Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Аз ходя на плаж без бански...а вие?нови  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано25.07.02 16:55



Нито подвикванията на градския плаж на Созопол, нито заинтригуваните погледи на бутамята на Синеморец, още по-малко пък усмивките на тези като мен по скалите на Варвара успяха да ме накарат да сложа нещо, което да ми стяга, да ми прави шарен тен и да се пълни с пясък при всяко влизане във водата, а след това да ми е мокро 1 час.

Всъщност изобщо има ли закон, който да ме кара да не се къпя гол?

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Re: Аз ходя на плаж без бански...а вие?нови [re: Dakota]  
Автор Maлy (brasileira)
Публикувано25.07.02 18:36



Не естествено.
Чудно ми е защо задаваш този въпрос, не виждаш ли голите момичета около теб?
Не съм ходила в Созопол, но в Албена имаше доста голи каки и батковци...Че и девойчета!!!!!
И в Бургас последните две години голите по централните плажове са доста масово явление. Тогава решихме да идем да видим как е на нудиския плаж, ама той беше окопиран от мъже в различна възраст, предимно чужденци и гейове, които...

И се махнахме от там
Аз също съм си махала банския на плажа, но само веднъж се престраших да го направя, когато бяхме с познати. Наличието им малко ме ... смущава...

Um Anel para a todos governar, Um Anel para encontrа-los,
Um Anel para a todos trazer...


Тема Re: Аз ходя на плаж без бански...а вие?нови [re: Dakota]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано25.07.02 19:03



Има само обичаи и морални закони, за други не се сещам.

В басейна на хотела, където бях (N от Варна) няколко девойчета с наистина разкошни тела не се притесняваха (нямаше от какво, наистина). Интересното беше само това, че 90% от народа в басейна беше на възраст под 10 години. Дечурлигата, значи, се скупчваха, зяпаха, сочеха с пръстчета и се кикотеха. В това число и моите.

Което ми даде тема за коментари с моите дечки да коментираме и правим разлики с циците на бабите .

Дотук - за "горните" бански.
За долните бански не мога да кажа, но бих реагирал по различен начин, ако децата ми са наблизо (има разни съображения, дето не са за тоя клуб). Иначе аз самият също плякам без бански, но - децата надалече.
То няма нищо секси в това, ама като си отворил темата...



Тема Re: Аз ходя на плаж без бански...а вие?нови [re: Dakota]  
Автор PhantOM (kum4o vul4o)
Публикувано25.07.02 19:49



evala ti paraim brato, osobeno momenta s banskiq pulen s pqsuk e qko gnusen

Evil is only a word, I'm much worse


Тема Re: Аз ходя на плаж без бански...а вие?нови [re: Dakota]  
Автор Джoнaтaн Acoв (непознат)
Публикувано25.07.02 19:56



Хъм, я сподели малко опит с нудизма - например какви мерки взимаш против изгаряне? Аз изгарям страшно много, ама едно е да не можеш да спиш по гръб, друго е да можеш да ходиш само разкрачен и с широки гащи

И повече слънце на деликатните места не е ли вредно - там кожата е по-тънка, с различно омазняване от останалата и т.н. - някакви проблеми имал ли си с това? Аз доколкото съм чувал за жените е много вредно да се прекалява - без горнище не повече от 5 мин на слънце



Тема Re: Аз ходя на плаж без бански...а вие?нови [re: Джoнaтaн Acoв]  
Автор PhantOM (kum4o vul4o)
Публикувано25.07.02 20:04



be jenite da se opravqt kak 6tut sigurno slagat ne6to s faktor 100 i znai6 koga 6te izgorqt ina4e da ti izgori onaz rabota izglejda naistina stra6no...6e go durji6 na sqnka moje i 4adur4e da mu sloji6

Evil is only a word, I'm much worse


Тема гадостнови [re: Dakota]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM!)
Публикувано25.07.02 23:45



къфто си кестен:)
само една космата пишка ти липсва:)

Posetete http://mistermeth.hit.bg - 4alga ringtones i
http://magapasa.hit.bg - 4alga klipove


Тема Re: Аз ходя на плаж без бански...а вие?нови [re: Dakota]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано25.07.02 23:47



az si perkam po fanelka i pantalonki poneje iako izgariam, a i slynceto razmazva tatuirovkite



Тема хахахнови [re: PhantOM]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM!)
Публикувано26.07.02 00:00



да ама и пясък в гъза не е по-добре де:)

Posetete http://mistermeth.hit.bg - 4alga ringtones i
http://magapasa.hit.bg - 4alga klipove


Тема малките децанови [re: Гeвpek]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано26.07.02 01:56



Защо далече от тях...какви са твоите съображения?

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.