Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Kinta (LuD)
Публикувано12.11.02 11:05



ADH-HONDA , zaebi nai dobre.....ama ako si tolko navit idi i q iznasili dokato te podstrigva:))))

Imate li vino ?


Тема Re: Ave cvhovekнови [re: ADH-Honda]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.11.02 03:16



Да бе, загоряла точно за едно 17 годишно дете!
все си мисля, че не изгаря от желание да бъде УЧИТЕЛКА на едно дете.
А на теб като ти трябва курва, ичакай да станеш пълнолетен и иди в публичен дом да потърсиш такава!
Но внимавай с какъв език го правиш, да не ти изтупат дрехите!



Тема Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: Kinta]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано19.11.02 08:40



Abe chovek, daze e polovinata ne sam prochel i znam che taia hubavica mu e navita, taka che HONDA ako chetesh, hodi i deistvai. Vzemi edna butilka vino, niama znachenie bialo ili cherveno, ama moze bi ste e po-dobre cherveno i ia zanesi tam (az lichno ochakvam che ste pomogne)

Prosto smiatam che ti e v kyrpa vyrzana...

If you are affraid so I am somewhere around you... don't worry I will come


Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: FEAR]  
Автор ESCALADE (305/35 R23")
Публикувано22.11.02 12:45



Значи, това ми е била една от най-интересните теми която съм прочитал някога в този клуб.

Не бих искал да критикувам ничие мнение, просто искам да изтъкна че 90% от мненията (даже май бият към 100) са на мъже...
Поздравявам те за смелия ход...
От прочетеното не мога да кажа нищо по-съществено, но ще бъда солидарен и ще ти пожелая успех.

P.S. Mалко отклонение от темата...
Как така си на 17, пък караш кола?
От кога дават книжки на малолетни???
Оп, забравих че става дума за Булгаристан...




Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор sladka (gotina macka)
Публикувано22.11.02 19:28



podari i cvetia-niakolko puti
pokani ia da izlezete da ..piinete alkohol
budi neotrazim
na 2ria put ia zavedi na kino
hvani i rukata..zapochni da ia galish nastoichivo
a posle ia pokani na gosti
..taka pone vednuj svaliha men-i beshe uspeshno
dotogava ne biah pravila sez ot 2rata sreshta;)))
uspeh!!!



Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: ESCALADE]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано22.11.02 20:31





Не съм МАЛОЛЕТЕН, а съм НЕпълнолетен - има разлика

Дават, дават - за пари...



Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: ADH-Honda]  
Автор !!!Goliath (?????????)
Публикувано23.11.02 11:01



Ей, хора, много интересен казус се разглежда тук. Цяла вечер седя пред компа и чета.
ADH-Honda единствения ти шанс е ако тази жена все още и се правят щуротии и реши да изживее няколко прекрасни мига след разочарованието от брака. В което почти не се съмнявам. Тя е имала положителен отговор още в момента в който си и направил предложението.
Ябълката е узряла - откъсни я!
Много внимавай да не я изпуснеш!
Действай според мига и се абстрахирай от повечето съвети, дадени ти по-горе от "големи свалячи". Нека дамата остане с впечатлението, че тя командва парада. Нека си мисли, че ти си лудо влюбен в нея. Остави я тя да ти покаже какво е секс (не става въпрос за първосигналното задоволяване на нагона, наричано по-горе "чукане"). Затова добре ще е да замениш думите "чукане" и "секс" с по-красивите за женските уши "любене" и "любов" (тук някои ще рекат, че в твоя случай не става дума за любов. Да, ама не! Доколкото разбирам в твоите постинги се прокрадват нотки на загриженост за Жената и Нейното дете...).
Успех!!!
Уважавай жените, те ще те накарат да се чувстваш бог!

Редактирано от !!!Goliath на 23.11.02 11:05.



Тема Re: Niama nuzda da ia iznasilvaнови [re: !!!Goliath]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано23.11.02 11:15





10X за съвета !!!



Тема haide beнови [re: sladka]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано23.11.02 20:41



kakvo stava, tolkova interesna tema i kakvi li ne suveti imashe, no kakuv e razultatut???
naprawi li neshto, da ne si se sduhal neshto?

