Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А случвало ли ви се е ???нови  
Автор Hиkoй (непознат )
Публикувано04.12.02 22:01



Значи до рпеди малко бях с бившата си приятелка, това както и да е. От доста време не бяхме правили секс, и тя явно прояви желание, и то доста желание, всичко започна добре но ... точно след половин мин. взех че свърших, е такова нещо не ми се беше случвало, сега че понякога не успявам да се контролирам да, но тоя път стане преди да си помисля за каквото и да е контролиране. Сега естествено се чуствам много тъпо, още повече че тя все още си има приятел и някак си ми е още по кофти .... абе не знам как стана, дали от прекалена превъзбуда, или ... верно че веднъж ми се е случило, ама сериозно почвам да се притеснявам, ако вземе да се повтаря е много неприятно и за двамата.



Тема Re: А случвало ли ви се е ???нови [re: Hиkoй]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано04.12.02 22:49



понякога се случва това но не трябва веднага да бягаш а да опиташ пак
айде бягай при нея

който търси,намира...
松下電


Тема ave bratoнови [re: Hиkoй]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано05.12.02 00:39



aaz sum svurshval an 15tata minuta,ama kvo ot tui,vednaga maham gumata slagam nova i produljavam.Kuv e problema??????puk i ti gi li lijesh?>????????

obicham va sichkite klubarki


Тема Re: А случвало ли ви се е ???нови [re: Hиkoй]  
Автор Pyиз (пристрастен)
Публикувано05.12.02 09:23



Нищо не е станало. Забрави и гледай напред.



Тема Re: А случвало ли ви се е ???нови [re: Hиkoй]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано05.12.02 12:15



Ebi i maikata na tazi kurva...kvo ti puka...na neia ve4e niama kakvo da i dokazvash...



Тема Re: А случвало ли ви се е ???нови [re: Hиkoй]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано05.12.02 13:29



А защо не пробваш нещо такова:

Свършваш 2 пъти и чак тогава се опитваш да се контролираш.

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Re: E haide sega,...нови [re: Hиkoй]  
Автор Grace (непознатa)
Публикувано05.12.02 13:35



...ne pravi tagedii, na vseki moje da se sluchi
Puk i edin put kato svushish, vtoriq nqma da e taka, nali?



Тема Re: (на секса)нови [re: Hиkoй]  
Автор senseless (No Heart ToFeel)
Публикувано10.12.02 12:25



На мен да ми се е случвало. Много конфузно. Съкращаването на паузите между сексуалните актове от месеци/седмици на дни/часове помага значително според мен

Друго искам да питам. Не мога да разбера какви са тия приказки за (цитирам по памет) "като свършиш, слагаш друга гума и продължаваш". Това да не е някаква машина за серийно производство? Нима тук не става дума за хора, страст, чувства?
За мен ако тя ИЛИ аз не достигнем до "края" (не говоря за еякулацията), значи не е минало както трябва. А ако съм стигнал дотам, ми трябва една минута да си спомня името и други подробности от биографията. Какво остава да слагам друга гума и такива ми ти неща. Може би аз не съм в час, но ...
Правил съм го до три пъти за сравнително кратък период, но ми трябва поне 30 минути почивка. Освен това съм успявал само с жена която наистина съм обичал. При другите май ...
Всъщност нямам чак толкова богат опит, така че спецовете тук могат да ме открехнат. Как става тоя номер с повтаряне и потретяне?


... Не казвай нищо, ако нямаш какво да кажеш ...


Тема Re: (на секса)нови [re: senseless]  
Автор Tania_M (непознат )
Публикувано10.12.02 15:22



Ne se vqrzvaj na vqdicata che povecheto mqze go praviat po niakolko pqti . Istinata e che obiknovenno go praviat vednqz / naj mnogo dva pqti / . drugoto sa samo meraci .

Niama kakvo da se pritesniavash ako ne ti stava vednaga sled kato si svqrshil .



Тема Re: (на секса)нови [re: Tania_M]  
Автор Grace (sparkling)
Публикувано10.12.02 15:40



Vij sega, Tania, hubavo e, che iskash da uspokoish momcheto, no ne e vqrno tova!!
Ima muje, koito mogat da go pravqt 3,4,5 i kolokoto trqbva puti edin sled drug, ako go iskat, razbira se. A drugi go iskat, no ne mogat. Ne znam na kakvo se dulji, individualno e.
No mislq, che s trenirovki (t.e. suznatelno zadurjane) moje rezultatite mnogo da se podobrqt




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.