Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Aз ли съм луда илинови  
Автор Crazy (непознат )
Публикувано09.12.02 14:18



ненормалника, в когото съм влюбена... От сто години флиртуваме, сто години ме кара да си казвам: ето, сега ще се случи. Обаче нищо. На всичко отгоре ми каза, че си има любовници. И аз, разбирате ли, не съм сред тях, защото страшно държал на мен. Колкото пъти му показвам, че ми е писнало, толкова пъти ме е карал да се чувствам обичана и желана. Но секс- не. Чудя се какво да го правя...Възможно ли е действително да го е страх от връзка с мен или просто ме баламосва? Има ли нормален мъж, който наистина да харесва една жена, да знае, че тя е луда по него и непрекъснато да отхвърля идеята за секс с нея?
(Р. S. Предполагам е ясно, че и двамата сме дълбоко женени)



Тема Все пак има хОра дето не ебът приятелите Си...нови [re: Crazy]  
Автор Santiago Capp de Villia (Inquisitor)
Публикувано09.12.02 14:31



... акО тъ е възприел,катО приятелка с кОято да Си спОделя прОблемите и неВолите в живОтъ... щО трябва да тъ ебе?



Тема Re: Все пак има хОра дето не ебът приятелите Си...нови [re: Santiago Capp de Vil]  
Автор Crazy (непознат )
Публикувано09.12.02 14:54



OK, сега остава да разбера дали в мъжките критерии приятелката е по- ценена от любовницата и дали трябва да се комплексирам на тема сексапил. Защото определено се чувствам отхвърлена като жена, въпреки че съм обект на желание за доста други мъжеИ основния въпрос е да оставя ли нещата така или да променя нещо? И как да го възприемам само като приятел. Проблема е, че аз искам да спя с него точно защото ми е толкова близък. Нямам навика да имам любовници...И точно затова адски ме боли. Май обърках клуба, моята сапунена опера ще пасне повече в споделено мейби



Тема Ne, nqma takuv normalen muj...нови [re: Crazy]  
Автор Grace (sparkling)
Публикувано09.12.02 14:59



...koito da te haresva, da ti go pokazva e da ne te e pojelal, prosto nqma.
Ako vse pak e ostanal nqkoi takuv, to toi e edin strahlivetz i samo flitruva za zadovolqvane na egoto.
Ako, obache, si mnogo blizka na jena mu, togava e riskovano i moga da go razbera v izvesten smisul
Drupni go pri purviq udoben sluchai i mu kaji v prav text kolko go jelaesh, togava shte razberesh kakuv tochno mu e problemat
Uspeh!



Тема приятелСтВото е пО трайна величиНа...нови [re: Crazy]  
Автор KapakOчeв (прОстакъ)
Публикувано09.12.02 15:14



... от любовницатъ... щОм не му Се риСкуВа да спи с тебе... значи неще да Си разбие приятелСката връзка с тебе... тОест държи на тебе в дългОсрочен план... а любОвниците Съ вреМенни... те Съ сменят тОлкова бързо кОлкото сезОните в гОдинатъ
... тОзи тип пОведение у негО мОже и да значи някакВо изчакВане с цел да научаВа кОлкото се мОже пОвече за тебе... и след някакъв периОд от вреМе да ти предлОжи еДна дългОсрОчна връзка и мОже би с цел бракуВане...
... и тукъ е тОчно мОмента да спОмена,че кОгато тОй директНо заявява,че има любовници... тОй неСъзнателно иСка да ти пОкаже какВо му е отнОшението към саМо сексуалните връзки... и мОже би така ти пОказВа пО еДин начин на кОе държи у еДна жеНа... ти прОсто трябва да Се вслушВаш и да гледаш да избягваш тОва,кОето не му хареСва да гО праВиш
... и няма смисъл да Се чувстВаш отхВърлена,като жеНа... пОнеже нали разбираш,че не е нужНо да ебем всяка жеНа с кОято Си гОворим за да Се дОказВаме,катО мъже... все пак сме еВолюирали пОвечетО от нас и не Се плОдим катО жиВотни(щОм видиш жеНа и катО някОй нерез хайде да и гО наВреш)
...



Тема Re: приятелСтВото е пО трайна величиНа...нови [re: KapakOчeв]  
Автор Crazy (непознат )
Публикувано09.12.02 15:53



Благодаря ти, Каракочев! Звучиш ми логично и убедително! И най- вероятно си прав. Така че ще продължа да съм "бяла и добра". В края на краищата, истината е, че се чувствам great когато го правя щастлив



Тема Хе-хе, неееееенови [re: Crazy]  
Автор Hяkoй (непознат)
Публикувано09.12.02 17:18



ОтговорА Е МНОГО ЛЕСЕН!!! - НЯМА КЪДЕ!!!, НЯМА ТЕРЕН!!!, А ЗА ХОТЕЛЧЕ КОЙ МУ СЕ ДАВА 40-50 ЛВ.!, А!!!!



Тема Re: Хе-хе, неееееенови [re: Hяkoй]  
Автор niks3k (непознат )
Публикувано09.12.02 17:35



прав си.
и това може да е причината.
точно преди 3 години и аз бях на това положение с една омъжена жена.
ама да не забравяме че един случай не е еднакъв с друг.
плюс това доколкото разбирам и двмата са женени/омъжени



Тема Re: Хе-хе, неееееенови [re: Hяkoй]  
Автор Razbirach (непознат )
Публикувано10.12.02 07:17



V kolata po Dragalevzi i vitosha sashto stava i bez da se nabutva za hotel.
E to ne e mnogo udobno ama niama da pridiriame.

Plus tva vinagi moje da mu vratne i edna svirka niakade iz ofisa kato nachalo



Тема Znaish li imam edna prijatelka vecheнови [re: Crazy]  
Автор SEDEFCHO (GODFATHER)
Публикувано10.12.02 10:49



priznavam che e dosta gotina,obache az iskam taka da e rabotata,shtoto e mnogho umna i tochna,i se starae da mi pomogne.AZ S NEIA NE BIH I NE SMIATAM DA SPA,zashtoto shte ia izgubia kato prijatel.Panimaesh che niakoi ne mislait samo za seksa,shtoto en e trudno da naebesh niakoia,trudno e da imash PRIJATEL.Dori sega shte hodia v novata i kvartira da i pomogna s prozorcite i tma kvoto ima da se prai.NO ne sum i niama da poiskam nishto ot enia,dori da se vljubia,zashtoto umeia da krija chuvstvata si.Niakoi hora en mislait samos dolnata glava

obicham va sichkite klubarki



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.