Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 11:27



Става дума за моята фризьорка !

Харесал съм си я - тя е една русичка, компактна сладурана

Навит съм и ! Само че - тя е по-голяма от мен с около 10 години и дете си има (поне е разведена ), но е много сладка и въобще не и личат годинките ! Да се *** в глупака - аз и признах че съм на 17, а май не тярбваше - тя си мислеше че съм ПОНЕ на 25 !

Много съм и навит а мисля че и тя не е безразлична към мен !

Обаче, незнам как точно да и предложа !

Някои ме съветват да отида при нея и директно да и кажа БЕЗ овъртане "СЕКС БЕЙБИ" или нещо от сорта ! Други ми казват че това е НАПЪЛНО грешно, НЕ трябва да съм настоятелен и АЗ да предлагам - тя е по-голямата, тя трябва да предлага !


Дайте съвети и предложения моля КАК ДА И СЕ ОБЯСНЯ И ВЪОБЩЕ - АЗ ЛИ ПРЪВ ДА И СЕ ОБЯНСНЯВАМ ИЛИ ДА ЧАКАМ ТЯ ДА ПРЕДПРИЕМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА ? КАК ДА И "НАМЕКНА" ПО ВРЕМЕ НА ПОДСТРИЖКАТА НАПРИМЕР ЧЕ Я ХАРЕСВАМ - С МИМИКИ ЛИ ?


МОЛЯ !

10X in advance



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор *Alexandra* (непознат)
Публикувано09.10.02 11:38



4isto jensko mnenie-opitai ti da q pokani6 nqkyde da edna hubawa we4er, a posle ako i tq ne e ezrazli4na kym teb,ne6tata 6te se se razwiqt ot samo sebe si.

ЖИВОТА ВИНАГИ НИ ДАВА ОНОВА, КОЕТО ЗАСЛУЖАВАМЕ!!!


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: *Alexandra*]  
Автор MrB (циник)
Публикувано09.10.02 12:27



Daaa, njakak si ne si go predstavjam 17 godishno da kani na hubava vecherja, no inak si e tochno taka...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор MrB (циник)
Публикувано09.10.02 12:27



Skivaj sega pich, tja veche ti e pusnala fitila, kato ti e rekla che prilichash na 25 i tnt. Znachi - dejstvaj - puskaj komplimenti - to samo shte kacne...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: MrB]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано09.10.02 12:36



Малеее брато кофти е че е фризьорка, щото като одиш при нея се требе да има некъв повод и след 4 - 5 одене ше си гола глава и на 6-тото ше те фане що одиш при нея !!!
Според мен я фани докато няма клиенти и и размачкай цицките като козуначета и седни на бръснарския стол да ти нправи прическа на малката хондичка, после ше си пракираш хондичката в гражачето и тъй както си седиш на бръснарския стол и ше се въртите докато не ви се завие свят

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Ascona83]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано09.10.02 13:10



evalarka japaneco, kaji kav model e hondata da ti kaja, shegichka, nachi tochno tova obiasniavah dneska che s po sstara jena ot men niama da tragna, ama sam s
11 godini po malka ot men , ama ako ne me laje pametta tia e na 27 taka che ste te mine kato tovaren vlak malka patnicheska gara, ne che iskam da kaja neshto ama na tia godinki veche sa mnogo zli auuu, ama samo molia ti se ne se vlubvai 4uva6 liii, inache jenite aresvat v taia vazrast ne6ta deto ti menoje6 da i dade6 taka che edinstvenoto koeto mojesh da napravish e da si chesten, zemi 27 rozi i darpai perdetata na salona, posle risuvai sarchica varhu izpotenite jamci i derzai . na stari godini shet sajaliavash samo za propusnatite vazmojosti poviarvai mi(tova mi go kaza edinn mnogo vazrasten chovek)
are i da kajesh ko e stanalo

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано09.10.02 16:15



Sled uchitelkata frizjorkata a

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Herzog Tryn]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:28





Оназ даскалица - на ден се виждаме НЕПРЕКЪСНАТО - и тя знае за отминалата тема Какво стана ли ? Ами стана така че - ВЕЧЕ И "ЗДРАВЕЙ" СИ НЕ КАЗВАМЕ ! ТЯ Е СТАНАЛА БРАТЛЕ ОЩЕ ПО ЯКА ПИЧКА, ПРОМЕНИ СИ ПРИЧЕСКАТА, НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПРИЕМА КАКТО ПРЕДИ "ЗАКАЧКИТЕ"! Преди като я попитам "защо си променихте прическата", "спи ли ви се" или нещо от сорта - се смее и отговаря нещо закачливо ! Преди като и пея ПРЕД ЦЕЛИЯТ КЛАС "ONLY YOU..." се кикотеше и почервеняваше !

Сега ли ? Сега ако я попитам защо си е променила прическата ЗАПОЧВА ДА МЕ ОВИКВА И ЧЕ НЕ СЪМ И НИАККЪВ ДА И ДЪРЖА СМЕТКА, НЕ СЪМ И АЗ ДАВАЛ ПАРИ ЗА ШАМПОАН ЧЕ ДА И ДЪРЖА СМЕТКА и т.н. Ако пък ЗАПОЧНА ДА СИ ТАНАНИКАМ само - без специално НА НЕЯ да и пея - СЕ РАЗКРЕЩЯВА СТИГА СЪМ ПЯЛ, АКО МИ СЕ ПЕЕ ДА ИЗЧЕЗНА ОТ СТАЯТА И Т.Н. По коридорите преди се усмихва и казва "ЗДРАВЕЙ" сега като ме види БУКВАЛНО си обръща главата на другата страна АМА - и аз я незакачам вече

Щом така иска

Така че - казано накратко НИЩО НО ОТ СЪРЦЕ с даскалицата ! Аможеби и по-добре



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: MrB]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:34



Ами - като аз казах че ми изглежда на 25 - 26 НАЙ-МНОГО, а тя започна да се смее, даже се изчерви, акто каза че е на 30 - ама без майтап - изглежда че е на МНОГО по-МАЛКО от 30 !

Но, аз сгреих че и признах че съм на 17 и нещо се сецна я усетих

НЕзнам ! Това за излизането на романтични вечери, ала бала - МЕ ОТВРАЩАВАТ Най-много някое кафе и там може нещо да ...

Ама това е - какво, как да направя, да покажа че ТЯ не ми е БЕЗразлична, та тя да се натисне !



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Mitiu]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:42



Хондата е СИВИК 3-а генерация (почти моя наборка) !

Аз съм на 17, тя е на 30 !

ТАка, обобщи ТИ какво предлагаш да правя АМА СЕРИОЗНО моля те !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.