Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Стига чат глейте санови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Lusia (малка феичка:-))
Публикувано20.07.02 11:56



IBATI.....ne`am poveche vaprosi!

Born To Be Wild


Тема Re: Да не е било в шадраВана пред общината............нови [re: Alanon Druid]  
Автор moje bi da (jenski sviat)
Публикувано20.07.02 13:29



mmm,na samia bulevard:))s malkata podrobnost che beshe v kola:))
ti kade se zagubi?:)



Тема Re: .... за секса на ......нови [re: Lusia]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.07.02 08:51



Луиза пише: "otriadkoto suchetanie na mantalitet,vazpitanie i jiteiski opit....:-))"
Това нещо за мен ли се отнася или за дамата с компютрите?
Щото ако е за мен значи грешно вчепетление създавам у хората!!!
Аз съм нехранимайко, пройдоха и пияница, безделник на цял работен ден и половин надница, та дори и ника ми говори за безграничната любов която изпитвам към колата си!!!
Кат се съберем келеши на маса си говорим за коли жени и секс ей тва правим!!!
Щех да бъда върха на погнусата ако имах и извънбрачни деца ма на нямам още!!!
Да такъв съм си като представата ви за пропаднал мъжкар съм: Брадясал, смучещ постоянно бира, с неугледно облекло, пожълтели от тютюневия дим зъби, нокти под които има порядъчно количество смазка и други химични елементи от неизяснен произход, заглеждащ се по преминаващите по улицата пищни мадами с големи цици и дълбоки диколктета, дори свиркам с клаксона от колата. Единственами цел в живота е да си намеря жена със следните качества: кротка но яка - да не ме бие много като се напия и да може да ме носи до леглото; да готви добре и да знае точно кога да ми досипе в чашата; да е ненаситна в леглото в редките случай когато не си лягам пиян (веднъж два пъти годишно); да ме пере и да понася стоически псувните по време на мач или други спортни събития по телевизора; да може да ми зашие дупките по чорапите и гащите; да ходи на работа и вечер като се прибира да не забравя да вземе от магазина бира и то студена...
Ей такива дреболии требе да има мойта жена като добродетели. Ще замоля отговарящите на условията да се явят на прслушване
За повече информация къв съм мизерник и къв пропаднал мъжкар съм и как търся да лефна нещо за една нощ моля изпратете лично запитване под формата на бележка към мен!!!
Очаквам ви !!!
Искернно ваш : неблагодарник, пройдоха и пияница Ascona83 - от OPEL клуба!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 22.07.02 08:50.



Тема Описанието ми...нови [re: stewardess]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.07.02 08:54



Туй отдоло го има на още едно място но ще го шусна и тук да е по видно за евентуалните девойки осъзнаващи че в тях се заражда някъв интерес към мойта личност, да знаят с кво си имат работа:

Луиза пише: "otriadkoto suchetanie na mantalitet,vazpitanie i jiteiski opit....:-))"
Това нещо за мен ли се отнася или за дамата с компютрите?
Щото ако е за мен значи грешно вчепетление създавам у хората!!!
Аз съм нехранимайко, пройдоха и пияница, безделник на цял работен ден и половин надница, та дори и ника ми говори за безграничната любов която изпитвам към колата си!!!
Кат се съберем келеши на маса си говорим за коли жени и секс ей тва правим!!!
Щех да бъда върха на погнусата ако имах и извънбрачни деца ма на нямам още!!!
Да такъв съм си като представата ви за пропаднал мъжкар съм: Брадясал, смучещ постоянно бира, с неугледно облекло, пожълтели от тютюневия дим зъби, нокти под които има порядъчно количество смазка и други химични елементи от неизяснен произход, заглеждащ се по преминаващите по улицата пищни мадами с големи цици и дълбоки диколктета, дори свиркам с клаксона от колата. Единственами цел в живота е да си намеря жена със следните качества: кротка но яка - да не ме бие много като се напия и да може да ме носи до леглото; да готви добре и да знае точно кога да ми досипе в чашата; да е ненаситна в леглото в редките случай когато не си лягам пиян (веднъж два пъти годишно); да ме пере и да понася стоически псувните по време на мач или други спортни събития по телевизора; да може да ми зашие дупките по чорапите и гащите; да ходи на работа и вечер като се прибира да не забравя да вземе от магазина бира и то студена...
Ей такива дреболии требе да има мойта жена като добродетели. Ще замоля отговарящите на условията да се явят на прслушване
За повече информация къв съм мизерник и къв пропаднал мъжкар съм и как търся да лефна нещо за една нощ моля изпратете лично запитване под формата на бележка към мен!!!
Очаквам ви !!!
Искернно ваш : неблагодарник, пройдоха и пияница Ascona83 - от OPEL клуба!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 22.07.02 08:56.



Тема Re: Стига чат глейте санови [re: MechoPuh]  
Автор syglasen (член)
Публикувано22.07.02 12:14



abe wie mladite wse takiwa she gi swyrshite, che posle i ludnica bilo :))



Тема Re: Да не е било в шадраВана пред общината............нови [re: moje bi da]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано22.07.02 12:22



Intimni problemi:)

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Описанието ми...нови [re: Ascona83]  
Автор stewardess (минаваща)
Публикувано22.07.02 13:56



...... хехе ....... споко бе човек ...... такива мъже като теб ...... колкото щеш ...... така че ще те отминем без да се замисляме ..... ......

..... давай следващия .....




Рекламации само на касата ...


Тема Re: Описанието ми...нови [re: stewardess]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.07.02 13:58



Мда под път и над път сме, даже и вятъра носи такива като мен насам натам.
Само че аз не бия а само пия, докато повечето като мен колкото пият толкова и бият

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Описанието ми...нови [re: Ascona83]  
Автор stewardess (минаваща)
Публикувано22.07.02 14:03



...... леле .... ..... щом и боя намесваш ....... лоша работа ..... а иначе май си приличаме ........ така де и аз пия ама не бия ......




Рекламации само на касата ...


Тема Re: Описанието ми...нови [re: stewardess]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.07.02 14:15



Хех тов гаранция ли е с боя? Че не биеш де?
А розата хареса ли ти?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.