има предвид тя. Беше ми за пръв път…Всъщност нямах време да мисля. Нито пък исках. Знаех само, че това е луда нощ, която ще помня дълго. Исках за миг да остана сама, да се събера, да дойда на себе си... Затова отидох в банята… Мих се, пих вода… Бавех се...мъничко се страхувах... После се върнах. Емо седеше на пода, а Лина ме чакаше на дивана…

Не знаех какво да правя. Но тя явно знаеше. Хвана ме за ръка и ме дръпна при нея. После се обърна срещу мен и леко ме повали... За пръв път усещах докосване на женски ръце по такъв начин. Беше ми странно, различно някак… Уж е все човешки допир, но не е същото… Мъжките ръце са плътни, властни, силни и сякаш по-топли. Ръцете на Лина бяха нежни, ефирни и събуждаха в мен някакъв особен, нервен трепет. Не бързаше. Движенията й бяха прецизни, обиграни, внимателни, съсредоточени. Разтвори бавно краката ми…Ръката й се плъзна по едното ми бедро и спря върху вагината ми. С върха на средния си пръст леко погали клитора ми… Сякаш ме прониза ток… Отново се бях овлажнила. Емо седеше неподвижно като хипнотизиран, с широко отворени очи и почти немигащ поглед. Имах чувството, че и тримата не дишахме, а въздухът в стаята беше станал гъст и плътен…

Пръстът й се спусна надолу и се шмугна между влажните ми устни… Завъртя се около входа, за миг проникна навътре, поигра си, движейки се навътре-навън… После продължи да ме гали, разнасяйки хлъзгавата влага по цялата повърхност между краката ми…Вече бях толкова мокра и възбудена, че чак усещах тъпа болка… Втренченият поглед на Емо правеше възбудата ми почти непоносима…

Лина приближи лицето си към мен и за миг остана така… В следващата секунда пъргавият й език сякаш изгори клитора ми… Аз извиках и впих нокти в тапицерията на дивана… Езикът й запърха с някакви мълниеносни движения. Беше забила пръста си дълбоко в мен, докато дразнеше клитора ми с настойчивост, граничеща с жестокост… После се дръпна, отново ме погледа за миг, опъна устните настрани, разтвори ме широко и плъзна езика си навътре в мен. Засмука ме, езикът й се въртеше в кръг, причинявайки ми наслада, която сякаш ме разкъса… Не питай какво правеше Емо през това време… Не знам. Бях забравила за него… А тя не ме оставяше дъх да си поема… Целуваше ме, облизваше ме, галеше ме, смучеше ме…езикът й се стрелваше навътре, прониквайки отново и отново… Едновременно с това продължаваше да масажира клитора ми с пръст, после отново с език… Започнах да викам от удоволствие… Оргазмът ме нападна внезапно, на талази и сякаш ме разсече… Губят ми се мигове… Помня откъслечни образи, като парчета от пъзел… Силуетът на Лина, все още надвесен над мен, изумения поглед на Емо, другата двойка, която отдавна спеше на съседния диван, лятната нега, топлия въздух, уханието на парфюм, нощ и секс…

После съм заспала…



Тема Re: друг еротичен разказнови [re: Epoтиka]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано22.02.03 01:35




леле на какви мисли ме наведе



Тема Re: я кажи...нови [re: glupcho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано22.02.03 11:41



...на какви мисли те наведох?



Тема akoe bilo istinaнови [re: Epoтиka]  
Автор FEN_NA_lCO (tarikat)
Публикувано22.02.03 13:00



brao znaish kakd a si praish kupona

MOIA SI


Тема Re: я кажи...нови [re: Epoтиka]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано22.02.03 13:16



...ох направо не знам какво да напиша....да можеше да ми надникнеш в тиквата....



Тема Re: :)))нови [re: glupcho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано22.02.03 15:29



За съжаление не мога да ти надникна в тиквата, въпреки че много бих искала...

Е, поне се надявам това, което ти се върти в главата, да не е лошо...
Не е, нали?



Тема Re: :)))нови [re: Epoтиka]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано22.02.03 20:15



Как лошо???? Никой път.
Много си е даже хубаво, но още се опитвам да го облека в думи.
И даже не знам дали ще мога. Но опитите ще продължат



Тема Re: Ето и нещо мое,нови [re: KlD]  
Автор вoдa и пяcъk (непознат )
Публикувано23.02.03 22:28



Много много добро...!



