Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Songbird (птица проклета)
Публикувано10.10.02 16:39



абе, като казваш, че е на 30 едва ли ще я притесниш, ако идете на кафе. Май Иренчето е права май.

Are You Still Having Fun?


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Coolest (непознат )
Публикувано10.10.02 19:12



Niakolko prikazki i ot men!
Purvo - da ne si posmial da se otkajesh! Az sum malko po-goliam ot teb i sushto predpochitam po-golemi jeni. Prosto si e suvsem drugo. Ste vidish, che ako stane mejdu vas, ste te poburka mnogo predi da ste stignali do seksa. Niama da mojesh da si kajesh izrechenieto. Po tozi povod opasnostta za koiato niakoi ti govoreshe po-gore, che moje posle da ti e trudno da ia zabravish e realna, no si struva.

Za nachina na deistvie. Mnogo e razlichno - ima 30 godishni i 30 godishni, kakto i 17 godishni i 17 godishni. Ne vi poznavam i dvamata, no ne priemam tvurdenieto, che edin 17 godishen niama s kakvo da omae edna 30 godishna. Nabliudavai ia vnimatelno, na kakvi temi te zagovaria, ot kakvo se interesuva. Prosto vij kolko i e bagaja. 30 godishna friziorka s dete i edin razvod edva li e super erodirana i nachetena zatova imash shans, no ne triabva da ia podzeniavash, zastoto vse pak ima mnogo poveche jiteiski opit ot teb. Sled tova prezeni - ako niama da se spravish da i budesh interesen na po visoko intelektualni temi - literatura, kino i t.n. mojesh da opitash nomera s nepohvatnoto hlape s iskreni chuvstva. Pri vsichki sluchai nezavisimo kakuv podhod izberesh, triabva da tursish emozionalno sblijavane. Razkaji i niakakva tvoia lichna sluchka kakvato poprinzip ne se razkazva na koi da e. Moje dori da e izmisliza, ama vnimavai - dobre izpipana. Izpoviadash li se ti, i tia malko ili mnogo ste otkrehne vratata. Ot tam ti mojesh da pitash, a na teb sluchvalo li ti se e nesto podobno, kak bi postupila i t.n. ako uspeesh da ia nakarash da razkaje i za bivshia si muj i kakvo ne e bilo nared pri nego i da se pokajesh kato pulen antipod ste bude ekstra. Ta triabva da oburnesh neshtata na takuv tip razgovori i da se izkazvash na miasto, nakarai ia da pochuvstva kolko dobre ia razbirash i che ste srodni dushi, che ste na edna i sushta vulna i t.n. Znam che e mnogo obsto, no ne moga da predpoloja kak tochno ste vurvi razgovora, ako si umen shvashtash za kakvo ti govoria.
Ta chak sega idva vremeto za niakakva sreshta - v momenta v koito ia pokanish tia triabva veche da e lapnala vudizata. A ne purvo da ia kanish na kafe i da si mislish che vsichko ste e OK. Ne zabraviai che tia e edna privlekatelna(pone po tvoite dumi) friziorka i edva li si purvia klient, koito si puska akziite pri neia, a sto prozenta vsichkite deto sa se probvali niakoi put ni v klin ni v rukav puskat: "Kakvo ste kajesh da mina kato ti svurshi smianata da piinem po kafe". Ta tova purvo e izturkano, vtoro te ne sa na 17 i mogat da razchitat, che ako sa i pone malko simpatichni tia ste prieme, a posle kakvoto stane. Ti triabva da i pokajesh nesto novo.
Spored men triabva da razsujdavash v tozi red na misli ako iskash da uspeesh. Ste triabva izvestno vreme, no za men tova e realistichnia variant. Da otidesh utre i da kajesh haide na kafe i posle vsichko da trugne po med i maslo moje da se poluchi samo ako e niakoia nimfomanka s pedofilski naklonnosti
A da - nadiavam se che i ostaviash bakshish vseki put. Ne goliam zastoto e smeshno da paradirash s pari na 17 godini, no kolkoto da pokajesh che zenish truda i.
Ami tova e ot men.

Uspeh!

P.S. Druj ni v techenie!



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Coolest]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано10.10.02 22:08





За бакшишите - от вече година и половина САМО при нея ходя ! ПОЧТИ винаги съм и оставял отгоре по нещо - да се правя че бързам или нещо от сорта

Даже - последният път и направиь комплимента "Много се стараете ! КАто съм ходил при други преди (и има нещо такова - не е само подмазване) спрямо вас - много се стараете - много нежно и финно и качествено работите..." - тя казва че само така може да задържи клиентите си ! А в интерес на истината - момичето (ТЯ СИ Е ЖЕНА ДЕ) се старае - МИНИМУМ по 45 - 50 минури работа , ама едно старание, едно овъртане - как и не прилушава - не знам !

