Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: bravo bravo bravo!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Ahab (the Arab)
Публикувано27.10.02 09:50



Сега за цветята: карамфил в никакъв случай - това да, но и голям букет бели рози твърдо не. Те се подаряват когато искаш да се извиниш за нещо на гаджето си или тя те е зарязала за да и покажеш колко ти липсва. Пък и като кинти здраво ще се одрусаш. Тябва да е ЕДНО цвете, ама много готино. И без панделки и джувки - за да се почувства специална. Може гербер, може и готина роза. Даже ако имаш откъде открадни от някоя градинка понеже тези в магазина са като пластмасови и не миришат хич. Цвета е добре да не е бял или жълт - последното е за раздяла или погребение :( Дамите ще кажат прав ли съм тук.
И още нещо - никакво пипане под кръста докато не сте сами. Още повече в клуб. Някои жени са срамежливи и дори да имат желание като ги опипваш на публично място място от притеснение могат да те зарежат веднага. Не пипай надолу докато не сте сами. Жена се възбужда най-лесно чрез ушите - можеш да и говориш, да я целуваш, да я хапеш по ухото дори. За фул-контакта си има време и място. Това докато я опознаеш - после тя сама ще ти каже какво и къде.



Тема МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: Mitiu]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.10.02 10:56





Много хубаво, обаче Аз лично не мога да намера и ГРАМ реализъм в това

Защото:
-Враца е шибан, гаден, гнусен, мръсен, МАЛЪК град (село ако ме питате мен) в който АБСЛОЛЮТНО всичко се знае за всеки един !
-Има дете - според вас дали ще позволи да ходи с някакъв койот ое САМО 7 години по-голям от собственото и дете - с него да тръгне по барове, камули ДИСКОТЕКИ ! В града иаз лично незнам въобще има ли ДИСКОТЕКИ Просто има една единствена, в кяото са СЕ НАБУТАЛИ ВСИЧКИ ДЖУРУЯЦИ И НЕГОДНИЦИ - 80 % от които са колкото мен и ме знаят п офизиономия и т.н. Вероятно и нейното дете е там Просто това са пълни глупости !!!
-това да и занеса рози и всеки ден да и висна пред салоните дето работи - абе тя не е сама ! КАкто ви казах има колежки, колеги и затова толкова закъснях да и се обясня чак вчера, защото вчера я заварих напълно сама - нямаше ги нейните колежки ! КАк мислите ще се чувтсва тя пред колежките си ако един 17 годишен и се натиска на публично място - НАЙ-МНОГО ДА ВЗЕМЕ ДА ОТКАЖЕ ВЕЧЕ ДОРИ И ДА МЕ ПОДСТРИГВА - ТОВА СИ Е ПУБЛИЧНЕ СЕКСУСАЛЕН ТОРМОЗ ако ме питате мен - всеки ден непркъсанто да висня при нея Пълна лудост бе хора - вие мислите ли

Ако БИ СТАНАЛО нещо - то това е САМО СЕКС ! Аз и изясних какв оискам аз - СЕКС - директно съм и го казал без овъртане и т.н. ! Просто повече от това НЕможе да се търси ! Ресторанти, вечери, барове, хапене на ухо в дискотека - ДИВОТИЙ За какво мислите цял месец изчаквам да и го кажа товеа което имам да о го кзвеам - за да я заваря сама - как мислите ще се почувства ако и го кажа и колежката и подстригва друг клиент и те чуят че един 17 годишен иска да прави секс с 30 годишната си фризиорка ! ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ МЕ ОТРЕЖЕ - без да ме изслушва - а и некой шамар ще си заслужа ! Просто аз смятам че АНОНИМНОСТТА е най-важното !Никой друг да не знае какво имам аз с 30 годишна жена, както и тя какво има с 17 годишно момче - пъкнем заедно ан някакво обществено место дето има хора които и двамата познаваме = нито Аз, нито ТЯ ще ни е приятно

Така че - ако има нещо да става - то това трябва да е много ПОТАЙНО и деликатно ! Ето затова искам СЪВЕТ - как да "сглобя мозайката" - да нагодя точният момент и за какво да ида ! Аз смятам следващото ми ходене при нея В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да е някакво специално да чакам отговор за СЕКС-а - защото от вас така прозвуча - да и стоя пред салона и да се натискам пред всички, да я унижавам и да чакам отговор !

Просто тряба да отида с някаква цел при нея ! Да не е за самият отговор ! Приемрно за рожденият и ден - подарявам цвете - никакви грандоманий, да не изглежда че и се натискам - просто да и кажа че мисля за нея и ВСЕ ОЩЕ съм навит ии държа на казаното от мен -да и намекна с този жест - с това малко простичко цветенце ! Тя сама ще се досети ! Да видя ка ктя ще се държи, какво ще каже и т.н. Това аз смятам за най-правилно и грамотно !
Сега съм сигурен че тя си мисли и се чуди какво да прави - да го направи ли с мен или да не се забърква с непълнолетен ! Така че - 2 седмици са достатично време и двамата да си "избистрим" мозъците какв ода правим - най-вече тя - какво ТЯ да предприеме ! Все пак - аз и влизам и в нейното положение - има дете, което е само с 7 години по-малко от мен; преживяла е от развода и много горчилка и е объркана и т.н. ТАка че ....