Тема Re: Ne pomnia, етонови [re: Epoтиka]  
Автор Ne pomnia (... biah piana)
Публикувано24.02.03 10:25



blagodaria.
hareswa mi kak pishesh :)

True love suffers, and is silent. - Oscar Wilde


Тема Мерси.нови [re: вoдa и пяcъk]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.02.03 11:10



А как ти хареса, като литературно творчество или идея?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Вие двечките,нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.02.03 11:32



имам една идея за вас и мен Събираме се, вие изигравате ролята на двечките от разказа, а аз ще играя ролята на Емо... ще си седя на пода и ще си правя секс с Деси

Не зная на глупчо какво и е в главата, но само мога да предполагам...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: друг еротичен разказнови [re: Epoтиka]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано24.02.03 14:13



ХАРЕСВА МИ!

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема просто брилянтен разказ...нови [re: Epoтиka]  
Автор mryncho (Мрънкало...)
Публикувано24.02.03 20:23



определено имаш таланта да задържаш дъха на читателя...
поздравления :)

Strength And Honor


Тема Re: друг еротичен разказнови [re: cлънчицe]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано25.02.03 08:55



Радвам се, че ти харесва.
Слънчево слънчице....



Тема Re: просто брилянтен разказ...нови [re: mryncho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано25.02.03 09:00



Благодаря ти много.



Тема Re: друг еротичен разказнови [re: Epoтиka]  
Автор razbiram (непознат )
Публикувано25.02.03 11:14



Върхът! Все едно дали си го направила наистина или си го изфантазирала - изживяла си го, щом си го написала така. Май за първи път чета такова нещо, без да има какво да ме подразни, имам предвид пресилени или груби неща



Тема защо не публикуваш...нови [re: Epoтиka]  
Автор mryncho (Мрънкало...)
Публикувано25.02.03 18:34



в нета ако имаш други разкази. Мога да помогна с място на мой сървър ако приемеш предложението ми... :)

Strength And Honor


Тема Re: защо не публикуваш...нови [re: mryncho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано25.02.03 19:55



Благодаря ти за предложението.
Всъщност публикувам...

Но ще ти отговоря дискретно с лична бележка, ако не възразяваш...



Тема моят приноснови [re: razbiram]  
Автор vliubena (непознат )
Публикувано26.02.03 07:48



чаках го...чаках го и не знаех дали е лудост или е сладост.
наоколо има хора.Всеки с проблемите си , вълненията си,мечтите си..И аз с моите мечти...
Стоя сред множеството и сърцето ми се блъска в гърдите ми..Задушава ме вълнението от неочакваното, от "забраненото"...Последните 3 месеца съм живяла с мисълта за него,с мечтите за допира му,с копнежа по тялото му...Сега ще го видя ,ще усетя дъха му,да почувствам топлината му..."как ли ще ме приеме?...Дали ще се вълнува толкова ,колкото и аз?"...
Времето наближава...Още малко и ще сме заедно...За първи път...Познавам го само от думите ,които разменяме...от мечтите ,които споделяме...от копнежа ,които се прокрадва в сънищата и на двама ни...Чуваме се по телефона...слиза надолу по стълбите..Аз чакам ..притихнала,примряла от вълнение...Усмихвам се неволно...Устните ми сами се разтварят ,очаквайки първата целувка...
