Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема nishtoнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано23.11.02 23:06



kakva e poukata:
nemoje da iamsh vsiaka jena,koaito ti hrumne.Triabavb en da se aidosvash a da mislish,psotoianno kakvo e celiala da ti poakje sudbata,i da se pouchish.Oshte otnachalo shtiahd a ti akja-zabravi moi,ama narochno ti pisah i te ostaih za da mojesh da se nauchish,da napraish purvata stupka,s cel prosperitet,sega veche shte ti e mnogo po-lesno v nauchavaneto i usuviurshenstvaneto na ''zanaiata''.Kakvo iskat jenite?-NIKOI NE E RAZBRAL I NIAMA DA RAZBERE.Ima ednos igurno.Kogato ne vlagash chuvstva a si aktior-si muj-mechta.Ot lcihen opit
derzai

stiga si lugal


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор avarage_male (male)
Публикувано24.11.02 05:54



pi4 ne iskam da ti ohladq entusiazna ama da znae6 4e tazi rabota nema da q stane. za edna zrqla jena mom4e na 17 godini ne e dostatu4en dori i za kupona. kazva6 4e si izglejdal na 25... mi 4e samiqt fakt 4e ti se iska da si na 25 pokazva 4e si nezrql. nedey da se pritesnqva6 ot tova 4e si mlad. ti 6te stane6 na 27 ama teq deto sa na 27 nema da stanat na 17... prosto nqma ni6to po pateti4no ot takiva deto se opitvat da se pravqt na po zrqli ot kolkoto sa. PROSTO ZABRAVI ZA TOVA NA KOLKO SI GODINI. vupreki 4e ti kazah 4e si maluk za neq, ne misli za vuzrasta si. moje i ni6to da ne izleze, no tova ne pre4i da se probva6 i da trupa6 opit. napravi go taka kakto ti iska6. nikoy ot nas v 4ata ne znae kak stoqt ne6tata i ne moje da preceni kakvo e polojenieto. moje dori i az da se luja 4e si maluk za neq...
6ablonnite suveti koito moga da ti dam vajat za vsqka jena (po princip de)-pokaji i 4e q haresva6. vseki obi4a da mu obru6tat vnimanie. nqma ni6to lo6o v tova i ne e sramno 4e q haresva6. nedey da bude6 natrap4iv. posle 6te useti6 sam. a da - ako puk slu4ayno moje6 da q razsmiva6... tova e nay dobriqt suvet- nakaraq jenata da i e veselo dokato e s tebe i sama 6te iska da e s tebe. drug e vuprosa 4e za nqkoi jeni e nevuzmojno da gi razsmee6 6toto sa operirani ot 4ustvo za humor... ama takiva jeni na nas ne ni trqbvat i bez tova nali...
jivey si jivota pi4!!!



Тема ibasi veнови [re: avarage_male]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано24.11.02 08:30



to bilo mnoo lesno ve,aaaaaaaa utre shi probvam

stiga si lugal


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: avarage_male]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано24.11.02 12:42



Само една корекция: Не АЗ съм искал да изглеждам на 25, а ТЯ си мислеше че съм на 25 - докато не и признах че съм на 17

Според мен - оттук запчова всичко - когато АЗ и признах че съм на 17 в нея нещо секна, направо и дойде като гръм от ясно небе ! Когато и признах че съм на 17 (това беше много преди тези горе споменати случки с кафета, признания и т.н.) тя отиде отзад - в "тъмната" част на салона, с очудена физиономия, под предлог да види и намери нещо !!!

Та, аз си мсиля че оттук идва целия провал !!!!!!!!!!!!

Тя си е мислила че съм зрял на години, виждаме че карам кола, че съм много по-едър и голям на ръст от нея, самият ми вид я е изклъгал, начина ми на държание я излъгал че съм на ПОНЕ 25 годишна възраст !!! Като разбра че съм на 17, тя веднага си е дала сметка (101 % съм убеден че е така) : Та аз съм само с 7 години по-голям от детето и, та аз НЕ СЪМ пълнолетен, та аз съм по-малък от нея с 13 години !!! Ето защо вероятно НИЩО не стана !

Дори и вчера тя ми каза че била полъскана невероятно много и ЗА ПРЪВ ПЪТ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ (!!!) чува такива комплименти от ЧОВЕК - МЪЖ, че била красива, а това че го чува от толкова МАЛЪК и много по-млад човек е нещо невероятно - това са и точните думи които вчера ми предаде ТЯ ! Аз я попитах: "Еее, НЕ съм чак толквоа малък..." - тя ми отговори: "Имам предвид МАЛЪК на години - че си само на 17, а ионаче нА тяло и интелектуално изглеждаш доста по-възрастен..." - това бяха нейните думи !

И аз започвам да си мисля - ако НЕ и бях казал отдавна че съм на 17, дали пък нямаше да е по-свободна с мен ? Дали нямаше да я има онази преграда от нейна страна -защото на мен ми НЕпука каква жена си харесвам - дали е с 5 по-малка, колкото мне, с 5 по-гопляма и т.н. - СЛЕД КАТО МИ ХАРЕСВА, ЗАНЧИ НЕ МИ ПУКА ВЪЗРАСТТА - АЗ СЪМ Я ХАРЕСАЛ ЗАРАДИ ТОВА КОЕТО Е - ЗАРАДИ ТОВА ЧЕ Е НА 31 !!!

Казва иска сериозна връзка - НЕможе да издържи, пък и НИКОГА не е търсила СЕКС развлечения за ден-два ! Да, може и така да е ! Но, дали ако НЕ БЯХ си признал че съм на 17, а я бях оставил да си мисли че съм на 25+ години - дали пък нямаше да ме изпробва един път ????????


