Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 11:27



Става дума за моята фризьорка !

Харесал съм си я - тя е една русичка, компактна сладурана

Навит съм и ! Само че - тя е по-голяма от мен с около 10 години и дете си има (поне е разведена ), но е много сладка и въобще не и личат годинките ! Да се *** в глупака - аз и признах че съм на 17, а май не тярбваше - тя си мислеше че съм ПОНЕ на 25 !

Много съм и навит а мисля че и тя не е безразлична към мен !

Обаче, незнам как точно да и предложа !

Някои ме съветват да отида при нея и директно да и кажа БЕЗ овъртане "СЕКС БЕЙБИ" или нещо от сорта ! Други ми казват че това е НАПЪЛНО грешно, НЕ трябва да съм настоятелен и АЗ да предлагам - тя е по-голямата, тя трябва да предлага !


Дайте съвети и предложения моля КАК ДА И СЕ ОБЯСНЯ И ВЪОБЩЕ - АЗ ЛИ ПРЪВ ДА И СЕ ОБЯНСНЯВАМ ИЛИ ДА ЧАКАМ ТЯ ДА ПРЕДПРИЕМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА ? КАК ДА И "НАМЕКНА" ПО ВРЕМЕ НА ПОДСТРИЖКАТА НАПРИМЕР ЧЕ Я ХАРЕСВАМ - С МИМИКИ ЛИ ?


МОЛЯ !

10X in advance



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор *Alexandra* (непознат)
Публикувано09.10.02 11:38



4isto jensko mnenie-opitai ti da q pokani6 nqkyde da edna hubawa we4er, a posle ako i tq ne e ezrazli4na kym teb,ne6tata 6te se se razwiqt ot samo sebe si.

ЖИВОТА ВИНАГИ НИ ДАВА ОНОВА, КОЕТО ЗАСЛУЖАВАМЕ!!!


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: *Alexandra*]  
Автор MrB (циник)
Публикувано09.10.02 12:27



Daaa, njakak si ne si go predstavjam 17 godishno da kani na hubava vecherja, no inak si e tochno taka...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор MrB (циник)
Публикувано09.10.02 12:27



Skivaj sega pich, tja veche ti e pusnala fitila, kato ti e rekla che prilichash na 25 i tnt. Znachi - dejstvaj - puskaj komplimenti - to samo shte kacne...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: MrB]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано09.10.02 12:36



Малеее брато кофти е че е фризьорка, щото като одиш при нея се требе да има некъв повод и след 4 - 5 одене ше си гола глава и на 6-тото ше те фане що одиш при нея !!!
Според мен я фани докато няма клиенти и и размачкай цицките като козуначета и седни на бръснарския стол да ти нправи прическа на малката хондичка, после ше си пракираш хондичката в гражачето и тъй както си седиш на бръснарския стол и ше се въртите докато не ви се завие свят

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Ascona83]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано09.10.02 13:10



evalarka japaneco, kaji kav model e hondata da ti kaja, shegichka, nachi tochno tova obiasniavah dneska che s po sstara jena ot men niama da tragna, ama sam s
11 godini po malka ot men , ama ako ne me laje pametta tia e na 27 taka che ste te mine kato tovaren vlak malka patnicheska gara, ne che iskam da kaja neshto ama na tia godinki veche sa mnogo zli auuu, ama samo molia ti se ne se vlubvai 4uva6 liii, inache jenite aresvat v taia vazrast ne6ta deto ti menoje6 da i dade6 taka che edinstvenoto koeto mojesh da napravish e da si chesten, zemi 27 rozi i darpai perdetata na salona, posle risuvai sarchica varhu izpotenite jamci i derzai . na stari godini shet sajaliavash samo za propusnatite vazmojosti poviarvai mi(tova mi go kaza edinn mnogo vazrasten chovek)
are i da kajesh ko e stanalo

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано09.10.02 16:15



Sled uchitelkata frizjorkata a

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Herzog Tryn]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:28





Оназ даскалица - на ден се виждаме НЕПРЕКЪСНАТО - и тя знае за отминалата тема Какво стана ли ? Ами стана така че - ВЕЧЕ И "ЗДРАВЕЙ" СИ НЕ КАЗВАМЕ ! ТЯ Е СТАНАЛА БРАТЛЕ ОЩЕ ПО ЯКА ПИЧКА, ПРОМЕНИ СИ ПРИЧЕСКАТА, НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПРИЕМА КАКТО ПРЕДИ "ЗАКАЧКИТЕ"! Преди като я попитам "защо си променихте прическата", "спи ли ви се" или нещо от сорта - се смее и отговаря нещо закачливо ! Преди като и пея ПРЕД ЦЕЛИЯТ КЛАС "ONLY YOU..." се кикотеше и почервеняваше !

Сега ли ? Сега ако я попитам защо си е променила прическата ЗАПОЧВА ДА МЕ ОВИКВА И ЧЕ НЕ СЪМ И НИАККЪВ ДА И ДЪРЖА СМЕТКА, НЕ СЪМ И АЗ ДАВАЛ ПАРИ ЗА ШАМПОАН ЧЕ ДА И ДЪРЖА СМЕТКА и т.н. Ако пък ЗАПОЧНА ДА СИ ТАНАНИКАМ само - без специално НА НЕЯ да и пея - СЕ РАЗКРЕЩЯВА СТИГА СЪМ ПЯЛ, АКО МИ СЕ ПЕЕ ДА ИЗЧЕЗНА ОТ СТАЯТА И Т.Н. По коридорите преди се усмихва и казва "ЗДРАВЕЙ" сега като ме види БУКВАЛНО си обръща главата на другата страна АМА - и аз я незакачам вече

Щом така иска

Така че - казано накратко НИЩО НО ОТ СЪРЦЕ с даскалицата ! Аможеби и по-добре



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: MrB]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:34



Ами - като аз казах че ми изглежда на 25 - 26 НАЙ-МНОГО, а тя започна да се смее, даже се изчерви, акто каза че е на 30 - ама без майтап - изглежда че е на МНОГО по-МАЛКО от 30 !

Но, аз сгреих че и признах че съм на 17 и нещо се сецна я усетих

НЕзнам ! Това за излизането на романтични вечери, ала бала - МЕ ОТВРАЩАВАТ Най-много някое кафе и там може нещо да ...

Ама това е - какво, как да направя, да покажа че ТЯ не ми е БЕЗразлична, та тя да се натисне !



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Mitiu]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:42



Хондата е СИВИК 3-а генерация (почти моя наборка) !

Аз съм на 17, тя е на 30 !

ТАка, обобщи ТИ какво предлагаш да правя АМА СЕРИОЗНО моля те !



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано09.10.02 16:44



Покани я на среща и виж как ще се държи с теб...ако и след срещата си сигурен, че не е безразлична към теб, просто я награби във фризьорския салон...без думи...думите са за тези, които имат време за губене да ги произнасят...

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Ascona83]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:48



МАлката Хондичка е плешива

Тва за непрекъснатото ходене и аз съм го омувал - ще си копувам шампоан, гребенче, щипки за - квото има и т.н. ! Все ще си намираме повод

АМА сериозно - КАЖИ КАКВО ДА НАПРАВЯ И КАК ДА ГО НАПРАВЯ ! СЕРИОЗНО ОБАЧЕ, МОЛЯ



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Dakota]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 17:05



Аз мисля да взема кафе в пластмасови чаши и да и го занеса в салона - на нейна територия, та да се чувства комфортно - като у дома си

Иначе ако е на друго място - може да е притеснена !

Друго си е ако си е на нейна територия, отпусната и т.н.

Поне така Аз мисля и още един авер



Тема Ох на каканови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано09.10.02 18:08



агнешкото!
Ще ти давам акъли от позицията на 30-годишната!
Първо й намигни в огледалото когато започва да те постригва.
После й разкажи някаква весела история, като се смееш постоянно и й пречиш да работи.
Накрая просто направи някаква поразия - събори сешоара, четките, счупи огледалото или нещо друго, като демонстрираш непохватност.
Непременно ще събудиш търсения майчински инстинкт и тя ще е твоя. От там нататък обаче става доста опасно за теб. Но това в следващия семинар.
Очаквам резултата!

Един човек на този свят ме разбра...... но погрешно


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор PARADOX_sf (член)
Публикувано09.10.02 18:09



Abe brato... MNogo si zle... 99% ti kazvam che niama da se navie i ste stanesh za smiah... Mani ia... Porednata tupa friziorka...
Puk posle kude ste se podstrigvash?
Zaebi gi tia gluposti!
Ela da vidish novite dzanti... Znaesh li kolko macki dokarvat?




Тема abe...нови [re: ADH-Honda]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано09.10.02 19:54



choveko, zamislql li si se che nshto ne e suvsem normalno kato si na 17 da iskash da spish s 30 godishna, tq cqlata se s bruchkala veche...
ama uchitelkata, tova me razbi veche...
kakto i da e, tova si e moeto lichno mnenie, kato iskash, znachi ti haresva, no ne mislq, che ima smisul, tq v nikakuv sluchai nqma da te uvazhava, a kolkoto poveche se pravish na tezhkar, tolkova po-zhaluk shte izglezhdash (ti i da iskash oshte ne mozhesh da si tezhkar). az lichno bih se suglasila sus suvera da se pravish na napohvatno hlape, samo taka mozhesh da i napravish nqkakvo vpechatlenie, zashtoto shte budesh mnogo razlichen ot tova, koeto tq po princip bi mogla da ima...
i kakvi sa tezi kafeta, sreshti, rozi, plastmasovi chaski (!!!!!!), ti s nishto materialno ne mozhesh da i vpechatlish, probvai s nevmenqemost...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор explorer (член)
Публикувано09.10.02 20:05



Виж сега Хонда, с даскалицата ти не са станали нещата именно защото се държиш като тийнейджър - в което няма нищо лошо, но когато сваляш гаджета на твоята възраст. За 30 годишна трябва малко по-изтънчено да подходиш. Ти сам казваш, че тя е малко шокирана от факта, че си на 17. Ако наистина те харесва, сигурно се колебае именно защото не си и показал, че можеш да се държиш и като зрял човек. На теб вечерите може да ти се струват глупости, обаче жените на нейната възраст това харесват - празен ресторант, свещи, бутилка червено вино и т.н. Сега, като тийнейджър бюджета ти може и да не позволява такива работи, затова примерно можеш да я издебнеш в края на смяната и и да я поканиш на кафе например. Предимството на виното пред кафето обаче е очевидно , защото алкохола работи в твоя полза. Жените често отказват алкохол по време на среща, защото знаят какви са последиците, но рядко могат да устоят на хубаво червено вино, особено ако е предложено в подходяща атмосфера. Много е важно да следиш да пиете бавно, но сигурно, и по равно, като не пропускаш да и наливаш. Пълни и чашата само до половината (за да не си помисли тя, че искаш да я напиеш). Когато говориш с нея не се изхвърляй, имай предвид че тя има по-голям опит от теб и е безсмислено. Пробвай с разговори на интелектуални теми - книги, сериозно кино и т.н.