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Ето и какво стана в крайна сметка !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано23.11.02 22:56



Днес - 23. 11. 2002 - Субота беше поредната ми среща с нея - най-новата подстрижка

КАкво се оакза всъчщност на практика : Тя е трогната от мен и БЕЗКРАЙНО объркана и зачудена !!! Досега НИКОГА не е получавала такива комплименти че била красива, привлекателна и сексапилна, ОЩЕ ПО-МАЛКО от човек малък на ГОДИНИ (подчерта на години) !!! Объркана е и НЕ само от това мое признание, ами и от РОЗАТА която АЗ и подарих преди седмица и нещо- точно на рожденият и ден (нещо което НЕ съм споменал ТУК на пред всички). Много е полъскана и се чуди какво да прави !!! В крайна сметка тя си ми го каза по начало не е жена която се занимава с временни увлечения (флиртувания - краткотрайни връзки) от които се търси САМО секс - за нея това са НЕсериозни неща ! Има дете и жевее единствено заради детето си - на нея и е трудно да намери СЕРИОЗЕН партнъор в живота - тя се нуждаела от такъв - от иистинска Съпружеска подкрепа - не се интересувала от увлечения за ден - два ! Каза че НИКОГА не е била такава и НЕ търси и НЕ иска това от живота ! ИСКА СПОКОЕН И МИРЕН ЖИВОТ СЪС СТАБИЛНИ ХОРА ОКОЛО НЕЯ - има дето но няма СЕРИОЗЕН МЪЖ ДО НЕЯ - няма съпруг, от какъвто се нуждае ! Така че - ми го каза че НЕможе да приеме, макар че е много полъскана !

Подяволите НЕ знам - да се ядосвам ли, да я упреквам ли ! От една страна я напълно разбуирам - всеки ден е борба за оцеляване ! Няма време да си оправи къщата както се казва, че по цял ден бачка иначе......, каму л иза МЪЖ да мисли ! Прио това НЕ сериозен приятел, ами да тръгне както се казва по "лурвалък" да се чука с 17 годишни - че всичко и е ОК, та и тва да пробва !
От друига страна - ся, колкото и шибано и скучно и трудно да е ежедневието ни (в това число и моето - това че съм, на 17 в ниаккъв случай НЕозначава че си вея байряка и се чудя къде да се дена), това НЕозначава че требе да легнем и да мрем - понеже нищо не е ОК ! Аз и го казах : "Ако ние си ненамравим и малките удоволствия - няма кой", "живота е миг ! Разждаш се, жиееш, кво живееш, мъчиш се и омираш ! Така ако си мълчи човек и само се оплаква - накрая излзиа че не е живял за нищо" - казах и го !

Все пак, тя пожела да си останем приятели ! Е, това ми беше ясно какво искаше да каже с това дали сега въпреки че НЕможе да откликне на моята възбуда и да сподели тази моя "експлоазивност" на моите хормони, поне да си останем приятели - да не се сърдя ! АБе казано накратко мисълта и беше следната: "Като няма да се клатим, нали ще продължиш да си ми клиент" - това искаше да каже !
Като се замисля - и аз я осатвям в някакъв юултиматум И на мен м исе ще, но я разбирам че НЕ Е НИКАК лесно.

И днес и го казвам : "Не се подценявай, сладурано ! Много си сладка, прекрасна си..." но просто........................

КАКВО ИСКАТ ЖЕНИТЕ (имаше един такъв филм) ??? Топли разбирания и съчувствия; КУР или ПАРИ ? Защо е толкова сложно ! Отвратително е ! Поне да не разбирах зашо е толкова сложно - няма да ме е яд на живота - ще ме е яд само ан нея, но понеже знам как стоят нещата и НЕмога да и се сърдя - сърдя се на скапания живот и на съдбата !!!


НЕЗНАМ ВЕЧЕ КАКВО ДА ПРАВЯ

Прави са хората ! От самото начало това си беше връзка обречена на провал !

Обаче ми писна Коя ли подред връзка е това - само с провал свършва (впорчем - нокога НИЩО не е започвало де) !!!

Въобще, май единственият изход е - отиваш в на точното място, плащаш си 15-ина лева и правиш какво правиш !!! ТОВА Е !!!

ЯЗЪК че толкова много хора НАПРАЗНО си хабиха приказките заради моите ГЛУПАВИ ПРОСТИ прищявки !!!

КАто чели - Аз съм си виновен за всичко !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.