Ето това ме е яд ! Че си признах ! Можеби си въобразявам че това е попречило - моето признание, но......................МИНАЛО Е ВЕЧЕ



Тема А може би...нови [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано24.11.02 12:59



...проблема е в самия мен ! Че съм си извратен вероятно !!!
Признавам си - харесвам, падам си по по-зряли жени от мен - аз съм т.нар. ГЕРОНТОФИЛ !!! КАто се сетя - сега атзи връзка и предишното ми хлътване по учителката ми, което беше ТОТАЛЕН ПРОВАЛ - и до ден днешен си нося последствията !!!

Аз съм си виновен - че се заглеждам по КАКИ, които НЕ СЕ заглеждат по малки момченца (говоря за възрастовата разлика - не за друго), а се заглеждат по техните БАТКОВЦИ, с ЯКИ чобове !!!

Това какво значи ? Че АЗ трябва да започна да се заниамвам с дечурлига по на 13 - 14 години ли ? Да, ама теа НЕмога да ги търпя, каму ли да се изморявам за такива !

Можеби, прекалено повърхностно гледам на нещата - знам ли !

Или това че ВИНАГИ попадам на странни жени ! АМА, то ако НЕ Е СТРАННО - това жена ли е

Или попадан на СУПЕР надути и надменни кучки или пък с тази ми случка - като 1ели таз мома си е леко ЗАТАПЕНА ! Знам ли и аз вече какво да мисля



Тема Хонда, казах ти, че женитенови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано26.11.02 17:31



не обичат директните предложения.
Трябваше да опиташ със събарянето на сешоарите и гребените.
Дори най-прозаичното ебане се заслужава с един спектакъл.
Ти си толкова млад все още! Ще усвоиш занаята със сигурност!
Успех!

Не бий вързаното куче!


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано27.11.02 05:19



Ei Honda!

Nedei spicha bre chovek... naistina moze bi e triabvalo da ia ostavish da si misli che si na 25 ama ako ia beshe izprobval i posle i beshe kazal che si na 17 steshe da stane gadno, naistina gadno, stoto steshe da se pochuvstva izlugana, izpolzvana i izostavena... Sega e dobre zastoto ti si razkril s chisto syrce kakvo ti e mnenieto za neia i pri pyrva vyzmoznost (kogato i e ofti nesto ti da se poiavish i da se naglasi rabotata), oste poveche ako nesto si v losho nastroenie ili si imash nekakvi problemi, vkarai edna umraiala fizionomia i otodi pri neia i i kazi che si v mnogo tezyk period i che tia e lichnost koiato te kara da se chuvstvash spokoino i da si po-samouveren v sebe si i taka natatyk i ste vidish che nestata moze i da potrygnat... nedei se predava taka bre chovek! Gore glavata, gore i dvete

If you are affraid it's because I am somewhere around you... don't worry I will come


Тема Стига де!!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано27.11.02 10:17



Стига де, Хонда, как ще си извратен:) Толкова много момчета на твойта възраст харесват по-зрели жени. Тва си е етап от растежа - всеки търси в другия това, което на него му липсва;-)

Ти между другото си много симпатичен:) Я виж колко хора ти пишат с такова добро отношение. Щом така завладяваш аудиторията в нета, сигурна съм, че и на живо си доста обаятелен:)

Виж, аз съм долу-горе на възрастта на твойта фризьорка и мога да ти кажа къде според мен си допуснал грешка. Ирен наистина е права, че жените не обичат директните предложения. Пък и ти много си натъртил, че искаш САМО СЕКС:) Естествено, не е добре да заблуждаваш жената, но след като е знаела, че си на 17, на нея й е било много ясно какво точно искаш. Като си наблегнал толкова на това в разговора ви, ти само си и дал повод да се самоубеди, че не иска да прави секс с теб. Това, което ти е наприказвала - че живее само за детето, че не била по краткотрайните авантюрки и тем подобни дивотии е само маска. Платила е данък на разпространеното схващане, че жена да прави секс само заради секса си е "курвалък" /ти също си употребил тая думичка"/ - нещо осъдително, нещо неподобаващо на майка и сериозна жена.

Иначе според мен тя те харесва - щом й е станало приятно от предложението ти. Щом се е почувствала чак "ПОЛАСКАНА":)) Тая дума идва от ЛАСКА, не от лъска:) Казвам го не за да се заяждам с правиписа ти, а заради интересната игра на думи:) Ми продължавай да я ЛАСКАеш - не само с думи, с поглед, с желание за приятелство, въпреки отказа. И според мен не всичко е загубено. Лично на мен ми се е случвало да казвам "не" и няколко часа след това да правя секс с човека, на който съм го казала:))) "Не"-то е защита. "Не"-то е опит да направиш това, което е "правилно" в очите на обществото, да си "добро момиче", а не "курва". То много често е "да". Въпросът е да накараш това "да" да вземе връх. Да я подтикнеш да се поддаде на желанието си, а не да слага маската:) Затова не натяквай, че е само секс друг път - ние си го знаем. За много жени от моето поколение /ееееей остаряхмееее:))/ това е аргумент против.

Ми това исках да ти кажа. Не се обезсърчавай и не го вземай навътре. Тя най-вероятно те иска много:)



Тема Re: Стига де!!!нови [re: Eвpиka]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.11.02 11:33






Many 10X fo the counsel !!!



Тема Re: А може би...нови [re: ADH-Honda]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано27.11.02 15:12



Ще си намериш ти някоя кака да те отрака и ще мирясаш.

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.