Тема Ave cvhovekнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (МИСКИНИН)
Публикувано09.10.02 21:32



zashto s ati takiva dfurti be,to i mene ma iskashe daskalkata mi po barmanstvo,ama i tia e s dete i e 15 godini po-goliama.Ne si struva be,po hubo zemi niakoi 24-25 godishno otkolkoto taia.Stokata e kachetsvena i to mnogo no e s iztekal srok an godnost-garante-zabravi ia po dobre

moje i da ne sum prava


Тема Re: Ave cvhovekнови [re: don_Pablo]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 22:41



Абе - аз нямам намерение да се жена за нея !

Искам САМО и ЕДИНСТВЕНО СЕКС ! Нищо друго НЕ искам от една ЖЕНА !

Кой каквото иска да си приказва - на мен ми требе КУРВА, т.е. сам оза СЕКСА !

В любов и такива глупости вече не вярвам (за споделената де - тя е важна) !

ТАка че - боли ме дали е на 20 или на 30 - възрастта е МНОГО ИНДИВИДУАЛНА оценка за това дали една жена е запазена и т.н.

СПоред мен де !
А и - веротно е "загоряла" - пореден повод да се пробвам

Докато ак отребе да се увличам по некоя на моито години - требе да я преследвам, да се правя на велик, да я водя по кафето - НЕ И ЗА МЕН ! Аз мразя да си губя времето с жени ! Не ми се обиждайте дами, но като видя някой познат как по цял ден се влачи с гаджето си - направо.... КАК СИ НЕ ОМРЪЗВАТ ТИЯ БРЕ !
За по-малка от мен -НИКОГА ! Аз съм откровено казано ГЕРОНТОФИЛ !!! Е, не винаги де, но...

Айде - все пак да не правя такива генералниу заключения за живота



Тема Re: Ох на каканови [re: iren]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 23:03



Нема следващ семинар - казвай ВСИЧКО че тия дни ще действам и ......

Това твоето най-ми приляга на сърцето !

Кажи за опасното



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: explorer]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 23:08



Кви вина, кви кина, кви 3 леа бре



Тема Re: abe...нови [re: pile s chushki]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 23:11



Уточни за коя да НЕ СЕ правя на тежкар !

Никога не съм се правил на тежкар - макар че съм изглеждал като такъв, вероятно !

Можеби - защото все ме вижда с кола, а нямам и 18 и затова, ама както и да е

ОК - ще се правя на ШУТ



Тема не пиле а наденица с чушки........нови [re: pile s chushki]  
Автор Evil Brother (man-in-black)
Публикувано09.10.02 23:17



... иначе за възрастъ Си праВа ... тОва да иСкаш да се ебеш с по дърти Си е поради липса на самочуВстВие ... амъ да нетъ забраВяме и тебе,че Си падаШе по някакВи 15 годиШни ... амъ тоВа ГО писа с миналиЯ си никнейм

саМо Си падаМ по путаНи S клаСъ...


Тема pri tebe e ot vuzrastaнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (МИСКИНИН)
Публикувано09.10.02 23:30



E az da ti kaja,tia vuobshte ene zagoriala,tia edna jena seksa si go poluchava kogato poiska,mnogo si anzad otnosno JENITE,ne momichenzata an 18-20.A i za da si s neia samo v krevata,triabva huia ti da e dosta oboroten,a za tvoite godini em sumniava da e.Ave probvai se,naprimer,kato otidesh pri neia da se postrigvash,vij kvo naprai:Doakt si ans tola,pochni da si alfish s enia,i i vkarai edin dva komplimenta,tia e stra chanta(ti kaza che e lachena)taka che shte i stane vsichko aisno,ako veche ne se e ubedila.Takiva jeni,samo guk da kajesh i si iasen.Tia ot teb drugo soven seks nemoj da iska,budi siguren,ako vuobshte iska da se chukate(triabva da i pokajesh che si pich).Toest da i pokajesh che ne si niakoi puber,ami si katil razbirasht jenite.ve shi vkarash edin dva komplimenta dokato lafite,daje az bih i kazal che e dosta seksy nezavisimo che e s takiva drehi(na rabota e vse pak)>Nekvi takiva komplimenti.Chak li si.Ako isaksh shi sa porazrovia iz teftera-xiixixixiix i shi ti kaja niakoi drug iak kompliment i kak da go vmuknesh.ZApomni jenite sa kljuchalki,a ti kradec,za povecheto kljuchalki stava edin i sust shperz(opit se iska),no ima i niakoi deto sa kato seif na banka.Tam veche se stupva vniamtelno,za da ne te hvane lazera,triabva da gi izbiagvash lazerite.i kato otidesh do seifa,da probvash pravilnija shperz.Ako sgreshish-gorish shi te arestuvat.Taka sedi rabotata s obirite.Ta probavi se,ako siaksh drasnie dna belejka,v sluchai an neobhodimost Of v moemnta msilaiz a edna jena,i moje da sum oburkal,i da e netochen,ili absurden mnogo psotinga mi,sorry

moje i da ne sum prava


Тема Re: pri tebe e ot vuzrastaнови [re: don_Pablo]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 23:58





Кажи некой комплимент, както и некой ТИП разговор - че честно да ти кажа, да взема да я занимавам с това което мен ме влече си е пълна дивотийя Да взема да я занимавам с Хонди да подхвана некой раговор....

BTW: в сущият град има една друга фризъорка, пак е некаква хубава, която е ХОНДАДЙИЙКА ! Имала е неколко Хонди, сега кара Хонда и е на път да си копува още по-нова Хонда Требе и при нея да идем да си анправим една фризура, НО - първо РУСАЪТА



Тема mi to mene mi iodvat po prinzip an maisto,otvutreнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (МИСКИНИН)
Публикувано10.10.02 00:25



doakto govoria i ebz da iskam gi izpljuvam be.Ama chaki,chakai sega.Znachi siadash za frizura i pochvash lafche.Kazvash i iskam da mi napravish takava poricheska s koiato na teb shte ti haresam,zashtoto togava hubaviciteshte me haresat.Tia shi izmunak enshto,ako se uchudi che ia namirash za krasiva shet i kajesh che se zanimavash samo s hubavi jeni i krasotata nemoej da ti ubegne u edna jena.Taka shte zapochnesh razgovor za ljubovta.Shte govorite evche za teb,shte zapochnesh da i alfish,kvi jeni haresvash,kvi sa bili dosegashnite ti jeni,shi ai podpitash,kvo msiliz a mujete,kak se spravia sama s deteto,shet i suchuvstvash,che naima mujka opora,abe takiva neshta,slagash maskata i si TI.Dalaverata v edin razgovor e da dovedesh tunko lafa na temata za ljubovta i tova kakvo ti i tia haresvate.Ottam antatuk,jenata si prai izvod,dali ti si nein tip,shto za stoka si,i ako si dobur omainik,shte ia naebesh.Sia za tvoia sluchai,shte i kajesh,da rechem taka:kak e malkija/malkata dobre li e?slushak li te?Abe neznam,ama az sum chuval che sled bremennost jenite dosta napulniavat,i se promeniat,a shtom ti izglejdash chudesno sega,predstaviam si predi kakva si bila.kak moje takava jena da ia razocharovat mujete,da ne mogat da ia oceniat..Ti mi se vijdash pekana,apuk ia sega kato se setih da te pitam,ti osvobodena li si?v smisul imash li zadrujki v otnopshenijata s mujete? Obichash li udovolstvijata,da vziamsh ot jivota s pulni shepi?Da se zabavliavash s dve dumi?Namirash li vreme?Viarvash li v lhjubovta?-az -da,a ti?Ave psina mid a ti pisha,triabva da e na eivo za da stane.Murzi me sega,Ama tova sa primerni izrechenija ot tvoia strana spriamo enia.Ne ti akzavam da gi akzvash motamo!.Tia shte ti otgovari vse pak.Fatkata e -da i pokaejsh che ne si SUKALCHE,che si chuvstvitelen,zabaven,RAZKREPOSTEN.Ari chao che mi s eigrae na MAFIA.Mnogo iaka igra

moje i da ne sum prava


Тема Re: mi to mene mi iodvat po prinzip an maisto,otvutreнови [re: don_Pablo]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано10.10.02 00:41



10X братко

Ще се вслушам най-вече в твоите съвети и в съвета на "iren" за непохватността

СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ В СЪБОТА СУТРИНТА



Тема Az ako biah na kef,shtiah da ti psiha dosta enshtaнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (МИСКИНИН)
Публикувано10.10.02 00:50



ama mie gadno zaradi edna putka i zatui.Uj niamashe da se zanimavams putki,minaha 2mesdca,i vij kvo stana......dobre che nsihto niama izleze

moje i da ne sum prava


Тема Re: Az ako biah na kef,shtiah da ti psiha dosta enshtaнови [re: don_Pablo]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.02 10:00



Хонда братко ни тъ съветрвам да трошиш огледалото щото нали знаеш че счупеното огледало носи 7 години нещастна любов!!!
Сещаш ли се за какво ти думам, да се закопаш с туй огледало си е жива дивотия!!!
Ти хубаво си решил да и туриш един царевичок и да бегаш ама тя ако го разбере това че само заради ебането го правиш всичко то да знаеш че лошо ти се пише!!!
Аз съм на мнение че една 30 годишна жена ше легне с пубер нещото ше види в него сериозния мъж, а защото точно търси пубер с който да се позабавлява и да разпусне малко, да си припомни старите времена!!!
Тъй че дръж се естествено не се прави на преждевремено пораснал, води я по парковете и по горичките и ако усетиш че и харесва бам у храстите и и скъсваш шушулинката с малката хондичка!!! Аз тъй ги виждам работите брат!!!
А ако стане далаверата вкарай го два три пъти и от името на стария, ама тъй че да замирише на изгорела гума от презерватива, който ти препоръчвам обезателно да си сложиш!!! Освен това ше те замоля да споделиш дали се е провил фризьорския и талант доло на кудравата коса

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ох на каканови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано10.10.02 14:59



Опасното ли?
То не е задължително да стане, но има такава възможност.
Жената е с много повече опит от теб. Може така да те омотае в любовни мрежи, че
накрая да се почувстваш като муха в паяжина.
Може години наред ти да се срещаш и с момичета на твоята възраст и пак да се връщаш при нея, защото няма да намираш в тях това, което тя има. Зряла женственост, опит, липса на желание да се себедоказва, отдаване на удоволствията изцяло... и още куп други неща, които ще видиш сам.
Успех.

Един човек на този свят ме разбра...... но погрешно


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Songbird (птица проклета)
Публикувано10.10.02 16:39



абе, като казваш, че е на 30 едва ли ще я притесниш, ако идете на кафе. Май Иренчето е права май.

Are You Still Having Fun?


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Coolest (непознат )
Публикувано10.10.02 19:12



Niakolko prikazki i ot men!
Purvo - da ne si posmial da se otkajesh! Az sum malko po-goliam ot teb i sushto predpochitam po-golemi jeni. Prosto si e suvsem drugo. Ste vidish, che ako stane mejdu vas, ste te poburka mnogo predi da ste stignali do seksa. Niama da mojesh da si kajesh izrechenieto. Po tozi povod opasnostta za koiato niakoi ti govoreshe po-gore, che moje posle da ti e trudno da ia zabravish e realna, no si struva.