КАто цяло, човек според мен може да успее всички хора да бъдат негови приятели, да ги върти на малкият си пръст, да бъде ВЕЛИК като е центъара - около него се стремят всички ! КАК ли ? Ами именно, като им "бръкне" в психиката ! КАто се постави на тяхно място какво искат, в какво положение се намират, как биха го постигнали и т.н.- така като се псотави на мястото на ближният и разбере всчико за неговият начин на мислене, ако той желае може така да направи че да го върти на малкият си пръст - като му чете мислите

Така и аз искам да направя с нея - впрочем така и правя ! РАзбирам че съм я псотавил в много за самат нея (и мен арзбирасе) неловко положение и трябва да я разбера а не да бъда егосист и да настоявам като дете за своето - да ходя през салона да и подарявам 29 рози ! Трябва точно, деликатно, ТАЙНО, ИНТИМНО

Това мисля Аз

КАжете си мнението !



Тема eeeeeнови [re: ADH-Honda]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано27.10.02 11:34



taka kaji be gotin, kaji che si v malak grad za savsem sa zabravil che go spomena neide, maliiiii ne ti e lesna zadachata, shttoo tia sa naesh li kvo si misli, Sa toa malkia ako go vratna nema li da se pofali posle i da mi ebe maikata ot podigrafki, shtotokolko mu e akala, . Kazvam ti go shtoto imah udovolstviteo da jiveia 1 godina v malak grad i sichko se znae za seki, ama za men daje nerazbraha kakvo praveh s koia si liagah, diskretnost e vajna i da ne pokazvash i da ne kazvash na nikoi nishto, samo na neia, i alkohol zadaljitelno, ama to nema kade da se skriete bre, maliii pone az beh na moreto i tam zalivi shturotii kolko shtesh, ama v Vraca ti si znaesh podstapite kam grada, zaebi cveketata togava, badi diskreten, i se vuoraji s tarpenie sa tia shet tepodloji da vidi kolkoo ti e akala i kolko prikazash, ama znai che ako go spodelish s nekoi okolo tab i si gotov izgorel

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор toolbox (непознат )
Публикувано27.10.02 19:57



Ti si edno shibano nezadovoleno malko puberteche koeto shte prodade majka si i bashta si za da se izprazni v rychichkata na koia da e madama .,..;-)))) nali e taka gradcki...;-)))
Ne ti li idva na akyla che mojebi tazi 30 godishna madama ne e na tvoia akyl...i za neia cennostite sa drugi...
Syvetvam te da se obyrnesh kym tvoiata sreda i da namerish momiche koeto bi napravilo vsichko za teb..
Drugoto shte byde bolka i za teb i za tazi madama .... vervaj mi...;-)))
Ajre chao !



Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано27.10.02 21:21



...ама ти само гледай да не останеш без коса от толкова често ходене при нея

или ти всеки път и казваш да ти всеме по съвсем малко та да можеш на другият ден пак да отидеш

а ако трябва да съм по сериозен, внимавай за цялата тази работа в малкият град, ама много внимавай, но ти си го знаеш като чели
по-добре ако ще правите нещо някъде си или ако ще излизате просто да не е във Враца, тове според мен е едно от нещата който е спират, че всичики се знаят и познават
Мятайте се на хондата и към.....където си изберрете, София примерно

Успех



Тема hubo si znaeh da ne pisha az-nishto naima da tiнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано27.10.02 21:53



pisha poveche na tebe-jivota shta nauchi.POne akt neiskash-nedei pishi-0daite mi suvet.Aide chao i nali sum dobur shti dfam joekr za situacijata-hotelska staia.Nishto niama da utochniavam ida ti akzvam narochno,sam se muchi.CHAO

XXL-zashtoto taka mi haresva

Редактирано от don_Pablo на 27.10.02 22:01.



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: toolbox]  
Автор Mitiu (o4ite)
Публикувано31.10.02 02:16



uuupsss

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: НАПРАВИХ ГО !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано08.11.02 16:21



Приятелче, следващият път като отидеш при нея направо я почвай - тя ти е дала доста добър повод, но няма смисъл да обяснявам, ще го разбереш след като успееш да спиш с нея.


Ще ме питаш как и подобни въпроси - веднага ще ти дам пътя, но зависи от теб, седни близо до нея(не е нужно да се подстригваш след 3 седмици - така тя ще види несигурност в теб) отивай възможно най-бързо и пак кафе тфа онова, след което я прегърни, ако те е срам може и в гръб(целуни я по вратлето и чак тогава, ако не се е дръпнала и пусни ръка), но ако пуснеш веднага ръка, рискуваш да ти откаже.

Преценявай ситуациите.

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано08.11.02 16:39



Ако правите секс - се откажи от последвалите неща! Прочети го няколко пъти това преди да преминеш надолу.

Не и говори за любов, ама грам, защото ще се окаля цялата работа, но не се отказвай от желанието си да си играете на котка и мишка.Тя е знаеща жена и знае за какв остава дума във всяко твое изречение(след казаното от теб тя го е мислила поне още 5 часа - дори и е минало през главата как би те спукала от секс), но я е страх от няколко неща.

- че ти ще се влюбиш - ако е точна мацката
- че ще си като глашатай - слуховете в града
- че ще искаш още - всъщност това е относително и към нейното мсилене
- че има вероятност да я издадеш - това съвсем случайно

Но главният й страх е да не се изфукаш - това е най-голямата олиговрения - ако го направите не го казвай на никой, дори на най добрият си приятел- зависи от доверието ти към него.

Знаеш ли каква трагедия е да си влюбен в жена мнооого по голяма от теб, а тя да те прави луд. По добре и да не знаеш!

Ак осе наложи да си повтаряш думите - бъди тактик - не говори с чувства, а с реални думи.
Не и обяснявай, че е искаш да се видите пак
Не и казвай, че си влюбен, защото май си
Кажи и че искаш просто секс, нищо повече
Обясни и че не си глашатай, но не точно така като ти пиша


Бъди мил и точен към нея, карай я да се отпуска - няма барове и кафета - в нейната стая на пода яко секс - аре успех

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕ !!!нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано08.11.02 21:15








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.