Виждам го..Точно такъв какъвто си го представям...Тои ме вижда.Мога да прочета изумлението в очите му...Хубава съм,зная...И толкова лъчезарна...Толкова го чакам!...За първи път сме лице в лице ...Докосваме ръце..Боже ,колко е хубаво!..Аз треперя..Той ме хваща за ръка ,привлича ме към себе си и се навежда над мен..Подушва ме..Като кученце дето си е намерило срито съкровище и си го разузнава...Усещам сърцето му..Не съм само аз...Тои е целият разтреперан...Целува ме по вратлето...Устните ни още не са се докоснали... Наоколо има толкова много хора...аз не виждам никои друг освен него...Той е погълнат от мен...Не е очаквал да съм това ,което вижда пред себе си... изненадала съм го..Стреснат е...Харесвам му...Поглежда ме..очите му се плъзват много бързо по тялото ми...Да, и то му харесва...
...Харесвам миризмата му..чиста,мъжка миризма...Излъчва страст..еротика,сила...Аз всъщност съм влиубена в него...Отдавна..Откакто сме се открили...
Държим се за ръка..Не смеем да направим нищо повече..само се държим...Топлината на тялото му се прокрадва в мен...Магията е завладяла и двама ни...Целува ме по косата..Подушва ме отново..с упование...със замайване...Вече сме до колата...Аз ще карам..така сме се разбрали...Сядаме...Сега ще ме целуне..Устните му са сухи топли..сладки..Дъхът му е мек...приятен и толкова възбуждащ...Дишам на пресекулки...той е задъхан...И двамата знаем какво ще направя сега...Не,аз зная какво ще направя..А той го желае..Колко много само го иска!...
Навеждам се...докосвам го .Топъл е и възбуден...разкопчавам дънките...докосвам плътта му...Навеждам се още малко и го поемам с устни...Облизвам го с езиче...Усещам вкуса му..харесва ми...Налапвам малко повече..
Тои не вярва..не вярва, че е в устата ми...Няма да го признае!..Но аз го усещам...Трепери..Аз треперя...Само го облизвам още веднъж и го оставям...Господи,бих го направила отново..бих върнала времето назад,за да видя очите му точно когато устните ми го обхващат...Затаил е дъх...
Тръгвам..."Не вярвяше че ще го направя,нали?"..."Господи,колко си хубава!" Само това ми казва..Гледа ме с упоение, замечтано..не съм реална..Той е нереален..Това е сън..
Не ,не е сън..Още малко и ще съм в прегръдките му ...Ще му дам всякя частица от тялото си...Ще се насладя на удоволствието ,което моето тяло ще му достави...
В стаята сме...Сега и той знае какво ще направя...И го иска...Иска го ...Искал го е от толкова отдавна,а го е нямал...
Падам на колене...Прегръщам го.Допирам лице до слабините му..Усещам възбудата му...Вдишвам аромата му...Аз съм вече толкова възбудена и влажна ,а той почти не ме е докоснал......Навежда се.Хваща лицето ми с една ръка...с другата накланя врата ми на една страна..Жадно впива устни в моите..Иска го...Иска и мен..Кое да вземе по-напред?...
Няма да взема...Аз ще вземам...Ще взема него..отблъквам го леко..Събличам го..Не губя време...
Виждам го в цялата му прелест..Харесва ми пениса му...Вече е в устата ми...Тои е забравил за всичко друго наоколо..Забравил е и мен...Чука ме...Силно...така както съм му описвала че искам..А то е всъщност както той иска...Не ми дава да го държа с ръка...Иска само устата ми...Изпразва се в устата ми...Зная че му харесва...Чувам го когато свършва...Вкусът му е приятен...преглъщам...Харесва ми...Погалвам го с език...Обхващам го с ръка сега...Тежък,,топъл..
.Поглеждам го..Той ме гледа....Ако мога да запазя този поглед..ако мога да имам този поглед само за себе си...Задоволен, изпълнен със страст...Няма "благодарност"..."нежност"..и пр...Има чисто мъжко задоволство..Чисто мъжко желание...
не се отделихме един от друг в продължение на 3 дена...Не можехме да се наситим...
И сега не можем...Защото сме толкова далече..толкова ужасно далече...

