Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема мислим, мислим, чак пушек се вдига...нови [re: 3aщo_нe]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано17.01.03 22:40



разбира се, че не с всеки мъж можеш да изпиташ подобно желание и удоволствие, точно на това и аз исках да наблегна: че може би разделяш секса, особено хубавия секс от това, с което са неразделни: любовта. защото (няма да се съгласиш вероятно, но...) ако обичаш, няма да се дразниш пт оралната и кой знае каква още любов.
за култ не знам, но определено не мога да разделя сексуалноте отношения от любовта. може би защото от 2 години съм с идеалният за мен мъж, приказният, и знам, че той ще остане завинаги, колкото и живота да имаме.
ВСИЧКО в отношенията м/у влюбените мъж и жена си струва.
и работата не е в техниката, а в желанието: да го целунеш навсякуде, да допреш устните си до най-нежните места по тялото му. за това говоря.
това е отговорът, който мога да ти дам

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема .....О, свещенна.....нови [re: BABANKO]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано18.01.03 01:32



........да ти кажа - чудя се защо толкова много пъти употреби "ТАКИВА КАТО ТЕБЕ", като малко преди това каза, че такива като мен не съществуват...



Тема мнение на една женанови [re: Mитko]  
Автор blacksea (nepoznata)
Публикувано18.01.03 02:00



само информативно искам да кажа, че не те нападам за да не се почувстваш задължен да ми отговориш...
просто се учудвам, че не ти харесва оралния секс! интересно защо мислиш, че е заместител на "истиниския"?!какво значи "истински"? да не би оралния да е лъжовен но както и да е знам какво имаш в предвид...ти си ЗА ТРАДИЦИОННОТО правене на секс и никакви отклонения от него...но има нещо друго, оралния секс не замества другия както казваш, те се допълват с цел удоволствието да е пълно а такова има наистина обратно на това което ти твърдиш, не си измислям. И съвсем не е практикуван само от третата възраст!!! Мога да ти кажа, че мъже които прекрасно се справят с традиционния секс много държат да получат и орален, а защо е ясно като бял ден

Ne ni e dadeno kogato pojelaem da razpalim ogynia v syrceto.


Тема Re: Момичета, бъдете честни!нови [re: 3aщo_нe]  
Автор blacksea (nepoznata)
Публикувано18.01.03 03:20



смятам да съм честна както настоя а и не виждам какво ще спечеля ако не съм...
харесвам оралния секс както много други, и не виждам причина да не го харесвам, това си е прекрасен начин за доставяне на удоволствие, в никакъв случай заместител на "нормалния секс" а долълнение , и не само да го правиш на партньора си но и да получаваш от него същото, усещането а невероятно... но това разбира се зависи доколко партньора ти е способен да го направи както трябва ...
що се отнася до факта дали е хигиенично или не ... тук може да се поспори но няма да споря, след като двама души харесват оралния секс и смятат да го правят то от самосебе си се подразбира че хигиената трябва да е изрядна, аз не се гнуся от фалоса на мъжа, това си е един прекрасен орган между другото след като приемам него следователно приемам и всяка негова част, да бъдеш с някого означава и да искаш да му доставиш удоволствие не можеш да отричаш нещо което не си опитал, а след като го опиташ може да се окаже че ти харесва...
що се отнася за аналния секс не съм очарована от него, просто на МЕН лично не ми достави удоволствие това не значи че на други няма да им хареса като опитат, освен това има един много важен момент зависи от мъжа дали ще ти хареса този вид начин на правене на секс, зависи от самата предварителна подготовка, зависи и от големината на самия орган...но тук вече измествам темата

Ne ni e dadeno kogato pojelaem da razpalim ogynia v syrceto.


Тема странна работа, ей!нови [re: blacksea]  
Автор Nucl3arDru1D (nucleartuning™)
Публикувано18.01.03 03:39



зна4и искрено се забавлявам, като ви 4ета ТЪПОТИЙТЕ!!!
много е яко и същевременно странни4ко, някой тъкмо се регистрира в dir-а и идва то4но в тази тема да пише..... гледаш го - 1-2 постинга, ама все тука! .....после ти става любопитно - какво да видиш? някои друг преди малко писал със същото IP..... въх! к'о мъ напраи ся?
после, видите ли, темата е сташно популярна....
забавна работа, купон да става, лаф да става..... време да минава

nucleartuning™


Тема Re: странна работа, ей!нови [re: Nucl3arDru1D]  
Автор blacksea (nepoznata)
Публикувано18.01.03 05:58



mi kato sa typotiiki ne gi cheti! tova tuk e klub i vseki ima pravo da pishe a kakvo shte pishe negova si rabota!
shto se otnasia do registraciata v interes na istinata ako zasiagash men, pisala sym predi dosta vreme v klubovete, spriah da gi poseshtavam ot predi godina i vryshtaiki se ne moga da si polzvam staria nik... vsyshtnost zashto li si napravih truda da ti otgovariam?!

