Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: защо не публикуваш...нови [re: mryncho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано25.02.03 19:55



Благодаря ти за предложението.
Всъщност публикувам...

Но ще ти отговоря дискретно с лична бележка, ако не възразяваш...



Тема моят приноснови [re: razbiram]  
Автор vliubena (непознат )
Публикувано26.02.03 07:48



чаках го...чаках го и не знаех дали е лудост или е сладост.
наоколо има хора.Всеки с проблемите си , вълненията си,мечтите си..И аз с моите мечти...
Стоя сред множеството и сърцето ми се блъска в гърдите ми..Задушава ме вълнението от неочакваното, от "забраненото"...Последните 3 месеца съм живяла с мисълта за него,с мечтите за допира му,с копнежа по тялото му...Сега ще го видя ,ще усетя дъха му,да почувствам топлината му..."как ли ще ме приеме?...Дали ще се вълнува толкова ,колкото и аз?"...
Времето наближава...Още малко и ще сме заедно...За първи път...Познавам го само от думите ,които разменяме...от мечтите ,които споделяме...от копнежа ,които се прокрадва в сънищата и на двама ни...Чуваме се по телефона...слиза надолу по стълбите..Аз чакам ..притихнала,примряла от вълнение...Усмихвам се неволно...Устните ми сами се разтварят ,очаквайки първата целувка...
Виждам го..Точно такъв какъвто си го представям...Тои ме вижда.Мога да прочета изумлението в очите му...Хубава съм,зная...И толкова лъчезарна...Толкова го чакам!...За първи път сме лице в лице ...Докосваме ръце..Боже ,колко е хубаво!..Аз треперя..Той ме хваща за ръка ,привлича ме към себе си и се навежда над мен..Подушва ме..Като кученце дето си е намерило срито съкровище и си го разузнава...Усещам сърцето му..Не съм само аз...Тои е целият разтреперан...Целува ме по вратлето...Устните ни още не са се докоснали... Наоколо има толкова много хора...аз не виждам никои друг освен него...Той е погълнат от мен...Не е очаквал да съм това ,което вижда пред себе си... изненадала съм го..Стреснат е...Харесвам му...Поглежда ме..очите му се плъзват много бързо по тялото ми...Да, и то му харесва...
...Харесвам миризмата му..чиста,мъжка миризма...Излъчва страст..еротика,сила...Аз всъщност съм влиубена в него...Отдавна..Откакто сме се открили...
Държим се за ръка..Не смеем да направим нищо повече..само се държим...Топлината на тялото му се прокрадва в мен...Магията е завладяла и двама ни...Целува ме по косата..Подушва ме отново..с упование...със замайване...Вече сме до колата...Аз ще карам..така сме се разбрали...Сядаме...Сега ще ме целуне..Устните му са сухи топли..сладки..Дъхът му е мек...приятен и толкова възбуждащ...Дишам на пресекулки...той е задъхан...И двамата знаем какво ще направя сега...Не,аз зная какво ще направя..А той го желае..Колко много само го иска!...
Навеждам се...докосвам го .Топъл е и възбуден...разкопчавам дънките...докосвам плътта му...Навеждам се още малко и го поемам с устни...Облизвам го с езиче...Усещам вкуса му..харесва ми...Налапвам малко повече..
Тои не вярва..не вярва, че е в устата ми...Няма да го признае!..Но аз го усещам...Трепери..Аз треперя...Само го облизвам още веднъж и го оставям...Господи,бих го направила отново..бих върнала времето назад,за да видя очите му точно когато устните ми го обхващат...Затаил е дъх...
Тръгвам..."Не вярвяше че ще го направя,нали?"..."Господи,колко си хубава!" Само това ми казва..Гледа ме с упоение, замечтано..не съм реална..Той е нереален..Това е сън..
Не ,не е сън..Още малко и ще съм в прегръдките му ...Ще му дам всякя частица от тялото си...Ще се насладя на удоволствието ,което моето тяло ще му достави...
В стаята сме...Сега и той знае какво ще направя...И го иска...Иска го ...Искал го е от толкова отдавна,а го е нямал...
Падам на колене...Прегръщам го.Допирам лице до слабините му..Усещам възбудата му...Вдишвам аромата му...Аз съм вече толкова възбудена и влажна ,а той почти не ме е докоснал......Навежда се.Хваща лицето ми с една ръка...с другата накланя врата ми на една страна..Жадно впива устни в моите..Иска го...Иска и мен..Кое да вземе по-напред?...
Няма да взема...Аз ще вземам...Ще взема него..отблъквам го леко..Събличам го..Не губя време...
Виждам го в цялата му прелест..Харесва ми пениса му...Вече е в устата ми...Тои е забравил за всичко друго наоколо..Забравил е и мен...Чука ме...Силно...така както съм му описвала че искам..А то е всъщност както той иска...Не ми дава да го държа с ръка...Иска само устата ми...Изпразва се в устата ми...Зная че му харесва...Чувам го когато свършва...Вкусът му е приятен...преглъщам...Харесва ми...Погалвам го с език...Обхващам го с ръка сега...Тежък,,топъл..
.Поглеждам го..Той ме гледа....Ако мога да запазя този поглед..ако мога да имам този поглед само за себе си...Задоволен, изпълнен със страст...Няма "благодарност"..."нежност"..и пр...Има чисто мъжко задоволство..Чисто мъжко желание...
не се отделихме един от друг в продължение на 3 дена...Не можехме да се наситим...
И сега не можем...Защото сме толкова далече..толкова ужасно далече...