Za nachina na deistvie. Mnogo e razlichno - ima 30 godishni i 30 godishni, kakto i 17 godishni i 17 godishni. Ne vi poznavam i dvamata, no ne priemam tvurdenieto, che edin 17 godishen niama s kakvo da omae edna 30 godishna. Nabliudavai ia vnimatelno, na kakvi temi te zagovaria, ot kakvo se interesuva. Prosto vij kolko i e bagaja. 30 godishna friziorka s dete i edin razvod edva li e super erodirana i nachetena zatova imash shans, no ne triabva da ia podzeniavash, zastoto vse pak ima mnogo poveche jiteiski opit ot teb. Sled tova prezeni - ako niama da se spravish da i budesh interesen na po visoko intelektualni temi - literatura, kino i t.n. mojesh da opitash nomera s nepohvatnoto hlape s iskreni chuvstva. Pri vsichki sluchai nezavisimo kakuv podhod izberesh, triabva da tursish emozionalno sblijavane. Razkaji i niakakva tvoia lichna sluchka kakvato poprinzip ne se razkazva na koi da e. Moje dori da e izmisliza, ama vnimavai - dobre izpipana. Izpoviadash li se ti, i tia malko ili mnogo ste otkrehne vratata. Ot tam ti mojesh da pitash, a na teb sluchvalo li ti se e nesto podobno, kak bi postupila i t.n. ako uspeesh da ia nakarash da razkaje i za bivshia si muj i kakvo ne e bilo nared pri nego i da se pokajesh kato pulen antipod ste bude ekstra. Ta triabva da oburnesh neshtata na takuv tip razgovori i da se izkazvash na miasto, nakarai ia da pochuvstva kolko dobre ia razbirash i che ste srodni dushi, che ste na edna i sushta vulna i t.n. Znam che e mnogo obsto, no ne moga da predpoloja kak tochno ste vurvi razgovora, ako si umen shvashtash za kakvo ti govoria.
Ta chak sega idva vremeto za niakakva sreshta - v momenta v koito ia pokanish tia triabva veche da e lapnala vudizata. A ne purvo da ia kanish na kafe i da si mislish che vsichko ste e OK. Ne zabraviai che tia e edna privlekatelna(pone po tvoite dumi) friziorka i edva li si purvia klient, koito si puska akziite pri neia, a sto prozenta vsichkite deto sa se probvali niakoi put ni v klin ni v rukav puskat: "Kakvo ste kajesh da mina kato ti svurshi smianata da piinem po kafe". Ta tova purvo e izturkano, vtoro te ne sa na 17 i mogat da razchitat, che ako sa i pone malko simpatichni tia ste prieme, a posle kakvoto stane. Ti triabva da i pokajesh nesto novo.
Spored men triabva da razsujdavash v tozi red na misli ako iskash da uspeesh. Ste triabva izvestno vreme, no za men tova e realistichnia variant. Da otidesh utre i da kajesh haide na kafe i posle vsichko da trugne po med i maslo moje da se poluchi samo ako e niakoia nimfomanka s pedofilski naklonnosti
A da - nadiavam se che i ostaviash bakshish vseki put. Ne goliam zastoto e smeshno da paradirash s pari na 17 godini, no kolkoto da pokajesh che zenish truda i.
Ami tova e ot men.

Uspeh!

P.S. Druj ni v techenie!



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Coolest]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано10.10.02 22:08





За бакшишите - от вече година и половина САМО при нея ходя ! ПОЧТИ винаги съм и оставял отгоре по нещо - да се правя че бързам или нещо от сорта

Даже - последният път и направиь комплимента "Много се стараете ! КАто съм ходил при други преди (и има нещо такова - не е само подмазване) спрямо вас - много се стараете - много нежно и финно и качествено работите..." - тя казва че само така може да задържи клиентите си ! А в интерес на истината - момичето (ТЯ СИ Е ЖЕНА ДЕ) се старае - МИНИМУМ по 45 - 50 минури работа , ама едно старание, едно овъртане - как и не прилушава - не знам !

А и съм забелязал - когато е САМА със сядането започва "как си ти, какво си правиш, ще ходиш ли ан почивка.....", а когато около нея са колажката и - само казва "донър ден" и дотук ! Значи - и тя гледа да ме заговаря КОГАТО СМЕ САМО ДВАМАТА

АМА и аз се правя на един - приакзвам и на "вие" - правим се на култуирен, а всъюност докато ми оправя бретона какви МРЪСНИ помисли имама докато и гледам сочните и красиво извити устни, направо

Абе - мсиля както ДОН ПАБЛО каза - малко по малко да я заговарям и така !

АМА вие ме объркахте тотално - 10 човека и 10 различни метода и подхода на действие - направо се забърках какво да правя

Айде- ще се пристаршим



Тема не ни слушай :)))нови [re: ADH-Honda]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано10.10.02 22:57



...прави каквото ти идва отвътре и каквото мислиш че ще е най добре и за двамата...

Успех



Тема Е, кво стана,нови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано14.10.02 18:11



наеба ли най-сетне таз фризьорка или не? И ако не, защо?
И изобщо докъде си стигнал?
Щото тук се претрепахме да даваме акъли, а резултат няма!
Не се стискай, пиши какво е станало, дори и да е фал.
Няма изгубена битка!

Един човек на този свят ме разбра...... но погрешно


Тема Стана така че...нови [re: iren]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано14.10.02 21:53



...ВСЕ ОЩЕ не съм се натиксла !

Просто Събота не ми беше до това, въпреки че се бях запътил към нея, стигнах до салона, ноооо - нея я нямаше ! Купих си шампоан (колежлата и беше там), а тази моята беше на дригият салон, който го знам къде е, ама не ми се разправяше - просто в тоя ден не ми се беше доебало, така да се каже !

А и като се позамисля - то хубаво, може и да приеме и да даде да се изчукаме ! АМА - отде да знае човек какво и се мътни в главата - дали нема да разбере че САМО заради секса съм я търсил, да не вземе нещо да се засегне - де да знам и да откачи и да се засегне нещо (има ги всякакви - все пак, като с позамисля - на 30 и има дете на 10 години - тая тва дете го е правила и се е женила на 18 - 19 ....). Просто - НЯМАМ КУРАЖ !!! От малкото пит вероятно, но колкото повече се замислям, толквоа повече се разкъндардисва и отказвам
Де да беше толкова просто - аз искам СЕКС, отивам казвам и че искам САМО СЕКС, питам я дали тя иска с мен да го анправи - Ако е НЕ - до тук ! Ако е ДА - правим каквото правим и това е ! Но - не е толквоа просто ! ЖЕната си има дете, иам у чувства, просто - иамм чувството че ще я нараня А - не искам и да се обвързвам - ОЩЕ ПО-МАЛКО с жена с такава годишна разлика !

Незнам ! Толкова много съвети изслушах че направо се чудя какво да правя, как да го правя, кога да го правя, къде да го правя и ДАЛИ въобще да правя нещо !!!

ОБЪРКАН СЪМ !



Тема Re: Стана така че...нови [re: ADH-Honda]  
Автор PARADOX_sf (член)
Публикувано14.10.02 22:18



Ama i ti si edin...
Ia fani niakoia 7-mo klasnichka da te nauchi na neshto...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано14.10.02 23:38



Gotin ko stana bre ia kaji 6ot me nemashe izvesno vreme ima li ravitie, m ili .....

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано14.10.02 23:48



greshka baby tova e siguren znak, ama sii ti edin, e kvo na 17 si, haha otivai i ia miatai taia daskalica dokato ima oshte kosa po glavata eiiiii chuvash li VEDNAGA

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: Стана така че...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано15.10.02 00:23



praf e az taka napraih ama ne e 7 mo klasnichka po golema e(dosta) ama po mala ot men (dosta) shtom mislish nachi ima neshto krivo baby, ako shtshe da ti idva dosega da si ia izdumbazil v salona oshte, ia kaji kade e taia friziorka da idem da ia vidm da ia metnem i posle na tepsia shti ia servirame ia si glei kefa i si rachkai hondata dorde vari, ama si e iako s kaka da znaesh

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: Стана така че...нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано15.10.02 08:46



Ако ни играеш, ни пичелиш - опитай, щом искаш да "чукаш"(макар, че ако някой чука, това ще бъде тя, повярвай ми), но я питай - директно, без да мрънкаш, това ще и направи впечатление и може да я навие, ако е готина има достатъчно ухажори(това е системата - някой от ухажорите са недиректни и са объркани (пак от опит) и се възползвай от това - бъди супер директен - примерно: Малко ми е неудобно, но това е от възрастта, но имам едно желание и ти можеш да ми помогнеш за него. Тя ще те погледне въпросително и ще бъде мила : Какво има, кажи? Много ми харесваш, знам, че няма да излезне нищо между нас, но би ли правила секс с мен? Тя ще се изчерви и отначало може да ти откаже - понеже е нормално, но при следващото ти ходене в салона, тя ще е мислила и има вероятност да се съгласи)

От опит глава не боли!

Не може да спечелиш шеститцата от тотото, ако не пуснеш фиш!

Пожелавам ти успех

Нема а стане така таа работа! Вообщенемаастанекаамти!


Тема Хонда, спри да слушашнови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано15.10.02 12:39



съвети, а просто дай газ!!!
Бъди сигурен, че жената не иска да се обвързва с хлапак и изобщо няма да се обиди, че я търсиш за едното ебане. При нея също ще е така.
Обаче ... Тук слушай внимателно - не с рогите! Ще сваляш звезди, ако трябва. Такива директни въпроси дори и най-закоравелите педераси не си отправят!

Не бий вързаното куче!


Тема Re: Стана така че...нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано15.10.02 12:47



А ти колко пъти си пожънал успех с тази тактика?
Ако ти е неудобно да си признаеш, пиши ми бележка, въпреки че знам отговора!

Не бий вързаното куче!


Тема Re: Стана така че...нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано15.10.02 16:41





ТАКА ДА БЪДЕ КАКТО ГО ПИШЕШ !

ТАка и един авер на 35 години ме съветва - директно да си казвам КАКВО точно искам от нея и това ще е !

Ако стане - стане Ще пиша !

Ако не стане и се обиди нещо - ще си търся друга фризйорка И ще си пускам дълга коса

Айде !

PS: това че не отговарям на всички НЕ значи че не чета съветите ви НАпротив - МНОГО съм ви задължен



Тема Re: Хонда, спри да слушашнови [re: iren]  
Автор MrB (циник)
Публикувано15.10.02 17:19



Bravo, bravo!

... no tova za pederasite ne go znaeh - ti da ne bi da imash takiva prijateli ?



