Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема сега Си още девСтвенъ.........нови [re: Erotica]  
Автор c(: (.com)
Публикувано19.02.03 20:35



... амъ катъ някОй кОсматъ БалканджиЯ Си размаха шпекъ и ти разфаСова пещератъ... шъ забраиш за тези измиСлиции-премиСлици



Тема Re: Конкурс за най-еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор _semiramida_ (непознат)
Публикувано21.02.03 03:01



Pred kaminata beshe postlano edno golqmo parche surova koja,a tochno v centwra na staqta imashe malka krwgla masa,na koqto bqha servirani nqkolko bliuda,osvetqvani ot chetiri sveshti. Te sedqha edin sreshtu drug,vecherqha i si govoreha.Razkazvaha si veseli sluchki. Toi cqla vecher se opitvashe da se swsredotochi vwrhu neshto,kakvoto i da e,no ne uspqvashe. Beshe vperil pogled v neq i si misleshe: "Tolkova e krasiva!". Tq se zasmq,i toi ne moja da izdwrji poveche na izlwchvaneto i. Stana,otide do neq,hvana q za rwka i q povede kwm kojata pred kaminata. Sednaha na neq. Poglednaha se mwlchalivo i se celunaha. Celuvaha se,a toi svalqshe drehite i edna po edna,dokato tq ne ostana chisto gola. Toi postoq taka izvestno vreme da i se naslajdava,i nakraq promalvi: "Prekrasna si! Prosto neveroqtna!". Ne mojeshe da otdeli ochi ot neq i ot plamwchetata ot kaminata,koito igrivo probqgvaha po prefektnoto i tqlo. Otnovo se celunaha. Toi q milvashe i galeshe,tq be taka krehka i nejna. Celuvashe q po malkoto i vratle,zarnata na gwrdite,po korema,po rwcete,a tq se izvivashe pod nego ot vwzbuda. Jelaeshe go. Toi q celuna po papcheto i prodwlji nadolu. Pronikna v neq s prwst,a s ezik zapochna da q blije. Zasmukvashe q,useshtashe ot sokovete i,vkara ezik v neq. Tq se izpana-beshe tolkova hubavo. I toi beshe vwzbuden. Iskashe q tolkova mnogo,no celeshe parvo na neq da dostavi udovolstvie. Prodwlji da q blije,dokato tq ne se izpravi i poe neshtata v svoi rwce. Swbleche go s trepereshti ot strast rwce. Sega tq go celuvashe-po vrata,gwrdite mu,zasmukvashe prastite na rwcete mu. Na svoi red tq mu se radvashe-behse stegnat i muskulest. Iskashe da mu dostavi takova udovolstvie,kakvoto ne e izpitval dosega. Posegna kwm chlena mu-beshe mnogo tvwrd i topwl. Poe go izvednwj-toi ne go ochakvashe,no izstena ot udovolstvie. Tq obliza s ezik glavichkata mu,poe go  otnovo,tozi pwt po-nadwlboko. Sled tova go zasmuka nejno,prodwlji da go blije s eziche-po cqlata mu dwljina i glavichkata. Poemashe go otnovo i otnovo,dokato i dvamata ne izdwrjaha poveche. Toi pronikna v neq bwrzo i strastno. No bqha prekaleno vwzbudeni i svwrshiha malko sled tova. Bwrzo,no zaedno. Otpusnaha se otmalqli na kojata i mwlchaha. Bqha predovolni. Polejaha taka i posle otidoha da se izkwpqt dvamata. Haresvaha se. Haresvashe im swshto da se celuvat i galqt nejno. Dokato se kwpeha edin drug otnovo se pojelaha. Liubiha se...........

Izlqzoha goli ot banqta.......Reshiha da prodwljat vecherqta,koqto prekwsnaha...
Sednaha otnovo na masata. Hraneha se i govoreha taka,sqkash nishto ne se beshe sluchilo. No vwtre v sebe si i dvamata izpitvaha neshto poveche ot seksualno privlichane.............




Тема Re: Ne pomnia, етонови [re: Ne pomnia]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано21.02.03 20:07



още един разказ...

Писала съм го отдавна и го бях забравила - мислех, че е доста по-хард и затова се колебаех дали е подходящ за случая.:) Но сега, като го препрочетох, ми се стори съвсем безобиден...:)

Ей сега ще го пусна...



Тема Re: друг еротичен разказнови [re: LORD OF PSYCHOS]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано21.02.03 20:14



Първата ми любовница…
Казваше се Лина. Аз бях на 19, а тя - на 22. Бяхме невероятно различни. Тя - пищен рубенсов тип, бяла кожа, къса коса, открито лице, големи очи; ведра и бъбрива, семпла и непретенциозна. Изключително сексуална, понякога обичаше да спи с почти непознати мъже - просто вземаше пакет презервативи и тръгваше да си търси любовник. Винаги го намираше, разбира се... Аз бях нейна пълна противоположност. По-скоро спортен тип, матова кожа, дълга до задника коса, тъмен поглед. Резервирана, леко хладна, интелектуална и капризна. Повече еротична, отколкото сексуална... Поне аз така мислех...