Ne ni e dadeno kogato pojelaem da razpalim ogynia v syrceto.


Тема Re: странна работа, ей!нови [re: blacksea]  
Автор Nucl3arDru1D (nucleartuning™)
Публикувано18.01.03 06:45



ama az mai ne sym te pital ni6to...

Каза Д-р Охболи
давай още го заври
каза и вратата тресна
при вида на путка тесна.
Тъй итсъди експертиза
в суха путка кур не влиза
и се съгласиха всички,
писна ни от сухи пички.


nucleartuning™


Тема Благодаря.нови [re: pile s chushki]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано18.01.03 21:34



Прекрасно е това, което ми написа. Желая ти наистина от сърце животът ти да протече точно така, както го желаеш и чувстваш сега. Не така те разбрах при първия прочит на първия ти постинг (че говориш за секс-лудост ЕДИНСТВЕНО С ЕДИН ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕН МЪЖ) и затова отговорът ми беше неадекватен. Но то е заради всички други мнения, които изчетох по моята тема и които в по-голямата си част са написани наистина от хора, за които сексът е гимнастика –за кого – ежедневно на различни “уреди”, за кого – по-сериозна, но все пак – гимнастика.

Ще ти отговоря откровено, без гаври и иронии (както си го направила и ти). Напълно си права. Но все пак хората са различни. Дори тази лудост – любовта (защото ти говориш именно за нея), я изживяват по различен начин – в зависимост от типа и силата на характерите си, емоционалността си, възпитанието си, силата на чувствата си (към всичко), дори ако щеш (и не на последно място) – силата на хормоните си…Кой може да отсъди дали платоничната любов на един импотентен е по-слаба от ярко-сексуално-доказващата се такава на един полов атлет? С какво се измерва любовта, изобщо? Дали с желанието на по-слабия да се претопи в даден човек, да направи всичко за него и да престане да бъде самия себе си? Или напротив – с неудържимия стремеж на по-силния да подчини партньора си, да го превърне в част от себе си, за да го обича, колкото обича себе си? И дали наистина (за да си дойдем на думата ;)), вътрешните спирачки, които понякога съществуват към определени секс техники, могат да се тълкуват (и осъждат) непременно като отсъствие на любов? Кой си разрешава да си присвои правото на съдник и “измервач” на любовта? Не е ли това проява на склонност към самообожествяване на съдника ?;) (не се отнася за теб в случая – ти си човек, който пише честно без да ме осъжда, за разлика от масата тук)

Има друго, което не престана да ме учудва през цялото време, откак темата ми се обсъжда. ВСИЧКИ твърдят, че сексът е ВЗАИМНО УДОВОЛСТВИЕ, независимо дали го свързват, или не, с любовта. И същите ВСИЧКИ не престават да ме обвиняват и обявяват за “задръстена патка”, психически обременена, проблемна, абсурдна, малтретирана, негодна, старомодна, ненормална, нещастна, нервна, вечно огорчена…(ще спра до тук) – само защото тяхното удоволствие не го приемам за мое. Представям си как ще реагират всички тези ВСИЧКИ ( мъжете между тях), ако по стечение на обстоятелствата попадна в леглото им. Очевидно веднага ще забравят тезата си, че сексът е взаимно удоволствие и ще ме зачеркнат като бъдещ партньор (и това е най малкото, което ще ми се случи…), тъй като очевидно тяхното удоволствие в случая им е много по-важно. Защо тази нетолерантност? Защо това лицемерие? Не е ли по-добре позициите да са ясни още от началото – “Искам си моите удоволствия, а ако те не са такива и за теб – ти си задръстена патка, психически обременена….”и пр, и пр – вж по-горе…Не е ли крайно време да престане този живот в лъжа и развяване на прекрасни лозунги, които си остават лозунги, неизпълнени на практика?



Тема Допълнение на авторкатанови [re: 3aщo_нe]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано18.01.03 21:42



Поради неопитност в писането на постинги допуснах подвеждащи неточности в поднасянето на темата си. Постарах се да ги поясня в отговорите на някои от мненията по-долу. Ако някой реши да ми отговаря, нека прочете преди това и въпросните ми отговори.

Благодаря предварително!



Тема Re: Благодаря.нови [re: 3aщo_нe]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано18.01.03 23:30



съгласна:)
само ще добавя че си голям инат (off topic)
и че съм много съгласна с тезата ти, че в секса всеки си има своите си желания и удоволствия. предполагам, че едно от лицата на любовта се състои в съвпадането на желанията на двамата партньори. аз лично се очудвам на егоистичната природа на сексуалното ми влечение към мъжа ми, понякога го прозирам за секунда и доста се изненадвам. предполагам това е връзката с животинските инстинкти.
ще добавя още само: дерзай. щом си уверена в това, в което вярваш, няма какво да спорим тук.

angels bleed from addictive touch of my caress



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.