Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Космати Жени ??? за или противнови  
Автор Oйpo Шмит (майор)
Публикувано05.07.02 18:44



егати - "въздържал се"

Сигнатура (до 100 cимвола). Можете да използвате Markup във вашата сигнатура


Тема Re: Космати Жени ??? за или против [re: Oйpo Шмит]  
Автор cuddly (слънчева)
Публикувано05.07.02 22:02



eeee, аз проведох ве4е едно статисти4ско проу4ване ТУК и резултатът е категори4но ПРОТИВ





Тема AZ SUM ZA!!!нови [re: cuddly]  
Автор sexymotherfucker (непознат)
Публикувано06.07.02 04:21



Az sum za!!!



Тема Re: AZ SUM ZA!!!нови [re: sexymotherfucker]  
Автор aleksa (сериозна)
Публикувано06.07.02 08:57



Аз съм за............
Но какво ви е мнението за космати мъже?????????????



Тема Re: AZ SUM ZA!!!нови [re: sexymotherfucker]  
Автор cuddly (слънчева)
Публикувано06.07.02 21:54



брейййй




Тема Re: AZ SUM ZA!!!нови [re: aleksa]  
Автор cuddly (слънчева)
Публикувано06.07.02 21:55



само виж - има отделни няколко теми по въпроса и за мъжете...

понеже аз запо4нах темата, направо съм удивена от бурния интерес



Тема Re: Космати Жени ??? за или противнови [re: Oйpo Шмит]  
Автор sdfs ()
Публикувано06.07.02 23:21



znachi az mrazia jena koaito ne si e brusnala slivkata,kak da gi liejsh be??????Znachi vednuj sum imal edna takava,biah mnogo pijan i psole cialata mi suta beshe v ksomi,ma ne mi pukashe,na sutrinta kato se usetih veche beshe drugo,no prsoto takava jena moje da zabravi za shpaklovka,i tova da si kato korona na durvo dolu e super demode-na takava jena shte akja vinagi-zadrustena

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Космати Жени ??? за или противнови [re: Oйpo Шмит]  
Автор sdfs ()
Публикувано06.07.02 23:22



tvurdo protiv,da si zimat depeltoa i da deistvat,aa az se brusna te niama da se brusnat

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Космати Жени ??? за или противнови [re: sdfs]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано10.07.02 01:56



Космати Жени - Auuuuuuu


OTWRAT !!!!

Pone mustaci - mamka mu - otwratitelno e - da widi6 nekoq koqto 6o gode na tqlo biwa, got pri4eska i izwednyv - MUSTACI Smardela rabota ! A ima i takiwa s BAKENBARDI pprikazwam za Vewnskiq pol ot 15 -do 25 godini ! Ima takwia smradowe !


A - zna4i - nali po4na wakanciqta, i we4e ne gi gledam po cel den syu4eni4kite - zna4i - ima edna zuberka - Ivka - taq bratko - mamata si ebala ! Mevduy prednite zybi ima leka koroziq - trebe da se oprawi pri nekoy awtotenekid....., pardon - zybolekar , ima edni gadni, 4erni, gysti - MUSTACI !!! Samata tq ne e lo6a - dave dupeto e ednop stegnato, dylgokraka, ama nali e vega ! I - ot poslednite sedmici - demek - June m,esec kat wze daq se poreasabli4at - taq idwa6e s edna flanelka det i se widi papa ! DAMU EBA MAYKATA AKO LYVA - TAQ NA PYPA IMA KOSMI, IMA WYLNA GYSTO KATO PRI MEN - AZ SYM MOM4E NA 17 I TREBE DA TI KAVA 4E SYM DOSTA GYST - TAQ IMA6E (A WEROQTN OWSE O6E SI GI IMA) KOSMI NA PAPA PO 3 SM DYLGI mOITE SA SY6ITE - AMA AZ SYM male ! A otzad na gyrba - lele !!! Otwrat !


I e edin skapan 6iban zuber ! AMA - may smek4i garda ot kak i go kazah w o4ite Brey mayka i kosmata - wzela da mi rowi iz belevnika - i gleda 4e sym si nadpisal belevnika ne s imeto - a sym napisal samo ADH-Honda - nali sme fenowe q - taq wze da mi dyrvi smetkwa kwi sa tiq gluposti - kat i wiknah pred celiq klas po wreme na 4as slednoto : 6O SI NE EBE6 MAYKATA KOSMATA - WZEMI SE IZBRASNI MUSTACITE I TOGAWA MI GOWORI, QSNO LI TI E MA KON !!! Celiq klas -0 dave i daskalicata may wze da se smee - 6e my dyrvi smetka ! Taq ot gore e kat baba Tonka - a otdolu siq prestawqm - powra6ami se ! Az sym po -venstwen ot neq - sled kat si brasna topkite i mi6nicite - ama........


TA - misylta m ie 4e - s takwia samo podigrawka - osobeno kogat se imat za ne6o -trebe da im se pokave 4e sa edni negodni4ki !!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.