Тема az vednuj reshihd a probvamнови [re: iren]  
Автор don_Pablo (celuni ruka)
Публикувано16.10.02 01:49



Znahci poneje mnogo mnogo ne mi pukashe tui kato imah osigureno,i edna poznata ot Pleven doidwe v varna,i nali an diskoto tanzi manzi,i se chude3h dali da si posiakm ili da si kaj,i viak ari dai beztuida probvam,i nali iv ikam:SAluchai sia-s tebs e znaem-i dvamata se haresvame,ot rzlichni gradove sme-moejm da si izkarame iako tazi vecher,shet s epozbavliavame i tolkoz,nishto angajirashto>A tia mni otgovori taka:az iskam seriozna vruzka.Az onemiah shtoto ne me beshe svalaila.I taka che nishto nestana.I zatui niakoi aktyo akje-direktno i mie mnogo smeshno.No iam i druga-hondata e oshte nova,ne e niakoi razdrunkana hobnda deto da znae kartata,i da si poiska akkto triabva i zatui taka mu kazva VSE_1_EDNO

jana+pari=vechna nerazdelna ljubov


Тема imam edna poznata deto se dviji samo s hai laifaнови [re: MrB]  
Автор don_Pablo (celuni ruka)
Публикувано16.10.02 02:01



i sickite sa i poznasti.Naskoro biahme na RD u tiah i kato chuh che Elza shte idva i gaz do dupka.Vednaga si trugnahme.Inache imam rozova karta za parfjum(mix kluba na varna)

jana+pari=vechna nerazdelna ljubov


Тема Re: az vednuj reshihd a probvamнови [re: don_Pablo]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано16.10.02 08:32



Сами си представи

Шти говоря на твоя език

Тази е няква яка пичка, но се появява някав, дори и малък сладур, тя го харесва, ако се мотка и ако е несигурен, тя няма да направи нищо с него, но ако се задейства по бързо, то тогава ИМА ШАНС!


Айде поне не ми обяснявай как се свалят жени, моля те!
за друго може да ми спориш, но недей точно за това!

Нема а стане така таа работа! Вообщенемаастанекаамти!


Тема Re: Стана така че...нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано16.10.02 08:36



Приятелю, повярвай ми, че в този живот без рискове не може, някакси не става, ако не пробваш, как ще разбереш.

Тя е живяла много повече от теб, знае за какво става дума. Като се има впедвид, че ти обръща внимание, няма какво да му мсилиш(знам, че е трудно, но се свиква), аз имам друга стратегия, не си падам по безразборното чукане и затова няма да давам компетентно мнение, но тук случея е друг, просто пробвай, няма какво да загубиш.
А вярвай ми, че ще я сдухаш тотално.

Нема а стане така таа работа! Вообщенемаастанекаамти!


Тема hah-na teb da obiasniavam li?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор don_Pablo (celuni ruka)
Публикувано16.10.02 08:43



to deto se vika ti an emne triabva da obiasniavash,nali si po-goliam.NIKOGA EN SUM SPALS JENA<SLED KATO SUM I Kazql direktno.Purvo omagiosvamPosle veche rucete si kazvat dumataZako mi gi e dal gospod a???Ama v negovija sluchai si prav de,shtoto toi e neopiten i shi sa spune ako trugne dfa ia vurti,apuk i to tia e na 30-samo da i kajesh-a-i i e iasno kvo iskash,taka che,nai-dobre da si reshi an miasto,nali triabva da se nauchi.Prekaleno mnogo go oburkahme.Vseki razlichno akzva i toi sega suvsem se zamota,zatui napravio kat sa vidiat an maisto shi improvizira

jana+pari=vechna nerazdelna ljubov


Тема iam i drugo keoto e v tvoi +нови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (celuni ruka)
Публикувано16.10.02 08:45



shtoto tia shi si akje-oha,neopitno zaiche,mlado iare,shto puk da ne go prekaram.

jana+pari=vechna nerazdelna ljubov


Тема Re: hah-na teb da obiasniavam li?нови [re: don_Pablo]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано16.10.02 08:58



Това, че като си бил пряк и не ти е вързало си има и обяснение:
НЯМА ЖЕНА КОЯТО НЕ ДАВА, НО ИМА МЪЖЕ КОИТО НЕ ЗНАЯТ КАКВО ДА СИ ПОИСКАТ!

Нема а стане така таа работа! Вообщенемаастанекаамти!


Тема Re: iam i drugo keoto e v tvoi +нови [re: don_Pablo]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано16.10.02 09:01



Това ще го помисли единствено, ако тя е решила да го сваля - макар, че сега може и тя да се чуди

Нема а стане така таа работа! Вообщенемаастанекаамти!


Тема aaa nedei mi izpolzva lafoveteнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор don_Pablo (celuni ruka)
Публикувано16.10.02 09:05



lafa e-NIAMA JENA KOIATO NE DAVA-IMA MUJ KOITO NEMOJ DA SI POISKA

Verno che e mnogo enveren lfa,ama niakoi kat mis e oplache i mu go kazvam,za da se ambicira i poo tozi anchin nauchi,a az naiamm za uchene po tozi upros,az en sum priak nikoga.Znaish kli vko mi hrumna.Shi ziprobvam skoro da sum sikren,deto anli vii taka praite-0estestveni,iskreni,nikoag ens te s maski-mda,ei sega mi grumna.Drugija put akt si haresam naikoai shi probvam kato svalaimd a sum sikren i shi vi pisha kvo e stanalo.Makar che po-dobur nachin ot lajata naiam,ama kakto id a e,vupros na gledna tochka

jana+pari=vechna nerazdelna ljubov


Тема 100% i e minalo prez glavataнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор don_Pablo (celuni ruka)
Публикувано16.10.02 09:09



neviravam da en si go e pomislila--tia goe usetila veche,ti kop mislish,samo mu gleda seira-tia shi go izchuka spored men.Az samo isakm da mu akja,poneje mi svurshva smianata i se pribiram da nankam da ne e burz kato Honda v legloto-da kara bavno kato trabanche na bair,i da vozi akto l;imuzina.E za p[solednoto se sika EGN ama karai,az da mu kaja,puk ianche shteshe da me bori suvestav psoel che ne sum mu akzal.Chao i an teb prijateliju,.Sichko dobro i mnogo ljubov i zdrave i pari i gotini jeni v iakite koli

jana+pari=vechna nerazdelna ljubov


Тема Re: aaa nedei mi izpolzva lafoveteнови [re: don_Pablo]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано16.10.02 09:36



ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПОИСКА, НО АКО НЕ ЗНАЕ КАКВО ДА ПОИСКА???

та лафа е точно така, както ти го написах

Нема а стане така таа работа! Вообщенемаастанекаамти!


Тема Re: aaa nedei mi izpolzva lafoveteнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано16.10.02 12:24





Така ще бъде - директно казвам без овъртания !

КАзвам директно, пък да става каквото ще !

ДАНО ДА СМЕ САМИ ДВАМАТА, че...........



Тема НАПРАВИХ ГО !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано26.10.02 17:58



Признанието - за него става дума

Бяхме НАПЪЛНО двамата сами !

Подстрига ме момата както си му е реда, през цлото време я карах да ми приказва и разказва за детето си и таквиа неща = та да се сближим

Накрая на подстрижката оставих т.нар. бакшиш - не е кой знае колко, но все пак - жест е !

СЛед като и платих, аз предложих за малка обедна почивка - отидох и купих по едно кафе ! Докато го пихме си приказвахме за разни нещица, докато аз не и казах нещото което я съкруши - а именно :

"*, имам да т иажа нещо ! От известно време Ти участваш в моите еротични сънища ! Много те харесам и .....дали тези мои сънища биха станали реалност ?!" - тя се изчерва и осмихна леко срамежливо - разбра за какво говора ! "Били правила СЕКС с мен ?!" - беше моята следна реплика, от която ТЯ направо се изчерва и започна да се подхилва ама МНОГО срамежливо !!!
ЗАпочна да Ми приакзва както се е засрамила - защо така, не е очаквала това, много е объркана и т.н. - с МНОГО засрамена усмивка, но все пак усмивка ! КАто чели Тя беше по-засрамената от колкото аз самият (от начало Аз много се срамувах, но после се отпуснах и си говоря на право) !!! ЗАпочна да ми разправя малко по сериозно че е преживялва много мъка и разочарования от брака си и в момента е в пердиод на отърсване от тези спомени ! Казва че разликата в годиния била невероятна (аз на 17 - тя на 30) и просто е много объркана о ОЧУДЕНА каксъм я харесал ! Аз и обяснявам че е една 30 годишна невероятно красвио и СЕКСАПИЛНА жена - годините не означавали нищо ! "ТОВА ЧЕ СИ НА 30 НЕ ТЕ ПРАВИ ЛОША - НАПРОТИВ ! АЗ МИСЛЯ ЧЕ СИ МНОГО КРАСВИА И НЕВЕРОЯТНО СЕКСАПИЛНА ! ЗНМА ЧЕ НЕМОЖЕ ДА СЕ ТЪРСИ НИЩО СЕРИОЗНО И АНГАЖИРАЩО - ПРОСТО БИХ ИСКАЛ ДА ПРАВЯ СЕКС С ТЕБ - МНОГО ТЕ ХАРЕСВАМ !!!" - БЯХА МОИТЕ РЕПЛИКИ !!! Тя започна да се очудва и да ме пита какво, защо - имало толквоа теенс колкото мен - защо ги не харесвам ами точнои нея която е на 30 ! Аз и обяснявам че моите връснички са лигави, несериозни - търсят само материалното - ПАРИТЕ ! Обясних и че аз мога да осигоря това материалното, но не желая да го правя за таквиа хора които само това преследват !
Попитаме -- какво очаквам от момичетата на моите години та съм така разочарован от тяй ! Аз и казах че не е важно това което търся Аз от връсни9чките си ! Важното е това което търся в нея - аз това е СЕКСА - пак го повторих !!!!!!!

Репликата за тоова че искам секс от нея - директно казана очи в очи без овъртяния бяха 3 - 4 пъти повторени от мен !

Тя остана много замсилена и очудена !С лека усмивка и много изчервяна ! Аз невероятно но факт - не се бях изчервал - в огледалото се гледах - бях нормален

Тъкмо някакъв отговор (това около 4 - 5 минути след изказването ми) да получа, а усещах че щеше дакаже че няма да стане или нещо от сорта че годините ли или нещо от срота - В ТОЗИ МОМЕНТ ВЛЯЗОХА КЛИЕНТИ - точно в момента ! Според мен за добре - да не прибързва с отговора - то е НЕвъзможно веднага да каже че ще иска и тя като мен секс - от първият път бях сигурен че щеше да откаже ! Но - да не забравяме че следващият път - тогава е важното какво ще стане
Пак казвам - не беше арзсърдена - беше и дошло като гръм от ясно небе - беше очудена, объркана и според мен - щастлива донякъде !!!

ТАка ! Посъветвайте ме ! Първата според мен НАЙважна крачйа - откриването на моите чуства пред нея - вече е ФАКТ ! Следващата стъпка - КАКВА Е ??? Аз ли да я заговарям за моите чувства които съм и бил разкрил или да чакам ТЯ да ме заговори ??? Кога да ида пак при нея според вас ??? След 2 седмици и половина е Рожденият И ден - мисля да я псорещна с КАрамфил - но чак след 2 седмици и половина е това - дали да не подръня - какво мислите ??? Давайте съвети МОЛА


* - това е името и, но от съображеня - не го пиша какво е, ОК

PS: Абе, не съм чак толкоз срамежлив коллкото Аз си мислех

PSS: Аз и казах къде живея точно, както и тя ми каза къде е - това преди да и се обясня ! Също така - казах и с какво се занимават нашите и че аз им помагам - вероятно може ТЯ сама да ме навести - че каза че има някакви неща които я интересуват от тези с които се занимаваме !!! ТОВА ДОБЪР ХОД ЛИ Е ОТ МОЯ СТРАНА КАТО И КАЗАХ С КАКВО СЕ ЗАНИМАВАМ И КЪДЕ ЖИВЕЯ ??? В НЕЙНИТЕ ОЧИ ЕДВА ЛИ НЕ ИЗГЛЕЖДАМ КАТО ЕДВА ЛИ НЕ БОГАТАШЧЕ - А не СЪМ ТАКЪВ В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ, НО...


