Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Директният подход...нови  
Автор GOMORRAH (NOt just me)
Публикувано06.07.02 19:24



Виждаш едно красиво женско тяло в комбинация с чаровна муцунка и ти се приисква просто ей така да го ......Отиваш при нея и директно си казваш каквото ти е в и на главата и главно на Главата.В случаите ,когато действаш директно, рядко ти отказват,почти никога!Естесвено не бива да тръгваш като надървен селски коч,въпреки че да си призная преди доста време отидох при една ПУТКА и дирекно я хванах - мигновенно подгизна и не я пуснах докато не отидохме на подходящто място.Сега не бих го направил-може би няма да ми достигне смелост,а може и да съм съм помъдрял ,а може и да сьм запутял -зависи от гледната точка.
Всички жени ,си мисля ,желаят понякога да бъдат НАЕБАНИ по животински-диво ,яростно ,неподвластно на всякакви предразсьдьци от някои непознат -ей така -Един акт без минало и без бъдеще-един ялов акт на човешката похот и страст.Не знам ,а като се замисля едва ли някога ще ми стане ясно как ,къде и защо се заражда този първичен механизьм.А може би и самите жени едва ли биха дали точен и едностранен отговор.НО знам че всички жени го желаят-някои ,с девстената предпазливост на крехкото си и необременено подсъзнание само мечтаят ,други ,с воинственото поведение на ебливата си интелигентност го показват и доказват предизвикателно и наяве.


Друго НЕЩО са пълноценните и дълготрайини връзки:)))

Аз съм един скроменпрофесионалист


Тема Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........нови [re: GOMORRAH]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано06.07.02 19:41



.........за тоВа си мечтаят путаНите...да си бруатален с тях



Тема Re: Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........ [re: Vinnie Jones]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано06.07.02 19:44



Все съм си мислила, че между изнасилване и агресивност в секса има съществена разлика.............ама айде.........

"Лъжата е чуждата истина"


Тема Re: Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........нови [re: Tear]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано06.07.02 19:53



........всяка жена си мечтае някои да е изнасилена



Тема Re: Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........нови [re: Vinnie Jones]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано06.07.02 20:01



Щом казваш............

Все пак не мога да разбера - ти знаеш ли какво точно е чувството което остава след една жена която бъде изнасилена!?
Аз незнам точно, но понеже съм жена - предполагам.
И пак ми прочети горния пост.........говорех за разликата между агресивното чукане и изнасилването.........при всички положения това са две различни неща!

"Лъжата е чуждата истина"


Тема Re: Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........нови [re: Tear]  
Автор DakotaМодератор (гол на деня)
Публикувано06.07.02 21:12



Той май визира случая, в който на девойката й се казва какво й е замислено и тя има право на избор. При изнасилването май не е така.

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Диво........ с пяна на установи [re: Dakota]  
Автор GOMORRAH (NOt just me)
Публикувано06.07.02 21:41



Дали девойки или зрели семейни жени-всички те умеят да се усмихват между краката и макар да се усмихват по различен начин -те се УСМИХВАТ.И странното е че понякога ,когато лицето им е тъжно-долу устичките им са разтеглени в широка усмивчица.И не знааааааааааам ако успееш да уловиш този момент понякога е достатъчно само да си смъкнеш гащтите без да обясняваш,без да им цитираш любимите си стихчета,без думички-просто РРРРРРРРРРРРРРРреви и ппррръсссскаи слюнка-скоро няма да си вече сам-тя ще те последва...........

Аз съм един скроменпрофесионалист


Тема Re: Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........нови [re: Tear]  
Автор cuddly (слънчева)
Публикувано06.07.02 22:19



Съгласна съм за разликата между бруталност и страст, а и също между сексуални фантазии (могат да бъдат невероятно шантави) и реални желания за това какво наситина искаш да преживееш в секса...

а за фантазията за изнасилване - сигърна съм 4е НЕ е това, което една жена наистина преживява по време на реално изнасилване, т.е. онзи виц за жената, която е изнасилвана и вика : "милиция, милиция...мили, целия..." не ми се вярва да може да стане действително...



Тема Re: Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........нови [re: Tear]  
Автор cuddly (слънчева)
Публикувано06.07.02 22:44



ужас...

това с инасилването май не може да се разбере от мъжкия пол, е, да кажем с изклю4ение на присъстващите виртуално, 4е да не настъпи междуполова война

а пък и по-добре make love, not war за двата пола



Тема Re: Всички жени си мечтаят да бъдат изнасилени........нови [re: cuddly]  
Автор sdfs ()
Публикувано06.07.02 23:17



az go razbiram i nenavijdam,prosto takiva hora ne zaslujavat da jiveiat,predi blizo godina edno momichence-14 godishno zabelejete beshe iznasileno ot 5 pishlemeta,vsichki te sa ot suseden kvartal,sluchaino dochuh za tova i niama da vi opisvam teia hora kak nemojeha da se pokajat navun,zashtoto prosto navsiakude gi boleshe.Az takiva neshta nenavijdam,i samo pri misulta podludiavam,dori v momenta super se iznervih samo pri misulta,neznam zashto sum takuv,prosto iska mi se nikoga da ne vidja niakoi takuv kreten v deistvie zashtoto moje da stigna do krainost.Prosto div seks e neshto koetoo mnogo vi kefi,a iznasilvaneto ne e kef a gavra napravo,edno e DA GO PRAISH ZA KEF DRUGO E DA TI GO VKARVAT EI TUI PROSTO,zashtoto takiva hora sa ili s psihicheski otklonenija ili grozni kompleksari koito neznaiat kak da si poiskat-spored mene de.

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.