Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Презерватив - как???нови  
Автор minius (непознат )
Публикувано25.12.02 18:54



Досага с приятелката ми не сме използвали гумата и щяхме да направим една беля вчера

Искам да ми кажете как е правилното му слагане щото опитвам няколко пъти вече и ми е все неудобно много набръчкан става. четох че кожичката трябва да се дръпне надолу но така после като се отпусне кожичката презерватива остава между нея и главичката. така ли става????? хеееелп



Тема Re: Презерватив - как???нови [re: minius]  
Автор Here_doc (непознат )
Публикувано25.12.02 19:45



Kato fen na kaputite , niakolko syweta:
1. Tрябва да ти е почти надървен , щтото иначе ще се сгъне...
2. Заголваш го с едната ръка , а с другата само го поставиасх на главата , да не объркаш от коиа страна се развива , ей
3. ВАЖНО : развиваш до половината и издърпваш върха на капута , за да не се опъва екстремно докато си вътре! Иначе и от ламарина да е , има опасност да се пробие и скъса.....мама миа . Лично аз смятам , че ако го изкараш веднага , след като усетиш скъсването , ниама опасност ( има там в капута химикали , дето уж пазиат , знам ли , ВИЕ как мислите?)
4. Търпеливо развиваш до основата , като стягаш там , дето е поставено с другата ръка
5. Не си купувай Дюрекс , щото , мамка им , прецаквали са ме неведнъж - падат , малки са , трябва ти сума време да го нахлузиш - и са за западните наденички.
Тва е от мен амиго , успех и весела Коледа



Тема Re: Презерватив - как???нови [re: Here_doc]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано26.12.02 00:17



Само по т. 3:
Само определени модели имат "предпазващи химикали", щото за някои, които са алергични, не са здравословни.



Тема Re: Презерватив - как???нови [re: Here_doc]  
Автор Ahab (undefined)
Публикувано27.12.02 17:47



Obarni vnimanie ne t.2 - posokata na razvivane e MNOGO vajna.

Pri incident kato v t.3 - ne razchitaj na spermicidnite veshtestva.

T.5 - DUREX sa gadni - niakolko pati sam gi kasal :(( razlichni modeli. V momenta s LifeStyles Ultrathin ne sam imal problemi ot 2 godini. Na nas ni dopadat.

"Eagles may soar, free and proud, but weasels never get sucked into jet engines"


Тема Не ми говорете за Дюрекс [re: Here_doc]  
Автор Бълrapин oт ceлo (булгаристанец)
Публикувано27.12.02 18:12



Безмалко да получа тежка сексуална травма заради тези боклуци. Скъса ми се баш на първия път.

Я мо'ем две неща: мо'ем да пишем, а мо'ем и да не пишем!


Тема Re: Не ми говорете за Дюрекснови [re: Бълrapин oт ceлo]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано29.12.02 11:05



голкия, мене като ми беше първия път имаше само руски, с дебелината на гумена ръкавица, леле колко съм остарял
а най готиния начин за поставяне е да го сложиш на устните на мадамата и тя да го размотае орално, егати кефа, вервайте ми

Кофти, кофти ама гот!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.