Редактирано от vliubena на 26.02.03 07:55.



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор MechoPuh (непознат )
Публикувано27.02.03 19:18



Bozhe kakva gledka! pomisli si toi. Prijatno zakruglenija korem i golemite stegnati gurdi koito se izvisjavaha nad nego karaha kozhata na gurba mu da nastruhva. Toi ja slozhi na stola, nezhno pridarpvaiki dupeto i kam ruba . Pogali ja po zurnata, koito shtruknaha vednaga. Tja se usmihna perverzno i protegna ruka kum izdutija mu pantalon. "Ne, purvo ti, a posle az", kaza toi i sedna na zemjata s lice kum stola. Svivaiki ramene s prestoreno bezrazlichie tja leko se izvurna kum laptop-a na masata i se zagleda v DVD-to, koeto vurveshe po ekrana. Ochite mu ija izpivaha s pogled i nevolno se susredotochiha kum malkija dobre oformen triagalnik, koito se podavashe nad krustosanite i kraka. Stiskaiki zurnata i s edna ruka toi raztvori krakata i leko ja pogali ot vatreshnata strana na bedrata. Prodalzhi nagore, podmina gladko izbrasnatata i vulva, i prastite mu razroshiha sitnite kudrici, leko opuvaiki kozhata nagore. Klitorat i se pokaza, cherven i napulnen s kruv, zhaden za laski. Pljasna go lekichko s ruka i tjaloto i se izpana kato struna. Toi samo se usmihna i ja zahapa lekichko po bedroto. Tja prodalzhi da se pravi, che ne ja interesuva kakvo stava s neja, vperila pogled v XXX filma na ekrana na laptop-a. Vzimaiki malko vazelin, toi subra pristite si i zapochna da si igrae s vulvata i. Otdeljashe goljamo vnimanie na klitora i koito stavashe vse po goljam i tvurd. Raztvori sramnite i usni, kruvta v glavata mu bushuvashe, gledaki purvite kapki na vuzbudata i. Pluzna edin, a posle dva prusta v chervenata cepnatina, kojato gi obgurna s kadifena mekota. Zapochna da gi dvizhi, kato s drugata ruka galeshe nastruhnalite i gurdi. Filmat stavashe vse po-malko interesen za neja. Vulvata i beshe cjalata chervena, nabubnala ot kruv, vsjaka negova laska ja karashe da se izdiga vse po-visoko. Bez da spira da ja gali po klitora toi se presegna za novata igrachka, kojato bjaha kupili. Vibratorat beshe okolo 20cm dulug i 3cm v diametur. Pluzna go leko po klitora, nezhno igraeki si s malkata chervena topchica. Valnite ot udovolstvie ja zalivaha edna sled druga. Prustite mu se dvizheha po cjaloto i tjalo, risuvaiki slozhni figuri na cvetja, ptici, muzkalni noti. Nablizhavaiki orgazum tja se izpuchi napred, dupeto i zastana savsem na ruba na stola, otkrivaiki perfektno oformenija i anus. Toi prokara ezik okolo nego, tiizvaiki ja lekichko. Tja otgovori na laskata mignovenno, natikvaiki se na ezika mu, koito pronikvashe v dupeto i. Vuzbudata i rasteshe, tova malko stranno i perverzno useshtane okolo anusa i ja karashe da stene. Vizhdaiki udovolstvieto, koeto izpitvashe, toi smeni taktikata. Otnovo zapochna da masazhira klitora i s ruka, a s drugata slozhi vazelin na dupeto i. Doprja vibratora do anusa i zapochna leko da natiska. Useshtaneto ne beshe novo za neja, taka poznatite bolka, udovolstvie i perverzija. Muskulite i se sviha useshtaiki vibrirashtata igrachka da navliza v neja. Toi pljaskashe, smucheshe, celuvashe i turkashe klitora i vse po bjasno, a s drugata ruka postepenno vkarvashe igrachkata vse po-navutre. Useti kak muskulite na anusa i se otpuskat, i tja zapochna lekichko da se poklashta na izkustvenija chlen navljazul dulboko v neja. Goreshti vulni ja izpulvaha vse poveche i poveche, prustite mu nespirno si igraeha s neja, dokato ritamut na igrachka otzad se usilvashe. Opitvaiki se da poeme cjalata igrachka, tja izvi gurbut si kato luk, i nadavaiki dulbok ston svurshi.

