Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови  
Автор 4u4uliga (сладкопойна)
Публикувано08.11.02 22:31



Толкова съм неопитна в секса, че направо ме е страх да легна с мъж да не би да се разочарова от мен. Правила съм го само един единствен път и онова момче не ме потърси втори път. Знам, че не съм била голяма тигрица в леглото, но все пак - какво може да се очаква от едно девствено момиче?Какъв мъж да търся??? Ако е някой, на който държа наистина - страх ме е да не се разочарова от това, че съм неопитна и малко стресната, да не си помисли, че се лигавя или кой знае какво... Ако е с някой, за който не ми пука - с колко ли тъпанари трябва да преспя, за да се почувствам уверена в себе си???



Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: 4u4uliga]  
Автор Ahab (the Arab)
Публикувано08.11.02 23:11



Спри се - мислиш само какво става в леглото - това ли е една връзка според теб?
Намери мъжа който е влюбен в теб. Или го влюби. Жените го можете.
Когато е влюбен в теб ще бъде търпелив, и нежен. Колкото и да си неопитна. Двамата ще се учите взаимно. След това идва опита, удоволствието и самочувствието ти.
И не е важно ти да обичаш, а е важно теб да те обичат. Пък може и да ти провърви и да бъде взаимно. Ха дано.

(тъпанарите въобще не са добър вариант според мен)



Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВО [re: 4u4uliga]  
Автор syglasen (новак)
Публикувано08.11.02 23:47



abe po dobre si porasni , pyk kogato mu doide wremeto nqma da se chudish kak se prawi ami shte go prawish po instinkt



Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: syglasen]  
Автор 4u4uliga (сладкопойна)
Публикувано09.11.02 10:25



:))Ти откъде знаеш на колко години съм. Знаех, че това, което съм написала, ще прозвучи така все едно съм на 15, но за съжаление не съм. Отдавна съм пораснала. Просто започнах твърде късно с тия неща по различни причини и това прави ситуацията още по-тъпо. На мойте години всеки си мисли, че съм вряла и кипяла. Инстинкктите са си инстинкти, опита - опит.



Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: Ahab]  
Автор 4u4uliga (сладкопойна)
Публикувано09.11.02 10:29



Ами сам казвш - не е толкова лесно да срещнеш някой , с който взаимно да се влюбите един в друг. Имала съм възможност да "влюбя" някой в себе си, без аз да изпитвам кой знае какво към него, но това си е чистопробно използване и според мен е дори по-гадно от това с тъпанарите.



Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: 4u4uliga]  
Автор Caxиб (Buddhala)
Публикувано09.11.02 11:38



Горе главата, не е болка за умиране!!! Най-важното е да помниш основния постулат на секса - това е игра за двама, където правилата позволяват всичко, което не вреди на участниците в нея.

Най-хубаво е тогава, когато познаваш в детайли тялото на партньора си. Изследвай го сантиметър по сантиметър с пръсти, или с устни - ако е мъж на място, това няма начин да не му хареса. Поемай и ти инициативата, когато той се умори - сексът не е работа само на мъжа. Иначе играта се превръща в спаринг, който рано или късно омръзва.

(Аз също съм започнал късно, но си наложих да преодолея предразсъдъците и това ми донесе само полза. Послушай ме - няма да сбъркаш)

УСПЕХ!!!



Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: 4u4uliga]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано09.11.02 12:37



Най-добре е да намериш някой с опит сходен на твоя. Така ще се учите заедно.

Другият вариант е да си намериш някой да те научи. Но някой, който наистина да има търпение, да е влюбен в теб.

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: 4u4uliga]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано09.11.02 14:53



търси някой като мен

който търси,намира...
松下電


Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: 4u4uliga]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано09.11.02 14:54



няма да се разочаровам, дори може да научиш нещо

който търси,намира...
松下電


Тема Re: ЧУВСТВАМ СЕ ГЛУПАВОнови [re: Blonder]  
Автор 4u4uliga (сладкопойна)
Публикувано09.11.02 16:02



Е - то проблеми бол... Къде ми е проблема според теб? Кажи ми. Може и да си прав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.