Все пак, ОЩЕ нищо не е станало, но...


ДАВАЙТЕ СЪВЕТИ МОЛЯ



Тема bravo bravo bravo!нови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано26.10.02 18:38



ne sum ochakval che moej da si iskren.Bravo ti postigna neshto goliamo v otnoshenieto s jenite,a inmenno zabravianeto an pritesnenijata.Ostava i zadrujkite da si svalish,ma tavs vrteemto.Ottuk natatuk veche rabotata e samo opit,i nakraia shi stanesh SVALIACH,ama s opit!Sia za taia,az ti kazah malko komplimenti da vkarvash-dano si go naprail.Na neia i e iasno sichko,sia ot tebe ostava da ia natisnesh.Tia veche e reshila-shte spi lis teb ili ne.Ako e reshila da te mushne-budi siguren che i guk da kjesh shte ti pusne.Obache ako neiska zaradi godinite ti-togava veche ako ste da i svaliash sichki zvezdi nemoiash spish s neia.Vajnoto e che naprai kot triabvashe.Sera veche shi otidesh an rtojdeniaj den NE S KARAMFIL,A S GOLIAM BUKET BELI ROZI<NE CHERVENI,shtoto moej da iztulkuva chervenite akto neshto obvurzvashto,tochno taka sbhte i obiasnish za belite rozi i sled akto i chestitish tam,raboti glupsoti,shi ia nakarash da otidete niakude da piite neshto,no tui kato e na 30-predpolagam an diskoteka niama da i se hodi,psole moej da otidete v niakoi klub,kudeto shte ia natisnesh veche.Ako obache ti otkaje da izlezes tebe dori an akfe,pod niakukuv predlog,kakuvto i da e toi,i akji,ami utre togava-ako apk neshto ti izmunka-znachi nishto naima da stane.Ave to triabva mnogo vnimatelnoda nabljudavash povedenieto i drugija put,kak shte se durji s teb,ako e studena i taka natatuk-niama smisul,no vajnoe kato otidesh tam da ia razsmivash-TAVE MNOO VAJNO.Ave nai-dobre e da vzemesh staia v niakoi hotel.Ama kato stane alfa taka shi vmuknesh nezabelaizano che si zel staia v edin koi si hotel.Sia ako se navii da otide s teb niakude na barche neshto,togava da znaesh che EBANETOE NA KRACHKA ot teb.Mnogo e vajno na barcheto ili tam kludeto ste da i govorish v original-toest-da si iskren.Tam shte i rpavish pak komplimenti takiva enshta,i shi ia nakarash enshto da otidete v niakoi klub da se pozabavliavate.Tam veche nastupva koluminacijata i tui nali shi shornete i veche doakto lafite za seks suvsem sluchaino shte pucnesh ruyka po kraka i,shte ia gledash v ochite obache,ama i drugata ruka shi shava,triabva da ia hvanesh za putkata chi li me,ama en vednaga,shi posegnesh da ia celuvash,ama purvo shornete malko.Dalaverata e da ia vuzbudish-chak li si?Ako siaksh i v legloto shi ti kaja ko da napraish za da i pokaejsh che ne si amatior

Dvete pravila osnovni:
1:goliam lusaktel i mnoo komplimenti,ama realni komplimemnti i spontanno vmuknati
2:da ia vuzbudish
3:da ia naebesh

p.s:Sia kazah ti primeren variant za da dobiesh predstava,moiat variant,na nikoi nemoga da kaja,no i tozi stava[ot opit znam]Az v anchaloto kvo mislish che praih.Ta s dve dumi tva e,mnogo sum radosten za pobedata na CSKA i nemoga da si anmeria misulta,niamam tarpenie da svursha rabota da se nashorame-uhaaa-SINI SVINE_V USTATA<AMATIORI TUPI

Celuni ruka na dona


Тема Re: bravo bravo bravo!нови [re: don_Pablo]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано26.10.02 22:42



Еееее - айде ! Още не е станало нищо та да поздравяваш !

Ти ме пък изкара бах ти задръстеното и срамежливо копиле дет съм !

За тона - тя само ми се усмихва i mi gowori NEREKYSNATO s mnogo neven ton ! Накарах я да разкаже за себе си лични неща и т.н.

И - ме е забелязала още когато съм минал по улицата с Хондата от вън - значи ме е запомнила и каква кола карам Значи...

Ей - тва за тия срещи, бели рози - тва са дивотий бе брат ! Поне аз така мисля ! Herzog TRAN някоха ме беше посъветвал като ходя при мацка да и подаря ГЕРБЕР - така и ще направя - за рожденият и ден едно герберче и така

Ся за леглото - е тва вече ме обиди Че нямам опит - спор няма и не го крия ! АМА - иамма въображение и ДОСТАААААААаааа настолен материал за упражнение и т.н. та....То да се стигне дотам - Ехеееее - нема да се изложим.......много Е - първият път можеби, но вторият който Би последвал след броени минути - тогава вече
И все пак - това са неща които НЕ СА АМА въобще сигурни, така че спирам дотук !



Тема Re: bravo bravo bravo!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Ahab (the Arab)
Публикувано27.10.02 09:50



Сега за цветята: карамфил в никакъв случай - това да, но и голям букет бели рози твърдо не. Те се подаряват когато искаш да се извиниш за нещо на гаджето си или тя те е зарязала за да и покажеш колко ти липсва. Пък и като кинти здраво ще се одрусаш. Тябва да е ЕДНО цвете, ама много готино. И без панделки и джувки - за да се почувства специална. Може гербер, може и готина роза. Даже ако имаш откъде открадни от някоя градинка понеже тези в магазина са като пластмасови и не миришат хич. Цвета е добре да не е бял или жълт - последното е за раздяла или погребение :( Дамите ще кажат прав ли съм тук.
И още нещо - никакво пипане под кръста докато не сте сами. Още повече в клуб. Някои жени са срамежливи и дори да имат желание като ги опипваш на публично място място от притеснение могат да те зарежат веднага. Не пипай надолу докато не сте сами. Жена се възбужда най-лесно чрез ушите - можеш да и говориш, да я целуваш, да я хапеш по ухото дори. За фул-контакта си има време и място. Това докато я опознаеш - после тя сама ще ти каже какво и къде.



Тема МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: Mitiu]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.10.02 10:56





Много хубаво, обаче Аз лично не мога да намера и ГРАМ реализъм в това

Защото:
-Враца е шибан, гаден, гнусен, мръсен, МАЛЪК град (село ако ме питате мен) в който АБСЛОЛЮТНО всичко се знае за всеки един !
-Има дете - според вас дали ще позволи да ходи с някакъв койот ое САМО 7 години по-голям от собственото и дете - с него да тръгне по барове, камули ДИСКОТЕКИ ! В града иаз лично незнам въобще има ли ДИСКОТЕКИ Просто има една единствена, в кяото са СЕ НАБУТАЛИ ВСИЧКИ ДЖУРУЯЦИ И НЕГОДНИЦИ - 80 % от които са колкото мен и ме знаят п офизиономия и т.н. Вероятно и нейното дете е там Просто това са пълни глупости !!!
-това да и занеса рози и всеки ден да и висна пред салоните дето работи - абе тя не е сама ! КАкто ви казах има колежки, колеги и затова толкова закъснях да и се обясня чак вчера, защото вчера я заварих напълно сама - нямаше ги нейните колежки ! КАк мислите ще се чувтсва тя пред колежките си ако един 17 годишен и се натиска на публично място - НАЙ-МНОГО ДА ВЗЕМЕ ДА ОТКАЖЕ ВЕЧЕ ДОРИ И ДА МЕ ПОДСТРИГВА - ТОВА СИ Е ПУБЛИЧНЕ СЕКСУСАЛЕН ТОРМОЗ ако ме питате мен - всеки ден непркъсанто да висня при нея Пълна лудост бе хора - вие мислите ли

Ако БИ СТАНАЛО нещо - то това е САМО СЕКС ! Аз и изясних какв оискам аз - СЕКС - директно съм и го казал без овъртане и т.н. ! Просто повече от това НЕможе да се търси ! Ресторанти, вечери, барове, хапене на ухо в дискотека - ДИВОТИЙ За какво мислите цял месец изчаквам да и го кажа товеа което имам да о го кзвеам - за да я заваря сама - как мислите ще се почувства ако и го кажа и колежката и подстригва друг клиент и те чуят че един 17 годишен иска да прави секс с 30 годишната си фризиорка ! ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ МЕ ОТРЕЖЕ - без да ме изслушва - а и некой шамар ще си заслужа ! Просто аз смятам че АНОНИМНОСТТА е най-важното !Никой друг да не знае какво имам аз с 30 годишна жена, както и тя какво има с 17 годишно момче - пъкнем заедно ан някакво обществено место дето има хора които и двамата познаваме = нито Аз, нито ТЯ ще ни е приятно

Така че - ако има нещо да става - то това трябва да е много ПОТАЙНО и деликатно ! Ето затова искам СЪВЕТ - как да "сглобя мозайката" - да нагодя точният момент и за какво да ида ! Аз смятам следващото ми ходене при нея В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да е някакво специално да чакам отговор за СЕКС-а - защото от вас така прозвуча - да и стоя пред салона и да се натискам пред всички, да я унижавам и да чакам отговор !

Просто тряба да отида с някаква цел при нея ! Да не е за самият отговор ! Приемрно за рожденият и ден - подарявам цвете - никакви грандоманий, да не изглежда че и се натискам - просто да и кажа че мисля за нея и ВСЕ ОЩЕ съм навит ии държа на казаното от мен -да и намекна с този жест - с това малко простичко цветенце ! Тя сама ще се досети ! Да видя ка ктя ще се държи, какво ще каже и т.н. Това аз смятам за най-правилно и грамотно !
Сега съм сигурен че тя си мисли и се чуди какво да прави - да го направи ли с мен или да не се забърква с непълнолетен ! Така че - 2 седмици са достатично време и двамата да си "избистрим" мозъците какв ода правим - най-вече тя - какво ТЯ да предприеме ! Все пак - аз и влизам и в нейното положение - има дете, което е само с 7 години по-малко от мен; преживяла е от развода и много горчилка и е объркана и т.н. ТАка че ....

