Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: freestyler]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано19.02.03 18:36



Оле, ти имаше търпението да изчетеш темата! дори и по диагонал! не мога да повярвам, че все още съществуват такива хора...

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: cлънчицe]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.02.03 18:38



днес съм го ударил здраво на секс:)

ти па кво се спичаш, нема се плашиш - обаждай се на място и всичко ще ти е точно:)



Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: 3aщo_нe]  
Автор glupcho (новак)
Публикувано19.02.03 19:18



мен пък ме подгони любопитство да видя дали не е измислено нещо ново ама на
освен да ти кажа едно още не казано-това че така мислиш си е твоя работа-ти губиш
обаче мноооого ,много невъзпитано.....това за" бабите"
баба ми,беше баба ,ама гонеше 100 и пак не и се вярваше
жалко че няма как да я попитам вече,но силно се съмнявам че би се съгласила с теб
обади се пак като станеш на 40 и отгоре да ми кажеш баба ли си ....макар че някои хора просто се раждат възрастни
айде чао



Тема награда - открехваненови [re: 3aщo_нe]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано19.02.03 19:38



Наградата е да те открехна в оралните и анални удоволствия, надявам се да го оцениш!

Та като оставим шегата на страна, за всеки влак си има пътници. Остави хората да се чукат, където и както пожелаят, защото сексът е преди всичко удоволствие! Извинявай обаче анкетата ти е крайно не-представителна, именно защото си разпитвала твоя кръг от приятелки...от твоето мини-общество.

Трябвало е да пуснеш генератора на случайни числа в началото...да разбъркаш топките. Да попиташ всяка случайно срещната дали обича орален и анален секс. Дали й доставя удоволствие.

А и съвсем не мога да се съглася с тези "доказателства" за по-здравите семейства и т.н.

Сексът и разбирането за секса прогресират постоянно.

Това че в миналото жените, които са имали нещастен секс не са го споделяли, изобщо не означава, че броят им е бил по-малък. Бягането и скриването на даден проблем, не го решава. Точно затова, колкото повече един проблем се обсъжда и се поставя на въпрос (което в миналото е било невъзможно), колкото повече гледни точки се разгледат по него, толкова по-голяма е вероятността да се намери и решението. По този път на логиката е лесно и сама да достигнеш до извода, че днес хората със сексуални проблеми са по-малко!

И ще стават все по-малко.

Емоционалното съдържание не се определя от това какво правиш, а от това как го правиш.



Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: glupcho]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано19.02.03 19:46



И какво толкова невъзпитано казах за бабите?!?! Това, че защитих сексуалния им живот ли? Наистина съжалявам, че не е жива, твоята - за да каже колко...свирки е извъртяла на дядо ти през живота си. И дали е била толкова нещастна, че НЕ Е.

(В тези клубове се разхождат хора, които или не знаят да четат, или не разбират нищо от това, което четат.)

"да ти кажа едно още не казано-това че така мислиш си е твоя работа" - лъжеш се, че не е казано - аз се опитвам да го втълпя на всички пишещи в темата още от първия ден.



Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: 3aщo_нe]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано19.02.03 19:52



хехе... моята свекърва е доста възрастна... и МНОГО отворена. Та преди около месец се нервеше, че на дядото вече почти не му става, а така и не са се научили навремето на орален секс

та, тя казва: епа късно ли ти е да ма улижеш

Здравей! Радвам се да те видя...

Редактирано от cлънчицe на 19.02.03 19:56.



Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: cлънчицe]  
Автор my_way ()
Публикувано19.02.03 20:06



като си говорим за баби, моята ме посъветва да не позволявам на мъжа да си "прави кефа" за сметка на моето здраве.



Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: my_way]  
Автор cлънчицe (сияйно)
Публикувано19.02.03 20:14



а моята ме научи винаги да се съобразявам с мъжа си... и да си правя каквото си зная

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: cлънчицe]  
Автор my_way ()
Публикувано19.02.03 20:19



моята ме научи на самоуважение, а не на саможертви. Този който ме обича се съобразява с мен, а не само аз с него.



Тема Re: Ново допълнение на авторкатанови [re: cлънчицe]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано19.02.03 20:26



Слънчице мило, извини ме, НАИСТИНА не искам да се заяждам - САМО ПИТАМ - като гледам датите и часовете в които се намираш в клуба и пишеш по почти всички теми, пък често отваряш и нови, и следиш с отговори развитието им - - чудя се КОГА ти остава време да правиш този ТОЛКОВА МНОГО секс, който претендираш, че правиш...




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.