Редактирано от vliubena на 26.02.03 07:55.



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор MechoPuh (непознат )
Публикувано27.02.03 19:18



Bozhe kakva gledka! pomisli si toi. Prijatno zakruglenija korem i golemite stegnati gurdi koito se izvisjavaha nad nego karaha kozhata na gurba mu da nastruhva. Toi ja slozhi na stola, nezhno pridarpvaiki dupeto i kam ruba . Pogali ja po zurnata, koito shtruknaha vednaga. Tja se usmihna perverzno i protegna ruka kum izdutija mu pantalon. "Ne, purvo ti, a posle az", kaza toi i sedna na zemjata s lice kum stola. Svivaiki ramene s prestoreno bezrazlichie tja leko se izvurna kum laptop-a na masata i se zagleda v DVD-to, koeto vurveshe po ekrana. Ochite mu ija izpivaha s pogled i nevolno se susredotochiha kum malkija dobre oformen triagalnik, koito se podavashe nad krustosanite i kraka. Stiskaiki zurnata i s edna ruka toi raztvori krakata i leko ja pogali ot vatreshnata strana na bedrata. Prodalzhi nagore, podmina gladko izbrasnatata i vulva, i prastite mu razroshiha sitnite kudrici, leko opuvaiki kozhata nagore. Klitorat i se pokaza, cherven i napulnen s kruv, zhaden za laski. Pljasna go lekichko s ruka i tjaloto i se izpana kato struna. Toi samo se usmihna i ja zahapa lekichko po bedroto. Tja prodalzhi da se pravi, che ne ja interesuva kakvo stava s neja, vperila pogled v XXX filma na ekrana na laptop-a. Vzimaiki malko vazelin, toi subra pristite si i zapochna da si igrae s vulvata i. Otdeljashe goljamo vnimanie na klitora i koito stavashe vse po goljam i tvurd. Raztvori sramnite i usni, kruvta v glavata mu bushuvashe, gledaki purvite kapki na vuzbudata i. Pluzna edin, a posle dva prusta v chervenata cepnatina, kojato gi obgurna s kadifena mekota. Zapochna da gi dvizhi, kato s drugata ruka galeshe nastruhnalite i gurdi. Filmat stavashe vse po-malko interesen za neja. Vulvata i beshe cjalata chervena, nabubnala ot kruv, vsjaka negova laska ja karashe da se izdiga vse po-visoko. Bez da spira da ja gali po klitora toi se presegna za novata igrachka, kojato bjaha kupili. Vibratorat beshe okolo 20cm dulug i 3cm v diametur. Pluzna go leko po klitora, nezhno igraeki si s malkata chervena topchica. Valnite ot udovolstvie ja zalivaha edna sled druga. Prustite mu se dvizheha po cjaloto i tjalo, risuvaiki slozhni figuri na cvetja, ptici, muzkalni noti. Nablizhavaiki orgazum tja se izpuchi napred, dupeto i zastana savsem na ruba na stola, otkrivaiki perfektno oformenija i anus. Toi prokara ezik okolo nego, tiizvaiki ja lekichko. Tja otgovori na laskata mignovenno, natikvaiki se na ezika mu, koito pronikvashe v dupeto i. Vuzbudata i rasteshe, tova malko stranno i perverzno useshtane okolo anusa i ja karashe da stene. Vizhdaiki udovolstvieto, koeto izpitvashe, toi smeni taktikata. Otnovo zapochna da masazhira klitora i s ruka, a s drugata slozhi vazelin na dupeto i. Doprja vibratora do anusa i zapochna leko da natiska. Useshtaneto ne beshe novo za neja, taka poznatite bolka, udovolstvie i perverzija. Muskulite i se sviha useshtaiki vibrirashtata igrachka da navliza v neja. Toi pljaskashe, smucheshe, celuvashe i turkashe klitora i vse po bjasno, a s drugata ruka postepenno vkarvashe igrachkata vse po-navutre. Useti kak muskulite na anusa i se otpuskat, i tja zapochna lekichko da se poklashta na izkustvenija chlen navljazul dulboko v neja. Goreshti vulni ja izpulvaha vse poveche i poveche, prustite mu nespirno si igraeha s neja, dokato ritamut na igrachka otzad se usilvashe. Opitvaiki se da poeme cjalata igrachka, tja izvi gurbut si kato luk, i nadavaiki dulbok ston svurshi.

Toi chuvstvashe neinite sokove po liceto si, useshtashe mirizmati i kojato go karashe vinagi da poludjava ot zhelanie. Pred ochite mu stoeshe vulvata i, vuzbudena ot toku-shto izhivenija orgazum i igrachkata vse oshte v neja. Chlenat mu shteshe da se prusne. Sega beshe negovija red. Usmihvaiki se, tja raztvori vulvata si edna ruka, dokato go pridarpvashe kum sebe si. Toi trupneshe celija v ochakvane. Ne mu se nalozhi da chaka dulgo, muskulite na korema i se stegnaha, vulvata i se raztvori, i toi vidja zhultata struja, kojato se razbivashe v gurdite mu. Toi gledashe v zahlas tozi most private akt, naslazhdavaiki se na vsjaka sekunda, na toplinata, na strannata i leko trupchiva mirizma. Priblizhi usni kum vulvata i, popivaiki vsjaka kapka, oblizvaiki ja chista kato novorodeno bebe. Ezikat mu otnovo zapochna da si igrae s klitora i igrachkata zabrumcha vutre v neja. Izvednazh tja go blusna s ruka i go povali na poda. Iskashe da e v neja, da ja izpalva cjalata. Sedna vurhu mu i go nasochi v sebe si. Dvete tela se zaljuljaha v sinhron. Rucete im se preplitaha, kozhite im se dopiraha, celuvkite izgarjaha, vremeto beshe sprialo. Noktite i se vpiha v ramenete mu, dokato toi celuvashe prekrasnite i gurdi. Tja otnovo useti nablizhavashtija orgazum, iskashe toi da svurshi v neja. Zaigra se s zurnata mu. Toi poludjavashe, tlasucite mu stavaha vse po-barzi i silni, pronikvaiki do duno. Ne sled dulgo pulsirashtijat mu chlen izrigna v neja, dokarvaiki ja sushto do orgazum.

Pregradka, pogalvane i celuvka. A sled tova sun.

P.S. Tova e istinski sluchai:)



Тема Ei go de e nai-eroti4niqнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор YazroD (HMM rulez :))
Публикувано28.02.03 03:37



Tva se slu4i edna ve4er na edno tumno(moje i svetlo, koi kakto mu haresva) mqsto. Toi vleze, posle vleze i tq i se naebaha. Na pe4eliv6ite - 4estito, na ostanalite - uspeh!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.