КАто цяло, човек според мен може да успее всички хора да бъдат негови приятели, да ги върти на малкият си пръст, да бъде ВЕЛИК като е центъара - около него се стремят всички ! КАК ли ? Ами именно, като им "бръкне" в психиката ! КАто се постави на тяхно място какво искат, в какво положение се намират, как биха го постигнали и т.н.- така като се псотави на мястото на ближният и разбере всчико за неговият начин на мислене, ако той желае може така да направи че да го върти на малкият си пръст - като му чете мислите

Така и аз искам да направя с нея - впрочем така и правя ! РАзбирам че съм я псотавил в много за самат нея (и мен арзбирасе) неловко положение и трябва да я разбера а не да бъда егосист и да настоявам като дете за своето - да ходя през салона да и подарявам 29 рози ! Трябва точно, деликатно, ТАЙНО, ИНТИМНО

Това мисля Аз

КАжете си мнението !



Тема eeeeeнови [re: ADH-Honda]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано27.10.02 11:34



taka kaji be gotin, kaji che si v malak grad za savsem sa zabravil che go spomena neide, maliiiii ne ti e lesna zadachata, shttoo tia sa naesh li kvo si misli, Sa toa malkia ako go vratna nema li da se pofali posle i da mi ebe maikata ot podigrafki, shtotokolko mu e akala, . Kazvam ti go shtoto imah udovolstviteo da jiveia 1 godina v malak grad i sichko se znae za seki, ama za men daje nerazbraha kakvo praveh s koia si liagah, diskretnost e vajna i da ne pokazvash i da ne kazvash na nikoi nishto, samo na neia, i alkohol zadaljitelno, ama to nema kade da se skriete bre, maliii pone az beh na moreto i tam zalivi shturotii kolko shtesh, ama v Vraca ti si znaesh podstapite kam grada, zaebi cveketata togava, badi diskreten, i se vuoraji s tarpenie sa tia shet tepodloji da vidi kolkoo ti e akala i kolko prikazash, ama znai che ako go spodelish s nekoi okolo tab i si gotov izgorel

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор toolbox (непознат )
Публикувано27.10.02 19:57



Ti si edno shibano nezadovoleno malko puberteche koeto shte prodade majka si i bashta si za da se izprazni v rychichkata na koia da e madama .,..;-)))) nali e taka gradcki...;-)))
Ne ti li idva na akyla che mojebi tazi 30 godishna madama ne e na tvoia akyl...i za neia cennostite sa drugi...
Syvetvam te da se obyrnesh kym tvoiata sreda i da namerish momiche koeto bi napravilo vsichko za teb..
Drugoto shte byde bolka i za teb i za tazi madama .... vervaj mi...;-)))
Ajre chao !



Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано27.10.02 21:21



...ама ти само гледай да не останеш без коса от толкова често ходене при нея

или ти всеки път и казваш да ти всеме по съвсем малко та да можеш на другият ден пак да отидеш

а ако трябва да съм по сериозен, внимавай за цялата тази работа в малкият град, ама много внимавай, но ти си го знаеш като чели
по-добре ако ще правите нещо някъде си или ако ще излизате просто да не е във Враца, тове според мен е едно от нещата който е спират, че всичики се знаят и познават
Мятайте се на хондата и към.....където си изберрете, София примерно

Успех



Тема hubo si znaeh da ne pisha az-nishto naima da tiнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано27.10.02 21:53



pisha poveche na tebe-jivota shta nauchi.POne akt neiskash-nedei pishi-0daite mi suvet.Aide chao i nali sum dobur shti dfam joekr za situacijata-hotelska staia.Nishto niama da utochniavam ida ti akzvam narochno,sam se muchi.CHAO

XXL-zashtoto taka mi haresva

Редактирано от don_Pablo на 27.10.02 22:01.



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: toolbox]  
Автор Mitiu (o4ite)
Публикувано31.10.02 02:16



uuupsss

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: НАПРАВИХ ГО !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано08.11.02 16:21



Приятелче, следващият път като отидеш при нея направо я почвай - тя ти е дала доста добър повод, но няма смисъл да обяснявам, ще го разбереш след като успееш да спиш с нея.


Ще ме питаш как и подобни въпроси - веднага ще ти дам пътя, но зависи от теб, седни близо до нея(не е нужно да се подстригваш след 3 седмици - така тя ще види несигурност в теб) отивай възможно най-бързо и пак кафе тфа онова, след което я прегърни, ако те е срам може и в гръб(целуни я по вратлето и чак тогава, ако не се е дръпнала и пусни ръка), но ако пуснеш веднага ръка, рискуваш да ти откаже.

Преценявай ситуациите.

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано08.11.02 16:39



Ако правите секс - се откажи от последвалите неща! Прочети го няколко пъти това преди да преминеш надолу.

Не и говори за любов, ама грам, защото ще се окаля цялата работа, но не се отказвай от желанието си да си играете на котка и мишка.Тя е знаеща жена и знае за какв остава дума във всяко твое изречение(след казаното от теб тя го е мислила поне още 5 часа - дори и е минало през главата как би те спукала от секс), но я е страх от няколко неща.

- че ти ще се влюбиш - ако е точна мацката
- че ще си като глашатай - слуховете в града
- че ще искаш още - всъщност това е относително и към нейното мсилене
- че има вероятност да я издадеш - това съвсем случайно

Но главният й страх е да не се изфукаш - това е най-голямата олиговрения - ако го направите не го казвай на никой, дори на най добрият си приятел- зависи от доверието ти към него.

Знаеш ли каква трагедия е да си влюбен в жена мнооого по голяма от теб, а тя да те прави луд. По добре и да не знаеш!

Ак осе наложи да си повтаряш думите - бъди тактик - не говори с чувства, а с реални думи.
Не и обяснявай, че е искаш да се видите пак
Не и казвай, че си влюбен, защото май си
Кажи и че искаш просто секс, нищо повече
Обясни и че не си глашатай, но не точно така като ти пиша


Бъди мил и точен към нея, карай я да се отпуска - няма барове и кафета - в нейната стая на пода яко секс - аре успех

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано08.11.02 21:15







Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Kinta (LuD)
Публикувано12.11.02 11:05



ADH-HONDA , zaebi nai dobre.....ama ako si tolko navit idi i q iznasili dokato te podstrigva:))))

Imate li vino ?


Тема Re: Ave cvhovekнови [re: ADH-Honda]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.11.02 03:16



Да бе, загоряла точно за едно 17 годишно дете!
все си мисля, че не изгаря от желание да бъде УЧИТЕЛКА на едно дете.
А на теб като ти трябва курва, ичакай да станеш пълнолетен и иди в публичен дом да потърсиш такава!
Но внимавай с какъв език го правиш, да не ти изтупат дрехите!



Тема Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: Kinta]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано19.11.02 08:40



Abe chovek, daze e polovinata ne sam prochel i znam che taia hubavica mu e navita, taka che HONDA ako chetesh, hodi i deistvai. Vzemi edna butilka vino, niama znachenie bialo ili cherveno, ama moze bi ste e po-dobre cherveno i ia zanesi tam (az lichno ochakvam che ste pomogne)

Prosto smiatam che ti e v kyrpa vyrzana...

If you are affraid so I am somewhere around you... don't worry I will come


Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: FEAR]  
Автор ESCALADE (305/35 R23")
Публикувано22.11.02 12:45



Значи, това ми е била една от най-интересните теми която съм прочитал някога в този клуб.

Не бих искал да критикувам ничие мнение, просто искам да изтъкна че 90% от мненията (даже май бият към 100) са на мъже...
Поздравявам те за смелия ход...
От прочетеното не мога да кажа нищо по-съществено, но ще бъда солидарен и ще ти пожелая успех.

P.S. Mалко отклонение от темата...
Как така си на 17, пък караш кола?
От кога дават книжки на малолетни???
Оп, забравих че става дума за Булгаристан...




Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор sladka (gotina macka)
Публикувано22.11.02 19:28



podari i cvetia-niakolko puti
pokani ia da izlezete da ..piinete alkohol
budi neotrazim
na 2ria put ia zavedi na kino
hvani i rukata..zapochni da ia galish nastoichivo
a posle ia pokani na gosti
..taka pone vednuj svaliha men-i beshe uspeshno
dotogava ne biah pravila sez ot 2rata sreshta;)))
uspeh!!!



Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: ESCALADE]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано22.11.02 20:31





Не съм МАЛОЛЕТЕН, а съм НЕпълнолетен - има разлика

Дават, дават - за пари...



Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: ADH-Honda]  
Автор !!!Goliath (?????????)
Публикувано23.11.02 11:01



Ей, хора, много интересен казус се разглежда тук. Цяла вечер седя пред компа и чета.
ADH-Honda единствения ти шанс е ако тази жена все още и се правят щуротии и реши да изживее няколко прекрасни мига след разочарованието от брака. В което почти не се съмнявам. Тя е имала положителен отговор още в момента в който си и направил предложението.
Ябълката е узряла - откъсни я!
Много внимавай да не я изпуснеш!
Действай според мига и се абстрахирай от повечето съвети, дадени ти по-горе от "големи свалячи". Нека дамата остане с впечатлението, че тя командва парада. Нека си мисли, че ти си лудо влюбен в нея. Остави я тя да ти покаже какво е секс (не става въпрос за първосигналното задоволяване на нагона, наричано по-горе "чукане"). Затова добре ще е да замениш думите "чукане" и "секс" с по-красивите за женските уши "любене" и "любов" (тук някои ще рекат, че в твоя случай не става дума за любов. Да, ама не! Доколкото разбирам в твоите постинги се прокрадват нотки на загриженост за Жената и Нейното дете...).
Успех!!!
Уважавай жените, те ще те накарат да се чувстваш бог!

Редактирано от !!!Goliath на 23.11.02 11:05.



Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: !!!Goliath]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано23.11.02 11:15





10X за съвета !!!



Тема haide beнови [re: sladka]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано23.11.02 20:41



kakvo stava, tolkova interesna tema i kakvi li ne suveti imashe, no kakuv e razultatut???
naprawi li neshto, da ne si se sduhal neshto?

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Ето и какво стана в крайна сметка !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано23.11.02 22:56



Днес - 23. 11. 2002 - Субота беше поредната ми среща с нея - най-новата подстрижка

КАкво се оакза всъчщност на практика : Тя е трогната от мен и БЕЗКРАЙНО объркана и зачудена !!! Досега НИКОГА не е получавала такива комплименти че била красива, привлекателна и сексапилна, ОЩЕ ПО-МАЛКО от човек малък на ГОДИНИ (подчерта на години) !!! Объркана е и НЕ само от това мое признание, ами и от РОЗАТА която АЗ и подарих преди седмица и нещо- точно на рожденият и ден (нещо което НЕ съм споменал ТУК на пред всички). Много е полъскана и се чуди какво да прави !!! В крайна сметка тя си ми го каза по начало не е жена която се занимава с временни увлечения (флиртувания - краткотрайни връзки) от които се търси САМО секс - за нея това са НЕсериозни неща ! Има дете и жевее единствено заради детето си - на нея и е трудно да намери СЕРИОЗЕН партнъор в живота - тя се нуждаела от такъв - от иистинска Съпружеска подкрепа - не се интересувала от увлечения за ден - два ! Каза че НИКОГА не е била такава и НЕ търси и НЕ иска това от живота ! ИСКА СПОКОЕН И МИРЕН ЖИВОТ СЪС СТАБИЛНИ ХОРА ОКОЛО НЕЯ - има дето но няма СЕРИОЗЕН МЪЖ ДО НЕЯ - няма съпруг, от какъвто се нуждае ! Така че - ми го каза че НЕможе да приеме, макар че е много полъскана !