А и съм забелязал - когато е САМА със сядането започва "как си ти, какво си правиш, ще ходиш ли ан почивка.....", а когато около нея са колажката и - само казва "донър ден" и дотук ! Значи - и тя гледа да ме заговаря КОГАТО СМЕ САМО ДВАМАТА

АМА и аз се правя на един - приакзвам и на "вие" - правим се на култуирен, а всъюност докато ми оправя бретона какви МРЪСНИ помисли имама докато и гледам сочните и красиво извити устни, направо

Абе - мсиля както ДОН ПАБЛО каза - малко по малко да я заговарям и така !

АМА вие ме объркахте тотално - 10 човека и 10 различни метода и подхода на действие - направо се забърках какво да правя

Айде- ще се пристаршим



Тема не ни слушай :)))нови [re: ADH-Honda]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано10.10.02 22:57



...прави каквото ти идва отвътре и каквото мислиш че ще е най добре и за двамата...

Успех



Тема Е, кво стана,нови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано14.10.02 18:11



наеба ли най-сетне таз фризьорка или не? И ако не, защо?
И изобщо докъде си стигнал?
Щото тук се претрепахме да даваме акъли, а резултат няма!
Не се стискай, пиши какво е станало, дори и да е фал.
Няма изгубена битка!

Един човек на този свят ме разбра...... но погрешно


Тема Стана така че...нови [re: iren]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано14.10.02 21:53



...ВСЕ ОЩЕ не съм се натиксла !

Просто Събота не ми беше до това, въпреки че се бях запътил към нея, стигнах до салона, ноооо - нея я нямаше ! Купих си шампоан (колежлата и беше там), а тази моята беше на дригият салон, който го знам къде е, ама не ми се разправяше - просто в тоя ден не ми се беше доебало, така да се каже !

А и като се позамисля - то хубаво, може и да приеме и да даде да се изчукаме ! АМА - отде да знае човек какво и се мътни в главата - дали нема да разбере че САМО заради секса съм я търсил, да не вземе нещо да се засегне - де да знам и да откачи и да се засегне нещо (има ги всякакви - все пак, като с позамисля - на 30 и има дете на 10 години - тая тва дете го е правила и се е женила на 18 - 19 ....). Просто - НЯМАМ КУРАЖ !!! От малкото пит вероятно, но колкото повече се замислям, толквоа повече се разкъндардисва и отказвам
Де да беше толкова просто - аз искам СЕКС, отивам казвам и че искам САМО СЕКС, питам я дали тя иска с мен да го анправи - Ако е НЕ - до тук ! Ако е ДА - правим каквото правим и това е ! Но - не е толквоа просто ! ЖЕната си има дете, иам у чувства, просто - иамм чувството че ще я нараня А - не искам и да се обвързвам - ОЩЕ ПО-МАЛКО с жена с такава годишна разлика !

Незнам ! Толкова много съвети изслушах че направо се чудя какво да правя, как да го правя, кога да го правя, къде да го правя и ДАЛИ въобще да правя нещо !!!

ОБЪРКАН СЪМ !



Тема Re: Стана така че...нови [re: ADH-Honda]  
Автор PARADOX_sf (член)
Публикувано14.10.02 22:18



Ama i ti si edin...
Ia fani niakoia 7-mo klasnichka da te nauchi na neshto...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано14.10.02 23:38



Gotin ko stana bre ia kaji 6ot me nemashe izvesno vreme ima li ravitie, m ili .....

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано14.10.02 23:48



greshka baby tova e siguren znak, ama sii ti edin, e kvo na 17 si, haha otivai i ia miatai taia daskalica dokato ima oshte kosa po glavata eiiiii chuvash li VEDNAGA

Karai da varvi nali e Blus


Тема Re: Стана така че...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Mitiu (novi4ak)
Публикувано15.10.02 00:23



praf e az taka napraih ama ne e 7 mo klasnichka po golema e(dosta) ama po mala ot men (dosta) shtom mislish nachi ima neshto krivo baby, ako shtshe da ti idva dosega da si ia izdumbazil v salona oshte, ia kaji kade e taia friziorka da idem da ia vidm da ia metnem i posle na tepsia shti ia servirame ia si glei kefa i si rachkai hondata dorde vari, ama si e iako s kaka da znaesh

Karai da varvi nali e Blus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.