Двете странно се допълвахме…В самата комбинация между нас имаше нещо, което привличаше мъжете като магнит. Така и не разбрах какво беше то. Всяка от нас поотделно беше харесвана и ухажвана, но когато се съберяхме заедно, ни се лепяха буквално на рояци.

Това ни ласкаеше и забавляваше, но понякога ни идваше в повече. Веднъж съвсем на шега ни хрумна да се престорим на лесбийки - просто ей така, за да се отървем от натрапниците. Бяхме с група приятели, някакви мъже се усукваха около нас и ни досаждаха…Тя ме прегърна, плъзна ръката си по корема ми и леко докосна едната ми гърда… Беше за секунди само… Пръстите й ме опариха за миг и усетих как изтръпвам... зърното ми мигновено настръхна… Споменът за този допир дълго след това оставяше мокро петно върху бикините ми...

Оттогава започнахме редовно да се закачаме по този начин. Понякога тя ме целуваше… Уж не обичам да се целувам, но с нея ми харесваше… Имаше меки, нежни устни и топъл, леко сладък език… Целуваше ме бавно и внимателно, езикът й се промъкваше около моя, а аз примижавах и се чудех дали тя всъщност усеща, че отново настръхвам както първия път... Не стигахме по-далеч - само се целувахме и леко се опипвахме… Някои мъже ставаха още по-напористи, други ни оставяха на мира… Беше ми приятна тази игра - имаше нещо въздушно, изтънчено, наелектризиращо… Някак си красиво беше. И на нея й харесваше… Инициативата винаги поемаше тя… Но тази игрива еротика изчезваше, когато оставахме насаме. Тогава и през ум не ни минаваше такова нещо…То сякаш загубваше смисъл… Може би защото интуитивно усещахме колко силно възбуждаме мъжете по този начин. И под прикритието на престорено отблъскване, ние ги съблазнявахме именно чрез взаимната ни нежност…

Една вечер бяхме тръгнали на парти с приятели. Натоварихме се на две таксита и потеглихме. Беше лято - от онези лета, които изглеждат безкрайни като собствената ти младост... Когато ти се иска да направиш нещо щуро, лекомислено...и обикновено го правиш... По пътя заговорихме шофьора на нашето такси и спонтанно го поканихме с нас. Той прие. Беше млад, симпатичен и видимо привлечен от веселата ни компания. Казваше се Емо.

Пристигнахме в апартамента. Освен нас двете и Емо, имаше още две (хетеросексуални) двойки. Пихме, говорихме си… По едно време едната двойка започна да прави секс на пода… Беше странно, животински красиво... Ние с Лина се излежавахме на дивана и лениво се галехме. Емо се опитваше да се присламчи при нас, а ние деликатно го отблъсквахме. Другата двойка се оказа доста консервативна, известно време гледаше възмутено и накрая си тръгна…

Беше горещо…

Емо обаче не се отказваше и започна да става все по-настойчив…Гледаше ни като омагьосан и непрекъснато се опитваше да се промъкне при нас. Лина го пропъждаше. По едно време тя седна на дивана и сложи главата ми в скута си… Говореше ми нещо и ме галеше по косата. Аз бях излегната по гръб, с провесени на облегалката крака… Бях заслушана в гласа й и почти бях забравила за Емо, когато усетих как той се приближава и ловко изхлузва шортите ми, оставяйки ме по блуза и бикини.

Ръката му се плъзна по вътрешната част на бедрото ми нагоре… Застинах неподвижно, а Лина млъкна и се загледа в това, което той правеше… Беше някак си нервен, бързаше… Явно му беше дошло в повече… Но беше нежен. С едно движение смъкна бикините ми, хвана с две ръце коленете ми и рязко разтвори краката ми. За няколко мига само ме гледаше, а аз усещах как гладко епилираната ми вагина се овлажнява против волята ми, превръщайки се в огнен, горещ център на тялото ми… Никога досега не бях оставала така безсрамно разкрачена пред нечии жаден поглед... Открих, че това невероятно ме възбужда... Чувствах се странно, нереално… Лина продължаваше да ме гали и внимателно наблюдаваше сцената. Емо се приближи, наведе се и сякаш се впи в мен. Започна да ме облизва, да ме смуче, пъхаше пръстите и езика си в мен… Беше като полудял... Не помня подробностите… Беше шеметно, напрегнато, особено… Лина вдигна нагоре тениската ми, започна лекичко да дразни зърната на гърдите ми и ме гледаше унесено…Аз примирах от удоволствие…