Подяволите НЕ знам - да се ядосвам ли, да я упреквам ли ! От една страна я напълно разбуирам - всеки ден е борба за оцеляване ! Няма време да си оправи къщата както се казва, че по цял ден бачка иначе......, каму л иза МЪЖ да мисли ! Прио това НЕ сериозен приятел, ами да тръгне както се казва по "лурвалък" да се чука с 17 годишни - че всичко и е ОК, та и тва да пробва !
От друига страна - ся, колкото и шибано и скучно и трудно да е ежедневието ни (в това число и моето - това че съм, на 17 в ниаккъв случай НЕозначава че си вея байряка и се чудя къде да се дена), това НЕозначава че требе да легнем и да мрем - понеже нищо не е ОК ! Аз и го казах : "Ако ние си ненамравим и малките удоволствия - няма кой", "живота е миг ! Разждаш се, жиееш, кво живееш, мъчиш се и омираш ! Така ако си мълчи човек и само се оплаква - накрая излзиа че не е живял за нищо" - казах и го !

Все пак, тя пожела да си останем приятели ! Е, това ми беше ясно какво искаше да каже с това дали сега въпреки че НЕможе да откликне на моята възбуда и да сподели тази моя "експлоазивност" на моите хормони, поне да си останем приятели - да не се сърдя ! АБе казано накратко мисълта и беше следната: "Като няма да се клатим, нали ще продължиш да си ми клиент" - това искаше да каже !
Като се замисля - и аз я осатвям в някакъв юултиматум И на мен м исе ще, но я разбирам че НЕ Е НИКАК лесно.

И днес и го казвам : "Не се подценявай, сладурано ! Много си сладка, прекрасна си..." но просто........................

КАКВО ИСКАТ ЖЕНИТЕ (имаше един такъв филм) ??? Топли разбирания и съчувствия; КУР или ПАРИ ? Защо е толкова сложно ! Отвратително е ! Поне да не разбирах зашо е толкова сложно - няма да ме е яд на живота - ще ме е яд само ан нея, но понеже знам как стоят нещата и НЕмога да и се сърдя - сърдя се на скапания живот и на съдбата !!!


НЕЗНАМ ВЕЧЕ КАКВО ДА ПРАВЯ

Прави са хората ! От самото начало това си беше връзка обречена на провал !

Обаче ми писна Коя ли подред връзка е това - само с провал свършва (впорчем - нокога НИЩО не е започвало де) !!!

Въобще, май единственият изход е - отиваш в на точното място, плащаш си 15-ина лева и правиш какво правиш !!! ТОВА Е !!!

ЯЗЪК че толкова много хора НАПРАЗНО си хабиха приказките заради моите ГЛУПАВИ ПРОСТИ прищявки !!!

КАто чели - Аз съм си виновен за всичко !!!



Тема nishtoнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано23.11.02 23:06



kakva e poukata:
nemoje da iamsh vsiaka jena,koaito ti hrumne.Triabavb en da se aidosvash a da mislish,psotoianno kakvo e celiala da ti poakje sudbata,i da se pouchish.Oshte otnachalo shtiahd a ti akja-zabravi moi,ama narochno ti pisah i te ostaih za da mojesh da se nauchish,da napraish purvata stupka,s cel prosperitet,sega veche shte ti e mnogo po-lesno v nauchavaneto i usuviurshenstvaneto na ''zanaiata''.Kakvo iskat jenite?-NIKOI NE E RAZBRAL I NIAMA DA RAZBERE.Ima ednos igurno.Kogato ne vlagash chuvstva a si aktior-si muj-mechta.Ot lcihen opit
derzai

stiga si lugal


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор avarage_male (male)
Публикувано24.11.02 05:54



pi4 ne iskam da ti ohladq entusiazna ama da znae6 4e tazi rabota nema da q stane. za edna zrqla jena mom4e na 17 godini ne e dostatu4en dori i za kupona. kazva6 4e si izglejdal na 25... mi 4e samiqt fakt 4e ti se iska da si na 25 pokazva 4e si nezrql. nedey da se pritesnqva6 ot tova 4e si mlad. ti 6te stane6 na 27 ama teq deto sa na 27 nema da stanat na 17... prosto nqma ni6to po pateti4no ot takiva deto se opitvat da se pravqt na po zrqli ot kolkoto sa. PROSTO ZABRAVI ZA TOVA NA KOLKO SI GODINI. vupreki 4e ti kazah 4e si maluk za neq, ne misli za vuzrasta si. moje i ni6to da ne izleze, no tova ne pre4i da se probva6 i da trupa6 opit. napravi go taka kakto ti iska6. nikoy ot nas v 4ata ne znae kak stoqt ne6tata i ne moje da preceni kakvo e polojenieto. moje dori i az da se luja 4e si maluk za neq...
6ablonnite suveti koito moga da ti dam vajat za vsqka jena (po princip de)-pokaji i 4e q haresva6. vseki obi4a da mu obru6tat vnimanie. nqma ni6to lo6o v tova i ne e sramno 4e q haresva6. nedey da bude6 natrap4iv. posle 6te useti6 sam. a da - ako puk slu4ayno moje6 da q razsmiva6... tova e nay dobriqt suvet- nakaraq jenata da i e veselo dokato e s tebe i sama 6te iska da e s tebe. drug e vuprosa 4e za nqkoi jeni e nevuzmojno da gi razsmee6 6toto sa operirani ot 4ustvo za humor... ama takiva jeni na nas ne ni trqbvat i bez tova nali...
jivey si jivota pi4!!!



Тема ibasi veнови [re: avarage_male]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано24.11.02 08:30



to bilo mnoo lesno ve,aaaaaaaa utre shi probvam

stiga si lugal


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: avarage_male]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано24.11.02 12:42



Само една корекция: Не АЗ съм искал да изглеждам на 25, а ТЯ си мислеше че съм на 25 - докато не и признах че съм на 17

Според мен - оттук запчова всичко - когато АЗ и признах че съм на 17 в нея нещо секна, направо и дойде като гръм от ясно небе ! Когато и признах че съм на 17 (това беше много преди тези горе споменати случки с кафета, признания и т.н.) тя отиде отзад - в "тъмната" част на салона, с очудена физиономия, под предлог да види и намери нещо !!!

Та, аз си мсиля че оттук идва целия провал !!!!!!!!!!!!

Тя си е мислила че съм зрял на години, виждаме че карам кола, че съм много по-едър и голям на ръст от нея, самият ми вид я е изклъгал, начина ми на държание я излъгал че съм на ПОНЕ 25 годишна възраст !!! Като разбра че съм на 17, тя веднага си е дала сметка (101 % съм убеден че е така) : Та аз съм само с 7 години по-голям от детето и, та аз НЕ СЪМ пълнолетен, та аз съм по-малък от нея с 13 години !!! Ето защо вероятно НИЩО не стана !

Дори и вчера тя ми каза че била полъскана невероятно много и ЗА ПРЪВ ПЪТ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ (!!!) чува такива комплименти от ЧОВЕК - МЪЖ, че била красива, а това че го чува от толкова МАЛЪК и много по-млад човек е нещо невероятно - това са и точните думи които вчера ми предаде ТЯ ! Аз я попитах: "Еее, НЕ съм чак толквоа малък..." - тя ми отговори: "Имам предвид МАЛЪК на години - че си само на 17, а ионаче нА тяло и интелектуално изглеждаш доста по-възрастен..." - това бяха нейните думи !

И аз започвам да си мисля - ако НЕ и бях казал отдавна че съм на 17, дали пък нямаше да е по-свободна с мен ? Дали нямаше да я има онази преграда от нейна страна -защото на мен ми НЕпука каква жена си харесвам - дали е с 5 по-малка, колкото мне, с 5 по-гопляма и т.н. - СЛЕД КАТО МИ ХАРЕСВА, ЗАНЧИ НЕ МИ ПУКА ВЪЗРАСТТА - АЗ СЪМ Я ХАРЕСАЛ ЗАРАДИ ТОВА КОЕТО Е - ЗАРАДИ ТОВА ЧЕ Е НА 31 !!!

Казва иска сериозна връзка - НЕможе да издържи, пък и НИКОГА не е търсила СЕКС развлечения за ден-два ! Да, може и така да е ! Но, дали ако НЕ БЯХ си признал че съм на 17, а я бях оставил да си мисли че съм на 25+ години - дали пък нямаше да ме изпробва един път ????????


Ето това ме е яд ! Че си признах ! Можеби си въобразявам че това е попречило - моето признание, но......................МИНАЛО Е ВЕЧЕ



Тема А може би...нови [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано24.11.02 12:59



...проблема е в самия мен ! Че съм си извратен вероятно !!!
Признавам си - харесвам, падам си по по-зряли жени от мен - аз съм т.нар. ГЕРОНТОФИЛ !!! КАто се сетя - сега атзи връзка и предишното ми хлътване по учителката ми, което беше ТОТАЛЕН ПРОВАЛ - и до ден днешен си нося последствията !!!

Аз съм си виновен - че се заглеждам по КАКИ, които НЕ СЕ заглеждат по малки момченца (говоря за възрастовата разлика - не за друго), а се заглеждат по техните БАТКОВЦИ, с ЯКИ чобове !!!

Това какво значи ? Че АЗ трябва да започна да се заниамвам с дечурлига по на 13 - 14 години ли ? Да, ама теа НЕмога да ги търпя, каму ли да се изморявам за такива !

Можеби, прекалено повърхностно гледам на нещата - знам ли !

Или това че ВИНАГИ попадам на странни жени ! АМА, то ако НЕ Е СТРАННО - това жена ли е

Или попадан на СУПЕР надути и надменни кучки или пък с тази ми случка - като 1ели таз мома си е леко ЗАТАПЕНА ! Знам ли и аз вече какво да мисля



Тема Хонда, казах ти, че женитенови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано26.11.02 17:31



не обичат директните предложения.
Трябваше да опиташ със събарянето на сешоарите и гребените.
Дори най-прозаичното ебане се заслужава с един спектакъл.
Ти си толкова млад все още! Ще усвоиш занаята със сигурност!
Успех!

Не бий вързаното куче!


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано27.11.02 05:19



Ei Honda!