Toi chuvstvashe neinite sokove po liceto si, useshtashe mirizmati i kojato go karashe vinagi da poludjava ot zhelanie. Pred ochite mu stoeshe vulvata i, vuzbudena ot toku-shto izhivenija orgazum i igrachkata vse oshte v neja. Chlenat mu shteshe da se prusne. Sega beshe negovija red. Usmihvaiki se, tja raztvori vulvata si edna ruka, dokato go pridarpvashe kum sebe si. Toi trupneshe celija v ochakvane. Ne mu se nalozhi da chaka dulgo, muskulite na korema i se stegnaha, vulvata i se raztvori, i toi vidja zhultata struja, kojato se razbivashe v gurdite mu. Toi gledashe v zahlas tozi most private akt, naslazhdavaiki se na vsjaka sekunda, na toplinata, na strannata i leko trupchiva mirizma. Priblizhi usni kum vulvata i, popivaiki vsjaka kapka, oblizvaiki ja chista kato novorodeno bebe. Ezikat mu otnovo zapochna da si igrae s klitora i igrachkata zabrumcha vutre v neja. Izvednazh tja go blusna s ruka i go povali na poda. Iskashe da e v neja, da ja izpalva cjalata. Sedna vurhu mu i go nasochi v sebe si. Dvete tela se zaljuljaha v sinhron. Rucete im se preplitaha, kozhite im se dopiraha, celuvkite izgarjaha, vremeto beshe sprialo. Noktite i se vpiha v ramenete mu, dokato toi celuvashe prekrasnite i gurdi. Tja otnovo useti nablizhavashtija orgazum, iskashe toi da svurshi v neja. Zaigra se s zurnata mu. Toi poludjavashe, tlasucite mu stavaha vse po-barzi i silni, pronikvaiki do duno. Ne sled dulgo pulsirashtijat mu chlen izrigna v neja, dokarvaiki ja sushto do orgazum.

Pregradka, pogalvane i celuvka. A sled tova sun.

P.S. Tova e istinski sluchai:)



Тема Ei go de e nai-eroti4niqнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор YazroD (HMM rulez :))
Публикувано28.02.03 03:37



Tva se slu4i edna ve4er na edno tumno(moje i svetlo, koi kakto mu haresva) mqsto. Toi vleze, posle vleze i tq i se naebaha. Na pe4eliv6ite - 4estito, na ostanalite - uspeh!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.