Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано09.10.02 16:44



Покани я на среща и виж как ще се държи с теб...ако и след срещата си сигурен, че не е безразлична към теб, просто я награби във фризьорския салон...без думи...думите са за тези, които имат време за губене да ги произнасят...

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Ascona83]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 16:48



МАлката Хондичка е плешива

Тва за непрекъснатото ходене и аз съм го омувал - ще си копувам шампоан, гребенче, щипки за - квото има и т.н. ! Все ще си намираме повод

АМА сериозно - КАЖИ КАКВО ДА НАПРАВЯ И КАК ДА ГО НАПРАВЯ ! СЕРИОЗНО ОБАЧЕ, МОЛЯ



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: Dakota]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 17:05



Аз мисля да взема кафе в пластмасови чаши и да и го занеса в салона - на нейна територия, та да се чувства комфортно - като у дома си

Иначе ако е на друго място - може да е притеснена !

Друго си е ако си е на нейна територия, отпусната и т.н.

Поне така Аз мисля и още един авер



Тема Ох на каканови [re: ADH-Honda]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано09.10.02 18:08



агнешкото!
Ще ти давам акъли от позицията на 30-годишната!
Първо й намигни в огледалото когато започва да те постригва.
После й разкажи някаква весела история, като се смееш постоянно и й пречиш да работи.
Накрая просто направи някаква поразия - събори сешоара, четките, счупи огледалото или нещо друго, като демонстрираш непохватност.
Непременно ще събудиш търсения майчински инстинкт и тя ще е твоя. От там нататък обаче става доста опасно за теб. Но това в следващия семинар.
Очаквам резултата!

Един човек на този свят ме разбра...... но погрешно


Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор PARADOX_sf (член)
Публикувано09.10.02 18:09



Abe brato... MNogo si zle... 99% ti kazvam che niama da se navie i ste stanesh za smiah... Mani ia... Porednata tupa friziorka...
Puk posle kude ste se podstrigvash?
Zaebi gi tia gluposti!
Ela da vidish novite dzanti... Znaesh li kolko macki dokarvat?




Тема abe...нови [re: ADH-Honda]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано09.10.02 19:54



choveko, zamislql li si se che nshto ne e suvsem normalno kato si na 17 da iskash da spish s 30 godishna, tq cqlata se s bruchkala veche...
ama uchitelkata, tova me razbi veche...
kakto i da e, tova si e moeto lichno mnenie, kato iskash, znachi ti haresva, no ne mislq, che ima smisul, tq v nikakuv sluchai nqma da te uvazhava, a kolkoto poveche se pravish na tezhkar, tolkova po-zhaluk shte izglezhdash (ti i da iskash oshte ne mozhesh da si tezhkar). az lichno bih se suglasila sus suvera da se pravish na napohvatno hlape, samo taka mozhesh da i napravish nqkakvo vpechatlenie, zashtoto shte budesh mnogo razlichen ot tova, koeto tq po princip bi mogla da ima...
i kakvi sa tezi kafeta, sreshti, rozi, plastmasovi chaski (!!!!!!), ti s nishto materialno ne mozhesh da i vpechatlish, probvai s nevmenqemost...



Тема Re: ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ !нови [re: ADH-Honda]  
Автор explorer (член)
Публикувано09.10.02 20:05



Виж сега Хонда, с даскалицата ти не са станали нещата именно защото се държиш като тийнейджър - в което няма нищо лошо, но когато сваляш гаджета на твоята възраст. За 30 годишна трябва малко по-изтънчено да подходиш. Ти сам казваш, че тя е малко шокирана от факта, че си на 17. Ако наистина те харесва, сигурно се колебае именно защото не си и показал, че можеш да се държиш и като зрял човек. На теб вечерите може да ти се струват глупости, обаче жените на нейната възраст това харесват - празен ресторант, свещи, бутилка червено вино и т.н. Сега, като тийнейджър бюджета ти може и да не позволява такива работи, затова примерно можеш да я издебнеш в края на смяната и и да я поканиш на кафе например. Предимството на виното пред кафето обаче е очевидно , защото алкохола работи в твоя полза. Жените често отказват алкохол по време на среща, защото знаят какви са последиците, но рядко могат да устоят на хубаво червено вино, особено ако е предложено в подходяща атмосфера. Много е важно да следиш да пиете бавно, но сигурно, и по равно, като не пропускаш да и наливаш. Пълни и чашата само до половината (за да не си помисли тя, че искаш да я напиеш). Когато говориш с нея не се изхвърляй, имай предвид че тя има по-голям опит от теб и е безсмислено. Пробвай с разговори на интелектуални теми - книги, сериозно кино и т.н.



Тема Ave cvhovekнови [re: ADH-Honda]  
Автор don_Pablo (МИСКИНИН)
Публикувано09.10.02 21:32



zashto s ati takiva dfurti be,to i mene ma iskashe daskalkata mi po barmanstvo,ama i tia e s dete i e 15 godini po-goliama.Ne si struva be,po hubo zemi niakoi 24-25 godishno otkolkoto taia.Stokata e kachetsvena i to mnogo no e s iztekal srok an godnost-garante-zabravi ia po dobre

moje i da ne sum prava


Тема Re: Ave cvhovekнови [re: don_Pablo]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 22:41



Абе - аз нямам намерение да се жена за нея !

Искам САМО и ЕДИНСТВЕНО СЕКС ! Нищо друго НЕ искам от една ЖЕНА !

Кой каквото иска да си приказва - на мен ми требе КУРВА, т.е. сам оза СЕКСА !

В любов и такива глупости вече не вярвам (за споделената де - тя е важна) !

ТАка че - боли ме дали е на 20 или на 30 - възрастта е МНОГО ИНДИВИДУАЛНА оценка за това дали една жена е запазена и т.н.

СПоред мен де !
А и - веротно е "загоряла" - пореден повод да се пробвам

Докато ак отребе да се увличам по некоя на моито години - требе да я преследвам, да се правя на велик, да я водя по кафето - НЕ И ЗА МЕН ! Аз мразя да си губя времето с жени ! Не ми се обиждайте дами, но като видя някой познат как по цял ден се влачи с гаджето си - направо.... КАК СИ НЕ ОМРЪЗВАТ ТИЯ БРЕ !
За по-малка от мен -НИКОГА ! Аз съм откровено казано ГЕРОНТОФИЛ !!! Е, не винаги де, но...

Айде - все пак да не правя такива генералниу заключения за живота



Тема Re: Ох на каканови [re: iren]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано09.10.02 23:03



Нема следващ семинар - казвай ВСИЧКО че тия дни ще действам и ......

Това твоето най-ми приляга на сърцето !

Кажи за опасното




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.