Nedei spicha bre chovek... naistina moze bi e triabvalo da ia ostavish da si misli che si na 25 ama ako ia beshe izprobval i posle i beshe kazal che si na 17 steshe da stane gadno, naistina gadno, stoto steshe da se pochuvstva izlugana, izpolzvana i izostavena... Sega e dobre zastoto ti si razkril s chisto syrce kakvo ti e mnenieto za neia i pri pyrva vyzmoznost (kogato i e ofti nesto ti da se poiavish i da se naglasi rabotata), oste poveche ako nesto si v losho nastroenie ili si imash nekakvi problemi, vkarai edna umraiala fizionomia i otodi pri neia i i kazi che si v mnogo tezyk period i che tia e lichnost koiato te kara da se chuvstvash spokoino i da si po-samouveren v sebe si i taka natatyk i ste vidish che nestata moze i da potrygnat... nedei se predava taka bre chovek! Gore glavata, gore i dvete

If you are affraid it's because I am somewhere around you... don't worry I will come


Тема Стига де!!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано27.11.02 10:17



Стига де, Хонда, как ще си извратен:) Толкова много момчета на твойта възраст харесват по-зрели жени. Тва си е етап от растежа - всеки търси в другия това, което на него му липсва;-)

Ти между другото си много симпатичен:) Я виж колко хора ти пишат с такова добро отношение. Щом така завладяваш аудиторията в нета, сигурна съм, че и на живо си доста обаятелен:)

Виж, аз съм долу-горе на възрастта на твойта фризьорка и мога да ти кажа къде според мен си допуснал грешка. Ирен наистина е права, че жените не обичат директните предложения. Пък и ти много си натъртил, че искаш САМО СЕКС:) Естествено, не е добре да заблуждаваш жената, но след като е знаела, че си на 17, на нея й е било много ясно какво точно искаш. Като си наблегнал толкова на това в разговора ви, ти само си и дал повод да се самоубеди, че не иска да прави секс с теб. Това, което ти е наприказвала - че живее само за детето, че не била по краткотрайните авантюрки и тем подобни дивотии е само маска. Платила е данък на разпространеното схващане, че жена да прави секс само заради секса си е "курвалък" /ти също си употребил тая думичка"/ - нещо осъдително, нещо неподобаващо на майка и сериозна жена.

Иначе според мен тя те харесва - щом й е станало приятно от предложението ти. Щом се е почувствала чак "ПОЛАСКАНА":)) Тая дума идва от ЛАСКА, не от лъска:) Казвам го не за да се заяждам с правиписа ти, а заради интересната игра на думи:) Ми продължавай да я ЛАСКАеш - не само с думи, с поглед, с желание за приятелство, въпреки отказа. И според мен не всичко е загубено. Лично на мен ми се е случвало да казвам "не" и няколко часа след това да правя секс с човека, на който съм го казала:))) "Не"-то е защита. "Не"-то е опит да направиш това, което е "правилно" в очите на обществото, да си "добро момиче", а не "курва". То много често е "да". Въпросът е да накараш това "да" да вземе връх. Да я подтикнеш да се поддаде на желанието си, а не да слага маската:) Затова не натяквай, че е само секс друг път - ние си го знаем. За много жени от моето поколение /ееееей остаряхмееее:))/ това е аргумент против.

Ми това исках да ти кажа. Не се обезсърчавай и не го вземай навътре. Тя най-вероятно те иска много:)



Тема Re: Стига де!!!нови [re: Eвpиka]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.11.02 11:33






Many 10X fo the counsel !!!



Тема Re: А може би...нови [re: ADH-Honda]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано27.11.02 15:12



Ще си намериш ти някоя кака да те отрака и ще мирясаш.

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Айде де...нови [re: Dakota]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.11.02 22:50



...откога я чакам

"Вземи си кака да те отрака..." - тва е за мен

Аз тая кака така ми беше хванала окото (и все още е де, ама...)........

Не става нещо



Тема Re: Айде де...нови [re: ADH-Honda]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано28.11.02 03:58



Koito iska
na nego ne mu stiska

Mnozina sa izbrani
malcina sa prizvani!

Ne se otvhaivai Honda, nali ti pisah ko da pravish... prosto ne se otkazvai toku-tyj

If you are affraid it's because I am somewhere around you... don't worry I will come


Тема Re: Айде де...нови [re: FEAR]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано28.11.02 11:36





Ok - нема да се сдухваме



Тема Re: А може би...нови [re: ADH-Honda]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано28.11.02 17:52



Evala pichaga! :) Ima si edna prikazka: hvani si kaka da te otraka :) Samo deto si ima i produlzenie: samo edna kaka moze taka da te precaka :))) Pozelavam ti samo purvoto!!!!

Az sum po-goliam ot teb, no vupreki tova madamite na mojta vuzrast me draznaj povcehto. Imah minaloto ljato edna 25 godishna madama, gimnastichka-trenjorka, strashna.... beshe vlubena v men za razlika ot men, no sled kato se izchukahme mi stana adski bezralichna. Njamam ideja zashto se poluchi taka i ja otblusnah. Tja go prie dosta bolezneno - zashtoto vie zenite vlagate vinagi mnooo chuvstva da go ***! DA ama mina vreme i sega suzaliavam mnogo za postupkata si... Madamata ima opredeleno oshte chuvstva kum men, no mezduvremenno edin pich lapna vudicata i neshtata ne sled dulgo produlziha s brakuvane ta sega daze i dete.

Samo da ti dopulnja (shtoto ne chetoh vsichkite postingi) njakoi beshe podmetnal za komplimentite che sa dobra ideja - opredeleno e taka puk veche si se obedil i sam kakvo oruzie moze da bude edna ednichka roza. Cool! ;) kato mi izcepi njakoe gadje "Ne sum poluchavala roza ot X meseca!" i mi idva predishnite gadjeta da gi zaritam :) Kakto i da e, tuk moga da govorja dulgo :)

Stay cool!

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема a znaesh li kude e greshkataнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано28.11.02 18:02



xche mnogo mislish-nedei taka se zatormoziava,naima smisul,akto en msilsihz a enshto stava,ako zemesh da go obmislaish mnogo pravish greshka,i se nauchi da lujesh i da ne si ZA NISHTICHKO direkten s jenata,osven ako en e chast ot lujata.Nedei sluisha cher ti razpravat da si direkten-ako ne si idrekten da rechem shi iamsh 100 jeni ako si direkten-10.Skivash kva e razlika MOI

imam prishki po rucete


Тема apuk ti maldi momkoнови [re: Wizi]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано28.11.02 18:36



zapomni ot mene edno neshto-NIKOGA AMA NIKOGA EDNA JENA NE E SUSTATA SLED KATO PRESPI S TEBBezpari tolkoz-aaaaaaa az obicham dumple inache ako shi cherpish de

imam prishki po rucete


Тема evala starshi!нови [re: don_Pablo]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано29.11.02 15:03



Mda, predpolagam che iskash da mi kazesh, che 99,8% ot tjah shte iskat oshte neshto sled vuprosna sluchka. Ostanalite 0,2% sigurno trjabva da gi chukash s choval na glavite ili s jak mohmurluk ;)

Shte cherpja, zashto ne? :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: E v kraina smetka shte predpriemesh li noviнови [re: Wizi]  
Автор Miss Love (Az sam)
Публикувано02.12.02 03:21



E Honda shte zaplishli hondata po niakoia nova kakichka ,che triabva da pishem neshto v neta......

Obicham da obicham i da bada obichana...


Тема Re: E v kraina smetka shte predpriemesh li noviнови [re: Miss Love]  
Автор senseless (No Heart ToFeel)
Публикувано02.12.02 03:28



Ама предлагам ако какичката е нова и темата да е нова
Много интересна тема и много оживена дискусия, ама докато я прочета ми се отели вола


... Не казвай нищо, ако нямаш какво да кажеш ...


Тема Re: E v kraina smetka shte predpriemesh li noviнови [re: senseless]  
Автор Miss Love (Az sam)
Публикувано02.12.02 14:05



Aham i jensko ili majko e teleto...........

Obicham da obicham i da bada obichana...


Тема Re: E v kraina smetka shte predpriemesh li noviнови [re: Miss Love]  
Автор senseless (No Heart ToFeel)
Публикувано03.12.02 01:23



Как да ти кажа ...
1. Волът очевидно има X и Y хромозоми
2. Не е ясно дали е бил ... хммм ... оплоден (извинявам се за израза)
а) Ако не е (извинявам се) оплоден - значи е мъжко телето
б) Ако е оплоден (извинявам се пак) остава въпроса от какво:
- От женска - тогава всичко е по стандартната процедура XX - женско, XY - мъжко
- От друг мъжки - тук са възможни както и двете класически ситуации споменати по-горе, така и много интересната ситуация YY. Струва ми се че ще се получи мъжко (не е много ясно де), ама такова мъжко, че поколението му може да бъде само мъжко, макар и само нормално XY
Ти кое си избираш?


... Не казвай нищо, ако нямаш какво да кажеш ...


Тема Re: evala starshi!нови [re: Wizi]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано03.12.02 02:41



Ama to ako si niakoi durvar nai-mnogo da te namrazi,ako si nejen,i baven ljubovnik,i gledash da zadovolish neia en sebe si-:))))))naiama da e bezpristrastna.Ave sha ta oshlaifa jivota,ama zapomni improvizirash otnachalo dokat sviknesh.

koga sha ma cherpish,az pomnia eiiiiiiiAko cherpish kat sa napija mnogo govoria i moga da ti kaja oshte nehsto.Ama zapomni che sichki jeni si prilichat po mnogo raboti-sha razberesh s vremeto

obicham va sichkite klubarki

Редактирано от don_Pablo на 03.12.02 02:44.



Тема Re: E v kraina smetka shte predpriemesh li noviнови [re: senseless]  
Автор Miss Love (Az sam)
Публикувано03.12.02 13:18



MMMM interesna logiga..ta oplojdaneto/iviniamv se za izraza/e interestno neshto ibiram majko ot krasta na dolu/mm vi se seshtate zashto/ i jensko ot krasta na gore....Zaradi mozaka i......HaHaHA

Obicham da obicham i da bada obichana...


Тема Re: E v kraina smetka shte predpriemesh li noviнови [re: Miss Love]  
Автор senseless (No Heart ToFeel)
Публикувано04.12.02 03:05



Сигурна ли си че не избираш "jensko ot krasta na gore" по друга причина?


... Не казвай нищо, ако нямаш какво да кажеш ...


Тема i oshte neshto zapomniнови [re: Wizi]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано04.12.02 10:50



VSIAKA GROZNA JENA IMA KRASIVA PRIJATELKA-sha sa setish

obicham va sichkite klubarki


Тема Re: i oshte neshto zapomniнови [re: don_Pablo]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано04.12.02 14:00



hahaha :))))) tova e absolutnata istina ;)

Shte cherpja, zashto ne? :) Ako si v Sofia predlagam da go napravim v Lulin v Snake che se chuvstvam dobre tam :)

---
Kruvnata mi grupa e RS4 polozitelna


Тема Re: А може би...нови [re: ADH-Honda]  
Автор eмa ()
Публикувано04.12.02 14:19



спокойно, понякога... доста често дори, нещата се случват именно когато си най-обезсърчен, така че...се обезсърчавай по-бързо

знаеш ли, защо не я попиташ, ако имаш удобен случай дали е споделила твоето предложение с някоя приятелка. ако не го е споделила - УСПЕХ, ДЕЙСТВАЙ СМЕЛО.

* лятото наруших ненаписаното правило да не го правя с по-малки от мен и ми беше супер! много страст, без техники и разни заучени с времето и опита движение, ЧИСТА СТРАСТ!



Тема az sum ot Varnaнови [re: Wizi]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано04.12.02 14:30



kudeto sa kupona i skupite jenivinagi budi prijatel s kuchetat,nikoga ne gi pri za smiah,ne gi pdoigravai,zashtoto imat gotini prijatelkiTi an kolko godini si che neznaish bre?

obicham va sichkite klubarki



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.