Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема пак за изоставениянови  
Автор Xoнтъp (невидим)
Публикувано04.12.02 22:05



Извинявай, ама страшно ме разочарова !
Написах ти един куп неща, но като прочетох в крайна сметка как си постъпил, питам се дали изобщо си обърнал внимание на това, с което хората тук се опитват да ти помогнат да си решиш проблема.
Почти всеки един постинг тук (включително моите) бяха неподправен апел към теб да изкараш на дневен ред достойнството и самоуважението си! А ти си направил точно обратното. Извинявай много, но в очите на "мадамата ти" и на сегашния и тъпкач ти си станал за резил!
Кой, мама му стара, праща рози на някой, който откровено се е подиграл с него? Само тези, които са загубили всякакво чувство за собствена значимост! Но докато има такива мъже, много ясно, че карачките ще си правят каквото си искат, щом дори и при сегашното развитие на нещата не си осъзнал следното: БИТИЯ Е БИТ...другото не е смешно...
И да се върне при тебе, и да сте отново заедно, ти как ще приемеш една жена, която заради авантюрата е готова да легне с всеки срещнат прошляк??? Как ще живееш с нея???
Рози ще праща ... Боже Господи, докъде може да стигне оглупяването от любов!!! И мислиш че е благородно и ще отсреща ще го оценят? Розите ти ще седят във вазата на нощното шкафче, докато на леглото до него ... е, ти си знаеш какво точно има да става там.
Забрави я, човеко, пусни я да си задоволява нагона на ненаситната шунда...и си намери едно свястно момиче (ако въобще са останали такива). Вече си се изложил, поне не го прави втори път. А това за SMS-а до оня въобще не мога да го коментирам - просто акъла не ми го побира.
Извинявай, рязък съм, но просто се нервирах. Хайде, бъди щастлив и не прави повече глупости. Все пак приеми всичко написано от мен като откровено до болка, но все пак приятелско мнение.



Аз съм от друго измерение]


Тема Re: пак за изоставениянови [re: Xoнтъp]  
Автор izostaven (непознат )
Публикувано04.12.02 22:27



Виж знам 4е съм направил гре6ка , просто не можах да се въздържа да не се опитам да направя нещо по този въпрос .
Вече всичко е ясно !
Край !
Никога ве4е няма да и се обадя по никакав слу4ай.
Гадно е но е така !
А за смс-ите и розата те бяха последен опит да я видя но тя не доиде , зна4и не е искала .Когато поиска аз няма .
А най добре се чувствам като знам че вие ми помагате не от користни цели , а защтото съм глупав и имам нужда от съвет Благодаря ви
Но просто не вярвах че някога ще мога да го кажа с чиста съвест но ето сега го казвам любовта ми кум тази жена изчезна ,изгоря !
Пак ви благодаря не осъзнавате колко бяха важни за мен тези съвети !



Тема Re: пак за изоставениянови [re: izostaven]  
Автор TAURUS11 (непознат )
Публикувано04.12.02 23:12



Eeeeh, mom4e, sra6no mi prili4ah na men samiq i mnogo ti su4uvstvam. I taka, kakto opisva6 ne9ata, smqtam, 4e ti si bil iskren i obi4a9 v tazi vruzka, a mackata moje bi ne. I ne vqrvam, nito 4e o9e dnes 9e se oturve6 ot tova, nito 4e nqma6 nujda ot nikogo. Boli mnogo, vqrvay mi, i mnogo dulgo vreme. No dokolkoto te 4uvstvam mnogo blizuk duhovno, mi se iska da ti kaja svoite suveti.
Jivotut naistina e mnogo gaden ponqkoga, pove4eto vreme dori, i po4ti vsi4ki su9o stavat gadni, za da se spravqt. 9oto ina4e e po4ti nevuzmojno - godostite se sipqt otvsqkude i kak da ne otvurne6. Li4no az oba4e uvajavam mnogo tezi, koito ne se poddavat i se opitvat da suhranqt dobroto v sebe si. Taka 4e te umolqvqm - ne stavay kato po4ti vsi4ki. Zapazi sposobnostta si da obi4a6 i 9e sre9ne6 nqkoy den dostoynata za tova. A ako stane6 nqkoy gadnqr, 9e bude6 li dostoen za nqkoe naistina svestno momi4e? (ne 4e 4esto ne se subirat to4no takiva dvoyki).
Osven tova strahotno sum protiv tova da se napiva6 kato svinq - otvratitelno mi e da gledam mnogoto jalki piqnici naokolo, smqta6 li, 4e kato takuv naistina nqkoy osven drugite alkoholici 9e te haresva? Osven tova 9e predizvika6 zloradstvoto na vsi4kite si zlojelateli. Trqbva da poeme6 bolkata s otkrito lice i da q prebori6 sam. Eto, az pone ti go kazvam - ti si strahotno mom4e i samo ako si ostane6 takuv, 9e nameri6 9astieto. Vqrvay v sebe si i budi silen! I kolkoto po-dostoen bude6, tolkova po-dostoyni priqteli 9e ima6. Vse mi se struva, 4e sudbata ni dava ne9o, ako naistina go zaslujavame i ako se preborim za nego. Gotov li si da se prebori6 da se zapazi6 tolkova dostoen kato 4ovek. Usmihvay se, vqrvay v sebe si i slunceto 9e ogree i tvoqta ulica
P.S.A, i naistina pazi dostoynstvoto si, spored men nay-dobre kato se durji6 rezervirano kum biv6ata ti. Taka nqma da i dade6 nikakvo opravdanie za mrusotiite i. Ina4e 9e stane6 sme6en i tq vinagi 9e kazva - ami, kak da stoya pri takuv?