Не помня дали свърших. Сигурно. Емо най-накрая ме пусна, погледа ме още малко и се опита да се примъкне до Лина. Тя грубо го отблъсна и му каза, че иска само мен. "Ама вие наистина ли сте лесбийки?", попита той. "Разбира се!", сряза го тя. "Хайде на бас, че не можете да се излижете пред мен!", наежи се Емо. "Така ли мислиш?", тросна му се тя. После ме погледна и бързо попита: "Имаш ли нещо против, миличка?"…

Аз мълчах. Обърках се. Не проумявах какво става, нито знаех какво точно има предвид тя. Беше ми за пръв път…Всъщност нямах време да мисля. Нито пък исках. Знаех само, че това е луда нощ, която ще помня дълго. Исках за миг да остана сама, да се събера, да дойда на себе си... Затова отидох в банята… Мих се, пих вода… Бавех се...мъничко се страхувах... После се върнах. Емо седеше на пода, а Лина ме чакаше на дивана…

Не знаех какво да правя. Но тя явно знаеше. Хвана ме за ръка и ме дръпна при нея. После се обърна срещу мен и леко ме повали... За пръв път усещах докосване на женски ръце по такъв начин. Беше ми странно, различно някак… Уж е все човешки допир, но не е същото… Мъжките ръце са плътни, властни, силни и сякаш по-топли. Ръцете на Лина бяха нежни, ефирни и събуждаха в мен някакъв особен, нервен трепет. Не бързаше. Движенията й бяха прецизни, обиграни, внимателни, съсредоточени. Разтвори бавно краката ми…Ръката й се плъзна по едното ми бедро и спря върху вагината ми. С върха на средния си пръст леко погали клитора ми… Сякаш ме прониза ток… Отново се бях овлажнила. Емо седеше неподвижно като хипнотизиран, с широко отворени очи и почти немигащ поглед. Имах чувството, че и тримата не дишахме, а въздухът в стаята беше станал гъст и плътен…

Пръстът й се спусна надолу и се шмугна между влажните ми устни… Завъртя се около входа, за миг проникна навътре, поигра си, движейки се навътре-навън… После продължи да ме гали, разнасяйки хлъзгавата влага по цялата повърхност между краката ми…Вече бях толкова мокра и възбудена, че чак усещах тъпа болка… Втренченият поглед на Емо правеше възбудата ми почти непоносима…

Лина приближи лицето си към мен и за миг остана така… В следващата секунда пъргавият й език сякаш изгори клитора ми… Аз извиках и впих нокти в тапицерията на дивана… Езикът й запърха с някакви мълниеносни движения. Беше забила пръста си дълбоко в мен, докато дразнеше клитора ми с настойчивост, граничеща с жестокост… После се дръпна, отново ме погледа за миг, опъна устните настрани, разтвори ме широко и плъзна езика си навътре в мен. Засмука ме, езикът й се въртеше в кръг, причинявайки ми наслада, която сякаш ме разкъса… Не питай какво правеше Емо през това време… Не знам. Бях забравила за него… А тя не ме оставяше дъх да си поема… Целуваше ме, облизваше ме, галеше ме, смучеше ме…езикът й се стрелваше навътре, прониквайки отново и отново… Едновременно с това продължаваше да масажира клитора ми с пръст, после отново с език… Започнах да викам от удоволствие… Оргазмът ме нападна внезапно, на талази и сякаш ме разсече… Губят ми се мигове… Помня откъслечни образи, като парчета от пъзел… Силуетът на Лина, все още надвесен над мен, изумения поглед на Емо, другата двойка, която отдавна спеше на съседния диван, лятната нега, топлия въздух, уханието на парфюм, нощ и секс…

После съм заспала…



Тема Re: друг еротичен разказнови [re: Epoтиka]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано22.02.03 01:35




леле на какви мисли ме наведе



Тема Re: я кажи...нови [re: glupcho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано22.02.03 11:41



...на какви мисли те наведох?



Тема akoe bilo istinaнови [re: Epoтиka]  
Автор FEN_NA_lCO (tarikat)
Публикувано22.02.03 13:00



brao znaish kakd a si praish kupona

MOIA SI


Тема Re: я кажи...нови [re: Epoтиka]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано22.02.03 13:16



...ох направо не знам какво да напиша....да можеше да ми надникнеш в тиквата....



Тема Re: :)))нови [re: glupcho]  
Автор Epoтиka (еротоманка)
Публикувано22.02.03 15:29



За съжаление не мога да ти надникна в тиквата, въпреки че много бих искала...

Е, поне се надявам това, което ти се върти в главата, да не е лошо...
Не е, нали?



Тема Re: :)))нови [re: Epoтиka]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано22.02.03 20:15



Как лошо???? Никой път.
Много си е даже хубаво, но още се опитвам да го облека в думи.
И даже не знам дали ще мога. Но опитите ще продължат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.