Тема Re: пак за изоставениянови [re: izostaven]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано04.12.02 23:39



И аз да ти кажа още нещо, защото съм преживял същото.
Обичах една жена, правех всичко по силите ми за да и е добре, и тя ми създаде впечатление че много ме обича, че е жената на живота ми. Един ден тя замина и повече не се върна, впоследствие разбрах че е избрала парите пред любовта. И като си помисля излиза че тя все пак е имала чувства към мен, имах възможност да се убедя в това. Но това което тя направи изтри всичките ми чувства към нея. И на мен не ми беше лесно, първите три месеца след като ме напусна всичко ми беше безразлично, и после още към шест месеца ми беше гадно. Но не съм правил опити да си я върна, тя ми се обади след доста време и мисля че искаше да се съберем, но не го каза. И аз не го казах, и най-малката причина беше че не бях аз виновен за раздялата ни - мисля че когато някой е виновен, той трябва да си го признае и да моли за прошка.
И за в бъдеще питай една жена, след като отношенията ви задълбаят, какви планове има за вас, какво мисли за бъдещето. Ако отговори уклончиво, ако отговори с въпрос, ако избегне отговора - няма да ви бъде заедно. А ако каже ясно и недвусмислено какво мисли и иска - не бързай да се радваш, но си помисли - може би тя е Жената.

който търси,намира...
松下電


Тема Re: пак за изоставениянови [re: izostaven]  
Автор Xoнтъp (невидим)
Публикувано05.12.02 00:07



Ами какво да ти кажа, радвам се, че все пак си го разбрал - нещата с тая мадама за теб са приключени ... и така е по-добре, повярвай ми. Я си представи, че това се беше случило ако бяхте женени??? Е, тогава просто не ми се мисли. Та, добре че навреме е станало ясно що за стока е. Хайде, не мисли повече за нея, всичко хубаво тепърва ти предстои . Един съвет - не се впускай да търсиш ново гадже веднага, т.е. не изнасилвай нещата. Не знам с какво се занимаваш, но каквото и да е то - прави го с кеф и изобщо живей си живота все едно че нищо не се е случило. А Тя, жената за теб, все някой ден ще се появи - няма къде да ходи. Дотогава се радвай на свободата си и разполагай със себе си както намериш за добре. Успех и бъди щастлив

Аз съм от друго измерение]


Тема Re: пак от изоставениянови [re: TAURUS11]  
Автор izostaven (непознат )
Публикувано05.12.02 10:32



ДА много сте прави Достойнството е единственото което имам за момента и не смятам повече да правя такива грешки ,при които има шанс да го загубя !
А за болката аз знам 4е тя ще е вечно там,но трябва да я заключа в най-дълбоката част на съзнанието си и да живея с нея
Тя няма да си отиде , просто мога да се абстрахирам от нея и да търся нови
обекти на които да отдам любовта си.
А това дето казах че трябва да си гаден наистина го мисля,но аз никога няма да успея да го постигна , а и не искам !
Вси4ко може да е сиво,но ако и ти станеш сив наистина ще ти е по-лесно да се слееш с пейзажа,но ще се загуби идентичността
А това никак не е хубаво .
Та значи да обобщим Аз приех факта от раздялата Тя е вече факт,нещата никога няма да се оправят в това отношение , а и аз не искам да се оправят .
Почвам да си търся обект на обожание :)
А се напивам не за да избягам от болката, апросто защото не съм пил отдавна ,пие ми се и съм решил една седмица да продължа с начина си на живот,които водех до сега,
а след това да започна ОТНОВО
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ



Тема Re: пак за изоставениянови [re: Xoнтъp]  
Автор izostaven (непознат )
Публикувано05.12.02 10:37



Опитвам се да се радвам и до някаде успявам
Музиката ме спасява наравно с работата
А за нова жена не си търсех,просто така се случиха нещата 4е когато се прибирах към 23:30 видях на улицата една доста красива девоика ...
Е взех и телефона и смятам да и звънна
Може за моята постъпка да е виновна раздялата,но искрено се надявам да не е така, а просто да е било импулс.
Но ще видим какво ще излезе



Тема Какво се случи с "една доста красива девоика"? [re: izostaven]  
Автор senseless (No Heart ToFeel)
Публикувано10.12.02 12:10



Ей! Нали не ни забрави? Какво стана с тази "доста красива девоика"?
Обади ли й се? Има ли развитие? Очакваме повече информация


... Не казвай нищо, ако нямаш какво да кажеш ...


Тема Re: пак за изоставениянови [re: Xoнтъp]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано10.12.02 12:29



Има два вида хора
едните обичат да са глезените
Другите обичат да обичат

И хилядите разновидности между тях

Казват, че любовта е не да получаваш, а да даваш без да очакваш отплата!

Съвет, какво значи съвет, то на чужд груб 100 тояги са малко, знаеш ли какво чувства той към нея, а може би знаеш тя какво чувства към него! Знаеш ли? Нищо не знаеш, нищичко.

Помощ никога не може да се даде, точно заради това, че не познаваш нито единия нито другия, а най малкото е това, че същата случка се е оправила по-определен начин, но това не дава надежда, че при тях твоя съвет ще оправи нещо! Дори е глупаво да го мислиш. Съвети куп, но полза от тях никва., С какво му помогна да я върне? С нищо, а защо си мислиш, че не трябва да й подари роза(не че аз не бих г осмъмрил, но няма да го направя, не за друго, просто нямам никакво право), това е н егова работа, той я обича, а ти както какъв се явяваш да се нервиш, а?


Хората сме си това! А, ти по този начин показваш къф си!
Пич, аз имам повече гордост от теб, но не я показвма на всеки, а това ми е в помощ! Тая гордост е за онези, които не ме кефят, а за другите остава цялото ми сърце, така че, няма смисъл да се нервиш, безидейно е!

Бърбън,..............и две бучки лед


Тема Re: пак за изоставениянови [re: vsE_EdnO_1™]  
Автор Xoнтъp (невидим)
Публикувано10.12.02 13:51



Значи ето какво ще ти кажа:
Първо, каквото е написано, е за изоставения, а не за тебе.
Второ, аз се опитвам да му помогна да погледне нещата и от другата страна.
Трето, той самият поиска помощ, съвети и мнения, така че никой не му се е натрапил или набъркал в личния живот. Ако не беше изложил историята си в този форум, никой от нас нямаше да разбере за нея. Това, надявам се отговаря на въпроса аз точно като какъв му се явявам.
Четвърто, да го караме да се събира отново с жена, която се е отнесла с него като с парцал е, меко казано, идиотско. Не ми говори за благородство и т.н., тия неща ги обясни на мадамата му, не на мен. Интересно, защо не осъждаш постъпката на кучката, изоставила по такъв начин партньора си, а те дразнят "по-крайните" мерки, които някои от нас предложиха за разрешаване на въпроса. Обичал я бил, хайде обичай и ти една такава ако можеш, де?!?! То аз мога да обичам и помияра, дето ме е ухапал на улицата, ама тогава вече ще съм клиничен случай.
Ако имаш нещо да му предложиш, направи го, но не давай акъл на останалите какво да го съветват. Момчето поиска много и различни мнения, ние му ги дадохме. както за случая, така и за последващите му действия. Ако моите коментари не ти харесват, това си е твой проблем.

Аз съм от друго измерение



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.